Setari Cookie-uri

Ce e cu mine?

Sambata m`am despartit de primul meu iubit pot sa zic..am fost impreuna 1 an si 2 luni..acum o sapt implinisem...dar eu am fost plecata din de o saptamana la tara..nu am mai fost acolo din 2007..knd am sarutat pentru prima data...in saptamana aceea am vorbit cu fostul meu iubit..dar nu mi`a zis niciodata ca ma asteapta..imi tot spunea ca ce pacat ca numai stau ca presupune ca ma distrez..aflasem ca se intalnise in diferite zile cu mai multe fete...se distra non`stop..nu era stilul lui...mi se parea foarte ciudat...miercurea trecuta inca eram la tara..si ma suna primul baiat cu care m`am sarutat...pe care nu l`am mai vazut din 2007...un adevarat barbat..inalt,frumos...si in prima faza am povestit despre ce am facut..eu cu fostul meu iubit..el cu fosta lui prietena..si i`am zis k nu`mi doresc sa il insel...dar m`a sarutat...si de atunci si ziua urmatoare m`am simtit minunat nu mi`a mai pasat ce se intampla cu cel de acasa...am evadat in ultima noapte pt el..dar distanta e prea mare si nu avem sa ne reintalnim decat in vacanta de iarna sau la vara...tot vorbim pe net...dar mno..in seara knd am ajuns acasa...fostul meu iubit mi`a zis k i`a placut enorm saptamana cat am fost plecata..s`a distrat de minune...si ca ii place libertatea...m`am simtit oribil..a doua zi...am aflat ca bagase strambe intre mine si prietena mea cea mai buna..si intr`un fel nu mai simteam nimic pt el...era deja rutina aia plivtisitoare..si i`am zis sa ne despartim...si mi`a zis k inainte sa ne despartim pt totdeauna sa ne intalnim...am fost de acord...am auzit o gramada de lucruri oribile...ca ma inselase cu 7-8 luni in urma...k in saptamana in care am fost plecata m`a inselat cu cateva fete...si multe multe..mi`a zis k regreta k m`a cunoscut..si ca am fost prima cu care a facut dragoste...mi`a zis sa nici nu il salut..pe strada se uita oribil la mine..dar nu`l salut..ma prefac indiferenta...din cate am auzit..tot o cauta pe o fata..si are la stz pupici si astepta mereu pe o fata sa intre pe net..la mine nu era asa...prietenii imi spun k o fac intentionat...si oricum..sunt geloasa..knd sunt afara inconjurata de prieteni ma simt perfect..dar knd ajung acasa...totul se schimba...ma simt oribil...k imi amintesc de el..si nu inteleg dc nu pot sa il urasc dupa ce mi`a zis o gramada de lucruri urate...
So_Rynna
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:04
so ma doare capul de ce probleme ai tu la 14 ani!
size_back
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:08
crezi ca pe mine nu?:))
So_Rynna
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:09
Eu nu am putut citi decat pana la jumate si deja a inceput sa ma ia de cap.
Te sfatuiesc sa te gandesti mai mult la scoala si lasa iubitii ca ai timp destul.
i_andra
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:19
cand inima mai ca iti sparge pieptul de dorul lui...cand te doare ca nemernicu' o asteapta pe una sa intre pe mess si pt ea nu facea asa...cum sa iti mai arda de scoala?cum?
size_back
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:22
La 14 ani ai deja la activ o relatie de 1 an In relatia cu scoala mai esti?
Barbie30
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:23
oricum..intr`un fel ma bucur k ma pot concentra la scoala..nu ca anul trecut..dar nu inteleg dc mai sunt geloasa...
So_Rynna
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:23
am avut cv probleme anu trecut la scoala..din cauza k chiuleam...la examene am luat note mari..am avut media generala buna..am intrat la ce liceu am vrut..deci nu`mi fac prob din cauza asta...
So_Rynna
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:25
cred ca tot din gelozie maltratezi si limba romana!
size_back
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:26
De la: So_Rynna, la data 2010-09-01 11:25:08am avut cv probleme anu trecut la scoala..din cauza k chiuleam...la examene am luat note mari..am avut media generala buna..am intrat la ce liceu am vrut..deci nu`mi fac prob din cauza asta...

iti place si tie scoala de numa numa!
size_back
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:26
Parintii tai stiu de fosta ta relatie?
Barbie30
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:27
da stiu ai mei...nu prea erau de acord..nu le placeau baiatu` din cauza k era intr`un fel linistit..de fata cu ei..dar de fata cu mn..pff..orgoliu si incapatanarea...si mno...gandul ca ce k e barbat si isi face dreptate cu pumnu`...mno..si asta a fost unul din motivele care m`au facut sa iau decizia asta...
So_Rynna
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:30
ai mei il placeau pe baiatul cu care l`am inselat cat am fost plecata ...intr`un fel abia asteptau sa ma despart de fostu`...ba chiar mama mi`a zis k acum sunt singura si nelinistita
So_Rynna
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:32
De la: So_Rynna, la data 2010-09-01 11:30:27da stiu ai mei...nu prea erau de acord..nu le placeau baiatu` din cauza k era intr`un fel linistit..de fata cu ei..dar de fata cu mn..pff..orgoliu si incapatanarea...si mno...gandul ca ce k e barbat si isi face dreptate cu pumnu`...mno..si asta a fost unul din motivele care m`au facut sa iau decizia asta...


Dar pana la urma au acceptat,nu?
Barbie30
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:32
niciodata nu mi`au zis gata te desparti de el..dar se vedea ca asta isi doreau...acum...intr`un fel le`am facut pe plac..vorba mamei..sunt singura si nelinistita:))...oricum inceperea liceului facea sa se schimbe totul...
So_Rynna
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:35
Parinti care accepta ca fata lor sa aibe o relatie la 13 ani No comment!
La 16 te marita?
Barbie30
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:48

si cand te-ai trezit era dimineata?
size_back
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:52
poi bine...dar aveam aproape 14 ani...la o adica sufar pe pielea mea..nu a lor ...ei m`au lasat...ca si ai mei si`au asumat riscul..s`au casatorit pe ascuns deci...no problem
So_Rynna
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:53
mi`am asumat un risc...si asta e..oricum nu il regret...ca totusi...am invatat sa nu mai fac prostii de genu
So_Rynna
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:54
De la: So_Rynna, la data 2010-09-01 11:53:14poi bine...dar aveam aproape 14 ani...la o adica sufar pe pielea mea..nu a lor ...ei m`au lasat...ca si ai mei si`au asumat riscul..s`au casatorit pe ascuns deci...no problem


Si uite cum tu duci traditia mai departe.... Tu o sa suferi mai tarziu de inconstienta ta si a parintilor!
Barbie30
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:55
De la: Barbie30, la data 2010-09-01 11:48:24Parinti care accepta ca fata lor sa aibe o relatie la 13 ani No comment!
La 16 te marita?

Felicitari Barbie, ai adus-o usurel unde ai vrut. Maaaai, oare ce fel de parinti sunt aia care privesc cu atata seninatate ca fata lor de 13 ani sa aiba relatii "serioase", basca sa-si mai dea si cu parerea adica lasa-l pe ala,ia-l pe celalalt
luchianramona
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:56
Ramona,ce bine ar fi fost ca parintii sa dea un examen pentru a avea copii! Citesc si ma minunez cata inconstienta zace in oameni....
Barbie30
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:59
generatia care nu mai au copilarie! care sunt setati pe rapid!
roz5blue6lila7
Postat pe 1 Septembrie 2010 12:05
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-09-01 12:05:37generatia care nu mai au copilarie! care sunt setati pe rapid!







... live fast, die young ... generatia FAST FOOD nu apuca 50 de ani sanatosi la cap ... pot sa multumeasca parintilor care se lasa ''educati'' de niste ... mucosi ...

marco918
Postat pe 1 Septembrie 2010 12:13

tu ai mai multe probleme decat mine!
zace incertitudinea in tine!
tavi85
Postat pe 1 Septembrie 2010 12:20
Topicul ar fi trebuit sa se numeasca "ce e cu parintii mei?"
Barbie30
Postat pe 1 Septembrie 2010 12:23
ma intreb oare ce au parintii tai in cap de sunt de acord cu treburile astea. probabil se asteapta ca peste 15/20 de ani sa aiba stranepoti VIITORUL ROMANIEI!!
valutza_healthy
Postat pe 12 Septembrie 2010 01:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
indiferenta sau... 15 De la: darksukkubus69 1 Iunie 2010 19:32
Sa mai continui? 9 De la: just_because 15 Octombrie 2008 16:40
Cum pot trece peste o relatie de 6 ani 3 De la: kudika467043 6 Ianuarie 2013 07:52
de ce?...iubirea mea din trecut.... 42 De la: mishkaela 15 Iunie 2011 11:01
Ce e cu mine? 27 De la: valutza_healthy 12 Septembrie 2010 01:25