Setari Cookie-uri

salut

merge relatia dintre o femeie pesti si un barbat fecioara...??suntem impreuna de 2 ani si 3 luni dar ne ciondanim mai tot timpul...

Postat pe 14 Iulie 2008 15:07
eu sunt scorpion tot zodie de apa am avut si eu o relatie cu o fecioara problema e k fecioara este mai mult pentru ea este cateodata egosita si vrea totul si laudatoareeee si trebuie sal acepti asa cum e pt k nu ai cum sa schimbi o fecioara
poate foarte putin ... iar pesti se gandesc si la ceilalti si cateodata uita de ei... am prietene pestioaice... relatia voastra mereu o sa fie cu semnul intrebarii d.p.d.v. zodiacal dar nu prea au importanta zodiile cand vine vorba de dragoste sae trece peste orice

Postat pe 26 Iulie 2008 20:37
fecioarele sunt crazy. eu sunt fecioara si sunt constienta ca majoritatea reprezentantilor acestei zodii sunt ff dificili. Se zice ca sunt mari diferente intre femeile si barbatii aceleiasi zodii, asa o fi, insa cred ca toate fecioarele au ceva in comun: ambitia si o oarecare incapatanare. Si inca ceva, ziceai ca va tot ciondaniti, stai linistita, probabil din lucruri simple, iar el are tendinta de a agrava oarecum situatia, spunand "da, dar daca ar mai fi fost si..." etc. Si mie mi se intampla, nu pot explica de ce, cand e asa frumos totul, ma trezesc ca nu imi convine ceva, si stiu si cine e de vina :)...
ralukiss
Postat pe 27 Iulie 2008 21:01
am avut si eu un prieten fecioara dar era f sensibil, tandru , se gandea mai mult la mine decat la el.prea sensibil pt mine . eu sunt rac
witcher
Postat pe 1 August 2008 13:30
eu sunt pesti si am avut la un momendat o relatie cu un barbat din fecioara...era ok pe marea majoritate a planurilor doar ca in loc sa se creada iubitul meu se credea tatal, pt ca tot timpul "nu o face pe aia", "e mai bine asa", "esti incapatanata", "am dubii cum ca ai sti ce e mai bine pt tine" ma exespera, practic a gandit in locul meu si facea orice numai sa iasa cum vrea el, isi impunea puctul de vedere cu atata patima incat ma obosea si o lasam ca el numai sa taca
mirelacm
Postat pe 10 August 2008 18:40
se zicea undeva..la un moment dat ca fecioarele cu pestii fac o buna combinatie spre casatorie...nu stiu cat de adevarat este .....
butterly
Postat pe 4 Octombrie 2008 08:16
:cred ca sunteti psihici daca aveti ceva cu cei din zodia fecioarei stati departe de iei
simonica3008
Postat pe 14 Ianuarie 2009 15:04
hello!te ai gandit vreodata ca faptul ca va ciondaniti mai tot timpul nu are nici o legatura cu zodia ta sau a lui?! cel mai bun lucru pe care l puteti face pentru relatia voastra este sa comunicati,si sa vedeti de la ce apar acele mici certuri!succes!
bubulika
Postat pe 12 Martie 2009 15:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
for you 6 De la: MIMI1958 1 Iunie 2010 19:27
Ce parerea aveti despre relatia dintre o femeie varsator si un barbat scorpion? 7 De la: blaa 13 Ianuarie 2010 20:03
Zodia TAUR 3 De la: goodbye_kitty 14 Iulie 2010 22:05
fata-sagetator...baiat-taur...compatibili? 33 De la: kudika227244 10 Iulie 2010 23:29
eu balanta,,,,el fecioara,,,,,, 31 De la: kudika_1034339 19 Octombrie 2018 11:59