Setari Cookie-uri

M-am indragostiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit!!!!!!!!!!!!!!!

Ei bine...lcrurile nu merg atat de bine cum par......hai sa spunem ca m-am indragostit de C dar prietenul lui A e indragostit de mine shi inainte ca eu sa realizez ca imi place C,l-am refuzat pe A spunandu-i ca am un prieten.Cum as putea sa fac sa ies cu C care probabil stie ca am "un prieten"?Sora mea spune ca nu e ptr mine ,ca nu e ceea ce eu caut dar poate e shi ea nu isi da seama.adik ..nuj...chiar imi place:Xce as putea sa fac?msik[varsta:16 ani]
LiaDariutza
Postat pe 4 Septembrie 2010 23:52
De la: havanaloca, la data 2010-09-04 23:52:16Ei bine...lcrurile nu merg atat de bine cum par......hai sa spunem ca m-am indragostit de C dar prietenul lui A e indragostit de mine shi inainte ca eu sa realizez ca imi place C,l-am refuzat pe A spunandu-i ca am un prieten.Cum as putea sa fac sa ies cu C care probabil stie ca am "un prieten"?Sora mea spune ca nu e ptr mine ,ca nu e ceea ce eu caut dar poate e shi ea nu isi da seama.adik ..nuj...chiar imi place:Xce as putea sa fac?msik[varsta:16 ani]


Incepe scoala si-ti trece, sezi cuminte si lasa prostiile.
La 16 ani nu-i iubire.
stem_29
Postat pe 5 Septembrie 2010 00:03
N-am zis nimic de iubire:Pdoar ca m-am indragostit:))il cunosc de mai bine de 1 an si altele la 16 ani sunt mamici eu nici macar nu mi-am inceput viatza sexuala shi nici n-am de gand sa o incep prea repede...shi in plus,nu poti sa stai cu capul doar in carti,trebuie sa te shi relaxezi din cand in cand.la el scoala e pe locul 2,dupa sport shi poate asta m-ar determina shi pe mine sa pun scoala pe 2[de pe locul 3:))]...alte pareri:P?
LiaDariutza
Postat pe 5 Septembrie 2010 00:16
De la: havanaloca, la data 2010-09-05 00:16:09N-am zis nimic de iubire:Pdoar ca m-am indragostit:))il cunosc de mai bine de 1 an si altele la 16 ani sunt mamici eu nici macar nu mi-am inceput viatza sexuala shi nici n-am de gand sa o incep prea repede...shi in plus,nu poti sa stai cu capul doar in carti,trebuie sa te shi relaxezi din cand in cand.la el scoala e pe locul 2,dupa sport shi poate asta m-ar determina shi pe mine sa pun scoala pe 2[de pe locul 3:))]...alte pareri:P?

Asta vezi tu relaxare?:)))Nu a zis nimeni sa stati la 16 ani tot cu nasul in carti, insa exista sport, dans....
Unde vezi tu in jurul tau fete la 16 ani, mame?....eventual daca stai in tiganime si esti de-a lor, sa zic asa.
Iar cu viata sexuala, lasa.......nu prin asta dovediti cat de istete sunteti.
Daca la 16 ani incepe o fata viata sexuala, ce se intampla pana are un partener stabil, umbla din baiat in baiat? Mama, vrand, nevrand, hormonii " circula" ai inceput..continui, nu ai cu cine.......apelezi la cine pica. Asa ajung unele fete sa faca fel de fel de nebunii.....din inconstienta.
Intai va uitati la consecinte, si dupa la, cum e " moda".
Viata sexuala, odata ce ai inceput-o, trebuie continuata, nu ai partener stabil, ajungi o fata a " drumului"....zbori din baiat in baiat.....sau ce faci, te legi la 16 ani de un baiat si te mariti cu el la 25?.........pe la 25-30 esti plictisita de tot ce inseamna viata in doi.
In fine, nu asta era subiectul topicului, insa am incercat sa aprofundez ceea ce ai scris mai sus......
Eu raman la ideea, intai scoala si flirturi nevinovate....nu plecari si veniri.....fara sens.
Faci cum crezi.
Eu nu am pareri:)
Tu ceri pareri.........
Daca scoala ti-e pe locul 3, atunci ai toate sansele sa te matiri peste 1-2 ani. Ispravesti repede cu ea, nu?
stem_29
Postat pe 5 Septembrie 2010 00:42
Iar ecuatii cu 3 necunoscute ? Mergi la scoala , invata sa le rezolvi sau da cu banul si atunci x=a sau x=b sau x=c.

Postat pe 5 Septembrie 2010 09:19
aoleu:))tiganie???????sunt ft multumita ca nu traiesc in asa ceva si la varsta asta te indragostesti...asta e viatza....asta nu inseamna ca ma casatoresc in 2 ani aprox.nu mi spune ca tu la varsta asta nu ai fost indragostita?unde sunt mame la 16 ani???Doamne :))peste tot:))in zilele astea vezi shi la 14 care chiar nu fac parte din tziganie shi apoi:Peu am cerut o parere despre cum sa fac un lucru nu cum sa fac alt lucru shi daca e sa inveti din greseli,inveti doar din propriile greseli shi nu din ale altora.oricum:)multumesc!
LiaDariutza
Postat pe 8 Septembrie 2010 21:28
De la: havanaloca, la data 2010-09-04 23:52:16Ei bine...lcrurile nu merg atat de bine cum par......hai sa spunem ca m-am indragostit de C dar prietenul lui A e indragostit de mine shi inainte ca eu sa realizez ca imi place C,l-am refuzat pe A spunandu-i ca am un prieten.Cum as putea sa fac sa ies cu C care probabil stie ca am "un prieten"?Sora mea spune ca nu e ptr mine ,ca nu e ceea ce eu caut dar poate e shi ea nu isi da seama.adik ..nuj...chiar imi place:Xce as putea sa fac?msik[varsta:16 ani]


mars dreacu la scoala si invata intai abecedaru...
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 8 Septembrie 2010 21:30
De la: scorpio67, la data 2010-09-05 09:19:07Iar ecuatii cu 3 necunoscute ? Mergi la scoala , invata sa le rezolvi sau da cu banul si atunci x=a sau x=b sau x=c.

x=c+b=r+z= ...plm cer scuze dar....nu mai pot
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 8 Septembrie 2010 21:32
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-09-08 21:30:30
De la: havanaloca, la data 2010-09-04 23:52:16Ei bine...lcrurile nu merg atat de bine cum par......hai sa spunem ca m-am indragostit de C dar prietenul lui A e indragostit de mine shi inainte ca eu sa realizez ca imi place C,l-am refuzat pe A spunandu-i ca am un prieten.Cum as putea sa fac sa ies cu C care probabil stie ca am "un prieten"?Sora mea spune ca nu e ptr mine ,ca nu e ceea ce eu caut dar poate e shi ea nu isi da seama.adik ..nuj...chiar imi place:Xce as putea sa fac?msik[varsta:16 ani]


mars dreacu la scoala si invata intai abecedaru...



sper sa nu faca aceeasi scoala ca tine,ca uite tu pt ce ai invatzat abecedaru......
di_cristina
Postat pe 4 Mai 2011 19:02
Simplu: ori ii spui ca l-ai mintit pe ``A``, ori anunti sus si tare ca ai ramas ``singura`` si ca tocmai ai iesit din acea relatie. Dar inainte de a face acest lucru, asigura-te ca si lui ``C`` ii place de tine, altfel tot ``A`` ar cadea pe capul tau. Si atunci nu stiu cum ai scapa de el.
Eva32
Postat pe 12 Mai 2011 03:04
Ufff ce rele ati fost cu sarmana fetita...ati uitat mandrelor ca ati avut candva aceeasi varsta.
The_Exile
Postat pe 12 Mai 2011 08:26
De la: Eva32, la data 2011-05-12 03:04:37Simplu: ori ii spui ca l-ai mintit pe ``A``, ori anunti sus si tare ca ai ramas ``singura`` si ca tocmai ai iesit din acea relatie. Dar inainte de a face acest lucru, asigura-te ca si lui ``C`` ii place de tine, altfel tot ``A`` ar cadea pe capul tau. Si atunci nu stiu cum ai scapa de el.


ii atat de vechi topicul incat fata cred ca a trecut deja la combinatii de "n" luate cate "K" se pare ca s-a prins ceva matematica de mine!!
vitamina_c
Postat pe 12 Mai 2011 10:09
De la: Yharr, la data 2011-05-12 08:26:27Ufff ce rele ati fost cu sarmana fetita...ati uitat mandrelor ca ati avut candva aceeasi varsta.


La varsta ei ma tinea mama aproape legata in casa.Nu ca as fi fost de acord cu asta.
Cu indragosteala ceva mai tarziu.

Postat pe 12 Mai 2011 20:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa fac? 68 De la: kudika_22227 29 Martie 2013 12:08
un subiect cu doua taisuri... 25 De la: kudika076975 7 Martie 2010 14:12
Babilonie in familie 37 De la: kudika034292 7 August 2011 18:46
iubirea a trecut.. 17 De la: mady_puppy 27 Noiembrie 2009 19:12
poti iubi doi barbati de odata? 90 De la: pickard 26 Noiembrie 2010 19:48