Setari Cookie-uri

eu balanta el fecioara...help

...de 1 an si jum m-am despartit de fecioara "mea"...a fost totul aproape perfect...in timpul petrecut impreuna nu ne-am certat niciodata,nu ne-am contrazis in absolut nimik...a fost ok...spun timpul petrecut impreuna deoarece 4 din 7 zile le petreceam impreuna,restul eram despartiti de cativa km...in timpul in care eram despartiti, dupa un anumit timp, au inceput sa apara certuri..din cauza geloziei mele...prostesti...la un moment dat a ales sa se retraga...spunandu-mi ca nu mai suporta...I-am respectat decizia...nu am mai vb deloc aproximativ 2 luni dupa care l-am sunat...am inceput din nou sa ne vedem...nu ne-am impacat...doar ne mai intalneam...ma intelegeti...a vrut sa-i fiu alaturi de ziua lui...a insistat sa fie cu mine de ziua mea...iar dupa o perioada(cateva luni) s-a retras din nou...fara niciun motiv(zic eu)...nu mi-a spus nimik...doar nu mi-a mai rasp la tel...mi-am facut un id de fata si am incercat sa-l trag de limba...rasp pe care l-am primit a fost ca nu e pregatit pt insuratoare il vreau inapoi!!!
fyfy1018
Postat pe 4 Septembrie 2010 15:46
De la: fyfy1018, la data 2010-09-04 15:46:20...de 1 an si jum m-am despartit de fecioara "mea"...a fost totul aproape perfect...in timpul petrecut impreuna nu ne-am certat niciodata,nu ne-am contrazis in absolut nimik...a fost ok...spun timpul petrecut impreuna deoarece 4 din 7 zile le petreceam impreuna,restul eram despartiti de cativa km...in timpul in care eram despartiti, dupa un anumit timp, au inceput sa apara certuri..din cauza geloziei mele...prostesti...la un moment dat a ales sa se retraga...spunandu-mi ca nu mai suporta...I-am respectat decizia...nu am mai vb deloc aproximativ 2 luni dupa care l-am sunat...am inceput din nou sa ne vedem...nu ne-am impacat...doar ne mai intalneam...ma intelegeti...a vrut sa-i fiu alaturi de ziua lui...a insistat sa fie cu mine de ziua mea...iar dupa o perioada(cateva luni) s-a retras din nou...fara niciun motiv(zic eu)...nu mi-a spus nimik...doar nu mi-a mai rasp la tel...mi-am facut un id de fata si am incercat sa-l trag de limba...rasp pe care l-am primit a fost ca nu e pregatit pt insuratoare il vreau inapoi!!!


thoamne fata
si eu sunt balanta si am cunoscut feciori
sunt ok tipii, doar ca parca e ceva cu noi-adica stii ca suntem mi sociabile, mai de mers si plimbat, nu de strans banii la ciorap
eu zic ca nu ai procedat cum trebuie
daca omu' a luat-o la goana a luat-o din cauza ca-l sufocai si nu-l lasai in pace-vezi partea cu "nu mai suntem, dar eu l-am sunat si am fost alaturi de ziua lui...si el de a mea..si apoi a disparut..."

eu zic sa-l lasi in pace si treci peste
oricum feciorii nu se insoara prea repede
dragon_fly88
Postat pe 10 Septembrie 2010 12:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare pt mine este prea tarziu?... 97 De la: kudika161238 30 Iulie 2010 09:37
L-am prins ca m-a inselat! 29 De la: Mihaela_Trusca_1 27 Septembrie 2014 19:30
M-am indragostit de un tip care e obsedat de o alta tipa 17 De la: kudika409507 12 August 2011 21:19
Comportamentul in DATING actual din Romania 27 De la: Dor_a 8 Noiembrie 2009 15:05
M-a inselat dar nu stiu ce sa ma fac cu el... 12 De la: DyScorpio 5 Octombrie 2011 22:29