Setari Cookie-uri

prietena mea povesteste altor barbati pe net de relatia ei cu mine

deci cati ani ziceai ca ai?

spune repede, ca e important, vreau sa-l vad pe angelo cum se musca de coa...
Narcisa_tesfio
Postat pe 10 Septembrie 2010 11:23
De la: grumelt, la data 2010-09-09 12:48:06salut tuturor!

dupa 3 ani decind sunt cu partenera mea, am aflat ca ea povesteste pe net unor tipi, respectiv un fost coleg de servciu, prietenul fostului preieten al ei care a murit, dar si unui neica nimeni gasit pe www.noidoi.ro, despre relatia cu mine!
cu "neica nimeni" , un fel de confesor al ei virtual, ii povestise insa si de relatiile anterioare .

ce parere aveti de asa ceva ?

de ce nu povesteste unor femei?
culmea este ca intrebata daca a facut sex cu mine, raspunde !
ASTA MI SE PARE O MARE MIZERIE , SI PORCARIE DIN PARTEA EI !
CE ZICETI?

ASTEPT OPINII !

(TIPA ARE 43 ANI , deci nu e o pustoaica)

api povesteste si tu cum ai sa ne dixtram si noi
pickard
Postat pe 10 Septembrie 2010 11:41
scuze, nu e vb cine si ce este "neica nimeni"

este vb doar ca atata timp cit o femeie are o relatie , un barbat , nu inteleg ce cauta pe net cu altul , si nu flirtand, ci povestind despre relatiile ei, caci nu numai de relatia cu mine a povestit ci si cu cei dinaintea mea

Postat pe 10 Septembrie 2010 18:22
sunt cu 6 ani mai mare ca ea , deci 49!
dar ce veti sa spuneti?. spuneti naibii pe sleau !

Postat pe 10 Septembrie 2010 18:23
hahahah ! adica sa marim mocirla !

Postat pe 10 Septembrie 2010 18:24
De la: Narcisa_tesfio, la data 2010-09-10 11:23:08deci cati ani ziceai ca ai?

spune repede, ca e important, vreau sa-l vad pe angelo cum se musca de coa...


n-ai sa vezi...dar e si mai dramatica situatia in cazul asta
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 10 Septembrie 2010 18:25
De la: grumelt, la data 2010-09-10 18:22:08scuze, nu e vb cine si ce este "neica nimeni"

este vb doar ca atata timp cit o femeie are o relatie , un barbat , nu inteleg ce cauta pe net cu altul , si nu flirtand, ci povestind despre relatiile ei, caci nu numai de relatia cu mine a povestit ci si cu cei dinaintea mea


ma' nenea, ce intelegi tu ca " a povestit relatia"?
le-a desenat la aia pozitiile in care va sexuiti, vocalizele la orgasm?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 10 Septembrie 2010 18:27
De la: grumelt, la data 2010-09-10 10:37:41vezi ca am scris azi completare .
nu sunt gelos, dar nu mi se pare corect si moral sa povesteti altor barbati ce faci cu barbatul cu care esti.

multe femei au o prietena, o sora, o mama, etc unde vb de relatia ei, dar 3 barbati????
se lauda cu ce relatii are?
vrea sa se vada ca are pe cineva iar?

???????????????

pe tine daca te ar intreba unul de pe net, daca te culci cu prietenul tau ce ai zice?

eu sincer, as prefera sa povesteasca cuiva care nu ne stie pe niciunul despre parturile mele noaptea, sau cine stie ce mai de ea din casa
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 10 Septembrie 2010 18:29
esti singurul care scrii ceva pertinent si de bun simt, dar din pacate nu pot fi de acord, si cred ca ar trebuii sa despici firul in 4

astfel:

1. tipa mi a spus ca are o unica adresa de mail- minciuna
2 tipa imi spune ca si-a sters contul de pe www.noidoi.ro (dupa ce s-a cuplat cu mine), dar descopar ca are pe facebook, hi5, trilurilu, etc etc
3 tipa imi spune ca a incheiat orice relatie cu fostul amic, chiar imi spune ca ala a sunat-o si a rugat-o ceva, si ea i-a taiat-o , si cind colo descopar ca de fapt pe amil a vorbit cu el !
ce rost minciuna?

4 tipa in acesti 3 ani, povesteste de relatia cu mine , la 3 barbati:
-fost coleg de servciu (pe net)
-prietn al fostului ei prieten (decedat)
-ununi alt tip de pe net, caruia culmea, ii povestea de ani, toate relatiile ei, chiar ii trimitea si poze cu ea si respectivii(probabil ca si cu mine)

si inca o informatie:tipa declara ca edoreste sa fie cu mine toata viata, sentiimente,etc, ca este (si se vede asta) super satisafcuta sexual de mine, sustine ca resspcta realtia cu mine si pe mine

dar cum sa ti respecti barbatul cu care esti si relatia ta facand-o puiblica si facand talk show ??????

eu astept de la voi o parere, despre ce credeti despre o astfel de femeie !



Postat pe 10 Septembrie 2010 18:36
nu tata, dar povesteste ce face cu mine, pe unde mergem, ce program am, ce imi gateste, intrebata daca s-a culcat cu mine raspunde ca da, chestii de astea !
altfel daca povestea ce zici tu , o lasam nabii imediat!
mie mi se pare extrem de ciudat , ca o femeie nu poveste unei femei de relatia ei, ci unor barbati pe net!

tu ce ai considera daca ai patii asa ceva cu amica ta?

Postat pe 10 Septembrie 2010 18:40
am spus dle, sunt mai mare ca ea cu 6 ani !

Postat pe 10 Septembrie 2010 18:43
fi mai clar !

Postat pe 10 Septembrie 2010 18:44
De la: grumelt, la data 2010-09-10 18:36:06esti singurul care scrii ceva pertinent si de bun simt, dar din pacate nu pot fi de acord, si cred ca ar trebuii sa despici firul in 4

astfel:

1. tipa mi a spus ca are o unica adresa de mail- minciuna
2 tipa imi spune ca si-a sters contul de pe www.noidoi.ro (dupa ce s-a cuplat cu mine), dar descopar ca are pe facebook, hi5, trilurilu, etc etc
3 tipa imi spune ca a incheiat orice relatie cu fostul amic, chiar imi spune ca ala a sunat-o si a rugat-o ceva, si ea i-a taiat-o , si cind colo descopar ca de fapt pe amil a vorbit cu el !
ce rost minciuna?

4 tipa in acesti 3 ani, povesteste de relatia cu mine , la 3 barbati:
-fost coleg de servciu (pe net)
-prietn al fostului ei prieten (decedat)
-ununi alt tip de pe net, caruia culmea, ii povestea de ani, toate relatiile ei, chiar ii trimitea si poze cu ea si respectivii(probabil ca si cu mine)

si inca o informatie:tipa declara ca edoreste sa fie cu mine toata viata, sentiimente,etc, ca este (si se vede asta) super satisafcuta sexual de mine, sustine ca resspcta realtia cu mine si pe mine

dar cum sa ti respecti barbatul cu care esti si relatia ta facand-o puiblica si facand talk show ??????

eu astept de la voi o parere, despre ce credeti despre o astfel de femeie !



toti avem ma omule einjpe mii de conturi.....pe mine daca ma roaga una sa le sterg,dureaza 2 ani

personal nici nu casc gura la ce conturi si ce discutii are cu lumea sau despre ce.

mereu ofer spatul maxim.....nu stau sa verific ,sa controlez....

femeia o fi obisnuita ,si eu sunt,sunt invatat atunci cand nu am ce face,sa stau pe net...forumuri,siteuri,chat..ssmd.

a mintit ca sa nu te panichezi.

aldracu sa fiu daca inteleg ce mare filozofie. sa povesteasca...am locuit o vreme intro garsoniera,la et.3,cu o curte interioara....cand faceam "aerrobic"cu o femeie,ne stia juma de cartier

nu ma interesa atunci si nici acum

povesteste..extraordinar domne. am mai spus,toate povestesc aricui asculta,e o nevoie pentru ele,e o necesitate. stai calm . e mereu inutil sa ne bandajam capul inainte sa fie spart

daca da cu mucii in fasole,atunci poti sa o rastignesti pe ceasu auriu din piata romana

eu mereu am lasat sa faca fiecare ce vrea,atata timp cat e a mea si numai a mea...a dat cu micii in branza....ignore si neeeext
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 10 Septembrie 2010 18:45
De la: grumelt, la data 2010-09-10 18:43:15am spus dle, sunt mai mare ca ea cu 6 ani !

am un mercedes de vanzare...nu vrei mai bine sa cumperi o masina?
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 10 Septembrie 2010 18:50
De la: grumelt, la data 2010-09-10 18:40:20nu tata, dar povesteste ce face cu mine, pe unde mergem, ce program am, ce imi gateste, intrebata daca s-a culcat cu mine raspunde ca da, chestii de astea !
altfel daca povestea ce zici tu , o lasam nabii imediat!
mie mi se pare extrem de ciudat , ca o femeie nu poveste unei femei de relatia ei, ci unor barbati pe net!

tu ce ai considera daca ai patii asa ceva cu amica ta?


si pana s-o cunosti pe tipa de 43 de ani, undei ai fost?
sa nu-mi spui ca ai trait in pestera, ca te cred!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 10 Septembrie 2010 18:58
De la: grumelt, la data 2010-09-10 18:23:28sunt cu 6 ani mai mare ca ea , deci 49!
dar ce veti sa spuneti?. spuneti naibii pe sleau !

in coltul de sus in dreapta al ecranului,e un buton..."citeaza" invata sa-l folosesti atunci cand raspunzi cuiva anume...ca nu intelem cine,cu care,de ce,vorbeste
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 10 Septembrie 2010 19:02
e langa butonul "raspunde"
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 10 Septembrie 2010 19:02
bai grumelt ,,tot femeye esti ma
thadoogback
Postat pe 10 Septembrie 2010 19:04
Eu din cate inteleg ea are o veche prietenie cu acesti barbati. Nu i-a agatat azi si maine a inceput sa le povesteasca despre viata ei.
Si daca se cunosc de atata amar de vreme si au un ritual al lor, care-i baiul?
DA, mi se pare absolut firesc ce face.

Mai ales ca nu pomenesti deloc ca ar avea o ciurda de prietenE pe la usa. Are prieteni barbati si asata e. Ori te obisnuiesti cu gandul asta, ori o lasi in pace.

rashela
Postat pe 10 Septembrie 2010 20:01
Ai incercat sa vorbesti cu ea? Totusi, daca prietenii ei sunt majoritatea barbati, asa cum bine a presupus Rashela, nu prea ai ce sa faci. Las-o in pace, ca nu face nici un rau! Mai controleaz-o tu mult si o sa deschizi alt topic: "M-a parasit si nu prea stiu de ce".
kitty_na
Postat pe 10 Septembrie 2010 22:00
De la: grumelt, la data 2010-09-10 18:36:06esti singurul care scrii ceva pertinent si de bun simt, dar din pacate nu pot fi de acord, si cred ca ar trebuii sa despici firul in 4

astfel:

1. tipa mi a spus ca are o unica adresa de mail- minciuna
2 tipa imi spune ca si-a sters contul de pe www.noidoi.ro (dupa ce s-a cuplat cu mine), dar descopar ca are pe facebook, hi5, trilurilu, etc etc
3 tipa imi spune ca a incheiat orice relatie cu fostul amic, chiar imi spune ca ala a sunat-o si a rugat-o ceva, si ea i-a taiat-o , si cind colo descopar ca de fapt pe amil a vorbit cu el !
ce rost minciuna?

4 tipa in acesti 3 ani, povesteste de relatia cu mine , la 3 barbati:
-fost coleg de servciu (pe net)
-prietn al fostului ei prieten (decedat)
-ununi alt tip de pe net, caruia culmea, ii povestea de ani, toate relatiile ei, chiar ii trimitea si poze cu ea si respectivii(probabil ca si cu mine)

si inca o informatie:tipa declara ca edoreste sa fie cu mine toata viata, sentiimente,etc, ca este (si se vede asta) super satisafcuta sexual de mine, sustine ca resspcta realtia cu mine si pe mine

dar cum sa ti respecti barbatul cu care esti si relatia ta facand-o puiblica si facand talk show ??????

eu astept de la voi o parere, despre ce credeti despre o astfel de femeie !










... o parere ? ... sinteti doi NASHPETZI penibili care, mai mult ca sigur, va meritati unul pe altul ... ea vrea sa arate ca mai poate avea succes ... iar tu chiar crezi ca mai ai 30 de ani ...

marco918
Postat pe 10 Septembrie 2010 22:13
De la: kitty_na, la data 2010-09-10 22:00:44Ai incercat sa vorbesti cu ea? Totusi, daca prietenii ei sunt majoritatea barbati, asa cum bine a presupus Rashela, nu prea ai ce sa faci. Las-o in pace, ca nu face nici un rau! Mai controleaz-o tu mult si o sa deschizi alt topic: "M-a parasit si nu prea stiu de ce".
pai daca te vorbeste cu alti barbati inseamna ca te barfeste pe la spate ..cum de mai stai cu ea..?
kudika029282
Postat pe 10 Septembrie 2010 22:16
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-09-10 18:58:58

si pana s-o cunosti pe tipa de 43 de ani, undei ai fost?
sa nu-mi spui ca ai trait in pestera, ca te cred!

faci tu ce faci si reusesti sa ma faci sa'nghit guma nemestecata
miss_darine
Postat pe 10 Septembrie 2010 22:20
Iote ca mie nu mi se pare normal ce face.
alexia30
Postat pe 11 Septembrie 2010 19:57
e daca vorbeste de bine
gifgaia
Postat pe 13 Septembrie 2010 16:31
...........se plictiseste si ea;)
kudika313344
Postat pe 14 Septembrie 2010 20:06
in sfarsit o parere de om normal !

care crezi ca e explicatia?

Postat pe 25 Septembrie 2010 15:21
De la: grumelt, la data 2010-09-09 12:48:06salut tuturor!

dupa 3 ani decind sunt cu partenera mea, am aflat ca ea povesteste pe net unor tipi, respectiv un fost coleg de servciu, prietenul fostului preieten al ei care a murit, dar si unui neica nimeni gasit pe www.noidoi.ro, despre relatia cu mine!
cu "neica nimeni" , un fel de confesor al ei virtual, ii povestise insa si de relatiile anterioare .

ce parere aveti de asa ceva ?

de ce nu povesteste unor femei?
culmea este ca intrebata daca a facut sex cu mine, raspunde !
ASTA MI SE PARE O MARE MIZERIE , SI PORCARIE DIN PARTEA EI !
CE ZICETI?

ASTEPT OPINII !

(TIPA ARE 43 ANI , deci nu e o pustoaica)
burca_roxana
Postat pe 11 Octombrie 2010 01:12
mai grumelt..sti ce nu inteleg eu...dc ti-ai faqt cont cu id de fata?..oare tu esti femeia in cauza?..si barbatul tau a aflat ce faci si vrei sa afli parerea celorlalti cum sa iesi din asta...esti prea disperat sa fli dk e normal sau nu..nu stiu ce sa cred... ...
burca_roxana
Postat pe 11 Octombrie 2010 01:15
dupa cum zici u ai o varsta la care nu mi se pare normal sa ceri sfaturi pe un forum despre asa ceva..probabil esti trecut prin viata si ar trebui sa sti ce sa faci in asemenea situatii..apoi ce pretentii sa mai ai de la unu de 20 de ani daca matale nu sti daca e bn sau nu ce face... zic sa iti cauti una de casa..sa aibe grija de tine..gospodina..nu pe net:))))
burca_roxana
Postat pe 11 Octombrie 2010 01:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
BUNA 5 De la: mika76 25 Februarie 2011 10:36
Multa suferinta.... 41 De la: kudika318477 22 Decembrie 2010 01:01
mandevilla rosie 4 De la: alisson 5 August 2011 15:58
realitatea asa cum o vezi cu ochii eliberati de percepte morale 21 De la: strasss3 5 Decembrie 2009 07:42
Te poti casatori cu profesorul tau? 5 De la: kudika318477 13 Decembrie 2010 23:14