Setari Cookie-uri

Ce e in capu`lui?!

Merita sa treci peste infidelitatea partenerului?
Asa sunt toti?
Daca-l las urmatorul va fi la fel,si(deci)nu fac nici o ''afacere''?

Suntem impreuna de aproape 8 ani.
M-a inselat de ''nshpe''mii de ori...aventuri pasagere.Dar ce ma doare cel mai tare e o relatie extra care a durat 8luni,cu o fata din apropiere care chiar ma cunoste,ne stim ff bine familiile.Nu va imaginati ce simt ca o intalnesc pe strada,oare ea cum ma vede???Pana la urma e vina lui,dar se ''merita''sa las in urma 8ani pt prostiile astea(asa le numeste el)...mi-a pov la nervi,si acum isi mentine cele spuse,deci nu minte.
Acum dupa aproape 2ani de la ''incident''am afltat de la sotia unui prieten de al lui,ca mai are o iubita de fff mult timp(atat mi-a zis,nu stiu exact),ba chiar mi-a zis ca a doua zi dupa Craciun si-au petrecut-o impreuna(mie mi-a zis ca este la maica-sa)
Nu-mi da nici o explicatie...imi spunea doar:''lasa-ma!''; ''fa ce vrei!'';De cateva ori m-a si lovit.......
Cand ii spun sa ne despartim incepe cu:''iarta-ma!''; ''eu pe tn te iubesc''
Imi spune tot timpul''tu crezi ca altul nu ti-ar face la fel''sau ''fi serioasa,asa suntem toti barbatii!''
Ajunge acasa tarziu,nu-mi da nici o explicatie.
De multe ori il sun si nu-mi raspunde....doarme cu telefonul in noptiera de langa pat,iar ziua si-l tine doar in buzunar,iar daca nu sub perna.....N-am voie sa-l ating.
Avem perioade cand ne intelegem bine,se poarta frumos,imi spune ca vrea sa ne casatorim,ca vrea copii,viata sexuala e buna(a fost singurul,nu stiu daca exista mai bn)
Dar unde va merge o astfel de situatie?Ce viitor voi avea alaturi de el?Ma va insela mereu sau doar acum cat e tanar(el imi spune ca avea 21 ani cand m-a ''luat''e normal sa mai calce stramb)e normal asa?
Trebuie sa suport eu astea?Ma gandesc ca daca ar fi normal n-as mai suferii......dar totusi de ce aud mereu aceasi replica:''Asa sunt toti,care e ala care sa nu aiba iubita(amanta),toti inseala,urmatorul va fi la fel''
Eu ce sa inteleg prin astea,ca trebuie sa rabd si sa indur ca asa sunt barbatii,iar noi femeile suntem facute sa trecem cu vederea peste placerile lor?
Nu stiu ce sa fac,pe drum sa apuc,cu ce sa incep...nu stiu nimic....Dar curiozitatea mea este..oare EL este fericit,il place situatia asta???
Cunoscutii imi spun ca...exact ce v-am spus,sa-l iert ca.....asa sunt toti,ca defapt ma iubeste si ca nu m-ar parasii niciodata(ar mai conta si altceva?).Dar prietena mea imi spune ca el sta q mine(locuim la mn acasa)pt ca parintii lui au o situatie finaciara cam....''naspa''(gen,ti-e rusine sa spui ca acolo stai)si deaia ramane la mine,pt ca aici are de toate,si ca oricum a facut si el cateva imbunatatiri in casa,si nu i-ar convenii sa piarda tot.E posibil?
Ce e in capu`lui,aveti idee,el e prea redus sa-mi de o explicatie....
ms frum!
kudika329067
Postat pe 16 Noiembrie 2010 20:31
De la: kudika329067, la data 2010-11-16 20:31:33
Ce e in capu`lui,aveti idee,el e prea redus sa-mi de o explicatie....

eu nu mi-as face probleme de el cat de tine

gandestete bine ce inseamna o relatie, iar daca ceea ce iti doresti (in cea mai minimalista varianta) se suprapune cu ceea ce ai ... concluzia e simpla
battleofwits
Postat pe 16 Noiembrie 2010 20:41
Lasi in urma 8 ani?:) ce fal de ani?! cu infidelitati si minciuni:)))
El merge la parintii lui de sarbatori fara tine.....halal relatie:)
Pai in 8 ani daca nu te-a cerut de nevasta.....e apa de ploaie, o sa te lase cand o sa aveti 15 ani impreuna si nicio obligatie unul fata de celalalt.
Ce relatie e asta, te-ai intrebat?...e compromis, tu nu vrei sa lasi anii de obisnuinta ( ca dragoste nu e, asta-i clar, daca ar fi dragoste el ar veni acasa la tine nu s-ar duce la " mandre") si el stie ca are " o bona" acasa, care-l pregateste pt. a merge el la " holteit".
Te vad scriind despre sotia unui prieten de-a lui.....deci prietenii vostri sun casatoriti, la casele lor si tu stai si incasezi pumni si iertaciuni de la un afemeiat.
Pai el n-are nicio vina, asa e el:) tu il accepti.
Pacat de tine si de tineretea ta.......
Nu uita un lucru, un barbat la orice varsta poate sa-si intemeieze o familie si sa faca un copil......o femeie poate doar sa-si intemeize familia...copii cam greu de la niste ani incolo.
Toate la timpul lor.

stem_29
Postat pe 16 Noiembrie 2010 20:42
1. NU e normal sa calce stramb.
2. NU sunt toti barbatii asa.
3. DA, te va insela mereu.
Stii ce, dupa ce te-a lovit LA TINE IN CASA(!) ne intrebi pe noi ce e in capul lui? Eu ma intreb ce-o di in al tau, de mai stai cu el...
kitty_na
Postat pe 16 Noiembrie 2010 22:00
E prima oara cand scriu pe forum si prima oara cand vad/citesc o asemenea "relatie" Am doar o curiozitate,cum ai putut sta langa omul asta 8 ani? Una intreaga la minte,scuza-ma ca zic asta,nu intentionez sa te jignesc in nicun fel,nu ar fi stat nici 1 an cu asa specimen.Inseamna ca te simti bine fiind carpa lui de sters pe jos,daca da,atunci da-i inainte!Cum zicea cineva mai sus,daca in 8 ani de zile nu te-a luat de nevasta,de ce crezi ca o va face acum sau cat de curand?lasa naivitatea ca sa nu zic altceva!respecta-te femeie,ca daca nu o faci u nu o va face nimeni!stii de ce iti zice ca toti barbatii sunt la fel nu?asta trebuia sa fie o intrebare retorica dar din mom ce stai si intrebi pe forum ce sa faci,inseamna k tre' sa-ti dau si rasp;zice asta pt ca sa-l accepti asa,sa nu cumva sa-ti vina vreo idee sa-l parasesti,se joaca cu psihicul tau iar tu ca o credula pici imediat!si din mom ce te-a facut sa crezi ca toti barbatii sunt asa,bv lui se pricepe SFAT: Scapa dracului de licheaua aia!
alexutza_sweet_86
Postat pe 16 Noiembrie 2010 23:07
De la: kudika329067, la data 2010-11-16 20:31:33
Ce e in capu`lui,aveti idee,el e prea redus sa-mi de o explicatie....
ms frum!


mai degraba, ce e in capul tau!? ca nu l-as putea denumi creer!
geo_resuscitat
Postat pe 16 Noiembrie 2010 23:13
De la: kudika329067, la data 2010-11-16 20:31:33Merita sa treci peste infidelitatea partenerului?
Asa sunt toti?
Daca-l las urmatorul va fi la fel,si(deci)nu fac nici o ''afacere''?

Suntem impreuna de aproape 8 ani.
M-a inselat de ''nshpe''mii de ori...aventuri pasagere.Dar ce ma doare cel mai tare e o relatie extra care a durat 8luni,cu o fata din apropiere care chiar ma cunoste,ne stim ff bine familiile.Nu va imaginati ce simt ca o intalnesc pe strada,oare ea cum ma vede???Pana la urma e vina lui,dar se ''merita''sa las in urma 8ani pt prostiile astea(asa le numeste el)...mi-a pov la nervi,si acum isi mentine cele spuse,deci nu minte.
Acum dupa aproape 2ani de la ''incident''am afltat de la sotia unui prieten de al lui,ca mai are o iubita de fff mult timp(atat mi-a zis,nu stiu exact),ba chiar mi-a zis ca a doua zi dupa Craciun si-au petrecut-o impreuna(mie mi-a zis ca este la maica-sa)
Nu-mi da nici o explicatie...imi spunea doar:''lasa-ma!''; ''fa ce vrei!'';De cateva ori m-a si lovit.......
Cand ii spun sa ne despartim incepe cu:''iarta-ma!''; ''eu pe tn te iubesc''
Imi spune tot timpul''tu crezi ca altul nu ti-ar face la fel''sau ''fi serioasa,asa suntem toti barbatii!''
Ajunge acasa tarziu,nu-mi da nici o explicatie.
De multe ori il sun si nu-mi raspunde....doarme cu telefonul in noptiera de langa pat,iar ziua si-l tine doar in buzunar,iar daca nu sub perna.....N-am voie sa-l ating.
Avem perioade cand ne intelegem bine,se poarta frumos,imi spune ca vrea sa ne casatorim,ca vrea copii,viata sexuala e buna(a fost singurul,nu stiu daca exista mai bn)
Dar unde va merge o astfel de situatie?Ce viitor voi avea alaturi de el?Ma va insela mereu sau doar acum cat e tanar(el imi spune ca avea 21 ani cand m-a ''luat''e normal sa mai calce stramb)e normal asa?
Trebuie sa suport eu astea?Ma gandesc ca daca ar fi normal n-as mai suferii......dar totusi de ce aud mereu aceasi replica:''Asa sunt toti,care e ala care sa nu aiba iubita(amanta),toti inseala,urmatorul va fi la fel''
Eu ce sa inteleg prin astea,ca trebuie sa rabd si sa indur ca asa sunt barbatii,iar noi femeile suntem facute sa trecem cu vederea peste placerile lor?
Nu stiu ce sa fac,pe drum sa apuc,cu ce sa incep...nu stiu nimic....Dar curiozitatea mea este..oare EL este fericit,il place situatia asta???
Cunoscutii imi spun ca...exact ce v-am spus,sa-l iert ca.....asa sunt toti,ca defapt ma iubeste si ca nu m-ar parasii niciodata(ar mai conta si altceva?).Dar prietena mea imi spune ca el sta q mine(locuim la mn acasa)pt ca parintii lui au o situatie finaciara cam....''naspa''(gen,ti-e rusine sa spui ca acolo stai)si deaia ramane la mine,pt ca aici are de toate,si ca oricum a facut si el cateva imbunatatiri in casa,si nu i-ar convenii sa piarda tot.E posibil?
Ce e in capu`lui,aveti idee,el e prea redus sa-mi de o explicatie....
ms frum!


sincer din punctul meu de vedere ca si barbat un prim sfat care ti`l pot da este sa`l lasi si sa cauti altul NU TOTI SUNTEM O APA SI`UN PAMANt mai sunt si barbati care iubesc si respecta femeile stai linistita nu tot ce zboara se mananca parca asa este zicala ... iar daca nu esti amritata cu el ... e simplu chiar daca sunt 8 ani in care voi ati fost impreuna sunt greu de sters cu buretele ... dar de ce sa stai sa unduri atatea din partea unui barbat care practic nu te merita ??? sincer ... nu trebuie sa induri asa ceva ... dupa parerea mea se schiama sclavagism ... scz daca am fost cam dur ... insa altfel .. nu prea vad eu chestia asta .. adik tu femeia de casa gatind facut curat spalat haine ... si el baiatul fustangiu care se da la altele ... lasa`l draga mai sunt si altii :)
brun3tu
Postat pe 16 Noiembrie 2010 23:16
Pe el il doare-n cot..atata vreme cat tu accepti sit asta.Maine poimaine ti le aduce in casa cu scuza ca toti sunt la fel.Scuza-mi duritatea expresiei, dar din ce ai povestit, el nu da doi bani pe tine.
Da-l afara din casa alor tai si tu vezi-ti de traeba ta, nu te mai minti ca te iubeste..

Curaj si succes!
mdana
Postat pe 21 Noiembrie 2010 22:00
Nu stiu ce e in capul lui da eu ma intreb ce e in capul tau de nu i-ai dat papucii pana acum
Barbie30_
Postat pe 21 Noiembrie 2010 22:12
De la: Barbie30_, la data 2010-11-21 22:12:56Nu stiu ce e in capul lui da eu ma intreb ce e in capul tau de nu i-ai dat papucii pana acum





... ii e frica ca ii ramine ardeiul ... neumplut ...

marco918
Postat pe 21 Noiembrie 2010 22:16
De la: marco918, la data 2010-11-21 22:16:11
De la: Barbie30_, la data 2010-11-21 22:12:56Nu stiu ce e in capul lui da eu ma intreb ce e in capul tau de nu i-ai dat papucii pana acum





... ii e frica ca ii ramine ardeiul ... neumplut ...



Nu stiu daca e vorba de asta da in mod sigur ii este frica de ceva
Barbie30_
Postat pe 21 Noiembrie 2010 22:18
De la: Barbie30_, la data 2010-11-21 22:18:12
De la: marco918, la data 2010-11-21 22:16:11
De la: Barbie30_, la data 2010-11-21 22:12:56Nu stiu ce e in capul lui da eu ma intreb ce e in capul tau de nu i-ai dat papucii pana acum





... ii e frica ca ii ramine ardeiul ... neumplut ...



Nu stiu daca e vorba de asta da in mod sigur ii este frica de ceva







... are si de ce ... a sarit din floare in floare ... pentru sentimente, emotii ... ''profunde'' ... acum il are pe gogu de vreo 8 ani si dadeau bine la televizor ... nu e maritata ... nu are copii ... probabil nici nu ia dorit ... sa nu ii deranjeze viata frumoasa ... acum ar accepta orice numai sa nu fie ... SINGURA ... atita tot ... a fost egoista si acum se intoarce impotriva ei ... nimic de plins ... fiecare cum isi asterne asa doarme ...

marco918
Postat pe 21 Noiembrie 2010 22:24
De la: marco918, la data 2010-11-21 22:24:35
De la: Barbie30_, la data 2010-11-21 22:18:12
De la: marco918, la data 2010-11-21 22:16:11
De la: Barbie30_, la data 2010-11-21 22:12:56Nu stiu ce e in capul lui da eu ma intreb ce e in capul tau de nu i-ai dat papucii pana acum





... ii e frica ca ii ramine ardeiul ... neumplut ...



Nu stiu daca e vorba de asta da in mod sigur ii este frica de ceva







... are si de ce ... a sarit din floare in floare ... pentru sentimente, emotii ... ''profunde'' ... acum il are pe gogu de vreo 8 ani si dadeau bine la televizor ... nu e maritata ... nu are copii ... probabil nici nu ia dorit ... sa nu ii deranjeze viata frumoasa ... acum ar accepta orice numai sa nu fie ... SINGURA ... atita tot ... a fost egoista si acum se intoarce impotriva ei ... nimic de plins ... fiecare cum isi asterne asa doarme ...



Corect!Fiecare cum isi asterne asa doarme.Ea stie cel mai bine unde a gresit(asta daca a si realizat greseala) si ce trebuie sa schimbe,asta daca vrea sa schimbe ceva...Fiecare om greseste,important este sa invatam ce e de invatat si sa mergem mai departe.
Barbie30_
Postat pe 21 Noiembrie 2010 22:35
De la: Barbie30_, la data 2010-11-21 22:35:05
De la: marco918, la data 2010-11-21 22:24:35
De la: Barbie30_, la data 2010-11-21 22:18:12
De la: marco918, la data 2010-11-21 22:16:11
De la: Barbie30_, la data 2010-11-21 22:12:56Nu stiu ce e in capul lui da eu ma intreb ce e in capul tau de nu i-ai dat papucii pana acum





... ii e frica ca ii ramine ardeiul ... neumplut ...



Nu stiu daca e vorba de asta da in mod sigur ii este frica de ceva







... are si de ce ... a sarit din floare in floare ... pentru sentimente, emotii ... ''profunde'' ... acum il are pe gogu de vreo 8 ani si dadeau bine la televizor ... nu e maritata ... nu are copii ... probabil nici nu ia dorit ... sa nu ii deranjeze viata frumoasa ... acum ar accepta orice numai sa nu fie ... SINGURA ... atita tot ... a fost egoista si acum se intoarce impotriva ei ... nimic de plins ... fiecare cum isi asterne asa doarme ...



Corect!Fiecare cum isi asterne asa doarme.Ea stie cel mai bine unde a gresit(asta daca a si realizat greseala) si ce trebuie sa schimbe,asta daca vrea sa schimbe ceva...Fiecare om greseste,important este sa invatam ce e de invatat si sa mergem mai departe.





... dupa o anumita virsta si anumite experintze ... multe persoane incearca sa denatureze adevarul si sa dea vina pe altii ... multi devin cei mai paranoici denigratori a tot felul de lucruri pe care nu le-au putut avea pentru ca le-a refuzat ...sper sa nu fie cazul si aici ... dar toate lucrurile trebuiesc facute exact atunci cind vin ... cum se spune - la vremea lor ... fara prea multe calcule, filozofii ... daca ai pierdut trenul, pierdut ramine ... si pierzi si mai mult ...

marco918
Postat pe 21 Noiembrie 2010 22:41
De la: marco918, la data 2010-11-21 22:41:02
De la: Barbie30_, la data 2010-11-21 22:35:05
De la: marco918, la data 2010-11-21 22:24:35
De la: Barbie30_, la data 2010-11-21 22:18:12
De la: marco918, la data 2010-11-21 22:16:11
De la: Barbie30_, la data 2010-11-21 22:12:56Nu stiu ce e in capul lui da eu ma intreb ce e in capul tau de nu i-ai dat papucii pana acum





... ii e frica ca ii ramine ardeiul ... neumplut ...



Nu stiu daca e vorba de asta da in mod sigur ii este frica de ceva







... are si de ce ... a sarit din floare in floare ... pentru sentimente, emotii ... ''profunde'' ... acum il are pe gogu de vreo 8 ani si dadeau bine la televizor ... nu e maritata ... nu are copii ... probabil nici nu ia dorit ... sa nu ii deranjeze viata frumoasa ... acum ar accepta orice numai sa nu fie ... SINGURA ... atita tot ... a fost egoista si acum se intoarce impotriva ei ... nimic de plins ... fiecare cum isi asterne asa doarme ...



Corect!Fiecare cum isi asterne asa doarme.Ea stie cel mai bine unde a gresit(asta daca a si realizat greseala) si ce trebuie sa schimbe,asta daca vrea sa schimbe ceva...Fiecare om greseste,important este sa invatam ce e de invatat si sa mergem mai departe.





... dupa o anumita virsta si anumite experintze ... multe persoane incearca sa denatureze adevarul si sa dea vina pe altii ... multi devin cei mai paranoici denigratori a tot felul de lucruri pe care nu le-au putut avea pentru ca le-a refuzat ...sper sa nu fie cazul si aici ... dar toate lucrurile trebuiesc facute exact atunci cind vin ... cum se spune - la vremea lor ... fara prea multe calcule, filozofii ... daca ai pierdut trenul, pierdut ramine ... si pierzi si mai mult ...



Asta cam asa e...Toti pierdem un tren la un moment dat doar ca(asa cum spuneai si tu) unii il pierd din cauza "casierului" care le-a oferit biletul prea tarziu si asteapta pe peron mult si bine fara sa realizeze ca urmatorul tren pleaca de la linia vecina.
Barbie30_
Postat pe 21 Noiembrie 2010 23:09
LASA-L .....omul asta nu te merita si nu iubeste pe nimeni decat pe el....crede-ma ...ti-a prins slabiciunea...stie ca-l iubesti si ca esti "slaba" in fata lui....fi femeie desteapta...arata- contrariul...EXISTA BARBATI MULT MAI BUNI CA EL....Ce-i drept...toti inseala mai devreme sau mai tarziu dar doar cu trupul nu si cu sufletul asa cu o face "barbatul tau" CURAJ...
evisan
Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:37
De la: evisan, la data 2010-11-28 18:37:42LASA-L .....omul asta nu te merita si nu iubeste pe nimeni decat pe el....crede-ma ...ti-a prins slabiciunea...stie ca-l iubesti si ca esti "slaba" in fata lui....fi femeie desteapta...arata- contrariul...EXISTA BARBATI MULT MAI BUNI CA EL....Ce-i drept...toti inseala mai devreme sau mai tarziu dar doar cu trupul nu si cu sufletul asa cu o face "barbatul tau" CURAJ...


exact asta intreaba'toti sunt la fe?''
Si tu vi sa-i spui ca:''toti inseala mai devreme sau mai tarziu''.Pai si ce afacere face,i-l lasa pe asta sa-si ia alt infidel.:))))
Lasa sa ramana tot cu el...macar pe asta-l cunoste,l-a suportat atatia ani.:))

Offf,daca mergem in viata pe conceptia asta,ca toti sunt la fel,atunci de ce draq mai avem pretentii?!?
Lasa-i sa ne insele,sa-si faca de cap cu cine vor...ca oricum....TOTI SUNT LA FEL!
Noi am zis-o!!!
kudika322371
Postat pe 4 Decembrie 2010 18:11
Cate femei nefericite
kudika318477
Postat pe 12 Decembrie 2010 19:14
De la: kudika318477, la data 2010-12-12 19:14:26Cate femei nefericite


Lasa-l!
kudika318477
Postat pe 12 Decembrie 2010 19:15
De la: evisan, la data 2010-11-28 18:37:42LASA-L .....omul asta nu te merita si nu iubeste pe nimeni decat pe el....crede-ma ...ti-a prins slabiciunea...stie ca-l iubesti si ca esti "slaba" in fata lui....fi femeie desteapta...arata- contrariul...EXISTA BARBATI MULT MAI BUNI CA EL....Ce-i drept...toti inseala mai devreme sau mai tarziu dar doar cu trupul nu si cu sufletul asa cu o face "barbatul tau" CURAJ...




toti inseala??mama lor a drq!!!f bn ce noi suntem mai proaste?hai si noi ca exista la bunaciuni...mama mama..nici nu mergi pe strada bn si gata..ai gasit un alt goguletz:))dornic de ceva scurt fara stirea nevestei:))asa..ca intre vecini..prieteni:))fara rude...e incest:))=))
Elenutza01051990
Postat pe 11 Octombrie 2011 15:18
Cand ii zici ca vrei sa te desparti de el,fa-o!!!E clar ca nu te iubeste din moment ce te-a inselat de atatea ori,da in tine,nu se merita sa stai cu un astfel de om.
broscoiu
Postat pe 11 Octombrie 2011 15:37
De la: kudika450150, la data 2011-10-11 15:18:06
De la: evisan, la data 2010-11-28 18:37:42LASA-L .....omul asta nu te merita si nu iubeste pe nimeni decat pe el....crede-ma ...ti-a prins slabiciunea...stie ca-l iubesti si ca esti "slaba" in fata lui....fi femeie desteapta...arata- contrariul...EXISTA BARBATI MULT MAI BUNI CA EL....Ce-i drept...toti inseala mai devreme sau mai tarziu dar doar cu trupul nu si cu sufletul asa cu o face "barbatul tau" CURAJ...




toti inseala??mama lor a drq!!!f bn ce noi suntem mai proaste?hai si noi ca exista la bunaciuni...mama mama..nici nu mergi pe strada bn si gata..ai gasit un alt goguletz:))dornic de ceva scurt fara stirea nevestei:))asa..ca intre vecini..prieteni:))fara rude...e incest:))=))


haaaaa???
kiss_my_ass
Postat pe 11 Octombrie 2011 15:40
ce draguta esti cu ochisorii aia mari
N0_name
Postat pe 11 Octombrie 2011 16:01
De la: kudika447185, la data 2011-10-11 16:01:11ce draguta esti cu ochisorii aia mari

Daca tu nu inseli cere-i nr de telefon,fa-o sa uite de iubitul violent si infidel.
broscoiu
Postat pe 11 Octombrie 2011 16:14
De la: broscoiu, la data 2011-10-11 16:14:02
De la: kudika447185, la data 2011-10-11 16:01:11ce draguta esti cu ochisorii aia mari

Daca tu nu inseli cere-i nr de telefon,fa-o sa uite de iubitul violent si infidel.


nu e genul meu ,nu prezinta interes
N0_name
Postat pe 11 Octombrie 2011 16:19
De la: N0_name, la data 2011-10-11 16:01:11ce draguta esti cu ochisorii aia mari


.....si ce gura mare ai, lupule!
kiss_my_ass
Postat pe 12 Octombrie 2011 10:08
De la: kiss_my_ass, la data 2011-10-12 10:08:04
De la: N0_name, la data 2011-10-11 16:01:11ce draguta esti cu ochisorii aia mari


.....si ce gura mare ai, lupule!


ai noroc ca nu esti scufita rosie
N0_name
Postat pe 12 Octombrie 2011 10:35
De la: N0_name, la data 2011-10-12 10:35:12
De la: kiss_my_ass, la data 2011-10-12 10:08:04
De la: N0_name, la data 2011-10-11 16:01:11ce draguta esti cu ochisorii aia mari


.....si ce gura mare ai, lupule!


ai noroc ca nu esti scufita rosie


nope, sunt bunicuta!
kiss_my_ass
Postat pe 12 Octombrie 2011 10:37
De la: kiss_my_ass, la data 2011-10-12 10:37:25
De la: N0_name, la data 2011-10-12 10:35:12
De la: kiss_my_ass, la data 2011-10-12 10:08:04
De la: N0_name, la data 2011-10-11 16:01:11ce draguta esti cu ochisorii aia mari


.....si ce gura mare ai, lupule!


ai noroc ca nu esti scufita rosie


nope, sunt bunicuta!


as prefera mamicuta ,imi plac astea mai coapte dar nici chiar bunicute
N0_name
Postat pe 12 Octombrie 2011 10:40
De la: N0_name, la data 2011-10-12 10:40:23
De la: kiss_my_ass, la data 2011-10-12 10:37:25
De la: N0_name, la data 2011-10-12 10:35:12
De la: kiss_my_ass, la data 2011-10-12 10:08:04
De la: N0_name, la data 2011-10-11 16:01:11ce draguta esti cu ochisorii aia mari


.....si ce gura mare ai, lupule!


ai noroc ca nu esti scufita rosie


nope, sunt bunicuta!


as prefera mamicuta ,imi plac astea mai coapte dar nici chiar bunicute


nu stii nimic, pui mic ce esti !! Cine face cozonaci pufosi, prajitura cu mere aromata, etc ?? BUNICUTA !!
GHEISA_ALBA
Postat pe 12 Octombrie 2011 10:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Voi cum ati proceda? 53 De la: nicossia 7 Octombrie 2011 09:19
"Am luat totul in gluma dar tu esti totul pentru mine"...patetic 21 De la: anissya 21 Noiembrie 2009 12:03
iubiri 6 De la: simonycik 28 Septembrie 2009 12:47
Oare ce vrea de la viata pana la urma? 4 De la: kudika88112 2 Iulie 2010 10:53
am nevoie de un sfat ...legat de primul meu prieten:):X 29 De la: kudika416887 4 August 2011 18:13