Setari Cookie-uri

Indiferenta?

e mult de povestit.pe scurt:eu am 17,el 16 si..ne am cunoscut la sala.am intrat in vorba ,sa ne cunoastem.el mi a zis k are prietena si k o respecta foarte mult...vorbil de aprox o luna(la tel si pe mess-mentionez k nu ne am intalnit niciodata).el ma place,cel putin asa mi a spus,si si eu il plac.imi spune k vrea sa ma vada ,sa fiu langa el,dar knd i am zis sa ne intalnim,a zis ca nu e corect fata de prietena lui,dar dupa mi a zis daca vreau sa ma duc la el acasa.eu am zis ca nu...de atunci relatia s-a cam racit...eu intr o seara l am intrebat daca ii sunt indiferen si el a zis ca da.eu am ramas socata cand am auzit ca da,pt ca el se poarta frumos cu mine,imi face complimente,isi cere scuze,daca ii spun ca am fost plecata undeva ma intreaba mereu cu cine. din comportamentul lui am observat ca nu ii sunt,dar el mi-a zis ca da.eu il plac foarte foarte mult.si am inceput sa ma obisnuiesc cu el,doar k nu stiu daca el chiar a zis serios ca iisunt indiferenta, doar asa vrea sa para,sau vrea doar sa se culce cu mine....voi ce credeti?
dope_girl
Postat pe 13 Septembrie 2010 23:35
De la: dope_girl, la data 2010-09-13 23:35:45e mult de povestit.pe scurt:eu am 17,el 16 si..ne am cunoscut la sala.am intrat in vorba ,sa ne cunoastem.el mi a zis k are prietena si k o respecta foarte mult...vorbil de aprox o luna(la tel si pe mess-mentionez k nu ne am intalnit niciodata).el ma place,cel putin asa mi a spus,si si eu il plac.imi spune k vrea sa ma vada ,sa fiu langa el,dar knd i am zis sa ne intalnim,a zis ca nu e corect fata de prietena lui,dar dupa mi a zis daca vreau sa ma duc la el acasa.eu am zis ca nu...de atunci relatia s-a cam racit...eu intr o seara l am intrebat daca ii sunt indiferen si el a zis ca da.eu am ramas socata cand am auzit ca da,pt ca el se poarta frumos cu mine,imi face complimente,isi cere scuze,daca ii spun ca am fost plecata undeva ma intreaba mereu cu cine. din comportamentul lui am observat ca nu ii sunt,dar el mi-a zis ca da.eu il plac foarte foarte mult.si am inceput sa ma obisnuiesc cu el,doar k nu stiu daca el chiar a zis serios ca iisunt indiferenta, doar asa vrea sa para,sau vrea doar sa se culce cu mine....voi ce credeti?


tu ai mult de povestit,noi...putin chef de povesti

revino cand ai un avort de facut sau cand ramai gravida ...anal
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 13 Septembrie 2010 23:37
" i am zis sa ne intalnim,a zis ca nu e corect fata de prietena lui,dar dupa mi a zis daca vreau sa ma duc la el acasa."
tu ce intelegi de aici?
Barbie30
Postat pe 13 Septembrie 2010 23:38
De la: Barbie30, la data 2010-09-13 23:38:41" i am zis sa ne intalnim,a zis ca nu e corect fata de prietena lui,dar dupa mi a zis daca vreau sa ma duc la el acasa."
tu ce intelegi de aici?


INATAI A AVUT SCRUPULE,DUPA...A ZIS "DACA NU STIE,E OK

SI A CHEMAT TUTA DIRECT ACASA LA O SCUTUREALA


scuze de caps
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 13 Septembrie 2010 23:41
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-09-13 23:41:20
De la: Barbie30, la data 2010-09-13 23:38:41" i am zis sa ne intalnim,a zis ca nu e corect fata de prietena lui,dar dupa mi a zis daca vreau sa ma duc la el acasa."
tu ce intelegi de aici?


INATAI A AVUT SCRUPULE,DUPA...A ZIS "DACA NU STIE,E OK

SI A CHEMAT TUTA DIRECT ACASA LA O SCUTUREALA


scuze de caps


tipul daca se intalneste in alta parte cu ea, o sa se lase cu o persoana sifonata rau...
Barbie30
Postat pe 13 Septembrie 2010 23:45
De la: Barbie30, la data 2010-09-13 23:45:08
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-09-13 23:41:20
De la: Barbie30, la data 2010-09-13 23:38:41" i am zis sa ne intalnim,a zis ca nu e corect fata de prietena lui,dar dupa mi a zis daca vreau sa ma duc la el acasa."
tu ce intelegi de aici?


INATAI A AVUT SCRUPULE,DUPA...A ZIS "DACA NU STIE,E OK

SI A CHEMAT TUTA DIRECT ACASA LA O SCUTUREALA


scuze de caps


tipul daca se intalneste in alta parte cu ea, o sa se lase cu o persoana sifonata rau...


din partea mea...poa' sa se sifoneze si singur
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 13 Septembrie 2010 23:47
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-09-13 23:47:13
De la: Barbie30, la data 2010-09-13 23:45:08
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-09-13 23:41:20
De la: Barbie30, la data 2010-09-13 23:38:41" i am zis sa ne intalnim,a zis ca nu e corect fata de prietena lui,dar dupa mi a zis daca vreau sa ma duc la el acasa."
tu ce intelegi de aici?


INATAI A AVUT SCRUPULE,DUPA...A ZIS "DACA NU STIE,E OK

SI A CHEMAT TUTA DIRECT ACASA LA O SCUTUREALA


scuze de caps


tipul daca se intalneste in alta parte cu ea, o sa se lase cu o persoana sifonata rau...


din partea mea...poa' sa se sifoneze si singur


nu la babardit la refer ci la faptul ca daca o prinde iubita lui cu el pe strada,o ciufuleste
Barbie30
Postat pe 13 Septembrie 2010 23:49
Dope girl..
noi nu credem, suntem siguri...:
CHIAR VREA DOAR SA SE CULCE CU...tine..., daca esti dispusa.., daca nu.., cu care-o fi...
EKaterina
Postat pe 13 Septembrie 2010 23:58
De la: EKaterina, la data 2010-09-13 23:58:08Dope girl..
noi nu credem, suntem siguri...:
CHIAR VREA DOAR SA SE CULCE CU...tine..., daca esti dispusa.., daca nu.., cu care-o fi...



batman!!! batman!!!!


nu te crede
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 14 Septembrie 2010 00:03
De la: dope_girl, la data 2010-09-13 23:35:45e mult de povestit.pe scurt:eu am 17,el 16 si..ne am cunoscut la sala.am intrat in vorba ,sa ne cunoastem.el mi a zis k are prietena si k o respecta foarte mult...vorbil de aprox o luna(la tel si pe mess-mentionez k nu ne am intalnit niciodata).el ma place,cel putin asa mi a spus,si si eu il plac.imi spune k vrea sa ma vada ,sa fiu langa el,dar knd i am zis sa ne intalnim,a zis ca nu e corect fata de prietena lui,dar dupa mi a zis daca vreau sa ma duc la el acasa.eu am zis ca nu...de atunci relatia s-a cam racit...eu intr o seara l am intrebat daca ii sunt indiferen si el a zis ca da.eu am ramas socata cand am auzit ca da,pt ca el se poarta frumos cu mine,imi face complimente,isi cere scuze,daca ii spun ca am fost plecata undeva ma intreaba mereu cu cine. din comportamentul lui am observat ca nu ii sunt,dar el mi-a zis ca da.eu il plac foarte foarte mult.si am inceput sa ma obisnuiesc cu el,doar k nu stiu daca el chiar a zis serios ca iisunt indiferenta, doar asa vrea sa para,sau vrea doar sa se culce cu mine....voi ce credeti?


Eu o sa fiu acum el. Si o sa-ti spun mai pe intelesul tau povestea.
"Am o prietena pe care o respect foarte mult. Nu, nu-mi pasa de tine, dar daca nu ai altceva mai bun de facut, poti trece pe la mine pe acasa? Ascultam niste muzica, bem o gura de ceva dulce si ne simtim bine. Totul e sa nu uiti ca am o prietena pe care o respect mult si pe care nu vreau s-o supar. Ah, zici ca nu vrei? Daca te razgandesti ... give me a call."

Altfel spus, la 16 ani are o prietena undeva intre 14 - 16. Care o fi si virgina pe deasupra. Cred ca la asta se refera respectul lui, altfel nu te-ar fi abordat deloc. Dar cum tu, desi ai aflat ca are pe cineva, ai continuat sa-i raspunzi avansurilor, baiatul s-a gandit sa le aiba pe amandoua. Adica prietena ramane virgina, el nu. Nici tu, desigur. Cineva trebuie sacrificat in povestea asta.
rashela
Postat pe 14 Septembrie 2010 00:41
De la: dope_girl, la data 2010-09-13 23:35:45e mult de povestit.pe scurt:eu am 17,el 16 si..ne am cunoscut la sala.am intrat in vorba ,sa ne cunoastem.el mi a zis k are prietena si k o respecta foarte mult...vorbil de aprox o luna(la tel si pe mess-mentionez k nu ne am intalnit niciodata).el ma place,cel putin asa mi a spus,si si eu il plac.imi spune k vrea sa ma vada ,sa fiu langa el,dar knd i am zis sa ne intalnim,a zis ca nu e corect fata de prietena lui,dar dupa mi a zis daca vreau sa ma duc la el acasa.eu am zis ca nu...de atunci relatia s-a cam racit...eu intr o seara l am intrebat daca ii sunt indiferen si el a zis ca da.eu am ramas socata cand am auzit ca da,pt ca el se poarta frumos cu mine,imi face complimente,isi cere scuze,daca ii spun ca am fost plecata undeva ma intreaba mereu cu cine. din comportamentul lui am observat ca nu ii sunt,dar el mi-a zis ca da.eu il plac foarte foarte mult.si am inceput sa ma obisnuiesc cu el,doar k nu stiu daca el chiar a zis serios ca iisunt indiferenta, doar asa vrea sa para,sau vrea doar sa se culce cu mine....voi ce credeti?


ca esti fffffffff naiva
delicacy
Postat pe 21 Septembrie 2010 17:09
Cum adica "ne-am cunoscut la sala" dar "nu ne-am intalnit niciodata" ??????????
luchianramona
Postat pe 21 Septembrie 2010 17:12
De la: luchianramona, la data 2010-09-21 17:12:50Cum adica "ne-am cunoscut la sala" dar "nu ne-am intalnit niciodata" ??????????


Fiecare era la alta sala si vorbeau pe mess!
Barbie30
Postat pe 21 Septembrie 2010 17:34
De la: Barbie30, la data 2010-09-21 17:34:10
De la: luchianramona, la data 2010-09-21 17:12:50Cum adica "ne-am cunoscut la sala" dar "nu ne-am intalnit niciodata" ??????????


Fiecare era la alta sala si vorbeau pe mess!


anastasia_m
Postat pe 21 Septembrie 2010 17:53
adica ne am intalnit doar la sala,nu am iesit si in oras sau alt undeva:d
dope_girl
Postat pe 21 Septembrie 2010 18:47
De la: dope_girl, la data 2010-09-21 18:47:39adica ne am intalnit doar la sala,nu am iesit si in oras sau alt undeva:d


Nici acum? Eu ma gandeam ca deja v-ati intalnit pana acum.....
Barbie30
Postat pe 21 Septembrie 2010 18:52
De la: dope_girl, la data 2010-09-21 18:47:39adica ne am intalnit doar la sala,nu am iesit si in oras sau alt undeva:d

Aha, bine ca m-am dumirit. Oare ce sa vrea un pusti de 16 ani ?
luchianramona
Postat pe 22 Septembrie 2010 14:45
De la: dope_girl, la data 2010-09-13 23:35:45e mult de povestit.pe scurt:eu am 17,el 16 si..ne am cunoscut la sala.am intrat in vorba ,sa ne cunoastem.el mi a zis k are prietena si k o respecta foarte mult...vorbil de aprox o luna(la tel si pe mess-mentionez k nu ne am intalnit niciodata).el ma place,cel putin asa mi a spus,si si eu il plac.imi spune k vrea sa ma vada ,sa fiu langa el,dar knd i am zis sa ne intalnim,a zis ca nu e corect fata de prietena lui,dar dupa mi a zis daca vreau sa ma duc la el acasa.eu am zis ca nu...de atunci relatia s-a cam racit...eu intr o seara l am intrebat daca ii sunt indiferen si el a zis ca da.eu am ramas socata cand am auzit ca da,pt ca el se poarta frumos cu mine,imi face complimente,isi cere scuze,daca ii spun ca am fost plecata undeva ma intreaba mereu cu cine. din comportamentul lui am observat ca nu ii sunt,dar el mi-a zis ca da.eu il plac foarte foarte mult.si am inceput sa ma obisnuiesc cu el,doar k nu stiu daca el chiar a zis serios ca iisunt indiferenta, doar asa vrea sa para,sau vrea doar sa se culce cu mine....voi ce credeti?


=)))) mamica mai cresti un pic!
klaudyaO
Postat pe 22 Septembrie 2010 16:57
Vai ce urat din partea mai "asta mic si urat" cum de ai intrat sa o ajuti pe fata asta care are 17 ani si nu are mintea coapta iar tu la ai 29 la numar ai reusit sa-i dai un asa sfat ????
dope_girl sa nu dai importanta specimenelor astora care se numesc barbati,eu iti spun sa iti vezi de treburile tale de adolescenta si sa nu mergi la el acasa,barbatii sau pustii cum vrei ca aproape toti sunt o apa si un pamat sunt perversi,cauta pe cineva care sa te respecte dar nu ducandu-te la el acasa.....mult succes.
kudika320938
Postat pe 22 Septembrie 2010 23:31
vrea doar sa aibe relatii intime cu tine,sa nu-i cazi in plasa....
kudika320938
Postat pe 22 Septembrie 2010 23:32
De la: kudika320938, la data 2010-09-22 23:31:18Vai ce urat din partea mai "asta mic si urat" cum de ai intrat sa o ajuti pe fata asta care are 17 ani si nu are mintea coapta iar tu la ai 29 la numar ai reusit sa-i dai un asa sfat ????
dope_girl sa nu dai importanta specimenelor astora care se numesc barbati,eu iti spun sa iti vezi de treburile tale de adolescenta si sa nu mergi la el acasa,barbatii sau pustii cum vrei ca aproape toti sunt o apa si un pamat sunt perversi,cauta pe cineva care sa te respecte dar nu ducandu-te la el acasa.....mult succes.


stimata dna,nu cred ca ne intelegem aici...

tot topicul nu am facut decat sa rad de martalog....nu am trimis fata sa se lase sifonata aiurea
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 23 Septembrie 2010 00:05
vrea sa se culce cu tine!
roz5blue6lila7
Postat pe 23 Septembrie 2010 14:33
iti multumesc pt mesaj,pana acum ai fost singura care nu m a judecat...pur si simplu nu stiam ce sa fac,dar acum mi am dat seama
dope_girl
Postat pe 23 Septembrie 2010 20:19
stravaro
Postat pe 24 Septembrie 2010 10:32
De la: rashela, la data 2010-09-14 00:41:36
De la: dope_girl, la data 2010-09-13 23:35:45e mult de povestit.pe scurt:eu am 17,el 16 si..ne am cunoscut la sala.am intrat in vorba ,sa ne cunoastem.el mi a zis k are prietena si k o respecta foarte mult...vorbil de aprox o luna(la tel si pe mess-mentionez k nu ne am intalnit niciodata).el ma place,cel putin asa mi a spus,si si eu il plac.imi spune k vrea sa ma vada ,sa fiu langa el,dar knd i am zis sa ne intalnim,a zis ca nu e corect fata de prietena lui,dar dupa mi a zis daca vreau sa ma duc la el acasa.eu am zis ca nu...de atunci relatia s-a cam racit...eu intr o seara l am intrebat daca ii sunt indiferen si el a zis ca da.eu am ramas socata cand am auzit ca da,pt ca el se poarta frumos cu mine,imi face complimente,isi cere scuze,daca ii spun ca am fost plecata undeva ma intreaba mereu cu cine. din comportamentul lui am observat ca nu ii sunt,dar el mi-a zis ca da.eu il plac foarte foarte mult.si am inceput sa ma obisnuiesc cu el,doar k nu stiu daca el chiar a zis serios ca iisunt indiferenta, doar asa vrea sa para,sau vrea doar sa se culce cu mine....voi ce credeti?


Eu o sa fiu acum el. Si o sa-ti spun mai pe intelesul tau povestea.
"Am o prietena pe care o respect foarte mult. Nu, nu-mi pasa de tine, dar daca nu ai altceva mai bun de facut, poti trece pe la mine pe acasa? Ascultam niste muzica, bem o gura de ceva dulce si ne simtim bine. Totul e sa nu uiti ca am o prietena pe care o respect mult si pe care nu vreau s-o supar. Ah, zici ca nu vrei? Daca te razgandesti ... give me a call."

Altfel spus, la 16 ani are o prietena undeva intre 14 - 16. Care o fi si virgina pe deasupra. Cred ca la asta se refera respectul lui, altfel nu te-ar fi abordat deloc. Dar cum tu, desi ai aflat ca are pe cineva, ai continuat sa-i raspunzi avansurilor, baiatul s-a gandit sa le aiba pe amandoua. Adica prietena ramane virgina, el nu. Nici tu, desigur. Cineva trebuie sacrificat in povestea asta.
stravaro
Postat pe 24 Septembrie 2010 10:33
Din ceea ce povestesti mie mi se pare foarte clar ca tipul e atras fizic de tine foarte mult....poti sa il condamni????
http://alimentara.libertatea.ro/username18...poate ai timp sa imi dai un vot...;))
joy_18
Postat pe 26 Septembrie 2010 19:04
Ti-ai dat singura raspuns. Sustine ca ii este fidel iubitei lui, insa cu toate astea te-a invitat la el acasa si a fost dezamagit vizibil, in zilele ce a urmat (rezulta asta din comportamentul lui) de refuzul tau. Clar te vrea in pat, asa ca stai linistita. Nu e momentul. Spune "NU". Sunt multi baieti care te-ar iubi pe tine pentru ceea ce esti, nu pentru o "bucatica".
MonikStefn
Postat pe 25 Februarie 2011 03:10
De la: dope_girl, la data 2010-09-13 23:35:45e mult de povestit.pe scurt:eu am 17,el 16 si..ne am cunoscut la sala.am intrat in vorba ,sa ne cunoastem.el mi a zis k are prietena si k o respecta foarte mult...vorbil de aprox o luna(la tel si pe mess-mentionez k nu ne am intalnit niciodata).el ma place,cel putin asa mi a spus,si si eu il plac.imi spune k vrea sa ma vada ,sa fiu langa el,dar knd i am zis sa ne intalnim,a zis ca nu e corect fata de prietena lui,dar dupa mi a zis daca vreau sa ma duc la el acasa.eu am zis ca nu...de atunci relatia s-a cam racit...eu intr o seara l am intrebat daca ii sunt indiferen si el a zis ca da.eu am ramas socata cand am auzit ca da,pt ca el se poarta frumos cu mine,imi face complimente,isi cere scuze,daca ii spun ca am fost plecata undeva ma intreaba mereu cu cine. din comportamentul lui am observat ca nu ii sunt,dar el mi-a zis ca da.eu il plac foarte foarte mult.si am inceput sa ma obisnuiesc cu el,doar k nu stiu daca el chiar a zis serios ca iisunt indiferenta, doar asa vrea sa para,sau vrea doar sa se culce cu mine....voi ce credeti?


cred ca te iubeste si iubirea trece peste orice obstacole.
rockk
Postat pe 25 Februarie 2011 04:31
Eu nu inteleg de ce redeschidei topice pe care nu s-a mai scris de luni de zile
_Cryssa_
Postat pe 25 Februarie 2011 08:33
De la: _Cryssa_, la data 2011-02-25 08:33:26Eu nu inteleg de ce redeschidei topice pe care nu s-a mai scris de luni de zile


pentru ca revin periodic in actualitate sau apar oameni noi interesati de ele orricu discutia deviaza spre alte subiecte sexoase!
pickard
Postat pe 25 Februarie 2011 08:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 14 De la: greierash_is_back 18 Octombrie 2009 16:44
Cadou 5 De la: yumalai 14 Februarie 2010 11:06
diane 35 ingrasa? 2 De la: stem_29 1 Iulie 2010 23:40
melleva 35? 1 De la: miss_cryss 25 Iunie 2010 23:37
Cum sa scap de blocajul psihologic in timpul actului sexual? 62 De la: scorpio67 31 Martie 2010 08:03