Setari Cookie-uri

compatibilitate zodiacala/ varsator....?


asumandu mi ulterioarele critici ironii sau glume de joasa speta deschid acest subiect prin a va saluta pe toti si a va ruga sa mi dati o sugesti sau sa detaliatii intamplari probabil rupte din realitate si viata voastra.

Nativ in zodia varsator, ma tot gandesc pe n planuri si tot nu gasesc un raspuns la ceea ce ma frapeaza, si anume din ce zodie sa fie o eventuala partenera pt a puitea avea o relatie stabila, de incredere si nu in ultimul rand serioasa?

Bine bine o sa spuneti pai documenteaza te pe site uri de specialitate etc, da stiu e ok citesc insa nu prea descopar acea persoana ideala pentru cele mentionate anterior..:(/da ok inteleg conteaza si caracterul dar va intreb din experinate vostra , carctereleplacute in ce zodii se gasesc?
din ce am citit as fi intr o compatibilitate excelenta cu berbec sagetator,gemeni si balanta, ultima este elocventa deparece am avut o relatie de aproximativ 6 ani cu cineva..

Sau sa va intreb prina reformula , voi prin ce criteri va alegeti eventualii parteneri partenere,sau cum va decurge relatia din poct de vedere al compatibilitatii ?


Inca o data astept dezbateri si sper sa nu degenereze discutia in glume de mahala...multumesc anticipat!
ionut_daniel
Postat pe 24 Septembrie 2010 20:15
Ioane ....ce te ''frapeza'' pe tine zodiile astea!!!!
anastasia_m
Postat pe 24 Septembrie 2010 20:21
Varsatorul fiind semn de aer este cel mai compatibil cu :balanta si gemeni care sunt tot de aer.
Asta ca sa-ti raspund la intrebare....
Tu iti alegi partenera dupa zodie? Prima intrebare pe care i-o pui e "ce zodie esti?" ?Nu are nici o legatura zodia ci educatia si mediul in care a crescut!
Barbie30
Postat pe 24 Septembrie 2010 20:30
De la: anastasia_m, la data 2010-09-24 20:21:02Ioane ....ce te ''frapeza'' pe tine zodiile astea!!!!

daca nu m ar frapa nu as fi deschiz acest subiect:)..e relevant...problema e complexa, daca doresti mai multe detalii in prv.
ionut_daniel
Postat pe 25 Septembrie 2010 13:05
Ano,te bagi in privat cu Ion?
Barbie30
Postat pe 25 Septembrie 2010 20:50
De la: Barbie30, la data 2010-09-25 20:50:30Ano,te bagi in privat cu Ion?



M'as baga .....da, zice ca'i complexa'' problema''!!!! si imi e frica zau.....
anastasia_m
Postat pe 25 Septembrie 2010 20:52
De la: ionut_daniel, la data 2010-09-24 20:15:49
asumandu mi ulterioarele critici ironii sau glume de joasa speta deschid acest subiect prin a va saluta pe toti si a va ruga sa mi dati o sugesti sau sa detaliatii intamplari probabil rupte din realitate si viata voastra.

Nativ in zodia varsator, ma tot gandesc pe n planuri si tot nu gasesc un raspuns la ceea ce ma frapeaza, si anume din ce zodie sa fie o eventuala partenera pt a puitea avea o relatie stabila, de incredere si nu in ultimul rand serioasa?

Bine bine o sa spuneti pai documenteaza te pe site uri de specialitate etc, da stiu e ok citesc insa nu prea descopar acea persoana ideala pentru cele mentionate anterior..:(/da ok inteleg conteaza si caracterul dar va intreb din experinate vostra , carctereleplacute in ce zodii se gasesc?
din ce am citit as fi intr o compatibilitate excelenta cu berbec sagetator,gemeni si balanta, ultima este elocventa deparece am avut o relatie de aproximativ 6 ani cu cineva..

Sau sa va intreb prina reformula , voi prin ce criteri va alegeti eventualii parteneri partenere,sau cum va decurge relatia din poct de vedere al compatibilitatii ?


Inca o data astept dezbateri si sper sa nu degenereze discutia in glume de mahala...multumesc anticipat!


dupa parerea mea, ar trebuie sa...iti iei un job
Tazmanian
Postat pe 25 Septembrie 2010 20:52
De la: Barbie30, la data 2010-09-25 20:50:30Ano,te bagi in privat cu Ion?
ata ete nenea cale zice ca toate fumeile s-au nascut sa insele pe balbati , cica e ceva nativ, tu esti nenea ala ? !
bombonik_babardik
Postat pe 25 Septembrie 2010 20:54
Femeile gemeni sunt niste ingerasi. Incerk si nu vei regreta
Valy90
Postat pe 25 Septembrie 2010 20:55
De la: babyboomboom, la data 2010-09-25 20:54:26
De la: Barbie30, la data 2010-09-25 20:50:30Ano,te bagi in privat cu Ion?
ata ete nenea cale zice ca toate fumeile s-au nascut sa insele pe balbati , cica e ceva nativ, tu esti nenea ala ? !


Baby...tu ai baut ceva???????

Nu da, ca te
anastasia_m
Postat pe 25 Septembrie 2010 20:57
De la: anastasia_m, la data 2010-09-25 20:57:43
De la: babyboomboom, la data 2010-09-25 20:54:26
De la: Barbie30, la data 2010-09-25 20:50:30Ano,te bagi in privat cu Ion?
ata ete nenea cale zice ca toate fumeile s-au nascut sa insele pe balbati , cica e ceva nativ, tu esti nenea ala ? !


Baby...tu ai baut ceva???????

Nu da, ca te
nu-mi aduc aminte asa spunea un nenea ca la noi femeile chestia cu inselatu e ceva nativ si imi pare ca e chiar.......
bombonik_babardik
Postat pe 25 Septembrie 2010 21:00
De la: babyboomboom, la data 2010-09-25 21:00:53
De la: anastasia_m, la data 2010-09-25 20:57:43
De la: babyboomboom, la data 2010-09-25 20:54:26
De la: Barbie30, la data 2010-09-25 20:50:30Ano,te bagi in privat cu Ion?
ata ete nenea cale zice ca toate fumeile s-au nascut sa insele pe balbati , cica e ceva nativ, tu esti nenea ala ? !


Baby...tu ai baut ceva???????

Nu da, ca te
nu-mi aduc aminte asa spunea un nenea ca la noi femeile chestia cu inselatu e ceva nativ si imi pare ca e chiar.......



ahammm....la Badea Ion !!!!
anastasia_m
Postat pe 25 Septembrie 2010 21:03
nu stiu de ce dar mie mi se pare ca lipseste ceva, ciudata senzatie
G1ul1a
Postat pe 25 Septembrie 2010 21:06
De la: G1ul1a, la data 2010-09-25 21:06:51nu stiu de ce dar mie mi se pare ca lipseste ceva, ciudata senzatie



asa este....lipseste o Marie!!!!!!!!!

anastasia_m
Postat pe 25 Septembrie 2010 21:08
De la: anastasia_m, la data 2010-09-25 21:08:07
De la: G1ul1a, la data 2010-09-25 21:06:51nu stiu de ce dar mie mi se pare ca lipseste ceva, ciudata senzatie



asa este....lipseste o Marie!!!!!!!!!

si un par
bombonik_babardik
Postat pe 25 Septembrie 2010 21:12
De la: babyboomboom, la data 2010-09-25 21:12:51
De la: anastasia_m, la data 2010-09-25 21:08:07
De la: G1ul1a, la data 2010-09-25 21:06:51nu stiu de ce dar mie mi se pare ca lipseste ceva, ciudata senzatie



asa este....lipseste o Marie!!!!!!!!!

si un par
bum bum ,,bummmmmmmmmmmmmm
thadoogback
Postat pe 25 Septembrie 2010 21:14
De la: anastasia_m, la data 2010-09-25 20:57:43
De la: babyboomboom, la data 2010-09-25 20:54:26
De la: Barbie30, la data 2010-09-25 20:50:30Ano,te bagi in privat cu Ion?
ata ete nenea cale zice ca toate fumeile s-au nascut sa insele pe balbati , cica e ceva nativ, tu esti nenea ala ? !


Baby...tu ai baut ceva???????

Nu da, ca te


Iote acum m-am apucat sa beau o cana cu lapte si miere.Ti tzuc
Barbie30
Postat pe 25 Septembrie 2010 21:21
daca nu te bagi te bag eu, te risti?hai ca deja o da m in alte subiecte, deviem de la tema:)
ionut_daniel
Postat pe 28 Septembrie 2010 23:07
De la: anastasia_m, la data 2010-09-25 20:52:46
De la: Barbie30, la data 2010-09-25 20:50:30Ano,te bagi in privat cu Ion?



M'as baga .....da, zice ca'i complexa'' problema''!!!! si imi e frica zau.....


las' ca te decomplexeaza ionel!!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 28 Septembrie 2010 23:09
De la: Tazmanian, la data 2010-09-25 20:52:50
De la: ionut_daniel, la data 2010-09-24 20:15:49
asumandu mi ulterioarele critici ironii sau glume de joasa speta deschid acest subiect prin a va saluta pe toti si a va ruga sa mi dati o sugesti sau sa detaliatii intamplari probabil rupte din realitate si viata voastra.

Nativ in zodia varsator, ma tot gandesc pe n planuri si tot nu gasesc un raspuns la ceea ce ma frapeaza, si anume din ce zodie sa fie o eventuala partenera pt a puitea avea o relatie stabila, de incredere si nu in ultimul rand serioasa?

Bine bine o sa spuneti pai documenteaza te pe site uri de specialitate etc, da stiu e ok citesc insa nu prea descopar acea persoana ideala pentru cele mentionate anterior..:(/da ok inteleg conteaza si caracterul dar va intreb din experinate vostra , carctereleplacute in ce zodii se gasesc?
din ce am citit as fi intr o compatibilitate excelenta cu berbec sagetator,gemeni si balanta, ultima este elocventa deparece am avut o relatie de aproximativ 6 ani cu cineva..

Sau sa va intreb prina reformula , voi prin ce criteri va alegeti eventualii parteneri partenere,sau cum va decurge relatia din poct de vedere al compatibilitatii ?


Inca o data astept dezbateri si sper sa nu degenereze discutia in glume de mahala...multumesc anticipat!


dupa parerea mea, ar trebuie sa...iti iei un job


ce te face sa crezi ca nu as avea un job, confunzi marfa cu ambalajul`` mosule``iti dau si tie un job daca esti somer ce zici? asa ca sa fiu ironic la ironia ta..am nevoie de multi salahori: prin bucuresti..
ionut_daniel
Postat pe 28 Septembrie 2010 23:11
ionut, calmeaza-te!!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 28 Septembrie 2010 23:13
De la: ionut_daniel, la data 2010-09-24 20:15:49
asumandu mi ulterioarele critici ironii sau glume de joasa speta deschid acest subiect prin a va saluta pe toti si a va ruga sa mi dati o sugesti sau sa detaliatii intamplari probabil rupte din realitate si viata voastra.

Nativ in zodia varsator, ma tot gandesc pe n planuri si tot nu gasesc un raspuns la ceea ce ma frapeaza, si anume din ce zodie sa fie o eventuala partenera pt a puitea avea o relatie stabila, de incredere si nu in ultimul rand serioasa?

Bine bine o sa spuneti pai documenteaza te pe site uri de specialitate etc, da stiu e ok citesc insa nu prea descopar acea persoana ideala pentru cele mentionate anterior..:(/da ok inteleg conteaza si caracterul dar va intreb din experinate vostra , carctereleplacute in ce zodii se gasesc?
din ce am citit as fi intr o compatibilitate excelenta cu berbec sagetator,gemeni si balanta, ultima este elocventa deparece am avut o relatie de aproximativ 6 ani cu cineva..

Sau sa va intreb prina reformula , voi prin ce criteri va alegeti eventualii parteneri partenere,sau cum va decurge relatia din poct de vedere al compatibilitatii ?


Inca o data astept dezbateri si sper sa nu degenereze discutia in glume de mahala...multumesc anticipat!




ai auzit de compatibilitate la pat? preia metoda si alegeti partenera
Celia_29
Postat pe 28 Septembrie 2010 23:24
zodia in sine poate fi influentabila in relatii insa nu prea cred ca e punctul forte. Si eu sunt varsator si sincera sa fiu niciodata nu mi-am legat relatii de prietenie sau de orice fel intreband intai de toate ce zodie sunt persoanele. Conteaza sa fii deschis la orice tip de persoana, mii de oameni reprezinta o zodie anume, iar daca pui mii de raci sau mii de balante intr.o incapere vor exista situatii cand nu totul se leaga. Daca tu vrei sa iti construiesti viata in functie de regulile astea fa.o! insa nu o face ca pe o regula stricta, nu zodia defineste intru totul omul, cel putin datele se pot insela, nimic nu e corect si concludent. Nu sunt o patimasa a horoscopului, il urmaresc insa nu pun atat de multa importanta pentru ca noi suntem cei ce decidem ce si cum se deruleaza lucrurile. poate si zodia e unul din criteriile importante si de neignorat insa inainte de acesta trebuie sa mergi dupa alte piste.


yomarissaly
Postat pe 11 Octombrie 2010 21:59
DA MS TE OFERI TU?:) ...PAI NU VREU SA FAC VIOLURI DECI....
ionut_daniel
Postat pe 25 Octombrie 2010 22:00
apropo daca cineva -o fata doreste sa chatam , si de ce nu sa ne cunaostem o astept pe id ul: simplunoname/eventual pentru o relatie.
ionut_daniel
Postat pe 25 Octombrie 2010 22:48
APROPO , EXISTA PE AICI CINEVA -O FATA CARE DORESTE SA COMUNICAM PENTRU A NE CUNAOSTEM SI DE CE NU O EVENTUALA RELATIE?, ID UL MEU ESTE : simplunoname , astept oferte plauzibile:..
ionut_daniel
Postat pe 25 Octombrie 2010 23:01
Varsatorii se inteleg cel mai bine cu varstorii. :) Au aceleasi aspiratii, privesc viatza in acelasi mod..,altfel decat restul. Impreuna pot face multe. Si se mai inteleg bine cu gemenii.... ptr ca gemenii sunt rabdatori si ii suporta saracii=))). Nu se inteleg cu leii...ptr ca sunt in lupta ptr postul de lider.... balantze nush ..n`am cunoscut:))))
Nicoleta01
Postat pe 3 Decembrie 2010 14:55
De la: Nicoleta01, la data 2010-12-03 14:55:42 Nu se inteleg cu leii...ptr ca sunt in lupta ptr postul de lider.... balantze nush ..n`am cunoscut:))))

ce-mi place cum puneti botul la toate aiureniile astea zodiacale io sunt leu...el este varsator...si chiar merge... mama ei de relatie
miss_darine
Postat pe 3 Decembrie 2010 14:58
De la: miss_darine, la data 2010-12-03 14:58:25
De la: Nicoleta01, la data 2010-12-03 14:55:42 Nu se inteleg cu leii...ptr ca sunt in lupta ptr postul de lider.... balantze nush ..n`am cunoscut:))))

ce-mi place cum puneti botul la toate aiureniile astea zodiacale io sunt leu...el este varsator...si chiar merge... mama ei de relatie



Nu sunt obsedata de horoscop,...mai citesc atunci cand ma plictisesc!... Si totusi..cred ca horoscopul e ceva general nu particular!..deci daca te intelegi tu cu iubitul tau..nu`nseamna ca toti leii se inteleg cu varsatorii...sau ma rog...nici nu prea conteaza..! In viatza ori te intelegi cu cineva ...ori nu te mai intelegi!:))... ORICUM.. alte criterii ar trebui sa ai [ nu tu..ca sigur asta vei intelege.., omul in general] atunci cand vrei sa gasesti pe cineva.., sa fi cu cineva. Ca prostii is nascuti in fiecare zi, in fiecare luna a anului!:))))
Nicoleta01
Postat pe 3 Decembrie 2010 18:20
te intelegi cu berbecul si capricornul/eu sunt berbec si sotul e varsator,ne intelegem de minune dar suntem cam gelosi
denis_roxana
Postat pe 4 Ianuarie 2011 19:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va deranjeaza cand un amic nu va mai raspunde pe chat si iese fara sa mai salute? 3 De la: kudika_928362 4 August 2013 18:40
o intrebare 12 De la: Micsunica 16 Iulie 2010 23:12
Predictii pe - eUniversum 1 De la: gabriel32 23 Ianuarie 2012 14:13
vreau parerea voastra 3 De la: kudika_12486 21 Iulie 2012 08:59
are viitor relatia mea? 21 De la: life_s_good 23 Ianuarie 2010 10:42