Setari Cookie-uri

Pareri!!!

acum cateva luni am intalnit un baiat super simpatic.insa..el nu vroia o relatie si nici eu nu eram sigura de c vroiam..asa cam stabilit sa avem o relatie bazata pe sexuts....decat ca a fost o perioada foarte frumoasa pentru ca el se purta mereu f frumos cu mine,era atent.ma facea sa ma simt fericita...lucrurile s;au cam incheiat cand observat ca incep sa tin la el....si pentru a nu suferi mi;a zis ca ar fi mai bine sa terminam..dar sa ramanem prieteni.eu am zis ca daca e sa terminam sa nu ramanem pr ca este mai bn asa..problema este ca nu am putut sa stau departe de el si am acceptat sa ramanem pr....vorbim in continuare...dar nu stiu ce sa fac...sa continui sa ma agat de relatia asta?sa lupt pentru el?
PussycatLiz
Postat pe 26 Septembrie 2010 22:21
pai daca ati hotarat de la inceput ca relatia se bazeaza doar pe "sexuts" ce mai doresti acum? Limiteaza-te la cate o frectie ocazionala sau renunta,alta varianta nu prea ai..
Barbie30
Postat pe 26 Septembrie 2010 22:23
De la: PussycatLiz, la data 2010-09-26 22:21:45acum cateva luni am intalnit un baiat super simpatic.insa..el nu vroia o relatie si nici eu nu eram sigura de c vroiam..asa cam stabilit sa avem o relatie bazata pe sexuts....decat ca a fost o perioada foarte frumoasa pentru ca el se purta mereu f frumos cu mine,era atent.ma facea sa ma simt fericita...lucrurile s;au cam incheiat cand observat ca incep sa tin la el....si pentru a nu suferi mi;a zis ca ar fi mai bine sa terminam..dar sa ramanem prieteni.eu am zis ca daca e sa terminam sa nu ramanem pr ca este mai bn asa..problema este ca nu am putut sa stau departe de el si am acceptat sa ramanem pr....vorbim in continuare...dar nu stiu ce sa fac...sa continui sa ma agat de relatia asta?sa lupt pentru el?

Daca ti-a zis ca e mai bine asa...asculta-l ! Nu spera la mai mult...decat daca vine din partea lui...cu angajamentele de rigoare !
JolieJulie
Postat pe 26 Septembrie 2010 22:24
macar o fost bun "sexuts"?
Narcisa_tesfio
Postat pe 26 Septembrie 2010 22:38
Narcisa_tesfio Data: 2010-09-26 22:38:50
macar o fost bun "sexuts"?
Da.sexul era foarte bun.
PussycatLiz
Postat pe 26 Septembrie 2010 22:40
De la: PussycatLiz, la data 2010-09-26 22:40:47Narcisa_tesfio Data: 2010-09-26 22:38:50
macar o fost bun "sexuts"?
Da.sexul era foarte bun.


si tu pe langa sexuts vrei si iubirica mica si dulcica?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 26 Septembrie 2010 22:45
si tu pe langa sexuts vrei si iubirica mica si dulcica?
Daca nu esti in stare sa dai un raspuns normal,mai bine nu comenta..scriu cum vreau...:))
Si ca sa iti raspund...nu am spus neaparat sa fie iubire..intrebarea era daca sa lupt ca sa il fac sa vrea o relatie cu mine si apoi vedem restul!
PussycatLiz
Postat pe 26 Septembrie 2010 22:50
nu asta vor toate fetele? de-aici si problema de fatza. Lui i-ajunge sexul, ea vrea mai mult...
Narcisa_tesfio
Postat pe 26 Septembrie 2010 22:50
De la: PussycatLiz, la data 2010-09-26 22:50:24si tu pe langa sexuts vrei si iubirica mica si dulcica?
Daca nu esti in stare sa dai un raspuns normal,mai bine nu comenta..scriu cum vreau...:))
Si ca sa iti raspund...nu am spus neaparat sa fie iubire..intrebarea era daca sa lupt ca sa il fac sa vrea o relatie cu mine si apoi vedem restul!


scrie cum vrei, ca io d-asta sunt aici.
si cum te gandesti sa lupti?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 26 Septembrie 2010 22:52
nu asta vor toate fetele? de-aici si problema de fatza. Lui i-ajunge sexul, ea vrea mai mult...
Da,vreau mai mult.nu am zis neaparat o poveste de dragoste..ca nu visez...dar intrebarea mea vine de la faptul ca el nu m;a indepartat de tot din viata lui..cand putea sa o faca...si daca trece un timp fara sa vb ma cauta..dar nu zice niciodata de mai mult,recunosc.
PussycatLiz
Postat pe 26 Septembrie 2010 22:54
De la: PussycatLiz, la data 2010-09-26 22:50:24si tu pe langa sexuts vrei si iubirica mica si dulcica?
Daca nu esti in stare sa dai un raspuns normal,mai bine nu comenta..scriu cum vreau...:))
Si ca sa iti raspund...nu am spus neaparat sa fie iubire..intrebarea era daca sa lupt ca sa il fac sa vrea o relatie cu mine si apoi vedem restul!


hmm...hai sa ne gandim putin...deci pana acum a avut sex cu tine. Bunicel, cum zici tu, fara dureri de cap...ce mai, perfect pentru un barbat

acum tu vrei sa lupti ca sa...vrea mai mult. Adica pe langa sex, baiatul trebuie sa-si asume si un angajament fata de tine, sa te scoata in oras, sa cheltuiasca bani cu tine (iesiri, cadouri etc), eventual sa-ti cunoasca parintii, sa tina minte aniversari, sa trebuiasca sa te insoteasca la shopping si multe altele...pe scurt, ce va avea pe langa sex? BATAI DE CAP

siguuuur, lupta tu acolo, ca asta isi doreste si el cu siguranta, doar ca e prea timid s-o spuna
Narcisa_tesfio
Postat pe 26 Septembrie 2010 22:54
De la: PussycatLiz, la data 2010-09-26 22:54:31 nu asta vor toate fetele? de-aici si problema de fatza. Lui i-ajunge sexul, ea vrea mai mult...
Da,vreau mai mult.nu am zis neaparat o poveste de dragoste..ca nu visez...dar intrebarea mea vine de la faptul ca el nu m;a indepartat de tot din viata lui..cand putea sa o faca...si daca trece un timp fara sa vb ma cauta..dar nu zice niciodata de mai mult,recunosc.


fataaaa, el te cauta si mentine relatia pentru ca e bine sa aiba cineva de frecus cand vine cheful! ce e asa greu de inteles? De ce te amagesti singura cu povesti de amor? Sexul e sex. Ati facut, v-a placut, foarte bine. Mai faceti daca vreti. Dar mai mult? Cu baiatul asta? N-ai sa vezi!
Narcisa_tesfio
Postat pe 26 Septembrie 2010 22:57
geo_reincarcat_iara Data: 2010-09-26 22:52:25


De la: PussycatLiz, la data 2010-09-26 22:50:24si tu pe langa sexuts vrei si iubirica mica si dulcica?
Daca nu esti in stare sa dai un raspuns normal,mai bine nu comenta..scriu cum vreau...:))
Si ca sa iti raspund...nu am spus neaparat sa fie iubire..intrebarea era daca sa lupt ca sa il fac sa vrea o relatie cu mine si apoi vedem restul!



scrie cum vrei, ca io d-asta sunt aici.
si cum te gandesti sa lupti?

pai tinand cont ca nu ne'am mai vazut de ceva timp...zic ca cel mai imp ar fi sa ne si intalnim:)) si apoi dupa aceasta intalnire ma gandesc daca mai vrea ceva ma cauta..daca nu...o sa incerc sa las asa totul...si zic lupta..pentru ca nu stiu cat de mult o sa vrea sa ne vedem...:-s
PussycatLiz
Postat pe 26 Septembrie 2010 22:57
ataaaa, el te cauta si mentine relatia pentru ca e bine sa aiba cineva de frecus cand vine cheful! ce e asa greu de inteles? De ce te amagesti singura cu povesti de amor? Sexul e sex. Ati facut, v-a placut, foarte bine. Mai faceti daca vreti. Dar mai mult? Cu baiatul asta? N-ai sa vezi!
nu este adevarat.pentru ca de cate ori m;a cautat nu am facut nimic.....pentru ca zice ca e mai bine asa pentru mine...Ce e asa greu de inteles?
PussycatLiz
Postat pe 26 Septembrie 2010 23:00
Poate ar trebui sa gasesti afectiune si intelegere altundeva. Mie mi se pare super ca ai gasit persoana cu care sa fi compatibila in pat. Gandeste-te ca asta e ca un fel de loz castigator si lasa lucrurile asa cum sunt daca baiatul resp nu vrea sa fie stressat sau daca este o persoana rece si nu vrea sa se schimbe :(. Fa in asa fel incat sa iti fie tie bine si sa nu iti para rau mai tarziu :P.... Viata asta e asa de sucita ....
http://alimentara.libertatea.ro/username18 Poate ai timp sa ma votezi.
joy_18
Postat pe 26 Septembrie 2010 23:01
pai e destept baiatul. Nu vrea pe una care sa se agate de el si sa mai faca si o obsesie (cu telefoane, hartuire etc). Nu zic ca tu esti genul, dar exista si d-astea, stii. Care se comporta asa tocmai pentru ca e discrepanta prea mare intre ce vor cu adevarat (amor blabla) si cu ce s-au multumit (sex)
Narcisa_tesfio
Postat pe 26 Septembrie 2010 23:02
Poate ar trebui sa gasesti afectiune si intelegere altundeva. Mie mi se pare super ca ai gasit persoana cu care sa fi compatibila in pat. Gandeste-te ca asta e ca un fel de loz castigator si lasa lucrurile asa cum sunt daca baiatul resp nu vrea sa fie stressat sau daca este o persoana rece si nu vrea sa se schimbe :(. Fa in asa fel incat sa iti fie tie bine si sa nu iti para rau mai tarziu :P.... Viata asta e asa de sucita

Nu am nevoie de afectiune altundeva.sunt constienta ca atunci cand va veni momentul voi intalni barbatul potrivit......:*ms pentru raspuns
PussycatLiz
Postat pe 26 Septembrie 2010 23:04
Narcisa_tesfio Data: 2010-09-26 23:02:00
pai e destept baiatul. Nu vrea pe una care sa se agate de el si sa mai faca si o obsesie (cu telefoane, hartuire etc). Nu zic ca tu esti genul, dar exista si d-astea, stii. Care se comporta asa tocmai pentru ca e discrepanta prea mare intre ce vor cu adevarat (amor blabla) si cu ce s-au multumit (sex)

Nu,nu sunt asa.niciodata nu l;am stresat.chiar a recunoscut asta si a apreciat......
PussycatLiz
Postat pe 26 Septembrie 2010 23:06
stai sa vad daca am inteles pana acum;deci tu vrei de la baiatul asta doar o intalnire,nu?
@ai doua botoane in dreapta;cand incerci sa raspunzi cuiva apasa acolo,da` pe ala din stanga;nu musca si nici nu face bum..
mitura
Postat pe 26 Septembrie 2010 23:08
mitura Data: 2010-09-26 23:08:57
stai sa vad daca am inteles pana acum;deci tu vrei de la baiatul asta doar o intalnire,nu?
@ai doua botoane in dreapta;cand incerci sa raspunzi cuiva apasa acolo,da` pe ala din stanga;nu musca si nici nu face bum..
ei na:)) stiu asta..nu asta era problema...faza cu intalnirea era raspunsul la o alta intrebare.eu vroiam parerea si altor fete daca merita sa mai fac asta..
PussycatLiz
Postat pe 26 Septembrie 2010 23:12
De la: PussycatLiz, la data 2010-09-26 23:12:36mitura Data: 2010-09-26 23:08:57
stai sa vad daca am inteles pana acum;deci tu vrei de la baiatul asta doar o intalnire,nu?
@ai doua botoane in dreapta;cand incerci sa raspunzi cuiva apasa acolo,da` pe ala din stanga;nu musca si nici nu face bum..
ei na:)) stiu asta..nu asta era problema...faza cu intalnirea era raspunsul la o alta intrebare.eu vroiam parerea si altor fete daca merita sa mai fac asta..


merita,daca n-ai altceva mai bun de facut;
tine cont ca o sa plangi in pumni mai tarziu, treaba ta.
mitura
Postat pe 26 Septembrie 2010 23:14
mitura
Avatarul lui mitura
3938 mesaje
Membru din: 8/02/2008

Postat pe: 26 Septembrie 2010, ora 23:14 Modifica
Citeaza Raspunde

De la: PussycatLiz, la data 2010-09-26 23:12:36mitura Data: 2010-09-26 23:08:57
stai sa vad daca am inteles pana acum;deci tu vrei de la baiatul asta doar o intalnire,nu?
@ai doua botoane in dreapta;cand incerci sa raspunzi cuiva apasa acolo,da` pe ala din stanga;nu musca si nici nu face bum..
ei na:)) stiu asta..nu asta era problema...faza cu intalnirea era raspunsul la o alta intrebare.eu vroiam parerea si altor fete daca merita sa mai fac asta..



merita,daca n-ai altceva mai bun de facut;
tine cont ca o sa plangi in pumni mai tarziu, treaba ta.

ei da.nu o sa ajunga chiar la plans asa:)))daca vad ca ma respinge..o sa pun si eu stop..na..ma invat minte:d
PussycatLiz
Postat pe 26 Septembrie 2010 23:17
Daca nu dai "citeaza" iese o varza cu carne din care nu mai intelegem nimic!
Barbie30
Postat pe 26 Septembrie 2010 23:36
De la: Barbie30, la data 2010-09-26 23:36:14Daca nu dai "citeaza" iese o varza cu carne din care nu mai intelegem nimic!


imi cer scuze:)) aaa...vrei sa ma intrebi ceva?
PussycatLiz
Postat pe 26 Septembrie 2010 23:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
lentile contact 35 ron pt cei din bucuresti 4 De la: anastasia_m 8 Iulie 2010 19:42
lacrimi pt un barbat care ma iubeste dar eu nu stiu ce sa fac 30 De la: liliana_2007 24 Martie 2013 13:07
buna 10 De la: kudika094517 17 Decembrie 2009 14:04
tristete 15 De la: Barbie30_ 7 Decembrie 2010 06:30
Cu silicoane sau fara...? 22 De la: kudika_pudika 24 Noiembrie 2011 16:29