Setari Cookie-uri

iubire sau obisnuinta?

am o relatie de 5 ani,o relatie in care am crezut orbeste pana de curand!de curand ,inseamna acum 2 luni cand iubitelul meu cel drag m-a inselat ,ne-am despartit insa el nu a rezistat fara mine ,am decis sa il iert sa o luam de la capat insa am impresia k el inca e cu tipa aia desi imi jura k ma iubeste si k eu voi fi mereu unik din viata lui!ciudat este insa k ma evita cand vine vb sa facem dragoste ,se sustrage ,spune k are probleme,e obosit etc si doar ma tine in brate si imi repeta intruna k sunt ingerasu lui!nush ce sa cred,oare chiar ma iubeste sau sta cu mine din mila ??din obisnuinta??
anuzza
Postat pe 27 Septembrie 2010 11:42
Poate presteaza prea mult in alta parte,poate a contact si vreo boala venerica si incearca sa te protejeze(cica),poate ca nu il mai atragi si sta asa....doar de obisnuinta sau de altceva.Tu esti cea care ii face mancare,ii spala si ii calca? Poate ca de asta inca mai sta.... Tu ai toate datele problemei si prin urmare ai si raspunsurile.
Barbie30
Postat pe 27 Septembrie 2010 13:07
De la: anuzza, la data 2010-09-27 11:42:26 am o relatie de 5 ani,o relatie in care am crezut orbeste pana de curand!de curand ,inseamna acum 2 luni cand iubitelul meu cel drag m-a inselat ,ne-am despartit insa el nu a rezistat fara mine ,am decis sa il iert sa o luam de la capat insa am impresia k el inca e cu tipa aia desi imi jura k ma iubeste si k eu voi fi mereu unik din viata lui!ciudat este insa k ma evita cand vine vb sa facem dragoste ,se sustrage ,spune k are probleme,e obosit etc si doar ma tine in brate si imi repeta intruna k sunt ingerasu lui!nush ce sa cred,oare chiar ma iubeste sau sta cu mine din mila ??din obisnuinta??

din mila nu cred,poate doar din obisnuinta.sigur nu a renuntat la cealalta.
Moon_Raven
Postat pe 27 Septembrie 2010 13:12
nu ii calc ,nu ii spal,din contra el e cel care imi gateste si are grija sa imi fie bine........
anuzza
Postat pe 27 Septembrie 2010 13:41
De la: anuzza, la data 2010-09-27 13:41:22nu ii calc ,nu ii spal,din contra el e cel care imi gateste si are grija sa imi fie bine........


barbatii mai calca stramb cateodata. Motivele: habar n-am, pot fi multe. Ideea este ca daca tu crezi ca poti trece peste si ca mai poti avea incredere in el atunci ramai langa el insa faptul ca-ti pui tot felul de intrebari si esti mereu suspicioasa imi da impresia ca nu mai ai incredere mai deloc.
_Cryssa_
Postat pe 27 Septembrie 2010 13:49
De la: anuzza, la data 2010-09-27 13:41:22nu ii calc ,nu ii spal,din contra el e cel care imi gateste si are grija sa imi fie bine........


barbatii mai calca stramb cateodata. Motivele: habar n-am, pot fi multe. Ideea este ca daca tu crezi ca poti trece peste si ca mai poti avea incredere in el atunci ramai langa el insa faptul ca-ti pui tot felul de intrebari si esti mereu suspicioasa imi da impresia ca nu mai ai incredere mai deloc.
_Cryssa_
Postat pe 27 Septembrie 2010 13:49
De la: anuzza, la data 2010-09-27 13:41:22nu ii calc ,nu ii spal,din contra el e cel care imi gateste si are grija sa imi fie bine........


Ok, asta ai lamurit-o. Dar cu boala venerica cum e?
Ar mai fi si varianta ca cealalta sa-l fi dat afara din casa. Unde sa se duca? Doar n-o sa stea pe strada cand are un locusor fierbinte langa tine.

Si zici ca te iubetse atat de mult incat nu poate face sex cu tine? Mai sa fie! Minune se cheama asta!
rashela
Postat pe 27 Septembrie 2010 14:51
De la: anuzza, la data 2010-09-27 11:42:26 am o relatie de 5 ani,o relatie in care am crezut orbeste pana de curand!de curand ,inseamna acum 2 luni cand iubitelul meu cel drag m-a inselat ,ne-am despartit insa el nu a rezistat fara mine ,am decis sa il iert sa o luam de la capat insa am impresia k el inca e cu tipa aia desi imi jura k ma iubeste si k eu voi fi mereu unik din viata lui!ciudat este insa k ma evita cand vine vb sa facem dragoste ,se sustrage ,spune k are probleme,e obosit etc si doar ma tine in brate si imi repeta intruna k sunt ingerasu lui!nush ce sa cred,oare chiar ma iubeste sau sta cu mine din mila ??din obisnuinta??



din mila sau obisnuinta..............violeaza-l!
Celia_29
Postat pe 27 Septembrie 2010 14:54
De la: rashela, la data 2010-09-27 14:51:52
De la: anuzza, la data 2010-09-27 13:41:22nu ii calc ,nu ii spal,din contra el e cel care imi gateste si are grija sa imi fie bine........


Ok, asta ai lamurit-o. Dar cu boala venerica cum e?
Ar mai fi si varianta ca cealalta sa-l fi dat afara din casa. Unde sa se duca? Doar n-o sa stea pe strada cand are un locusor fierbinte langa tine.

Si zici ca te iubetse atat de mult incat nu poate face sex cu tine? Mai sa fie! Minune se cheama asta!


minune ar fi sa ramana si insarcinata! dar "divin" nu alta!
fante_de_dorobanti
Postat pe 27 Septembrie 2010 14:57
Eh.....obijnuinta,o fi renuntat la ''don`soara'' lui???Ai grija,poate ajunge sa se indragosteasca de aia,dup ao sa vi sa ne intrebi ''de ce m-a parasit''..nu uita,dk te-a inselat odata o s-o mai faca,iar daca nuuu,inseamna k n-a gasit alta,ori n-o sa mai aflii va fi mai precaut a doua oara!
kudika322371
Postat pe 28 Septembrie 2010 14:41
va multumesc pt rasp,nu mai conteaza acum pentru k i-am spus k nu il mai vreau in viata mea!am ramas doar eu cu enigmele mele..........
anuzza
Postat pe 28 Septembrie 2010 15:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dragoste fara speranta 54 De la: Cristinakitty 20 Ianuarie 2010 14:30
varul meu a incercat sa se culce cu mine... 57 De la: lidiaolteanu 29 Ianuarie 2010 12:10
Dragoste sau cariera???? 50 De la: kudika_6458 15 August 2012 21:56
dragostea e un pacat? 65 De la: kudika380507 7 Mai 2012 13:55
Sa renunt la el,sau...la mama mea? 34 De la: MayanMistica 28 Noiembrie 2011 14:41