Setari Cookie-uri

Clubul inimilor frante

Din pacate fiecare dintre noi ajunge in situatia de a fi parasit odata si odata (cu exceptia celor foarte norocosi). Vreau sa imi spuneti daca ati fost vreodata parasit/a? Cat timp v-a luat sa treceti peste durerea cauzata de despartire? Cum si de ce s-a intamplat? Ati incheiat relatia de tot sau ati ramas amici? V-ati reimpacat, si daca da, cum a mers?

Sa trecem si la cei care au parasit! Cum v-ati simtit dupa? Ati regretat vreodata despartirea (nu neparat durerea cauzata)? V-ati dorit la un moment dat sa reveniti la relatia anterioara? Cum si de ce s-a intamplat? Etc.

Doresc sa imi impartasiti gandurile si experienta voastra deoarece stiu ca atunci cand treci printr-o despartire totul devine macar putin mai usor cand reusesti sa te regasesti in povestea altcuiva si sa realizezi ca nu ti se intampla numai tie si ca peste orice se poate trece.

Inchei in speranta ca imi veti raspunde si ca nu va voi starni amintiri neplacute!

Ocean
Oceansoul
Postat pe 1 Octombrie 2010 22:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sa iubim RATIONAL! 6 De la: vitamina_c 21 Martie 2011 16:10
relatie cu semn de intrebare 7 De la: geo_refinantat 2 Mai 2011 10:18
confuzia sau "disparutul in ceata" = ? 5 De la: giorgianakatalyna 22 Ianuarie 2009 12:27
Diferenta de varsta este o problema ? 132 De la: kudika411991 1 August 2011 01:51
sa lupt pentru el sau sa ma resmnez:nu ma merita? 63 De la: ianna05 17 August 2010 08:01