Setari Cookie-uri

Trist.

Povestea mea incepe asa ...
Am plecat vara trecuta ..la micap limbare pana la Ochiuri in Targoviste .. cu tata k sa duca echipa mobila de la unitatea la care e.
Printre cei din autocar ...mai era cineva care mi`a atras atentia ..am vb, mi`a dat telefonul sa stau pe mess ..mi`a add id`ul si d`aici la un pas k sa`mi ceara nr de telefon si sa ne intalnim ..eu nestiind k e cu cineva.
Pana la urma ..ne`am intalnit ..mi`a spus inainte k ii place de mine ...
Dupa aceea la un timp am aflat k e cu cineva ...m`am suparat, evident ..si intr`un final ..am mai iesit dupa f mult timp ...el pana una`alta a facut cununia civila ..aia cred k l`a prins cu bebicu` ..si d`aia au facut cununia si tot asa...
Nuj ce sa mai fac ...ma mai gandesc la el ...spune k sunt "animatoarea lui preferata " ...si tot asa.
Stiu k este un baiat pt mine, interzis da` parca mai rau ma apuca at cand ma gandesc k e cu aia ..aia fiind o urataaaa ..

Ce sa fac ? cum sa procedez ?
kudika042667
Postat pe 11 Octombrie 2010 16:57
De la: kudika042667, la data 2010-10-11 16:57:28Povestea mea incepe asa ...
Am plecat vara trecuta ..la micap limbare pana la Ochiuri in Targoviste .. cu tata k sa duca echipa mobila de la unitatea la care e.
Printre cei din autocar ...mai era cineva care mi`a atras atentia ..am vb, mi`a dat telefonul sa stau pe mess ..mi`a add id`ul si d`aici la un pas k sa`mi ceara nr de telefon si sa ne intalnim ..eu nestiind k e cu cineva.
Pana la urma ..ne`am intalnit ..mi`a spus inainte k ii place de mine ...
Dupa aceea la un timp am aflat k e cu cineva ...m`am suparat, evident ..si intr`un final ..am mai iesit dupa f mult timp ...el pana una`alta a facut cununia civila ..aia cred k l`a prins cu bebicu` ..si d`aia au facut cununia si tot asa...
Nuj ce sa mai fac ...ma mai gandesc la el ...spune k sunt "animatoarea lui preferata " ...si tot asa.
Stiu k este un baiat pt mine, interzis da` parca mai rau ma apuca at cand ma gandesc k e cu aia ..aia fiind o urataaaa ..

Ce sa fac ? cum sa procedez ?

dai nainte cu tupeu si-o fi vai de...fundu curtii...doamne si mai ziceti ca barbatii sunt cum sunt....
BEL_AMY1
Postat pe 11 Octombrie 2010 17:02
De la: kudika042667, la data 2010-10-11 16:57:28Povestea mea incepe asa ...
Am plecat vara trecuta ..la micap limbare pana la Ochiuri in Targoviste .. cu tata k sa duca echipa mobila de la unitatea la care e.
Printre cei din autocar ...mai era cineva care mi`a atras atentia ..am vb, mi`a dat telefonul sa stau pe mess ..mi`a add id`ul si d`aici la un pas k sa`mi ceara nr de telefon si sa ne intalnim ..eu nestiind k e cu cineva.
Pana la urma ..ne`am intalnit ..mi`a spus inainte k ii place de mine ...
Dupa aceea la un timp am aflat k e cu cineva ...m`am suparat, evident ..si intr`un final ..am mai iesit dupa f mult timp ...el pana una`alta a facut cununia civila ..aia cred k l`a prins cu bebicu` ..si d`aia au facut cununia si tot asa...
Nuj ce sa mai fac ...ma mai gandesc la el ...spune k sunt "animatoarea lui preferata " ...si tot asa.
Stiu k este un baiat pt mine, interzis da` parca mai rau ma apuca at cand ma gandesc k e cu aia ..aia fiind o urataaaa ..

Ce sa fac ? cum sa procedez ?
Fiecare e frumos in felul lui.Daca ea e urata,el cum e?unul frumos nu s-ar uita la o urata,nu?
Valy90
Postat pe 11 Octombrie 2010 17:09
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-11 17:02:23
De la: kudika042667, la data 2010-10-11 16:57:28Povestea mea incepe asa ...
Am plecat vara trecuta ..la micap limbare pana la Ochiuri in Targoviste .. cu tata k sa duca echipa mobila de la unitatea la care e.
Printre cei din autocar ...mai era cineva care mi`a atras atentia ..am vb, mi`a dat telefonul sa stau pe mess ..mi`a add id`ul si d`aici la un pas k sa`mi ceara nr de telefon si sa ne intalnim ..eu nestiind k e cu cineva.
Pana la urma ..ne`am intalnit ..mi`a spus inainte k ii place de mine ...
Dupa aceea la un timp am aflat k e cu cineva ...m`am suparat, evident ..si intr`un final ..am mai iesit dupa f mult timp ...el pana una`alta a facut cununia civila ..aia cred k l`a prins cu bebicu` ..si d`aia au facut cununia si tot asa...
Nuj ce sa mai fac ...ma mai gandesc la el ...spune k sunt "animatoarea lui preferata " ...si tot asa.
Stiu k este un baiat pt mine, interzis da` parca mai rau ma apuca at cand ma gandesc k e cu aia ..aia fiind o urataaaa ..

Ce sa fac ? cum sa procedez ?

dai nainte cu tupeu si-o fi vai de...fundu curtii...doamne si mai ziceti ca barbatii sunt cum sunt....
Ce te enervezi asa?
Valy90
Postat pe 11 Octombrie 2010 17:33
cine se enerveaza?
kudika042667
Postat pe 11 Octombrie 2010 17:41
Nu conteaza ce -ti zice si cum iti zice dar... NU ai pic de morala si de creier in capusorul ala?Oare faptul ca a facut actele..nu ti spune nimik?
Ma fetito...trezeste te si mai gandeste si tu logic...ca de aia ai creieras nu i asa?
love_strike
Postat pe 11 Octombrie 2010 17:43
Fiecare e frumos in felul lui.Daca ea e urata,el cum e?unul frumos nu s-ar uita la o urata,nu?[/quote]



Nu. Categoric, nu ...fiindca el e prea frumos pt ea.
Da` poate i`o suge bine ..:))) am uitat sa mentionez :D.
kudika042667
Postat pe 11 Octombrie 2010 17:43
De la: kudika042667, la data 2010-10-11 17:41:46cine se enerveaza?
alfedro
Valy90
Postat pe 11 Octombrie 2010 17:43
De la: valy90, la data 2010-10-11 17:33:42
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-11 17:02:23
De la: kudika042667, la data 2010-10-11 16:57:28Povestea mea incepe asa ...
Am plecat vara trecuta ..la micap limbare pana la Ochiuri in Targoviste .. cu tata k sa duca echipa mobila de la unitatea la care e.
Printre cei din autocar ...mai era cineva care mi`a atras atentia ..am vb, mi`a dat telefonul sa stau pe mess ..mi`a add id`ul si d`aici la un pas k sa`mi ceara nr de telefon si sa ne intalnim ..eu nestiind k e cu cineva.
Pana la urma ..ne`am intalnit ..mi`a spus inainte k ii place de mine ...
Dupa aceea la un timp am aflat k e cu cineva ...m`am suparat, evident ..si intr`un final ..am mai iesit dupa f mult timp ...el pana una`alta a facut cununia civila ..aia cred k l`a prins cu bebicu` ..si d`aia au facut cununia si tot asa...
Nuj ce sa mai fac ...ma mai gandesc la el ...spune k sunt "animatoarea lui preferata " ...si tot asa.
Stiu k este un baiat pt mine, interzis da` parca mai rau ma apuca at cand ma gandesc k e cu aia ..aia fiind o urataaaa ..

Ce sa fac ? cum sa procedez ?

dai nainte cu tupeu si-o fi vai de...fundu curtii...doamne si mai ziceti ca barbatii sunt cum sunt....
Ce te enervezi asa?

nu pot sa inteleg cum pot fi unele fete asa...deci sub nici o forma nu pot.din moment ce ai fost cu el ...si el a ales pe alta...sau pe altul in cazul barbatului...gata s-a terminat acel capitol...gata.punct si de la capat...nici daca ar fi cu aur...pentru demnitatea mea si pentru respectul fata de mine...dar nu ma mai ambalez.
BEL_AMY1
Postat pe 11 Octombrie 2010 17:44
De la: love_strike, la data 2010-10-11 17:43:16Nu conteaza ce -ti zice si cum iti zice dar... NU ai pic de morala si de creier in capusorul ala?Oare faptul ca a facut actele..nu ti spune nimik?
Ma fetito...trezeste te si mai gandeste si tu logic...ca de aia ai creieras nu i asa?



Le`a facut pt k l`a prins cu copilu` k altfel nu ..si din cate stiu parintii lui i`au spus : nu mai faci si tu un copil ?!
kudika042667
Postat pe 11 Octombrie 2010 17:46
dai nainte cu tupeu si-o fi vai de...fundu curtii...doamne si mai ziceti ca barbatii sunt cum sunt....


Si`o fi vai de ... ?

n`am intelees msj`ul tau.


N`am scris aici ..k sa criticati ci k sa`mi spuneti o idee cum sa procedez...mai bine nu mai scrieti daca nu sunteti la subiect.
kudika042667
Postat pe 11 Octombrie 2010 17:48
De la: kudika042667, la data 2010-10-11 17:43:23 Fiecare e frumos in felul lui.Daca ea e urata,el cum e?unul frumos nu s-ar uita la o urata,nu?




Nu. Categoric, nu ...fiindca el e prea frumos pt ea.
Da` poate i`o suge bine ..:))) am uitat sa mentionez :D.[/quote] Tu de unde stii ca ea i'o suge?Daca ea o s...e,tu ce faci?tie nu ti-a cerut aceiasi chestie?Vezi ca lasi loc de interpretari si de mistouri si n'o sa-ti cada bine.Nu te supara
Valy90
Postat pe 11 Octombrie 2010 17:49
tanti nu conteaza cum e aia frumoasa, urata, ca a facut un copil, etc, ea este cu el, legitim, iar tu esti in plus, daca tie iti convine sa fi sanatoasa inseamna ca nu ai pic de morala, iar ala daca isi va lasa familia pt tine e un bou, nu sti tu pt ce o apreciaza si pt ce o iubeste, deocamdata pe tine te-a aburit si cat de curand locul tau de amanta va fi luat de alta tot asa ca tine, ca nu vreau sa vb urat.
visan_georgiana
Postat pe 11 Octombrie 2010 17:52
De la: kudika042667, la data 2010-10-11 17:48:43dai nainte cu tupeu si-o fi vai de...fundu curtii...doamne si mai ziceti ca barbatii sunt cum sunt....


Si`o fi vai de ... ?

n`am intelees msj`ul tau.


N`am scris aici ..k sa criticati ci k sa`mi spuneti o idee cum sa procedez...mai bine nu mai scrieti daca nu sunteti la subiect.

te pomenesti ca oi fi la predicat...mai ia problema de la cap...si vezi cum scrii...abia pot sa descifrez...da la pixuri vad ca te pricepi...ai ochii albastri? ca de blonda vad ca esti
BEL_AMY1
Postat pe 11 Octombrie 2010 17:53

nu pot sa inteleg cum pot fi unele fete asa...deci sub nici o forma nu pot.din moment ce ai fost cu el ...si el a ales pe alta...sau pe altul in cazul barbatului...gata s-a terminat acel capitol...gata.punct si de la capat...nici daca ar fi cu aur...pentru demnitatea mea si pentru respectul fata de mine...dar nu ma mai ambalez. [/quote]


p.s : era cu ea de mult ...probabil il plictiseste.
...spune k sunt preferata lui ...si se simte cand ma atinge, cand ma mangaie ...si culmea k eu sunt si virgina si mi`a zis k nu o sa se culce cu mine ...:). So imaginati`va...
kudika042667
Postat pe 11 Octombrie 2010 17:54
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-11 17:53:18
De la: kudika042667, la data 2010-10-11 17:48:43dai nainte cu tupeu si-o fi vai de...fundu curtii...doamne si mai ziceti ca barbatii sunt cum sunt....


Si`o fi vai de ... ?

n`am intelees msj`ul tau.


N`am scris aici ..k sa criticati ci k sa`mi spuneti o idee cum sa procedez...mai bine nu mai scrieti daca nu sunteti la subiect.

te pomenesti ca oi fi la predicat...mai ia problema de la cap...si vezi cum scrii...abia pot sa descifrez...da la pixuri vad ca te pricepi...ai ochii albastri? ca de blonda vad ca esti
Valy90
Postat pe 11 Octombrie 2010 17:56

te pomenesti ca oi fi la predicat...mai ia problema de la cap...si vezi cum scrii...abia pot sa descifrez...da la pixuri vad ca te pricepi...ai ochii albastri? ca de blonda vad ca esti [/quote]



aaaa ?
daca nici eu nu ma exprim ok ?:)))
Da, ii am.
kudika042667
Postat pe 11 Octombrie 2010 17:56
De la: kudika042667, la data 2010-10-11 17:56:49
te pomenesti ca oi fi la predicat...mai ia problema de la cap...si vezi cum scrii...abia pot sa descifrez...da la pixuri vad ca te pricepi...ai ochii albastri? ca de blonda vad ca esti




aaaa ?
daca nici eu nu ma exprim ok ?:)))
Da, ii am.[/quote]
trist de la pix ti se trage...
BEL_AMY1
Postat pe 11 Octombrie 2010 17:58
ce avatar sexos ai 667!!! da' ce ti-am facut de ne tratezi cu dosu'?
miss_darine
Postat pe 11 Octombrie 2010 18:01
Darine, vezi ca fata-i serioasa si ....virgina!
anastasia_m
Postat pe 11 Octombrie 2010 18:03
Darine, vezi ca fata-i serioasa si ....virgina!
anastasia_m
Postat pe 11 Octombrie 2010 18:03
De la: anastasia_m, la data 2010-10-11 18:03:21Darine, vezi ca fata-i serioasa si ....virgina!

si tu te bilbii...de la frig ...sunt sigur
BEL_AMY1
Postat pe 11 Octombrie 2010 18:05
De la: kudika042667, la data 2010-10-11 17:54:44
nu pot sa inteleg cum pot fi unele fete asa...deci sub nici o forma nu pot.din moment ce ai fost cu el ...si el a ales pe alta...sau pe altul in cazul barbatului...gata s-a terminat acel capitol...gata.punct si de la capat...nici daca ar fi cu aur...pentru demnitatea mea si pentru respectul fata de mine...dar nu ma mai ambalez.



p.s : era cu ea de mult ...probabil il plictiseste.
...spune k sunt preferata lui ...si se simte cand ma atinge, cand ma mangaie ...si culmea k eu sunt si virgina si mi`a zis k nu o sa se culce cu mine ...:). So imaginati`va...[/quote] Si atunci ce vrea de la tine,sa te tina pe post de bibelou?
Valy90
Postat pe 11 Octombrie 2010 18:38
iti spune ca esti animatoarea lui preferata, asta nu inseamna ca te iubeste.... Daca esti mai frumoasa ca sotia lui inseamna ca pt asta te tine, pt sex.
anutzzaa
Postat pe 11 Octombrie 2010 20:27
De la: kudika042667, la data 2010-10-11 17:48:43dai nainte cu tupeu si-o fi vai de...fundu curtii...doamne si mai ziceti ca barbatii sunt cum sunt....


Si`o fi vai de ... ?

n`am intelees msj`ul tau.


N`am scris aici ..k sa criticati ci k sa`mi spuneti o idee cum sa procedez...mai bine nu mai scrieti daca nu sunteti la subiect.

Cum sa procedezi ca sa ce? Sa-l desparti pe ala de nevasta ca sa te ia pe tine? Ai tupeu, nu gluma! Si afla de la mine ca toti cei care au postat au fost la subiect, numai ca nu ti-a convenit ce ai citit. Si inca ceva: imagineaza-ti, peste cativa ani, ca sotul tau ar cunoaste o fata muuult mai frummoasa ca tine, dar cu gandirea ta de acum...
kitty_na
Postat pe 11 Octombrie 2010 21:47
mai bine...no comment
bombonik_babardik
Postat pe 11 Octombrie 2010 21:51
De la: babyboomboom, la data 2010-10-11 21:51:09mai bine...no comment



chiar ca no comment, dar ce fata cuminte si virgina care isi pune avatar aproape la fundul gol, mai cunosc eu "virgine" , adevarate fete cuminti care se descrucau cu gura sau cu alte parti , mai bine tacea
visan_georgiana
Postat pe 12 Octombrie 2010 09:41
De la: kudika042667, la data 2010-10-11 16:57:28Povestea mea incepe asa ...
Am plecat vara trecuta ..la micap limbare pana la Ochiuri in Targoviste .. cu tata k sa duca echipa mobila de la unitatea la care e.
Printre cei din autocar ...mai era cineva care mi`a atras atentia ..am vb, mi`a dat telefonul sa stau pe mess ..mi`a add id`ul si d`aici la un pas k sa`mi ceara nr de telefon si sa ne intalnim ..eu nestiind k e cu cineva.
Pana la urma ..ne`am intalnit ..mi`a spus inainte k ii place de mine ...
Dupa aceea la un timp am aflat k e cu cineva ...m`am suparat, evident ..si intr`un final ..am mai iesit dupa f mult timp ...el pana una`alta a facut cununia civila ..aia cred k l`a prins cu bebicu` ..si d`aia au facut cununia si tot asa...
Nuj ce sa mai fac ...ma mai gandesc la el ...spune k sunt "animatoarea lui preferata " ...si tot asa.
Stiu k este un baiat pt mine, interzis da` parca mai rau ma apuca at cand ma gandesc k e cu aia ..aia fiind o urataaaa ..

Ce sa fac ? cum sa procedez ?


"Aia" la prins cu bebicu si o o urata,asa spui tu da el nu cred ca e de aceeasi parere.Profita si el de o "blonda" care nu "vede" prea bine.
Barbie30
Postat pe 12 Octombrie 2010 10:45
Valy90
Postat pe 12 Octombrie 2010 15:49

"Aia" la prins cu bebicu si o o urata,asa spui tu da el nu cred ca e de aceeasi parere.Profita si el de o "blonda" care nu "vede" prea bine.[/quote]


Chiar n`a profitat cu nmk fata de mine...mai ales k eu sunt virgina ;).
kudika042667
Postat pe 12 Octombrie 2010 16:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
HELP! Sunt femeie, ma consideram hetero, dar m-am indragostit de o alta femeie 90 De la: kudika_5823 8 Mai 2012 20:47
o speranta numita iubire 9 De la: nico_dana2006 22 Martie 2009 19:38
Este greu si totusi ..... 9 De la: hapciucalipta 29 August 2009 15:55
Mãrturia unei eleve care a luat Bac-ul ºi nu e fericitã 2 De la: Black_Lips 24 Iulie 2012 05:58
Nu stiu ce sa fac 11 De la: Boca 16 Ianuarie 2010 13:39