Setari Cookie-uri

zodia si sofatul

De la: kudika078479, la data 2010-11-07 17:34:41 eu sunt tot pesti si nu-mi place deloc sa fiu depasita sau sa nu ajung la timp atunci cand conduc. imi place viteza la nebunie!

asa ca cel/cea care a scris articolul ar trebui sa se mai documenteze nu doar sa scrie bazandu-se pe trasaturile generale!
kudika078479
Postat pe 7 Noiembrie 2010 17:36
Sunt rac si nu mi se potriveste de nicio culoare horoscopul Marca mea preferata nu e cea mentionata in articol, asa ca ..
danutza70
Postat pe 7 Noiembrie 2010 17:50
Hei! Ce tare e horoscopul! Se potriveste perfect horoscopul atat la mine (Capricorn) cat si la sotul meu (Rac). Amandoi suntem fani Volkswagen deoarece avem un frumos VW Sharan dar si un VW LT. In ceea ce priveste felul d a conduce...eu ador viteza..el nu! Dar sa fim seriosi eu semnalizez deobicei schimbarea directiei de mers iar el este celebru pentru folosirea claxonului chiar si atunci cand nimeni nu ii vede rostul.
Oana_basarabi
Postat pe 7 Noiembrie 2010 18:35
A si uitasem...fratele meu e Pesti si este intr-adevar lent si ft calculat face multe dar in ritmul lui..
Oana_basarabi
Postat pe 7 Noiembrie 2010 18:40
Se intampla ca Scorpionii sa se gandeasca optimist: “Intr-o zi imi fac praf masina – si o sa merg pe jos.”


Prostii! Imi iubesc masina , e iubirea mea. Il fac si pe sotul meu nervos cand vorbesc cu ea. Atunci cum sa o lovesc?! Doamne feri! Ma uit la toate zgarieturile care apar pe ea. Odata mi-a scris cineva pe ea cu degetul si fiind de culoare inchisa s-a zgariat. Am plans. Nu mi-as face praf masina pt nimic in lume. Sunt mare fan VW am un golf 5.
kudikackelektra
Postat pe 7 Noiembrie 2010 19:59
sunt rac dar sunt pasnica in trafic...iar la capitolul masini nu sunt prea patrioata:deci o dacie nu as conduce:)
iar al meu iubit e peste si la volan nu e calm cum scrie la voi ...e vitezoman,la masina preferata i se potriveste stilului de viata dorit de el.
iulia_0207
Postat pe 7 Noiembrie 2010 20:12
nu cred in zodii si horosco deoarece este o forma de a induce ideii generale la particular, pentru a scoate din calcul dotarea nativa a individului.toate sunt subiective si fiecare om este unic in felul lui.stiti ca sunt sabloane de zodii iar cei care le comercializeaza le fac astfel incat fiecare sa poata sa gaseasca defecte si calitati umane.suntem unici si diferiti unii de ceilalti, nu pot generaliza fiinta umana.daca agentiile de asigurari se lasa influentate de zodii se pot autodesfiinta, deoarece sofatul este stiinta si disciplina in functie de constiinta fiecarui individ.cum ne comportam ca pietoni ne comportam si ca soferi.ATENTIE!
kudika012868
Postat pe 7 Noiembrie 2010 20:22
nu cred in zodii si horoscop deoarece este o forma de a induce ideii generale la particular, pentru a scoate din calcul dotarea nativa a individului.toate sunt subiective si fiecare om este unic in felul lui.stiti ca sunt sabloane de zodii iar cei care le comercializeaza le fac astfel incat fiecare sa poata sa gaseasca defecte si calitati umane.suntem unici si diferiti unii de ceilalti, nu pot generaliza fiinta umana.daca agentiile de asigurari se lasa influentate de zodii se pot autodesfiinta, deoarece sofatul este stiinta si disciplina in functie de constiinta fiecarui individ.cum ne comportam ca pietoni ne comportam si ca soferi.fiecare individ educat in societate va fi tolerant si educat si la volan.sunt peste si nu mi se potriveste ce scrie acolo.ATENTIE!
kudika012868
Postat pe 7 Noiembrie 2010 20:25
horoscopul e ceva predispozant, nu determinant.
kudika195501
Postat pe 7 Noiembrie 2010 20:29
De la: kudika012868, la data 2010-11-07 20:25:52nu cred in zodii si horoscop deoarece este o forma de a induce ideii generale la particular, pentru a scoate din calcul dotarea nativa a individului.toate sunt subiective si fiecare om este unic in felul lui.stiti ca sunt sabloane de zodii iar cei care le comercializeaza le fac astfel incat fiecare sa poata sa gaseasca defecte si calitati umane.suntem unici si diferiti unii de ceilalti, nu pot generaliza fiinta umana.daca agentiile de asigurari se lasa influentate de zodii se pot autodesfiinta, deoarece sofatul este stiinta si disciplina in functie de constiinta fiecarui individ.cum ne comportam ca pietoni ne comportam si ca soferi.fiecare individ educat in societate va fi tolerant si educat si la volan.sunt peste si nu mi se potriveste ce scrie acolo.ATENTIE!

nu-ti plac berbecii bruneti:?
pickard
Postat pe 7 Noiembrie 2010 20:31
De la: kudika195501, la data 2010-11-07 20:29:32horoscopul e ceva predispozant, nu determinant.

eu sunt de la tara! explica-mi ce inseamna
pickard
Postat pe 7 Noiembrie 2010 20:33
De la: pickard, la data 2010-11-07 20:31:26
De la: kudika012868, la data 2010-11-07 20:25:52nu cred in zodii si horoscop deoarece este o forma de a induce ideii generale la particular, pentru a scoate din calcul dotarea nativa a individului.toate sunt subiective si fiecare om este unic in felul lui.stiti ca sunt sabloane de zodii iar cei care le comercializeaza le fac astfel incat fiecare sa poata sa gaseasca defecte si calitati umane.suntem unici si diferiti unii de ceilalti, nu pot generaliza fiinta umana.daca agentiile de asigurari se lasa influentate de zodii se pot autodesfiinta, deoarece sofatul este stiinta si disciplina in functie de constiinta fiecarui individ.cum ne comportam ca pietoni ne comportam si ca soferi.fiecare individ educat in societate va fi tolerant si educat si la volan.sunt peste si nu mi se potriveste ce scrie acolo.ATENTIE!

nu-ti plac berbecii bruneti:?

karakul?
kudika195501
Postat pe 7 Noiembrie 2010 20:33
De la: kudika195501, la data 2010-11-07 20:33:55
De la: pickard, la data 2010-11-07 20:31:26
De la: kudika012868, la data 2010-11-07 20:25:52nu cred in zodii si horoscop deoarece este o forma de a induce ideii generale la particular, pentru a scoate din calcul dotarea nativa a individului.toate sunt subiective si fiecare om este unic in felul lui.stiti ca sunt sabloane de zodii iar cei care le comercializeaza le fac astfel incat fiecare sa poata sa gaseasca defecte si calitati umane.suntem unici si diferiti unii de ceilalti, nu pot generaliza fiinta umana.daca agentiile de asigurari se lasa influentate de zodii se pot autodesfiinta, deoarece sofatul este stiinta si disciplina in functie de constiinta fiecarui individ.cum ne comportam ca pietoni ne comportam si ca soferi.fiecare individ educat in societate va fi tolerant si educat si la volan.sunt peste si nu mi se potriveste ce scrie acolo.ATENTIE!

nu-ti plac berbecii bruneti:?

karakul?

aia se taie de mici
pickard
Postat pe 7 Noiembrie 2010 20:35
Salut, sunt si eu din zodia pesti, dar in afara de masina mov, nu mi se potriveste nimic. :))) lenta la shofat?! in nici un caz! sa ma depaseasca cineva? poate cei cu masini de peste 150cp sub ei, dar nici aia nu prea multi, cand sunt in criza de timp... Adevarul e ca foarte mult e influentat stilul de shofat al fiecaruia de stilul de viata, de personalitate. Oricum nu cred in "horoscoape", daca ar fi sa ma iau dupa ele, as fi o "peshtioaica" atipica, nerelevanta zodiei! :))))
echinopsys
Postat pe 7 Noiembrie 2010 20:46
eu sunt in zodia VARSATOR,dar scuza-ma,nu e nimic ce ma caracterizeaza!!
jeny_asia
Postat pe 7 Noiembrie 2010 21:19
De la: TIGRA, la data 2010-10-13 16:05:18totusi la masina prefer BMW eventual X6
healthy005034
Postat pe 7 Noiembrie 2010 21:19
eu nu am masinuta, dar intentionez la prima pensie sa-mi cumpar o broscuta decapotabila roz, tractiune sase cai frumosi
bombonik_babardik
Postat pe 7 Noiembrie 2010 21:31
nu i adevarat!
Geuka
Postat pe 7 Noiembrie 2010 22:13
Da,asa este,aici chiar ai dreptate ,eu sunt taur si nu am cum sa fac dimineata accidente pentru ca adooooooooorrrrrr sa dooormmmmm! i-) !Cat despre masina favorita,nu ai nimerit-o! Prefer masinile potrivite,economice dar si comfortabile cum ar fi Audi A4 sau VW Passat!
Johanna_s
Postat pe 7 Noiembrie 2010 22:25
eu sunt fecioara si n-am treaba cu veveritzele
ANdreucca
Postat pe 8 Noiembrie 2010 00:44
De la: Johanna_s, la data 2010-11-07 22:25:40Da,asa este,aici chiar ai dreptate ,eu sunt taur si nu am cum sa fac dimineata accidente pentru ca adooooooooorrrrrr sa dooormmmmm! i-) !Cat despre masina favorita,nu ai nimerit-o! Prefer masinile potrivite,economice dar si comfortabile cum ar fi Audi A4 sau VW Passat!


numai economice nu-s cand le repari te jupoaie. in rest si eu adorrrrrr sa dormmmmmmm
Histria
Postat pe 8 Noiembrie 2010 01:49
am primit si eu mail-ul asta si m-am amuzat enorm la cat de nepotrivit este.. si nu numai la mine
eu de ex sunt pesti, si nu merg incet deloc majoritatea timpului si pentru ca ma grabesc, poate doar la o promenada si tot trebuie sa fac vreo 2 depasiri. in rest sunt bine atenta la semnele de circulatie, d-asta nic macar un claxon nu mi-am luat desi am dat la altii, nah.. sa nu-i lovesc
ionelaela
Postat pe 8 Noiembrie 2010 03:40
De la: Oana_basarabi, la data 2010-11-07 18:40:25A si uitasem...fratele meu e Pesti si este intr-adevar lent si ft calculat face multe dar in ritmul lui..


asta probabil pentru ca nu are nici macar o luna de cand a luat carnetul , right?
ionelaela
Postat pe 8 Noiembrie 2010 03:41
De la: ionelaela, la data 2010-11-08 03:41:53
De la: Oana_basarabi, la data 2010-11-07 18:40:25A si uitasem...fratele meu e Pesti si este intr-adevar lent si ft calculat face multe dar in ritmul lui..


asta probabil pentru ca nu are nici macar o luna de cand a luat carnetul , right?


in schimb la un bugatti nu as spune nu..pana atunci ,imi iubesc masina mea de 100 caluti putere
ionelaela
Postat pe 8 Noiembrie 2010 03:44
De la: madutzza88, la data 2010-11-07 16:20:20ooooooo da eu sunt pesti perfecta dreptate.....


mda..si cat de des conduci? sa fim seriosi dupa zodii? neah..dupa cat de multa experienta ai, si in ce oras conduci de obicei ..ca in "Cucuietii din deal" eu mi-as scoate masina doar sa fac poza cu ea
ionelaela
Postat pe 8 Noiembrie 2010 03:50
Sincer nu sunt nebuna dupa audi, desi sunt gemeni. dar in rest mi se potriveste
si voi astia care va aprindeti asa rau, nu mai stiti sa va bucurati de ceva funny fara sa o luati personal?
good job Tigra
adyna2905
Postat pe 8 Noiembrie 2010 07:23
e super articolul despre fiecare zodie!eu sunt balanta si e ADEVARAT ABSOLUT TOT! cu o mica adaugare-eu, ca balanta ce sunt, ADOR masinile de culoare neagra si sa fie JEEP, daca se poate(numai daca se poate)!!!!!
sotul meu e capricorn , si acolo e totul adevarat-din cauza ....zodiei.....uneori este excesiv de atent , alteori....nu vede nici masina politiei din fata lui!!!!!!!!si are un noroc....Doamne...cand iese cu masina el , iese si Politia pe teren!!!!!dar bineinteles el ...NU O VEDE NICIODATA!!!!.....ei sunt niste perfectionisti, vezi bine!!!! ................
GABYTA13
Postat pe 8 Noiembrie 2010 09:04
De la: ANdreucca, la data 2010-11-08 00:44:18eu sunt fecioara si n-am treaba cu veveritzele


nici eu
ALEXA70
Postat pe 8 Noiembrie 2010 09:17
TOTAL NEADEVARAT ATAT LA MINE CAT SI LA IUBIT,EU SUNT SAGETATOR IAR EL PESTI,DE LA STILUL DE CONDUCERE PANA LA MASINILE POTRVITE.....POATE LA RESTUL ZODIILOR ATI NIMERI-O!
letisia
Postat pe 8 Noiembrie 2010 10:07
De la: adyna2905, la data 2010-11-08 07:23:48Sincer nu sunt nebuna dupa audi, desi sunt gemeni. dar in rest mi se potriveste
si voi astia care va aprindeti asa rau, nu mai stiti sa va bucurati de ceva funny fara sa o luati personal?
good job Tigra


multumesc, la mine se potriveste zi de zi trec pe rosu, de fapt daca ma grabesc nu prea mai respect regulile de circulatie, si am si un noroc teribil de multe ori depasesc coloana de masini si exact atunci politistul sta cu spatele, si au nimerit si masina, fosta mea masina fiind un Opel :)
visan_georgiana
Postat pe 8 Noiembrie 2010 10:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Marele "ORGASM"... 14 De la: AikaT3rine7_7 19 Mai 2009 18:36
in opinia parintilor.... 13 De la: pamela_1 29 Mai 2009 12:25
Ce credeti ca mai inseamna sa fii bun si frumos? 1 De la: danzavo 22 Decembrie 2009 10:48
nu stiu ce sa fac,despartire sau ce? 8 De la: bulish 8 Ianuarie 2013 12:29
Ipocrizie si prostie 19 De la: thadoogback 2 Octombrie 2010 18:09