Setari Cookie-uri

zodia si sofatul

Buna,
sant Fecioara, si nu mi se potriveste deloc, insa in privinta masinilor o Toyota Tundra cred ca mi s-ar potrivi , ador masinile mari.
aurina71
Postat pe 8 Noiembrie 2010 11:35
De la: TIGRA, la data 2010-10-13 16:05:18totusi la masina prefer BMW eventual X6

nu ai pretentii!
roz5blue6lila7
Postat pe 8 Noiembrie 2010 14:17
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-11-08 14:17:50
De la: TIGRA, la data 2010-10-13 16:05:18totusi la masina prefer BMW eventual X6

nu ai pretentii!


e vb aia speri mata dar speri degeaba, asa ca sper si eu candva sa imi pot schimba titicarul si sa imi iau un X6
visan_georgiana
Postat pe 8 Noiembrie 2010 14:21
Vad ca a devenit un topic pe care fiecare isi etaleaza cotiga.
Stiti zicala ... cu cat e mai mare si NE SI LAUDAM CU EA cu atata mai mult se vrea sa se compenseze pt altceva...mica/mici
The_Exile
Postat pe 8 Noiembrie 2010 14:25
De la: Tharr, la data 2010-11-08 14:25:21Vad ca a devenit un topic pe care fiecare isi etaleaza cotiga.
Stiti zicala ... cu cat e mai mare si NE SI LAUDAM CU EA cu atata mai mult se vrea sa se compenseze pt altceva...mica/mici



tare vb asta cotiga nu o mai auzisem de ceva timp, eu follosesc termenii academici de troaca, ranca
visan_georgiana
Postat pe 8 Noiembrie 2010 14:27
De la: Tharr, la data 2010-11-08 14:25:21Vad ca a devenit un topic pe care fiecare isi etaleaza cotiga.
Stiti zicala ... cu cat e mai mare si NE SI LAUDAM CU EA cu atata mai mult se vrea sa se compenseze pt altceva...mica/mici


tu ce masina ai Thar...mica sau mare?
Ame_ly
Postat pe 8 Noiembrie 2010 14:27
De la: Ame_ly, la data 2010-11-08 14:27:58
De la: Tharr, la data 2010-11-08 14:25:21Vad ca a devenit un topic pe care fiecare isi etaleaza cotiga.
Stiti zicala ... cu cat e mai mare si NE SI LAUDAM CU EA cu atata mai mult se vrea sa se compenseze pt altceva...mica/mici


tu ce masina ai Thar...mica sau mare?

cu 4 roti...
Lucia38
Postat pe 8 Noiembrie 2010 14:29
De la: Tharr, la data 2010-11-08 14:25:21Vad ca a devenit un topic pe care fiecare isi etaleaza cotiga.
Stiti zicala ... cu cat e mai mare si NE SI LAUDAM CU EA cu atata mai mult se vrea sa se compenseze pt altceva...mica/mici

cotiga mea e mica si pe doua roti
miss_darine
Postat pe 8 Noiembrie 2010 14:30
Leu:

Recomandari pentru cel, care “sta langa” sofer:
Cand urcati in masina, tineti minte: trebuie sa iubiti si sa laudati soferul!

asta mi-a placut
_Cryssa_
Postat pe 8 Noiembrie 2010 14:32
De la: crysa_tm, la data 2010-11-08 14:32:06Leu:

Recomandari pentru cel, care “sta langa” sofer:
Cand urcati in masina, tineti minte: trebuie sa iubiti si sa laudati soferul!

asta mi-a placut

miss_darine
Postat pe 8 Noiembrie 2010 14:35
De la: miss_darine, la data 2010-11-08 14:35:56
De la: crysa_tm, la data 2010-11-08 14:32:06Leu:

Recomandari pentru cel, care “sta langa” sofer:
Cand urcati in masina, tineti minte: trebuie sa iubiti si sa laudati soferul!

asta mi-a placut



darine!!! de cand nu ne-am ai intalnit noi pe un topic?
_Cryssa_
Postat pe 8 Noiembrie 2010 14:37
De la: crysa_tm, la data 2010-11-08 14:37:57
darine!!! de cand nu ne-am ai intalnit noi pe un topic?

intru si eu mai rarutz, ca'i mai dragutz
miss_darine
Postat pe 8 Noiembrie 2010 14:40
De la: miss_darine, la data 2010-11-08 14:40:23
De la: crysa_tm, la data 2010-11-08 14:37:57
darine!!! de cand nu ne-am ai intalnit noi pe un topic?

intru si eu mai rarutz, ca'i mai dragutz


bun si-asa
_Cryssa_
Postat pe 8 Noiembrie 2010 14:41
eu sunt rac si nu e asa
dareia
Postat pe 8 Noiembrie 2010 15:00
Si eu sunt o pestoaica si nu se potiveste nimic din acest zodiac...
Bentley? Urasc masina asta! E ca o troaca. In parcare la cazinoul din Monte Carlo vezi hardughii din astea cu proprietari care te duc cu gandul la baietii muncitori de prin intersectiile din Ro.
Chiar daca as avea multi bani sa nu mai stiu de numarul lor tot nu as cumpara asa o caruta.
Sunt foarte happy cu masinuta pe care o am.
lala_monita
Postat pe 8 Noiembrie 2010 16:30
Draga Tigra, ma bucur ca ai vrut sa distrezi si membrii forumului cu acest clasament, intr-adevar m-am amuzat si eu citind.

Insa ma ingrijoreaza faptul ca afirmi cu atata nonsalanta, char te lauzi ca obisnuiesti sa treci pe culoare rosie a semaforului. Prietena mea cea mai buna a avut de curand un accident foarte grav din cauza unei persoane asa "cool" ca tine, care a ignorat culoarea semaforului, iar mama mea in urma cu cateva luni din cauza unei soferite care s-a gandit sa intoarca pe linia dubla continua

Problema cu voi, astia care conduceti dupa propriile reguli este ca nu dati voi de belea, ci nenorociti pe altii. care chiar nu au vreo vina.
amonRA_healthy
Postat pe 8 Noiembrie 2010 18:55
ce pot s spun....eu sunt taur....si se potriveste bine faza cu semaforul pe rosu...chiar la examen am trecut pe rosu.....
gabita_iftode
Postat pe 8 Noiembrie 2010 19:49
soferii
ioanacam
Postat pe 9 Noiembrie 2010 09:53
De la: amonRA_healthy, la data 2010-11-08 18:55:10Draga Tigra, ma bucur ca ai vrut sa distrezi si membrii forumului cu acest clasament, intr-adevar m-am amuzat si eu citind.

Insa ma ingrijoreaza faptul ca afirmi cu atata nonsalanta, char te lauzi ca obisnuiesti sa treci pe culoare rosie a semaforului. Prietena mea cea mai buna a avut de curand un accident foarte grav din cauza unei persoane asa "cool" ca tine, care a ignorat culoarea semaforului, iar mama mea in urma cu cateva luni din cauza unei soferite care s-a gandit sa intoarca pe linia dubla continua

Problema cu voi, astia care conduceti dupa propriile reguli este ca nu dati voi de belea, ci nenorociti pe altii. care chiar nu au vreo vina.


eu nu am spus ca sunt cool, si nici nu m-am laudat cu asta, doar am recunoscut o chestie, iar riscurile aferente mi le asum. Totusi conduc de aproape 10 ani ( am facut sute de mii de km) si multumesc lui Dumnezeu nu am avut absolut nici un eveniment din vina mea.
visan_georgiana
Postat pe 9 Noiembrie 2010 10:14
De la: ioanacam, la data 2010-11-09 09:53:41soferii


eu as avea cateva cuvinte "de lauda" si pt pietoni, mai ales pt cei care:
- traverseaza prin loc nepermis;
- traverseaza in fuga pe trecere si nu se gandesc ca poate nu ai cum sa opresti la timp cand ei vin "lansati " de pe trotuar, si poate nu vine un sofer oarecare, poate vine vreo ambulanta si ii spulbera de pe trecere;
- si ar mai fi o categorie, cei care se arunca efectiv in fata masinii pt ca astfel pot scoate niste banuti din treaba asta, sediul materiei codului rutier fiind OUG 195/2002, si Codul Penal.
ar mai fi multe de spus si despre soferi si despre pietoni.....
visan_georgiana
Postat pe 9 Noiembrie 2010 10:18
De la: Tharr, la data 2010-11-08 14:25:21Vad ca a devenit un topic pe care fiecare isi etaleaza cotiga.
Stiti zicala ... cu cat e mai mare si NE SI LAUDAM CU EA cu atata mai mult se vrea sa se compenseze pt altceva...mica/mici


adica moa care am un autobuz 4x4 de 2 tone se intelege ca am o putulica microscopica?!
ma miram eu de ce ma privesc doamnele chiorish de la brau in jos
pickard
Postat pe 9 Noiembrie 2010 10:18
De la: pickard, la data 2010-11-09 10:18:36
De la: Tharr, la data 2010-11-08 14:25:21Vad ca a devenit un topic pe care fiecare isi etaleaza cotiga.
Stiti zicala ... cu cat e mai mare si NE SI LAUDAM CU EA cu atata mai mult se vrea sa se compenseze pt altceva...mica/mici


adica moa care am un autobuz 4x4 de 2 tone se intelege ca am o putulica microscopica?!
ma miram eu de ce ma privesc doamnele chiorish de la brau in jos


nu mai Pickard, noi vb de genul ala de barbati la un metru si un snitzel, pe care ii vezi coborand din masini de obicei marca BMW, cat mai maaari cu motor cat mai puternic, cei care pleaca cu scartait de roti de la stop si se adreseaza femeilor cu apelativul "pepusa", bine astia mai merg incadrati si la capitolul cocalari , in afara de capitolul "frustrati cu puta mica". Si e f misto ca barbat sa ai un SUV decat o cutie de chibrituri cica sport (poate ca sunt subiectiva pt ca si eu tot un SUVulet am , nu asa smeker ca al tau care e cu adevarat de offroad, io am unul mai de strada si de iarna, dar poate daca o sa imi permit o sa imi iau si eu un Patrol sau Pathfinder, sau un Pajero, ca restul nu prea au performante off road )
visan_georgiana
Postat pe 9 Noiembrie 2010 10:27
No darã, așa o fi. Eu prefer, mai nou Bentley-ul, pânã acum aveam fixație pe BMW...
kudika019739
Postat pe 9 Noiembrie 2010 10:57
multumim pentru ca ai impartasit acest zodiac cu noi:)))chiar se potriveste:))
motanca
Postat pe 9 Noiembrie 2010 14:21
De la: Ame_ly, la data 2010-11-08 14:27:58
De la: Tharr, la data 2010-11-08 14:25:21Vad ca a devenit un topic pe care fiecare isi etaleaza cotiga.
Stiti zicala ... cu cat e mai mare si NE SI LAUDAM CU EA cu atata mai mult se vrea sa se compenseze pt altceva...mica/mici


tu ce masina ai Thar...mica sau mare?
Prefer sa nu ma laud cu masina mea...si iti dai seama ca dupa propria-mi declaratie nici nu mai am tupeu....
The_Exile
Postat pe 9 Noiembrie 2010 14:38
De la: pickard, la data 2010-11-09 10:18:36
De la: Tharr, la data 2010-11-08 14:25:21Vad ca a devenit un topic pe care fiecare isi etaleaza cotiga.
Stiti zicala ... cu cat e mai mare si NE SI LAUDAM CU EA cu atata mai mult se vrea sa se compenseze pt altceva...mica/mici


adica moa care am un autobuz 4x4 de 2 tone se intelege ca am o putulica microscopica?!
ma miram eu de ce ma privesc doamnele chiorish de la brau in jos
Șșșșșșșșșșșșșș bre' ca te rade lumea buna
The_Exile
Postat pe 9 Noiembrie 2010 14:42
desi sunt pesti,imi cam place viteza si ma enervez eu cand cineva merge prea incet si sa-i fereasca dumnezeu pe bietii pietoni si restul oferilor daca ma puneti pe mine intr-un bugatti sau un bentley
Chocolatzyk
Postat pe 9 Noiembrie 2010 16:50
nimic mai fals; tatal meu a fost sofer profesionist 43 de ani; nu a avut nici un accident; cred ca sa nascut sa fie sofer.
IsaKRyarta
Postat pe 9 Noiembrie 2010 18:59
ps / si era ... capricorn !
IsaKRyarta
Postat pe 9 Noiembrie 2010 19:01
Sagetatorul la volan
Gradul riscului de a face accident:
Soferii nascuti in aceasta zodie, comit 6,8% din accidente. Acestea sunt in general coliziuni laterale in intersectii. Daca esti Sagetator si conduci, trebuie sa fii cat mai atent la semnele de circulatie si la celelate automobile din intersectie.
Sagetatorii (locul 7 in raiting-ul riscului de a face accident ), – conduc bine si stiu sigur ca atunci cand traficul e aglomerat, e mai bine sa-i lasi pe profesionisti sa-si faca de cap. Dar ei sunt foarte vorbareti, de aceea expertii ii sfatuiesc sa uite de telefonul mobil in timpul condusului.

Stilul de a conduce:
Conduce exact la fel cum se comporta in viata de zi cu zi: cu o viteza mare si mereu pe banda de depasire. Ocupatia lui preferata – injurarea celorlalti conducatori auto. Dar, cu toate acestea, cand e nevoie, poate sa dea dovada de stapanire si fermitate.

Recomandari pentru cel, care “sta langa” sofer:
Cel mai bine ar fi sa-njurati cu el impreuna.

Automobil: – isi doreste o masina de prestigiu, de care sa se mandreasca in fata rudelor si a cunostintelor. Se spune ca ‘calul de dar nu se cautã la dinþi’, dar daca e un trabant – va iesi un scandal! Sagetatorul vrea de toate si in cantitati mari, de aceea astrologul recomanda – luati-va un autobuz. Trailer – alegerea optima (cu remorca). Important este sa aiba cat mai multi cai putere, ca doar Sagetatorul e condus de Centaur – jumatate cal, jumatate om. Daca se multumeste cu putin, isi va lua un Fiat sau un Volvo, care il va servi mult, bine si loial, pana la ultima suflare.


nu vreau chiar autobuz...:P dar in rest totul ok...adica este adevarat...imi place...
niko_okin
Postat pe 10 Noiembrie 2010 04:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
:(.. 4 De la: razz 9 Iunie 2010 18:20
Cum imi pot recupera prietena ?? 39 De la: kudika_9502 10 Iunie 2012 09:49
un sfat ..daca puteti sa imi dati 17 De la: felicias72 18 Iunie 2010 13:08
Sunt confuza... 8 De la: kudika011906 29 Septembrie 2009 19:30
Femeia moderna 3 De la: cuddles 24 August 2009 00:23