Setari Cookie-uri

nu mai stiu ce sa fac

Buna,ma numesc madalina.acum jumate de an am inceput sa ma intilnesc cu cel mai bun prieten.ambii fregventam acelasi sport,ascultam aceiasi mizica,privim aceleasi filme,etc. Ma iubea enorm...pe net,dar in realitate nici nu ma saruta.inca acum imi mai amintesc noptile nedormite,cind stateam. cu dinsul pe skype...dar totul sa terminat de 1 martie cind am vb ca deobicei cuel pe net si iam spus ka daka nu va fi cu mine si in realitate...va trebui sa ne despartim.
Inca akum mia mai ramas sms pe kare mi la trimis in acea zi: "nu te supara,dar nu putem fi impreuna". Lam intrebat daka ma iubit vreodata si mia raspuns ka da...ma iubit,ma iubeste si ma va iubi,dar nu am mai inteles dc ma lasat.
Acum,dupa jumatate de an sintem din nou prieteni,dar dragostea mea fata de dinsul nu a murit.el ma priveste cu aceiasi oki,vb cu mine la fel de dulce ca atunci cind ne intilneam...
Va rog,spunetimi ce sa fac sa fim din nou impreuna,va rooog...:'(
maddym
Postat pe 17 Octombrie 2010 23:00
o fi vazut cum scrii ?
blaa
Postat pe 17 Octombrie 2010 23:03
De la: maddym, la data 2010-10-17 23:00:34Buna,ma numesc madalina.acum jumate de an am inceput sa ma intilnesc cu cel mai bun prieten.ambii fregventam acelasi sport,ascultam aceiasi mizica,privim aceleasi filme,etc. Ma iubea enorm...pe net,dar in realitate nici nu ma saruta.inca acum imi mai amintesc noptile nedormite,cind stateam. cu dinsul pe skype...dar totul sa terminat de 1 martie cind am vb ca deobicei cuel pe net si iam spus ka daka nu va fi cu mine si in realitate...va trebui sa ne despartim.
Inca akum mia mai ramas sms pe kare mi la trimis in acea zi: "nu te supara,dar nu putem fi impreuna". Lam intrebat daka ma iubit vreodata si mia raspuns ka da...ma iubit,ma iubeste si ma va iubi,dar nu am mai inteles dc ma lasat.
Acum,dupa jumatate de an sintem din nou prieteni,dar dragostea mea fata de dinsul nu a murit.el ma priveste cu aceiasi oki,vb cu mine la fel de dulce ca atunci cind ne intilneam...
Va rog,spunetimi ce sa fac sa fim din nou impreuna,va rooog...:'(

dar,cand ati fost?ca eu nu`mi dau seama...
revino`ti copile...sex,faceci tot virtual?
AdrianaR
Postat pe 17 Octombrie 2010 23:04
poate ai dat peste un digisexual...

Am aflat si eu de ei acum vreo luna... wicked people, i tell u.
SfDuminica
Postat pe 17 Octombrie 2010 23:06
eu doar vam cerut ajutorul...iar voi imi dati niste raspunsuri aiurea,care imi fak si mai rau...
maddym
Postat pe 4 Noiembrie 2010 18:53
De la: maddym, la data 2010-11-04 18:53:55eu doar vam cerut ajutorul...iar voi imi dati niste raspunsuri aiurea,care imi fak si mai rau...


deschizi un topic pe 17 si mai intrii duipa doua saptamani sa spui ca ai vrut raspunsuri!!? ce asteptai??
sa vorbeasca poporu' siungur?
mie mi se pare ca-i lipsa de respect din partea ta!
geo_resuscitat
Postat pe 4 Noiembrie 2010 19:06
acest gen de relatie pe care il aveti voi mi se pare aiurea, nu inteleg... in fine!!!
mai bine uita-l si cauta un om care sa te iubeasca in realitate nu pe net
kudika325004
Postat pe 6 Noiembrie 2010 14:57
Din moment ce ti-a spus ca nu puteti fi impreuna, poate tu erai compania de pe net doar, si in realitate are pe cineva, ai spus ca ati inceput sa va reintalniti, daca simti ca iti face rau chestia asta pt ca simti ceva pt el, pune-i capat si incearca sa nu l mai vezi o vreme sa il uiti. Din moment ce ti a spus verde in fata cum stau lucrurile, nu are rost sa mai speri, si ceea ce iti face rau inlatura.
oana84onutza
Postat pe 7 Noiembrie 2010 12:22
te poate vedea doar ca pe un prieten si nu ca pe o iubita fii tot " prietenul " lui ......timpul le rezolva pe toate..ai incredere
Shocata
Postat pe 4 Decembrie 2010 11:55
fa-ti o relatie reala, oricum asta si vrei...si incearca sa traiesti in lumea reala, asa cum este normal.
inna_1688
Postat pe 5 Decembrie 2010 14:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sall' din nou 18 De la: frenchiegirl 11 Aprilie 2011 12:49
Va rog ajutati-ma! 14 De la: kudika170418 26 Aprilie 2010 00:21
Cum sa trec peste? 35 De la: emmely 21 August 2010 12:31
Oare doar noi suferim?????????? 19 De la: anaandronache30 5 Octombrie 2009 10:29
O idee geniala sa iti gasesti jumatatea si sa iti faci prieteni :) 2 De la: mariana_ivascu_mari 28 Noiembrie 2012 15:00