Setari Cookie-uri

Nu am nici un prieten

De la: TIGRA, la data 2010-10-26 14:53:00
De la: scorpio67, la data 2010-10-24 18:41:29
De la: Elena_cinci, la data 2010-10-24 16:21:50Sufar pentru ca nu am nici un prieten.
Numai cei mai putin frumosi se uita la mine. Conform legii atractiei contrariilor. Imi pare rau ca sunt frumoasa dar nu pot fi cu un barbat frumos. Nu inteleg de ce barbatii frumosi nu isi lasa femeile daca acestea sunt urate.


Oi fi tu frumoasa(doar tu afirmi asta) dar ai minte cat o gaina.Ai impresia ca poleila se mananca? Sau bomboana de sub poleiala? Vrei un barbat tandru, iubitor , bun , rabdator si bland sau un Gigi-duru, frumos de pica si scarba pana in maduva oaselor? Nu intelegi de ce barbatii frumosi nu-si lasa femeile pentru una ca tine , frumusetea intruchipata? Pentru ca esti toanta si mai mult ca sigur plina de marea ta frumusete.In afara de asta alte calitati mai ai? Ma indoiesc ! De aia nu vin barbatii frumosi la tine.


hello Scorpio, hai sa ii spun si eu fetei cum vad eu treaba, pe langa frumusete barbatii mai vor si o femeie cat de cat inteligenta, interesanta, ce sa mai, vor sa aibe cu cine sa discute, poate si asta este motivul pt care multi brabti extrem de atractivi aleg femei nu neaparat frumoase, si cefosii care plescaie menthol si merg cu BMW-uri tunate la Autovit aleg fetite frumoase, cu care se poarta ca si cu un trofeu, si pe care le striga cu apelativul "haidi fa", Deci frumusetea nu este totul, iti mai trebuie si ceva minte ca sa poti tine un anumit tip de barbat langa tine.


Multumesc pentru continuarea ideii! Eu n-am mai avut rabdare s-o dezvolt!

Postat pe 27 Octombrie 2010 20:41
De la: Tharr, la data 2010-10-26 14:53:24
De la: scorpio67, la data 2010-10-24 18:41:29
De la: Elena_cinci, la data 2010-10-24 16:21:50Sufar pentru ca nu am nici un prieten.
Numai cei mai putin frumosi se uita la mine. Conform legii atractiei contrariilor. Imi pare rau ca sunt frumoasa dar nu pot fi cu un barbat frumos. Nu inteleg de ce barbatii frumosi nu isi lasa femeile daca acestea sunt urate.


Oi fi tu frumoasa(doar tu afirmi asta) dar ai minte cat o gaina.Ai impresia ca poleila se mananca? Sau bomboana de sub poleiala? Vrei un barbat tandru, iubitor , bun , rabdator si bland sau un Gigi-duru, frumos de pica si scarba pana in maduva oaselor? Nu intelegi de ce barbatii frumosi nu-si lasa femeile pentru una ca tine , frumusetea intruchipata? Pentru ca esti toanta si mai mult ca sigur plina de marea ta frumusete.In afara de asta alte calitati mai ai? Ma indoiesc ! De aia nu vin barbatii frumosi la tine.

Imi place din ce in ce mai mult cum le altoiesti , scorpio67
Inca ceva pt Elena_cinci...esti sigura ca alea-s urate si nu asa le vezi tu din invidie?Nu generaliza de la cateva cazuri.


Multumesc, Tharr! Ma oripileaza atata ingustime a mintii si lipsa de gandire! Au impresia ca bietii barbati vor numai o imagine si atat.Barbatii adevarati mai cauta si altceva pe langa imaginea de papusa Barbie.

Postat pe 27 Octombrie 2010 20:44
De la: scorpio67, la data 2010-10-27 20:44:07
Multumesc, Tharr! Ma oripileaza atata ingustime a mintii si lipsa de gandire! Au impresia ca bietii barbati vor numai o imagine si atat.Barbatii adevarati mai cauta si altceva pe langa imaginea de papusa Barbie.


pai de cand ma chinuiesc eu sa le fac pe unele femei sa inteleaga ca ele nu pot tine nici o zi macar un barbat adevarat langa ele... doar il cauta...
leo_
Postat pe 29 Octombrie 2010 09:09
De la: Elena_cinci, la data 2010-10-24 16:21:50Sufar pentru ca nu am nici un prieten.
Numai cei mai putin frumosi se uita la mine. Conform legii atractiei contrariilor. Imi pare rau ca sunt frumoasa dar nu pot fi cu un barbat frumos. Nu inteleg de ce barbatii frumosi nu isi lasa femeile daca acestea sunt urate.
Tu te crezi frumoasa dar de fapt esti ...oribila .Uratenia caracterului estompeaza aspectul !!!!
cristinxxx
Postat pe 29 Octombrie 2010 09:22
parerea mea este ca ti se potriveste ca o manusa dedicatia mea:

http://www.youtube.com/watch?v=pgFmvEQgVqk

stiau ei ce stiau baietii cand au compus piesa asta!
vitamina_c
Postat pe 29 Octombrie 2010 09:32
De la: vitamina_c, la data 2010-10-29 09:32:21parerea mea este ca ti se potriveste ca o manusa dedicatia mea:

http://www.youtube.com/watch?v=pgFmvEQgVqk


ce rea esti !!!

sa stii ca sunt destui barbati care se multumesc cu "bibelouri" ...
battleofwits
Postat pe 29 Octombrie 2010 09:57
De la: leo_, la data 2010-10-29 09:09:12
De la: scorpio67, la data 2010-10-27 20:44:07
Multumesc, Tharr! Ma oripileaza atata ingustime a mintii si lipsa de gandire! Au impresia ca bietii barbati vor numai o imagine si atat.Barbatii adevarati mai cauta si altceva pe langa imaginea de papusa Barbie.


pai de cand ma chinuiesc eu sa le fac pe unele femei sa inteleaga ca ele nu pot tine nici o zi macar un barbat adevarat langa ele... doar il cauta...


Exact si de aia se pierd pe drum si sunt atat de ....usoare , de atatea cautari nu mai stiu ce au cautat initial!

Postat pe 31 Octombrie 2010 11:13
De la: scorpio67, la data 2010-10-31 11:13:14
De la: leo_, la data 2010-10-29 09:09:12
De la: scorpio67, la data 2010-10-27 20:44:07
Multumesc, Tharr! Ma oripileaza atata ingustime a mintii si lipsa de gandire! Au impresia ca bietii barbati vor numai o imagine si atat.Barbatii adevarati mai cauta si altceva pe langa imaginea de papusa Barbie.


pai de cand ma chinuiesc eu sa le fac pe unele femei sa inteleaga ca ele nu pot tine nici o zi macar un barbat adevarat langa ele... doar il cauta...


Exact si de aia se pierd pe drum si sunt atat de ....usoare , de atatea cautari nu mai stiu ce au cautat initial!

mai ele nu prea cauta nimic, nu stiu cum sa iti explic. au niste solicitari logice cum au si barbatii. diferenta este ca daca pe o femeie o faci sa se simta bine in prezenta ta uita de ele pe cativa ani. barbatul uita doar pe perioada partidei de sex.
leo_
Postat pe 1 Noiembrie 2010 10:44
De la: leo_, la data 2010-11-01 10:44:31
De la: scorpio67, la data 2010-10-31 11:13:14
De la: leo_, la data 2010-10-29 09:09:12
De la: scorpio67, la data 2010-10-27 20:44:07
Multumesc, Tharr! Ma oripileaza atata ingustime a mintii si lipsa de gandire! Au impresia ca bietii barbati vor numai o imagine si atat.Barbatii adevarati mai cauta si altceva pe langa imaginea de papusa Barbie.


pai de cand ma chinuiesc eu sa le fac pe unele femei sa inteleaga ca ele nu pot tine nici o zi macar un barbat adevarat langa ele... doar il cauta...


Exact si de aia se pierd pe drum si sunt atat de ....usoare , de atatea cautari nu mai stiu ce au cautat initial!

mai ele nu prea cauta nimic, nu stiu cum sa iti explic. au niste solicitari logice cum au si barbatii. diferenta este ca daca pe o femeie o faci sa se simta bine in prezenta ta uita de ele pe cativa ani. barbatul uita doar pe perioada partidei de sex.


Stii care-i culmea ? Ca ai perfecta dreptate!

Postat pe 1 Noiembrie 2010 11:03
De la: battleofwits, la data 2010-10-29 09:57:09
De la: vitamina_c, la data 2010-10-29 09:32:21parerea mea este ca ti se potriveste ca o manusa dedicatia mea:

http://www.youtube.com/watch?v=pgFmvEQgVqk


ce rea esti !!!

sa stii ca sunt destui barbati care se multumesc cu "bibelouri" ...


cred ca vroiai sa spui ca-s realista!!!
vitamina_c
Postat pe 2 Noiembrie 2010 08:53
De la: scorpio67, la data 2010-11-01 11:03:33
De la: leo_, la data 2010-11-01 10:44:31
De la: scorpio67, la data 2010-10-31 11:13:14
De la: leo_, la data 2010-10-29 09:09:12
De la: scorpio67, la data 2010-10-27 20:44:07
Multumesc, Tharr! Ma oripileaza atata ingustime a mintii si lipsa de gandire! Au impresia ca bietii barbati vor numai o imagine si atat.Barbatii adevarati mai cauta si altceva pe langa imaginea de papusa Barbie.


pai de cand ma chinuiesc eu sa le fac pe unele femei sa inteleaga ca ele nu pot tine nici o zi macar un barbat adevarat langa ele... doar il cauta...


Exact si de aia se pierd pe drum si sunt atat de ....usoare , de atatea cautari nu mai stiu ce au cautat initial!

mai ele nu prea cauta nimic, nu stiu cum sa iti explic. au niste solicitari logice cum au si barbatii. diferenta este ca daca pe o femeie o faci sa se simta bine in prezenta ta uita de ele pe cativa ani. barbatul uita doar pe perioada partidei de sex.


Stii care-i culmea ? Ca ai perfecta dreptate!


nu stii tu cata suferinta in relatii a trebuit sa existe ca sa ajung la dreptatea asta. sper doar sa ajut pe altii sa ia calea mai usoara.
leo_
Postat pe 3 Noiembrie 2010 11:17
De la: Elena_cinci, la data 2010-10-24 16:21:50Sufar pentru ca nu am nici un prieten.
Numai cei mai putin frumosi se uita la mine. Conform legii atractiei contrariilor. Imi pare rau ca sunt frumoasa dar nu pot fi cu un barbat frumos. Nu inteleg de ce barbatii frumosi nu isi lasa femeile daca acestea sunt urate.

Simplu...clasica poveste.....pt ca frumusetea exterioara nu e totul!
Iar daca spui ca esti frumoasa si ca nici un baiat pe gustul tau nu se uita la tine,inseamna ca tu ai o problema!
Ce`ar fi sa ne povestesti despre tine...ne`ai spus doar ca esti frumoasa...in rest nimic!
AdrianaR
Postat pe 3 Noiembrie 2010 11:24
De la: Elena_cinci, la data 2010-10-24 16:21:50Sufar pentru ca nu am nici un prieten.
Numai cei mai putin frumosi se uita la mine. Conform legii atractiei contrariilor. Imi pare rau ca sunt frumoasa dar nu pot fi cu un barbat frumos. Nu inteleg de ce barbatii frumosi nu isi lasa femeile daca acestea sunt urate.


poate crezi tu ca e acela motivul. frumusetea n are nici o importanta. am amice care arata extraordinar, dar nici nu mi ar trece prin cap sa fie mai mult, ba le respect prea mult chiar si sa ma culc cu ele, desi sexul nu are chiar nici o importanta in absolut nimic.

sincer, cred ca toata lumea cauta un prieten adevarat. si chiar cred ca un prieten adevarat conteaza mai mult ca orice. u

problema e ca 99.99% dintre oameni nu sunt capabili de a spune macar un singur lucru adevarat unei alte persoane de teama. insa daca e vorba de prietenie, lucrurile astea nu conteaza, pt ca pur si simplu stii ca niciodata el sau ea nu se va supara, pt ca tu esti si mereu vei fi acolo pt el, si chiar daca e un lucru care stii ca i va supara, i o spui pt ca fiind prietenul tau e capabil sa inteleaga sau pur si simplu sa suni dimineat ala 2 iar el sa fie acolo pt tine. in fine...

sa gasesti o persoana de genul asta, e f greu. probabil sunt norocos, altii nu gasesc asa ceva nici in 100 de relatii.

bine cu o femeie e si mai greu sa fii prieten. maj femeilor sunt incapabile sa se exprime libere. e trist si chiar stupid.
rockk
Postat pe 7 Noiembrie 2010 10:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Lucruri care se intampla si care nu le spune nimeni....E subiect TABU 0 De la: 18 Septembrie 2010 14:41
are rost sa continuam? 52 De la: amircristian 17 Martie 2010 13:19
Cat de mult inseamna prea mult? 30 De la: sarutama 20 Septembrie 2009 13:28
Good boy Bad boy 32 De la: kudika053522 4 Decembrie 2009 17:34
O parere din afara 34 De la: kudika_926829 7 Iulie 2013 14:59