Setari Cookie-uri

Femeia scorpion intr-o relatie la distanta?

De la: tripper, la data 2010-11-29 02:16:40De ce speriati omul pe-aici ca s-ar putea sa-l insele si blabla? N-am gasit in nicio caracterizare a zodiei scris ca femeia scorpion inseala daca iubeste pe cineva. Dimpotriva. Peste tot scrie ca e fidelitatea intruchipata. Acum, ea stie daca te iubeste sau o fi doar o obsesie prelungita timp de 8 ani. Dar nu m-as baga cu atata siguranta la afirmatii de genul " o sa te insele". Bine a zis cine a zis ca depinde foarte mult de partener. In momentul in care o sa aiba cea mai mica banuiala ca ai insela-o sau nu i-ai mai da aceeasi atentie dinainte, s-ar putea sa se duca totul de rapa. Depinde de voi doi. Eu zic ca ar putea merge o relatie la distanta timp de 2 ani daca sunteti convinsi si faceti tot posibilul ca dupa aceea sa ajungeti in acelasi oras. Dar....asa cum a spus si ea, nu-ti fa iluzii ca te-ar astepta o viata intreaga in alt oras.


da cum poti tu cunoaste un om din caracterizarea zodiei lui ..."fidelitatea intruchipata"? ... nu cred suntem oameni bai, cu defecte(multe) si calitati..sa zicem . si orice om chiar si daca iubeste, tot poate sa insele, nu tine de zodie, nu tine de nimica.
pentru initiatorul topicului, preveste per ansamblu toata situatia si ia decizii intelepte..nu et arunca la prea mult ..inca esti tanar. si fii optimist. apreciem asta cel mai mult! mult succes in toate
sycorax
Postat pe 30 Noiembrie 2010 11:39
Buna!! Eu sunt Scorpioank...si ...shoc..am avut prieten varsator ..parerea mea..ca..nu se potrivesc varsator-scorpion..asa zic eu.. el intodeauna pe drumuri ..cu prietenii,..etc..la inceput a fost ok..dar dupaia..nasol..Mai ales ca scorpionilor le place sa stie ca partenerul de viata e langa ei.
kudika161952
Postat pe 30 Noiembrie 2010 18:20
De la: sycorax, la data 2010-11-30 11:39:16
De la: tripper, la data 2010-11-29 02:16:40De ce speriati omul pe-aici ca s-ar putea sa-l insele si blabla? N-am gasit in nicio caracterizare a zodiei scris ca femeia scorpion inseala daca iubeste pe cineva. Dimpotriva. Peste tot scrie ca e fidelitatea intruchipata. Acum, ea stie daca te iubeste sau o fi doar o obsesie prelungita timp de 8 ani. Dar nu m-as baga cu atata siguranta la afirmatii de genul " o sa te insele". Bine a zis cine a zis ca depinde foarte mult de partener. In momentul in care o sa aiba cea mai mica banuiala ca ai insela-o sau nu i-ai mai da aceeasi atentie dinainte, s-ar putea sa se duca totul de rapa. Depinde de voi doi. Eu zic ca ar putea merge o relatie la distanta timp de 2 ani daca sunteti convinsi si faceti tot posibilul ca dupa aceea sa ajungeti in acelasi oras. Dar....asa cum a spus si ea, nu-ti fa iluzii ca te-ar astepta o viata intreaga in alt oras.


da cum poti tu cunoaste un om din caracterizarea zodiei lui ..."fidelitatea intruchipata"? ... nu cred suntem oameni bai, cu defecte(multe) si calitati..sa zicem . si orice om chiar si daca iubeste, tot poate sa insele, nu tine de zodie, nu tine de nimica.
pentru initiatorul topicului, preveste per ansamblu toata situatia si ia decizii intelepte..nu et arunca la prea mult ..inca esti tanar. si fii optimist. apreciem asta cel mai mult! mult succes in toate


Am zis eu ca as cunoaste omul din caracterizarea zodiei? Am raspuns persoanei care a scris ca in zodiac scrie ca scorpionii sunt infideli. Si am spus doar sa nu se scrie idei de genul "daca e in zodia x, exista sanse sa te insele". Sansele astea exista in cazul tuturor, dar nu cred ca asta voia omul sa auda. Intrebarea era de fapt cum stau scorpionii cu rabdarea. Care iar este in funcite de fiecare persoana in parte.
Pe de alta parte, eu ca scorpion care se incadreaza destul de mult in caracterizarea zodiacului, nu inteleg cum poti insela daca iubesti un om. dar poate ma lamuresti tu, 'bai".
tripper
Postat pe 1 Decembrie 2010 02:10
De ce speriati omul pe-aici ca s-ar putea sa-l insele si blabla? N-am gasit in nicio caracterizare a zodiei scris ca femeia scorpion inseala daca iubeste pe cineva.

cuvintele tale
in fine...deci cum poti insela un om chiar daca il iubesti? uite asa! se intampla.
sycorax
Postat pe 1 Decembrie 2010 16:24
adica daca tu n'ai citit in nicio caracterizare ca femeia scorpion nu poate insela daca iubeste asta nu inseamna ca e si adevarat ...parol!
sycorax
Postat pe 1 Decembrie 2010 16:32
buna!eu sunt scorpioanca.si am o relatie la distanta.prietenul meu este din republica moldova.pot spune ca daca am certitudinea din partea lui sunt dispusa sa-l astept oricat va fi nevoie doar sa stiu ca nu astept degeaba.pe noi distanta ne-a apropiat pt k in momentul in care el s-a reintors in tara lui am rupt relatia dar dorul a devenit din ce in ce mai mare si pur si simplu insuportabil sa nu vb.problema este ca voi vreti s aincepeti din prima la distanta si in cazul asta nu stiu ce sa zic :-?? pot sa iti zic doar ca mai bine regreti ceva ce ai facut decat ceva ce nu ai facut.si plus de asta femeia scorpion cand descopera dragostea adevarata e o familista convinsa.multa bafta!
kudika342550
Postat pe 20 Decembrie 2010 14:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu varsator........el pesti!!!!!!!!!!!! 31 De la: scarli 19 Februarie 2011 16:28
hi:) 4 De la: Ele_ely 22 Iunie 2009 22:19
eu taur el scorpion ,ce sanse sint? 49 De la: kudika321284 3 Ianuarie 2011 12:24
Eu o balanta sensibila, el fecioara...critica si rece si totusi... 17 De la: bauhy 7 Ianuarie 2011 20:16
Prietenia intre o FECIOARA si un BERBEC nu are sanse 45 De la: SimplePlan 16 Ianuarie 2013 21:27