Setari Cookie-uri

INcertitudine...relatie la distanta

De la: battleofwits, la data 2011-02-16 15:52:24

dar poate ca e urata si online e singura modalitate de a avea prieten

am imbatranit io atat de mult?....nu se mai poarta prieteniile live si in direct?
miss_darine
Postat pe 16 Februarie 2011 16:01
Ehee, astia si la azil au bagat sala de net. Ii gasesti pe Facebook pe toti mosulicii... dragii de ei, plantand pomisori in Farmville. Cand au nevoie de ajutor, apeleaza la o babuta...

Nu-i gluma.
rashela
Postat pe 16 Februarie 2011 16:05
De la: miss_darine, la data 2011-02-16 16:01:49
De la: battleofwits, la data 2011-02-16 15:52:24

dar poate ca e urata si online e singura modalitate de a avea prieten

am imbatranit io atat de mult?....nu se mai poarta prieteniile live si in direct?


gandeste-te cate implica o intalnire fata in fata:
- trebuie sa faci un dus
- spalat pe dinti
- manechiura
- cosmetica
- deodorant
- parfum
- haine spalate
- pantofi curatati
- bani pentru iesit in oras
- sa nu uit cura de slabire
cu ce se alege dupa toate astea, cu o partida de sex in care sta si numara crapaturile din tavan


alternativa viitorilor "trantori" o reprezinta relatia online.... e mai ieftina
battleofwits
Postat pe 16 Februarie 2011 16:07
De la: battleofwits, la data 2011-02-16 16:07:28
cu ce se alege dupa toate astea, cu o partida de sex in care sta si numara crapaturile din tavan


alternativa viitorilor "trantori" o reprezinta relatia online.... e mai ieftina

asta e deja apocalipsa
apropos de sexuiala, azi am primit un banc care m-a amuzat teribil, pt ca ne loveste acolo unde ne doare

Femeia si Barbatul in pat dupa primul lor act sexual. Stau amandoi intinsi pe spate si se uita la plafon.
Ce gandeste femeia :
A fost oare bine? Oare l-am satisfacut? Uite cum sta si se uita incruntat la tavan.ce nu i-a placut oare? Sa il intreb? Mai bine nu, o sa zica ca sunt o proasta.
-Auzi Pisi?
-Hmmm? Nici nu-mi raspunde, doar mormaie, precis am facut ceva aiurea. Oare nu i-au placut sanii mei, sau mi-a vazut celulita. Poate nu i-a placut culoarea lenjeriei. De ce nu se uita la mine, imi vine sa plang, ma simt umilita dar cum sa-i spun? daca deschid gura, maine nu mai vine. Oare ce nu i-a placut? Poate oja asta maro, data viitoare ma dau cu rosu purpuriu, am auzit eu ca majoritatea barbatilor sunt incantati de aceasta culoare.da, asa fac si-mi iau si un ruj la fel. Auzi tu. cum se uita incrancenat la tavanul ala, sigur se abtine greu sa nu comenteze ceva uracios.sper ca nu m-am facut total de ras. ce n-as da sa stiu ce gandeste!
Ce gandeste barbatul:
Cum p**** ma-sii sta musca aia pe tavan cu capul in jos de o juma` de ora? Ca nu-mi dau seama!
miss_darine
Postat pe 16 Februarie 2011 16:14
De la: Micael, la data 2011-02-16 15:50:30Si copii o sa faceti tot virtual? Stiu, o sa faceti sex prin sms... Tu la 18 ani, ar trebui sa fii putin mai matura si sa incerci sa iti gasesti un prieten real cu care sa te plimbi de mana, alea alea. P.S. m-a amuzat partea cu logodna Ar trebui sa faca astia si-o biserica virtuala, ca sa ne putem casatori fara sa ne mai deplasam. Dai un click si gata, esti insurat. E mai ieftin, nu necesita eforturi prea mari, nu ai nevoie de rochie de mireasa etc.


Michael ;)) deci nu ai inteles deloc la ce ma refer :))) :P subliniez inca o data ce am zis si mai sus, Noua momentan ne este bine pentru ca suntem cu scoala, mai ales ca sunt cu bac-ul si momentan nu ne putem intalni pana in vara am stabilit asta deja cu parintii lui si cu ai mei nu sa stea 1 doar o zi la celalalt, macar sa compensam si noi timpul pierdut fara sa fim unul langa altul asa ca de cum scap mai repede cu examenul am si zburat la el in afara, pentru ca vara si-o petrece in Europa, eu ma refeream la o eventuala logodna in viitor, nu acum :P :))) cum Dumnezeu sa crezi "c-o facem virtual?:))) cred ca ai vreo rotita lipsa la mansarda Oricum momentan vreau sa ma concentrez pe scoala si sa intru la o facultate de prestigiu, ma gandesc foarte serios sa dau la Facultatea de Drept.
App nu sunt urata din moment ce am fost la o agentie de modele :P
circusprincess
Postat pe 22 Februarie 2011 13:54
De la: miss_darine, la data 2011-02-16 16:14:45
De la: battleofwits, la data 2011-02-16 16:07:28
cu ce se alege dupa toate astea, cu o partida de sex in care sta si numara crapaturile din tavan


alternativa viitorilor "trantori" o reprezinta relatia online.... e mai ieftina

asta e deja apocalipsa
apropos de sexuiala, azi am primit un banc care m-a amuzat teribil, pt ca ne loveste acolo unde ne doare

Femeia si Barbatul in pat dupa primul lor act sexual. Stau amandoi intinsi pe spate si se uita la plafon.
Ce gandeste femeia :
A fost oare bine? Oare l-am satisfacut? Uite cum sta si se uita incruntat la tavan.ce nu i-a placut oare? Sa il intreb? Mai bine nu, o sa zica ca sunt o proasta.
-Auzi Pisi?
-Hmmm? Nici nu-mi raspunde, doar mormaie, precis am facut ceva aiurea. Oare nu i-au placut sanii mei, sau mi-a vazut celulita. Poate nu i-a placut culoarea lenjeriei. De ce nu se uita la mine, imi vine sa plang, ma simt umilita dar cum sa-i spun? daca deschid gura, maine nu mai vine. Oare ce nu i-a placut? Poate oja asta maro, data viitoare ma dau cu rosu purpuriu, am auzit eu ca majoritatea barbatilor sunt incantati de aceasta culoare.da, asa fac si-mi iau si un ruj la fel. Auzi tu. cum se uita incrancenat la tavanul ala, sigur se abtine greu sa nu comenteze ceva uracios.sper ca nu m-am facut total de ras. ce n-as da sa stiu ce gandeste!
Ce gandeste barbatul:
Cum p**** ma-sii sta musca aia pe tavan cu capul in jos de o juma` de ora? Ca nu-mi dau seama!



tare banc :))) insa sa ne si amuzam :))) app :))) nu e vorba de ce presupune o intalnire:))) sau ca e face to face sau pe internet ;))
circusprincess
Postat pe 22 Februarie 2011 13:59
De la: battleofwits, la data 2011-02-16 16:07:28
De la: miss_darine, la data 2011-02-16 16:01:49
De la: battleofwits, la data 2011-02-16 15:52:24

dar poate ca e urata si online e singura modalitate de a avea prieten

am imbatranit io atat de mult?....nu se mai poarta prieteniile live si in direct?


gandeste-te cate implica o intalnire fata in fata:
- trebuie sa faci un dus
- spalat pe dinti
- manechiura
- cosmetica
- deodorant
- parfum
- haine spalate
- pantofi curatati
- bani pentru iesit in oras
- sa nu uit cura de slabire
cu ce se alege dupa toate astea, cu o partida de sex in care sta si numara crapaturile din tavan


alternativa viitorilor "trantori" o reprezinta relatia online.... e mai ieftina


amuzanta perspectiva :)) insa ne trimetem mereu cadouri ;)))
circusprincess
Postat pe 22 Februarie 2011 14:01
fetito, la cum scrii, scoala pt tine e oricum e degeaba, macar simte te bine.


De la: circusprincess, la data 2011-02-12 01:16:19Da asa e. scoala e cea mai importanta. asta ne spunem amandoi. ne indemnam unul pe celalalt la invatatura si ne ajutam. uneori fake mai rau ka mama daka se intampla sa iau vreo nota mika,pentru k in functie de scoala ne fakem si viitorul. ultima data, kand am luat un doi,ptr arunkatu ku privirea p net, la o lucrare, la geogra, norok k nu mi l.a trecut, mi.a tinut o morala construktiva.


De la: circusprincess, la data 2011-02-12 01:10:33ce.i drept e foarte greu uneori. sunt momente kand ne simtim foarte mult lipsa si am vrea sa fim aproape unul de celalalt. sper ca in vara asta,dupa bac, sa reusim sa ne vedem. e greu de descris sentimentul care ne leaga. poate vi se va parea o aberatie ce voi zice, dar simt ca doar cu el pot fi. nu putem sta o zi sau mai mult de doua fara sa vorbim chiar si 5 minute daka nu mai mult.
rockk
Postat pe 22 Februarie 2011 14:02
UNDE dracu e topic cu cafeaua ?!!!
rockk
Postat pe 22 Februarie 2011 14:08
De la: rockk, la data 2011-02-22 14:08:38UNDE dracu e topic cu cafeaua ?!!!


la ALTFEL DE CAFENEA !
pickard
Postat pe 1 Martie 2011 06:34
Salutare! Si eu am o relatie la distanta, ne-am cunoscut tot pe net(asta o spun aici pt ca nu ma cunoaste nimeni. Am hotarat amandoi sa nu spunem cunoscutilor asta pt ca ni se pare deplasat chiar si noua). initial imi facea o placere deosebita sa vb cu el. nu stiam ca si lui ii face aceeasi placere. mi-a placut ca intotdeauna radeam f mult impreuna si simteam o oarecare atractie, dar careia nu i-am dat niciodata importanta,probabil convinsa fiind ca mai mult de atat nu se poate. Asta pana in ziua cand mi-a spus ca el are anumite sentimente pentru mine, ca se simte indragostit. Pt ca obisnuiam, asa cum spuneam, sa glumim f mult, am luat-o ca pe o gluma,insa dupa vreo 2-3 zile mi-am dat seama ca el vorbeste destul de serios. cred ca abia atunci mi-am dat seama de sentimentele mele.fiind din orase diferite mi se parea imposibil sa avem o relatie. mi-a spus ca daca se va face navetist. Apoi a urmat marea intalnire, o seara de vis. O intalnire care a fost la superlativ. la sfarsitul serii imi spunea mereu ca sunt chiar mai mult decat se astepta. Ne-am indragostit nebuneste, s-a facut navetist asa cum spusese, weekendurile era la mine. Acum ne pregatim sa ne mutam impreuna. va trebui sa schimb orasul. Sunt insarcinata in luna a doua si nu suntem prea mandrii de felul in care ne-am intalnit, dar suntem fericiti ca s-a intamplat asa si am ajuns sa fim impreuna. Poate ca asa a fost sa fie. Poate asta a fost sansa noastra sa ne intalnim, sa ne plictisim amandoi in acelasi timp si sa bantuim pe net. cred ca e nevoie si de un pic de nebunie ca sa ai curajul de a face pasul asta.
Si ca sa-i raspund celei care a deschis topicul asta, eu cred ca adevaratele sentimente se vad in momentul in care va veti intalni si in realitate
kudika372775
Postat pe 1 Martie 2011 14:03
Vad ca am mai ""scapat"" cate un cuvintel, as fi modificat daca s-ar fi putut, dar nu gasesc de unde, asa ca...scuze!
kudika372775
Postat pe 1 Martie 2011 14:07
De la: kudika372775, la data 2011-03-01 14:03:10Salutare! Si eu am o relatie la distanta, ne-am cunoscut tot pe net(asta o spun aici pt ca nu ma cunoaste nimeni. Am hotarat amandoi sa nu spunem cunoscutilor asta pt ca ni se pare deplasat chiar si noua). initial imi facea o placere deosebita sa vb cu el. nu stiam ca si lui ii face aceeasi placere. mi-a placut ca intotdeauna radeam f mult impreuna si simteam o oarecare atractie, dar careia nu i-am dat niciodata importanta,probabil convinsa fiind ca mai mult de atat nu se poate. Asta pana in ziua cand mi-a spus ca el are anumite sentimente pentru mine, ca se simte indragostit. Pt ca obisnuiam, asa cum spuneam, sa glumim f mult, am luat-o ca pe o gluma,insa dupa vreo 2-3 zile mi-am dat seama ca el vorbeste destul de serios. cred ca abia atunci mi-am dat seama de sentimentele mele.fiind din orase diferite mi se parea imposibil sa avem o relatie. mi-a spus ca daca se va face navetist. Apoi a urmat marea intalnire, o seara de vis. O intalnire care a fost la superlativ. la sfarsitul serii imi spunea mereu ca sunt chiar mai mult decat se astepta. Ne-am indragostit nebuneste, s-a facut navetist asa cum spusese, weekendurile era la mine. Acum ne pregatim sa ne mutam impreuna. va trebui sa schimb orasul. Sunt insarcinata in luna a doua si nu suntem prea mandrii de felul in care ne-am intalnit, dar suntem fericiti ca s-a intamplat asa si am ajuns sa fim impreuna. Poate ca asa a fost sa fie. Poate asta a fost sansa noastra sa ne intalnim, sa ne plictisim amandoi in acelasi timp si sa bantuim pe net. cred ca e nevoie si de un pic de nebunie ca sa ai curajul de a face pasul asta.
Si ca sa-i raspund celei care a deschis topicul asta, eu cred ca adevaratele sentimente se vad in momentul in care va veti intalni si in realitate


iti dai seama daca de fapt tu erai baiat, ce insemna asta pt el.
rockk
Postat pe 1 Martie 2011 14:22

iti dai seama daca de fapt tu erai baiat, ce insemna asta pt el. [/quote]
cred ca n-am priceput remarca. poate imi explici
kudika372775
Postat pe 1 Martie 2011 14:26
vorbesti cu cineva pe net, nu te vede. trece un timp, si, fara sa va ntalniti iti spune ca s andragostit de tine, da? (minciuni de 2 bani).

daca tu l minti, si erai tot timpul asta baiat,crezi ca te ar mai iubi? teoretic el s a indragostit de cine esti, nu de ce esti, personalitatea ta, deci ar trebui sa te iubeasca chiar daca esti baiat. cand 2 se iubesc, sexul nu conteaza.

mai evident de atat ar trebui sa desenez. oricum, nu i nimic rau in asta, pur si simplu ma deranjeaza ca din cauza voastra cuvantul "indragostit" nu mai are nici un sens.

rockk
Postat pe 1 Martie 2011 14:33
Mai, nu stiu ce sa zic. cred ca in dragoste conteaza felul in care arati, dar nu numai asta. oricum, noi stiam foarte bine cum arata celalalt inainte de a ne intalni, dar tocmai de asta am spus ca totul depinde ce simti in momentul intalnirii. atunci cand el mi-a spus ca incepe sa aiba anumite sentimente pentru mine care nu mai sunt chiar prietenesti, am stabilit sa avem o intalnire ca ne clarifice daca intr-adevar e ceva. la fel, hotarasem sa ne spunem fara menajamente daca unul dintre noi nu simte nimic pentru celalalt
kudika372775
Postat pe 1 Martie 2011 14:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prieteni? 15 De la: mkdisk 13 Noiembrie 2008 19:25
Ce sunt labiile si care este rolul lor? 65 De la: Gina1989 19 Noiembrie 2011 23:49
Ce solutie exista at cand nu te mai poti atasa de niciun baiat? 12 De la: a_adinadaniela 16 Februarie 2010 20:31
bilete de avion 5 De la: fufa021978 15 Noiembrie 2009 09:02
E timid...oare ma place,dar nu are curaj sa imi spuna? 27 De la: Ame_ly 29 Martie 2011 22:11