Setari Cookie-uri

Ma turmenteaza!!! Ce sa fac?!

De la: MademoiselleJennifer, la data 2010-11-07 19:33:55Okay... suntem impreuna inapoi. :( si se pare ca eu incerc sal tin la distanta sa il; resping insa... el ma suna... este interesat... nustiu.... hai sa zicem asa: mia zis ca nu o sa mai ma loveasca.. nu se va mai mai intampla... ca nu se astepta sa actioneze asa.... dar a zis o chestia care ma lasta cu gura deschisa: Timp ce eu ai spuneam cum ai indraznit sa dai in mine etc! el mia taiat vorba zicand " sincer sa fiu eu am vazut pe yooutube si pe situl ala care milai aratat tu 220. cum barbatii asi BAT femeile. Si miam dat seama ca e normal pentru voi femeiele din romania.... si sincer jennifer am crezut ca asta este singurul mod de a te proteja si de a te face sa intelegi ceva" Im like Whaaaaaaaaaaaaaaat???
ma uitam la el asa de absurd! Okay. trecem si peste asta. Fara sa o mai inconjor subiectul... am cam venit la concluzia asta :
1) RAMAN CU EL SI- ACCEPT SA MA PREFAC CA NUSTIU CA EL MEREU O SA COMUNICE SI O SA TEXTEze CU ALTE TIPE... POATE SA LE SI VADA.... SI SA MA PREFAC CA TOTUL ESTE OKAY... insa sa fac si eu la fel cu el. cu un zambet pe buze?

2) SA INCERC SA IL SCHIMB. SA MA ZBAT SI SA MA LUPT CU TOATE DACA MA FACE SA MA SIMT CA O CARPA RESPINGANDUMI AJUTORUL ... VAZANDUL CA O INSULTA IN LOC DE IUBIRE SUFLETEASCA.

3) SA RENUNT LA EL SI SA MERG MAI DEPARTE... - STAU SI MA GANCDESC " MAI DEPARTE "... MAI DEPARTE UNDEEEEEEEEEE??????????? PESTE DRUM LA MAGAZIN? SI DUPA ACEIA TREC STRADA INAPOI SI SUNT EXACT IN ACELAS LOC LANGA USA LUI. :d


Daca povestea asta este reala atunci :

1) Ramai cu el sa inghiti magarii, jigniri si sa fii lovita? Si un caine suporta mai putin rau de la un stapan rau.
Nu e stapanul tau.Esti fata de 18 ani , ai toata viata inainte.
2) Nu-l vei schimba NICIDATA.Ce e rau din nascare asa ramane
3) Renuntand la el ai scapa de un idiot periculos si cum bine zicea , fa-ti mai intai o cariera , daca vei fi pe piciorele tale , vei putea alege si un barbat mai bun dintr-un mediu mai bun.

Postat pe 8 Noiembrie 2010 15:37
In primul rand, a se turmenta, in romana inaseamna a se imbata (to get drunk). Cuvanatul corect era "ma tortureaza". Lasand asta la o parte, tipul acela nu se va schimba in veci, asa ca n-are rost sa-ti faci iluzii. Stiu care e ideea... Vrei sa o faci tu pe eroul, si sa-l salvezi pe "nefericit" dar nu va merge... Iti spun din experienta ca nu merge... El la 18 ani cat are, e deja format...nu ai ce sa-i faci. Daca vei continua asa, iti vei distruge viata.
Micael
Postat pe 9 Noiembrie 2010 15:15
De la: Micael, la data 2010-11-09 15:15:37In primul rand, a se turmenta, in romana inaseamna a se imbata (to get drunk). Cuvanatul corect era "ma tortureaza". Lasand asta la o parte, tipul acela nu se va schimba in veci, asa ca n-are rost sa-ti faci iluzii. Stiu care e ideea... Vrei sa o faci tu pe eroul, si sa-l salvezi pe "nefericit" dar nu va merge... Iti spun din experienta ca nu merge... El la 18 ani cat are, e deja format...nu ai ce sa-i faci. Daca vei continua asa, iti vei distruge viata.


Pai poate`o leaga de maini si de piecioare si`i baga "tolcetu" in gura si`apoi toarna din damigeana
AdrianaR
Postat pe 9 Noiembrie 2010 15:20
De la: AdrianaR, la data 2010-11-09 15:20:09
De la: Micael, la data 2010-11-09 15:15:37In primul rand, a se turmenta, in romana inaseamna a se imbata (to get drunk). Cuvanatul corect era "ma tortureaza". Lasand asta la o parte, tipul acela nu se va schimba in veci, asa ca n-are rost sa-ti faci iluzii. Stiu care e ideea... Vrei sa o faci tu pe eroul, si sa-l salvezi pe "nefericit" dar nu va merge... Iti spun din experienta ca nu merge... El la 18 ani cat are, e deja format...nu ai ce sa-i faci. Daca vei continua asa, iti vei distruge viata.


Pai poate`o leaga de maini si de piecioare si`i baga "tolcetu" in gura si`apoi toarna din damigeana


tolceru*********************
bai...deci dati`ne butonu modifica inapoi...ca fac urat
AdrianaR
Postat pe 9 Noiembrie 2010 15:20
De la: AdrianaR, la data 2010-11-09 15:20:09
De la: Micael, la data 2010-11-09 15:15:37In primul rand, a se turmenta, in romana inaseamna a se imbata (to get drunk). Cuvanatul corect era "ma tortureaza". Lasand asta la o parte, tipul acela nu se va schimba in veci, asa ca n-are rost sa-ti faci iluzii. Stiu care e ideea... Vrei sa o faci tu pe eroul, si sa-l salvezi pe "nefericit" dar nu va merge... Iti spun din experienta ca nu merge... El la 18 ani cat are, e deja format...nu ai ce sa-i faci. Daca vei continua asa, iti vei distruge viata.


Pai poate`o leaga de maini si de piecioare si`i baga "tolcetu" in gura si`apoi toarna din damigeana

deci la stia...e cu damigeana...au luat si astia obiceiul de la noi romanii...
BEL_AMY1
Postat pe 9 Noiembrie 2010 15:22
Ce sa zic...7 luni nu e asa de mult.Daca tu spui ca avea un hobby de genul atunci cred ca nu are rost sa-ti opresti atentia la el.
Stiu ca cuvintele mele poate iti par dure ,ldar ce ar fi sa incerci...poate reusesti sa-l uiti!!!!!
aniusik
Postat pe 9 Noiembrie 2010 17:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vulnerabilitate in urma despartirii? 14 De la: kudika149571 16 Iulie 2010 17:10
O singura vorba mai am... AJUTOR, cersesc iubire. 13 De la: inger_de_ghiata 17 Aprilie 2009 12:15
As dori un sfat."oare ma mai iubeste" 23 De la: oana84onutza 5 Februarie 2010 18:11
Vreau o pauza 39 De la: rvnlv 13 Martie 2012 14:13
O alta poveste... 8 De la: sadora 23 August 2009 17:42