Setari Cookie-uri

iubesc doi barbati in acelasi timp

De la: kudika124021, la data 2010-11-21 17:00:10sunt rare sufletele bune, si noi le evitm.




marco918
Postat pe 21 Noiembrie 2010 17:04
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-07 20:46:38
De la: valy90, la data 2010-11-07 20:43:47 si la 4 metri adancime TE IERT FIULE, TE IERT

fiica, fiica sunt
parca vad ca e si langa un put de petrol
grace006812
Postat pe 21 Noiembrie 2010 18:20
De la: carmen18is, la data 2010-11-21 10:53:30Se vede cat de prosti sunt majoritatea care au raspuns..Pai mai prostiilor..daca omul e mai bun ce vreti sa aleaga ce e acasa si sta cu capu in nori?Pai puneti-va in situatia asta si apoi raspunde-ti..nu e vorba numai de sex sunt sigura.Draga mea,eu te inteleg si iti spun sa alegi ce crezi ca e mai bine.Nu e bine nici sa gresesti..si apoi sa iti para rau.trebuie sa te gandesti..si sa vezi ce vrei de la viata asta.o viata ai si trebuie sa ti-o traiesti pt ca poate maine nu vei mai fii..avand in vedere ca ai si un copil,cred ca trebuie sa faci in asa fel incat sa-i fie si lui bine(in caz de o despartire de actualul)Bafta


Proasta esti tu!
Ia reciteste mesajul ei si vezi ce a scris, tu nu vezi chioaro ca al doilea o face sa se simta in al 9'lea cer?!
E vorba de sex, tuto, primul adica sotul e tandru, e familist si al 2'lea i-o trage bine, ca sa-ti scriu pe intelesul tau, dar repede vi tu sa pui la punct un topic intreg, ia pune-ti dioprtiile si citeste.
Citesti din doua in doua randuri si vii tu sa ne pui la punct.
Fsss.
stem_29
Postat pe 21 Noiembrie 2010 18:31
De la: stem_29, la data 2010-11-21 18:31:06
De la: carmen18is, la data 2010-11-21 10:53:30Se vede cat de prosti sunt majoritatea care au raspuns..Pai mai prostiilor..daca omul e mai bun ce vreti sa aleaga ce e acasa si sta cu capu in nori?Pai puneti-va in situatia asta si apoi raspunde-ti..nu e vorba numai de sex sunt sigura.Draga mea,eu te inteleg si iti spun sa alegi ce crezi ca e mai bine.Nu e bine nici sa gresesti..si apoi sa iti para rau.trebuie sa te gandesti..si sa vezi ce vrei de la viata asta.o viata ai si trebuie sa ti-o traiesti pt ca poate maine nu vei mai fii..avand in vedere ca ai si un copil,cred ca trebuie sa faci in asa fel incat sa-i fie si lui bine(in caz de o despartire de actualul)Bafta


Proasta esti tu!
Ia reciteste mesajul ei si vezi ce a scris, tu nu vezi chioaro ca al doilea o face sa se simta in al 9'lea cer?!
E vorba de sex, tuto, primul adica sotul e tandru, e familist si al 2'lea i-o trage bine, ca sa-ti scriu pe intelesul tau, dar repede vi tu sa pui la punct un topic intreg, ia pune-ti dioprtiile si citeste.
Citesti din doua in doua randuri si vii tu sa ne pui la punct.
Fsss.


Atat!
Ce faci stem draga?
AdrianaR
Postat pe 21 Noiembrie 2010 18:33
Carmen18is, asa tampita esti de fel sau te apuca doar uneori?
Barbie30_
Postat pe 21 Noiembrie 2010 18:37
De la: AdrianaR, la data 2010-11-21 18:33:54
De la: stem_29, la data 2010-11-21 18:31:06
De la: carmen18is, la data 2010-11-21 10:53:30Se vede cat de prosti sunt majoritatea care au raspuns..Pai mai prostiilor..daca omul e mai bun ce vreti sa aleaga ce e acasa si sta cu capu in nori?Pai puneti-va in situatia asta si apoi raspunde-ti..nu e vorba numai de sex sunt sigura.Draga mea,eu te inteleg si iti spun sa alegi ce crezi ca e mai bine.Nu e bine nici sa gresesti..si apoi sa iti para rau.trebuie sa te gandesti..si sa vezi ce vrei de la viata asta.o viata ai si trebuie sa ti-o traiesti pt ca poate maine nu vei mai fii..avand in vedere ca ai si un copil,cred ca trebuie sa faci in asa fel incat sa-i fie si lui bine(in caz de o despartire de actualul)Bafta


Proasta esti tu!
Ia reciteste mesajul ei si vezi ce a scris, tu nu vezi chioaro ca al doilea o face sa se simta in al 9'lea cer?!
E vorba de sex, tuto, primul adica sotul e tandru, e familist si al 2'lea i-o trage bine, ca sa-ti scriu pe intelesul tau, dar repede vi tu sa pui la punct un topic intreg, ia pune-ti dioprtiile si citeste.
Citesti din doua in doua randuri si vii tu sa ne pui la punct.
Fsss.


Atat!
Ce faci stem draga?


Acum nimic, am facut sarmale si mi-s pe foc
Citesc p'aci pe astea care pricep din 2 in 2.....
stem_29
Postat pe 21 Noiembrie 2010 18:38
am citit mesajul tau cu foarte multa atentie si te rog sa ma crezi ca am ajuns la concluzia ca defapt nu in iubesti cu adevarat pe actualul barbat.intradevar conteaza si sexul intro relatie dar din punctul meu de vedere este pe ultimul loc.ceea ce consider eu ca ar fi trebuit tu sa faci este fapul ca ar trebui sa comunici mai mult cu el si sa iti exprimi sentimentele si ce asteptari ai tu de la el in aceasta privinta.poate chiar tu esti cea vinovata,...intro relatie trebuie sa fie in primul rand comunicare,intelegere si abea pe urma sexul.eu nu sunt in masura sa judec pe nimeni dar sincer daca tu ai fi in locul lui si ai afla intamplator ca te inseala si ti-ar spune ca a facut-o pt ca nu se simte in al noualea cer cu tine ,cum te-ai simti?sincer ,parerea mea este sa nu iti bati joc de cel care te iubeste pentru ca in viata roate se invarte oricat ar fi ea de patrata.stai singura si mediteaza la ce trebuie sa faci si gandeste-te la viitor mai ales ca ai si un copil care nu merita sa sufere din cauza unei prosti pe care sar putea sa o faci si ai regreta pe urma toata viata.(ulciorul nu merge de prea multe ori la apa)COMUNICAREA,INCREDEREA SI DRAGOSTEA SUNT FUNDATIA UNEI RELATI.CINE A SPUS CA SUNT RARE SUFLETELE BUNE SI NOI LE EVITAM SA STI CA ARE DREPTATE SI MULTE PERSOANE DAU CU PICIORUL IN BALTA DINTR0 PROSTIE.GANDESTE-TE BINE CE VREI IN VIATA SI ROAGATE LA DUMNEZEU SA ITI LUMINEZE MINTEA SI SA ITI INDRUME PASI DACA CREZI IN EL.
grace006812
Postat pe 21 Noiembrie 2010 18:40
De la: stem_29, la data 2010-11-21 18:38:23
De la: AdrianaR, la data 2010-11-21 18:33:54
De la: stem_29, la data 2010-11-21 18:31:06
De la: carmen18is, la data 2010-11-21 10:53:30Se vede cat de prosti sunt majoritatea care au raspuns..Pai mai prostiilor..daca omul e mai bun ce vreti sa aleaga ce e acasa si sta cu capu in nori?Pai puneti-va in situatia asta si apoi raspunde-ti..nu e vorba numai de sex sunt sigura.Draga mea,eu te inteleg si iti spun sa alegi ce crezi ca e mai bine.Nu e bine nici sa gresesti..si apoi sa iti para rau.trebuie sa te gandesti..si sa vezi ce vrei de la viata asta.o viata ai si trebuie sa ti-o traiesti pt ca poate maine nu vei mai fii..avand in vedere ca ai si un copil,cred ca trebuie sa faci in asa fel incat sa-i fie si lui bine(in caz de o despartire de actualul)Bafta


Proasta esti tu!
Ia reciteste mesajul ei si vezi ce a scris, tu nu vezi chioaro ca al doilea o face sa se simta in al 9'lea cer?!
E vorba de sex, tuto, primul adica sotul e tandru, e familist si al 2'lea i-o trage bine, ca sa-ti scriu pe intelesul tau, dar repede vi tu sa pui la punct un topic intreg, ia pune-ti dioprtiile si citeste.
Citesti din doua in doua randuri si vii tu sa ne pui la punct.
Fsss.


Atat!
Ce faci stem draga?


Acum nimic, am facut sarmale si mi-s pe foc
Citesc p'aci pe astea care pricep din 2 in 2.....


Vai de capu meu...nu mai pot...Ma si sui pe Azur si vin la Cj la o sarmalutaaaa...
Ce`aveti de vorbiti numai de tiramisu si savarine si sarmalute??...de lucruri sfinteeeeeeeeeeeeeeeeeeee
AdrianaR
Postat pe 21 Noiembrie 2010 18:40
De la: AdrianaR, la data 2010-11-21 18:40:31
De la: stem_29, la data 2010-11-21 18:38:23
De la: AdrianaR, la data 2010-11-21 18:33:54
De la: stem_29, la data 2010-11-21 18:31:06
De la: carmen18is, la data 2010-11-21 10:53:30Se vede cat de prosti sunt majoritatea care au raspuns..Pai mai prostiilor..daca omul e mai bun ce vreti sa aleaga ce e acasa si sta cu capu in nori?Pai puneti-va in situatia asta si apoi raspunde-ti..nu e vorba numai de sex sunt sigura.Draga mea,eu te inteleg si iti spun sa alegi ce crezi ca e mai bine.Nu e bine nici sa gresesti..si apoi sa iti para rau.trebuie sa te gandesti..si sa vezi ce vrei de la viata asta.o viata ai si trebuie sa ti-o traiesti pt ca poate maine nu vei mai fii..avand in vedere ca ai si un copil,cred ca trebuie sa faci in asa fel incat sa-i fie si lui bine(in caz de o despartire de actualul)Bafta


Proasta esti tu!
Ia reciteste mesajul ei si vezi ce a scris, tu nu vezi chioaro ca al doilea o face sa se simta in al 9'lea cer?!
E vorba de sex, tuto, primul adica sotul e tandru, e familist si al 2'lea i-o trage bine, ca sa-ti scriu pe intelesul tau, dar repede vi tu sa pui la punct un topic intreg, ia pune-ti dioprtiile si citeste.
Citesti din doua in doua randuri si vii tu sa ne pui la punct.
Fsss.


Atat!
Ce faci stem draga?


Acum nimic, am facut sarmale si mi-s pe foc
Citesc p'aci pe astea care pricep din 2 in 2.....


Vai de capu meu...nu mai pot...Ma si sui pe Azur si vin la Cj la o sarmalutaaaa...
Ce`aveti de vorbiti numai de tiramisu si savarine si sarmalute??...de lucruri sfinteeeeeeeeeeeeeeeeeeee


Hai!
Acum zicea fiica mea ca -i miroase a Craciun.
Culmea ca nu fac rar sarmale.
Eu nu-s cu dulciurile mai deloc.
stem_29
Postat pe 21 Noiembrie 2010 18:46
De la: stem_29, la data 2010-11-21 18:46:46
De la: AdrianaR, la data 2010-11-21 18:40:31
De la: stem_29, la data 2010-11-21 18:38:23
De la: AdrianaR, la data 2010-11-21 18:33:54
De la: stem_29, la data 2010-11-21 18:31:06
De la: carmen18is, la data 2010-11-21 10:53:30Se vede cat de prosti sunt majoritatea care au raspuns..Pai mai prostiilor..daca omul e mai bun ce vreti sa aleaga ce e acasa si sta cu capu in nori?Pai puneti-va in situatia asta si apoi raspunde-ti..nu e vorba numai de sex sunt sigura.Draga mea,eu te inteleg si iti spun sa alegi ce crezi ca e mai bine.Nu e bine nici sa gresesti..si apoi sa iti para rau.trebuie sa te gandesti..si sa vezi ce vrei de la viata asta.o viata ai si trebuie sa ti-o traiesti pt ca poate maine nu vei mai fii..avand in vedere ca ai si un copil,cred ca trebuie sa faci in asa fel incat sa-i fie si lui bine(in caz de o despartire de actualul)Bafta


Proasta esti tu!
Ia reciteste mesajul ei si vezi ce a scris, tu nu vezi chioaro ca al doilea o face sa se simta in al 9'lea cer?!
E vorba de sex, tuto, primul adica sotul e tandru, e familist si al 2'lea i-o trage bine, ca sa-ti scriu pe intelesul tau, dar repede vi tu sa pui la punct un topic intreg, ia pune-ti dioprtiile si citeste.
Citesti din doua in doua randuri si vii tu sa ne pui la punct.
Fsss.


Atat!
Ce faci stem draga?


Acum nimic, am facut sarmale si mi-s pe foc
Citesc p'aci pe astea care pricep din 2 in 2.....


Vai de capu meu...nu mai pot...Ma si sui pe Azur si vin la Cj la o sarmalutaaaa...
Ce`aveti de vorbiti numai de tiramisu si savarine si sarmalute??...de lucruri sfinteeeeeeeeeeeeeeeeeeee


Hai!
Acum zicea fiica mea ca -i miroase a Craciun.
Culmea ca nu fac rar sarmale.
Eu nu-s cu dulciurile mai deloc.


Ahahahaha...asa zic si eu...si cand simt miros de portocale...si la fel,nu duc lipsa de nici de sarmy si nici de porto
AdrianaR
Postat pe 21 Noiembrie 2010 18:51
are si sexul rostul lui, dar nu e esential
maria-ioana
Postat pe 21 Noiembrie 2010 20:28
De la: scorpio67, la data 2010-11-21 10:59:47
De la: carmen18is, la data 2010-11-21 10:53:30Se vede cat de prosti sunt majoritatea care au raspuns..Pai mai prostiilor..daca omul e mai bun ce vreti sa aleaga ce e acasa si sta cu capu in nori?Pai puneti-va in situatia asta si apoi raspunde-ti..nu e vorba numai de sex sunt sigura.Draga mea,eu te inteleg si iti spun sa alegi ce crezi ca e mai bine.Nu e bine nici sa gresesti..si apoi sa iti para rau.trebuie sa te gandesti..si sa vezi ce vrei de la viata asta.o viata ai si trebuie sa ti-o traiesti pt ca poate maine nu vei mai fii..avand in vedere ca ai si un copil,cred ca trebuie sa faci in asa fel incat sa-i fie si lui bine(in caz de o despartire de actualul)Bafta


Buna parere despre tine trebuie sa mai ai daca iti permiti sa-faci pe altii prosti doar citindu-le cate o parere.
Nu cred ca esti in masura sa-i judeci pe altii.Nimeni nu se naste prost doar parerile si ideile pot fi bune sau mai putin bune.Daca altii au pareri mai putin bune asata nu te face pe tine vreo mare desteapta.

Corect Scorpio67! Da' crede-ma ca nu are rost sa iti bati capul cu ''destepte'' din astea. Nu pot sa ridice privirea mai sus de slit. Au o problema cu articulatia cervicala...
gigi_oprea
Postat pe 21 Noiembrie 2010 22:10
De la: gigi_oprea, la data 2010-11-21 22:10:22
De la: scorpio67, la data 2010-11-21 10:59:47
De la: carmen18is, la data 2010-11-21 10:53:30Se vede cat de prosti sunt majoritatea care au raspuns..Pai mai prostiilor..daca omul e mai bun ce vreti sa aleaga ce e acasa si sta cu capu in nori?Pai puneti-va in situatia asta si apoi raspunde-ti..nu e vorba numai de sex sunt sigura.Draga mea,eu te inteleg si iti spun sa alegi ce crezi ca e mai bine.Nu e bine nici sa gresesti..si apoi sa iti para rau.trebuie sa te gandesti..si sa vezi ce vrei de la viata asta.o viata ai si trebuie sa ti-o traiesti pt ca poate maine nu vei mai fii..avand in vedere ca ai si un copil,cred ca trebuie sa faci in asa fel incat sa-i fie si lui bine(in caz de o despartire de actualul)Bafta


Buna parere despre tine trebuie sa mai ai daca iti permiti sa-faci pe altii prosti doar citindu-le cate o parere.
Nu cred ca esti in masura sa-i judeci pe altii.Nimeni nu se naste prost doar parerile si ideile pot fi bune sau mai putin bune.Daca altii au pareri mai putin bune asata nu te face pe tine vreo mare desteapta.

Corect Scorpio67! Da' crede-ma ca nu are rost sa iti bati capul cu ''destepte'' din astea. Nu pot sa ridice privirea mai sus de slit. Au o problema cu articulatia cervicala...


dragut zis
Histria
Postat pe 21 Noiembrie 2010 22:13
De la: popacrina, la data 2010-11-07 19:19:56Am o mare problema. Am fost casatorita, iar in urma casatoriei a rezultat un copil extraordinar de bun. Dupa divort mi-am gasit pe altcineva, un barbat linistit si iubitor dar din pacate relatiile sexuale cu acesta sunt limitate. De aici am inceput sa am unele tulburari hormonale si mici probleme de sanatate.
Acum putin timp in urma mi-am reintalnit primul meu prieten. Mi-am dat seama ca inca il iubesc si chiar am facut dragoste. A fost nemaipomenit de bine. Ce sa fac in situatia data? Primul ma iubeste si este capabil de multe atentii si dragalasenii dar nu ma face sa ma simt femeie, sa ma simt dorita iar al doilea face un sex nebun si ma simt extraordinar de bine atat fizic cat si psihic. Ii iubesc pe amandoi dar normal balanta inclina spre al doilea care a reusit si reuseste sa ma ridice in al nouale cer. Va rog sa-mi dati un sfat .... Orice decizie as lua i-mi va fi greu, dar .... va rog


pai cu barbatul linistit si iubitor nu merge, daca poti fara sex (ceea ce-i clar ca nu din moment ce deja ai sairt pe prospatura si mai ales ca te face sa te simti bine deci sint lucruri care ti-au lipsit-acuma sper ca nu vorbesti de o singura partida banuiesc ca au fost ceva mai multe ca sa judeci corect sau ti-o fi dat numai o data cu raiul in cap si ti se pare ca gata. ca vreau sa zic sexul dupa delegatia din China nu-i nimic mai dulce ) schimba din nou, si vezi ce-i cu prietenul. succes
Histria
Postat pe 21 Noiembrie 2010 22:19
De la: geo_resuscitat, la data 2010-11-07 19:46:35pai e simpolu.
pe unu' il iubeste si cu celalalt face sex!
ba' da bun sunt la dat sfaturi!!


uita-te si tu!!! si cat ne incrimineaza ele pe noi daca facem asta...
leo_
Postat pe 22 Noiembrie 2010 10:41
Sfatul meu este sa inveti limba romana si crede-ma ca ai sa te simti mul mai bine. La acel i-mi ma refer...
kudika164540
Postat pe 22 Noiembrie 2010 18:10
Sunt socata de nesimtirea unor persoane de pe aici. Asa cum am spus pe un alt topic NU VA MAI BATETI JOC. Daca vreti sa raspundeti cuiva faceti-o in mod civilizat si doar daca aveti ceva de spus. Unii oameni chiar au probleme nu de drag pun intrebari aici. Din punctul meu de vedere unele persoane sunt.....nu vreau sa mai jicnesc si eu. Am scris pe alt topic ca totate problemele si raspunsurile le voi posta la modul personal consider ca asa e mai usor de inteles.

Referitor la problema si eu iubesc doi barbati in acelasi timp. Sunt de ceva impreuna cu amandoi. Acum depinde daca vrei sa fii numai cu unul sau altul. Poti alege sa fii cu amandoi sau poti alege pe unul din ei. Stiu ca e greu pentru ca fiecare din ei are si bune si rele. Ca sa zic asa unul compenseaza lipsurile celuilalt si e tare greu. De ce te grabesti sa alegi daca iti este bine asa? Lucrurile se vor aseza de la sine. Toate bune
mgmm
Postat pe 22 Noiembrie 2010 20:42
De la: mgmm, la data 2010-11-22 20:42:23Sunt socata de nesimtirea unor persoane de pe aici. Asa cum am spus pe un alt topic NU VA MAI BATETI JOC. Daca vreti sa raspundeti cuiva faceti-o in mod civilizat si doar daca aveti ceva de spus. Unii oameni chiar au probleme nu de drag pun intrebari aici. Din punctul meu de vedere unele persoane sunt.....nu vreau sa mai jicnesc si eu. Am scris pe alt topic ca totate problemele si raspunsurile le voi posta la modul personal consider ca asa e mai usor de inteles.

Referitor la problema si eu iubesc doi barbati in acelasi timp. Sunt de ceva impreuna cu amandoi. Acum depinde daca vrei sa fii numai cu unul sau altul. Poti alege sa fii cu amandoi sau poti alege pe unul din ei. Stiu ca e greu pentru ca fiecare din ei are si bune si rele. Ca sa zic asa unul compenseaza lipsurile celuilalt si e tare greu. De ce te grabesti sa alegi daca iti este bine asa? Lucrurile se vor aseza de la sine. Toate bune


nu cei care raspund ironic isi bat joc , ci VOI VA BATETI JOC DE VOI INSEVA . celor care au pus o intrebare pertinenta si de bun simt li s-a raspuns la fel : cu bun simt ; dar in momentul in care vine una ca tine si afirma ,, vai , ii iubesc pe amandoi" , cum naiba ai vrea sa nu ti se raspunda in doi peri ? ai cumva doua inimi , una la locul ei , in piept si una in chiloti ? oricat de dureros ar fi adevarul , niciodata nu am putut tolera minciuna si , din moment ce nu o tolerez la altii , nici eu nu mint ; din moment ce tu iti minti sotul , banuiesc ca nu ai nimic impotriva sa te minta si el ; din moment ce tu il inseli , banuiesc ca nu ai nimic impotriva sa te insele si el ; se merge pe reciprocitate , nu ? tot ceea ce faci tu in casnicie , are dreptul sa faca si el ........ o intrebare retorica : ce vei face daca el isi va gasi alta cu care sa ii placa mai mult decat cu tine si o sa-ti dea un picior in ....... spate ?
perce_neige
Postat pe 22 Noiembrie 2010 21:34
da esti bun de sfaturi dar daca ai fi in situatia ei ce ai face??????/cobori din vale n deal
clar_de_luna
Postat pe 23 Noiembrie 2010 00:10
Ce rautaciosi sunteti.Nu stiu voi barbatii de ce va bagati,daca nu stiti sa-i dati un sfat femeii.
Saraca e in dubii acum.Ar trebui ajutata cu un sfat,nu sa o faceti sa se simta prost.Voi aveti voie sa umblati cu mai multe,dar noi sa stam dupa .... voastra.
kudika098218
Postat pe 27 Noiembrie 2010 09:10
nu stiu ce decizie ar trebui sa iei, stiu doar ca trebuie sa te hotarasti repede - asta in caz ca nu vrei sa ii pierzi pe amandoi. incearca sa pastrezi doar o legature de prietenie cu cel pe care nu-l vei alege si daca prietenia nu tine, rupe orice legatura. e dur, dar necesar
Ikebana99
Postat pe 27 Noiembrie 2010 18:21
este greu sa alegi,dar eu iti recomand siguranta viitorului ,caci toate sunt trecatoare........si ce iti lipseste poti complecta daca ai de toate.
eurofilmar
Postat pe 28 Noiembrie 2010 11:13
draga mea...stai linistita ca nu il iubesti pe niciunul. scuza-mi usoara ironie, nu vreau sa fiu rautacioasa, dar asta e adevarul. daca l-ai fi iubit pe primul, nu l-ai fi inselat cu fostul tau prieten. iar pe al doilea l-ai iubit in trecut, acum doar te ai "retras" in bratele lui. Trebuie sa fii fost un motiv pentru care el a devenit "fostul" si nu "actualul". Pararea mea este ca ar trebui sa discuti cu sotul tau despre problemele voastre, si sa le rezolvati intr-un fel. sa faceti tot ce va sta in putere. Daca te vei desparti de el ca sa fii cu fostul nu are rost...va fi bine un timp dupa care te vei desparti si de fostul..
Nu te desparti de sotul tau decat dupa ce ai epuizat absolut toate variantele de rezolvare a problemelor voastre..pana la urma..gandeste te de ce te ai casatorit cu el???? pe ce baza???
nannemarie
Postat pe 28 Noiembrie 2010 12:08
daca ai fost casatorita si ai si un copil ar trebui sa stii k in viatza sexul nu e cel mai important..ar trebui sa te gandesti la un tata pt copil si un sot de casa pentru nu la un gigolo care .... bine e1 iar daca esti experta la pat atunci invatal si pe el....nu vreau sa fiu rautacioasa dar nu pari o femeie prea serioasa
kudika192051
Postat pe 28 Noiembrie 2010 17:36
Fata draga nu-i baga in seama pe toti rautaciosii care au ras de problema ta sigur sunt toti nise impotenti iar rautacioasele de asemenea sunt frigide cu siguranta
Klarisa
Postat pe 28 Noiembrie 2010 22:21
De la: Klarisa, la data 2010-11-28 22:21:11Fata draga nu-i baga in seama pe toti rautaciosii care au ras de problema ta sigur sunt toti nise impotenti iar rautacioasele de asemenea sunt frigide cu siguranta

...probabil esti in aceasi oala
kudika195501
Postat pe 28 Noiembrie 2010 22:25
din moment ce tu iti minti sotul , banuiesc ca nu ai nimic impotriva sa te minta si el ; din moment ce tu il inseli , banuiesc ca nu ai nimic impotriva sa te insele si el ; se merge pe reciprocitate , nu ? tot ceea ce faci tu in casnicie , are dreptul sa faca si el ........ o intrebare retorica : ce vei face daca el isi va gasi alta cu care sa ii placa mai mult decat cu tine si o sa-ti dea un picior in ....... spate ?


Asa ar fi si normal, ar trebui sa nu o supere cu nimic ca barbatul langa care traieste e si cu alta. Asa nu ar fi nici o problema.
Dar oare ea ar fi grijulie la problema sotului care nu stie daca sa ramana cu ea (care nu e buna la pat) sau cu "prospaciunea" priceputa?

Sincer, tu l-ai intelege pe el?
georgi_ana_i_f
Postat pe 29 Noiembrie 2010 03:05
Ceea ce e distractiv: statisticile arata ca femeile inseala mult mai mult decat barbatii!

Da, si tot noi suntem cele care in general va crucifica pe voi, "porciilor". Cred ca asta e strategia generala: cu cea mai buna aparare e atacul.

Sincer, mi se pare groaznica treaba cu inselatul.

Si am fost chiar uimita si placut impresionata sa vad atatia barbati dezgustati. Imi place reactia!

Dar mai e ceva: voi chiar sunteti dezgustati de ideea de inselat sau de faptul ca una dintre noi, sexul slab, va face sa pareti ridicoli pe voi, masculii? Ca cine a comentat din cauza asta si a inselat si el, nu este cu nimic mai presus decat femeia respectiva, ba din contra, ca macar ea (buna,rea) recunoaste cine e.

Daca vreunul din cei care au comentat nu a inselat niciodata, atunci pot sa afirm cu mana pe suflet ca e o comoara de barbat, sunt admiratoarea lui!

Pt restul, e mai bine sa fiti sinceri si sa nu judecati decat de ofticati!

PS: Sunt total impotriva inselatului, dar la fel simt si in privinta ipocriziei

georgi_ana_i_f
Postat pe 29 Noiembrie 2010 03:14
De la: Klarisa, la data 2010-11-28 22:21:11Fata draga nu-i baga in seama pe toti rautaciosii care au ras de problema ta sigur sunt toti nise impotenti iar rautacioasele de asemenea sunt frigide cu siguranta


Ce usor pui etichete
1.Fiecare are dreptul sa-si caute fericirea da asta nu inseamna sa calce pe "cadavre",daca relatia pe care o ai nu e ceea ce iti doresti spui STOP si-ti cauti altu` care sa-ti ofere ce cauti.
2.Ei ii este greu sa aleaga pentru ca e foarte constienta ca la primul prieten e doar atractie fizica si o sa vina vremea cand o sa vrea mai mult si nu o sa primeasca asa ca merge in paralel cu amundoi sperand ca lucrurile se vor aseza de la sine adica spera ca primul prieten sa-i ceara o relatie in adevaratul sens al cuvantului si eventual sa o ceara si de nevasta.
3.Cum sa dea "vrabia" din mana cand stie ca aia (ala) de pe gard e "cioara"?
Barbie30_
Postat pe 29 Noiembrie 2010 07:46
De la: Barbie30_, la data 2010-11-29 07:46:36
De la: Klarisa, la data 2010-11-28 22:21:11Fata draga nu-i baga in seama pe toti rautaciosii care au ras de problema ta sigur sunt toti nise impotenti iar rautacioasele de asemenea sunt frigide cu siguranta


Ce usor pui etichete
1.Fiecare are dreptul sa-si caute fericirea da asta nu inseamna sa calce pe "cadavre",daca relatia pe care o ai nu e ceea ce iti doresti spui STOP si-ti cauti altu` care sa-ti ofere ce cauti.
2.Ei ii este greu sa aleaga pentru ca e foarte constienta ca la primul prieten e doar atractie fizica si o sa vina vremea cand o sa vrea mai mult si nu o sa primeasca asa ca merge in paralel cu amundoi sperand ca lucrurile se vor aseza de la sine adica spera ca primul prieten sa-i ceara o relatie in adevaratul sens al cuvantului si eventual sa o ceara si de nevasta.
3.Cum sa dea "vrabia" din mana cand stie ca aia (ala) de pe gard e "cioara"?


anastasia_m
Postat pe 29 Noiembrie 2010 07:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatii interumane 2 De la: simons 22 Aprilie 2010 14:25
buna! 10 De la: _dulcik_ 10 Martie 2009 21:09
Prieteni noi 18 De la: geo_x 6 August 2009 23:05
Nu stiu ce sa fac!!! 10 De la: Narcisa_Ana 5 Aprilie 2009 11:50
ne certam din cauza amicului sau 38 De la: greierash_is_back 22 Ianuarie 2010 21:13