Setari Cookie-uri

iubesc doi barbati in acelasi timp

Pana la un punct mai ca ne asemanam, diferenta este ca ai avut curajul sa-ti inseli sotul , eu nu pot . Tu daca ai putut sa o faci e ok. Ai doua posibilitati, prima: sa mergi mai departe , in paralel cu ambele relatii asta doar pentru faptul ca-i iubesti pe amandoi, iar a doua: daca fostul prieten te iubeste si te si doreste atunci ar trebui sa-l alegi pe el doar daca esti convinsa ca iti va asigura toata viata respect, confort -situatie materiala , fidelitate, comunicare. Probabil ca ce spun aici il caracterizeaza pe sot. Deci? Prima varianta este cea mai buna, daca am dreptate, pentru ca a doua varianta canva se va consuma.sper ca mai inteles.
andra2020
Postat pe 29 Noiembrie 2010 10:07
banii ii poti face tu
kudika183384
Postat pe 29 Noiembrie 2010 19:11


"Am o mare problema. Am fost casatorita, iar in urma casatoriei ..."


Da, asa este. Ai mari probleme... si doi barbati care-ti rezolva doua din ele generanduti-o pe a trei a...
Cata vreme traiesti vei avea probleme.... cei de la cimitir nu mai au...
denis_3d25
Postat pe 30 Noiembrie 2010 14:19
De la: marco918, la data 2010-11-07 19:38:59
De la: kudika328985, la data 2010-11-07 19:19:56Am o mare problema. Am fost casatorita, iar in urma casatoriei a rezultat un copil extraordinar de bun. Dupa divort mi-am gasit pe altcineva, un barbat linistit si iubitor dar din pacate relatiile sexuale cu acesta sunt limitate. De aici am inceput sa am unele tulburari hormonale si mici probleme de sanatate.
Acum putin timp in urma mi-am reintalnit primul meu prieten. Mi-am dat seama ca inca il iubesc si chiar am facut dragoste. A fost nemaipomenit de bine. Ce sa fac in situatia data? Primul ma iubeste si este capabil de multe atentii si dragalasenii dar nu ma face sa ma simt femeie, sa ma simt dorita iar al doilea face un sex nebun si ma simt extraordinar de bine atat fizic cat si psihic. Ii iubesc pe amandoi dar normal balanta inclina spre al doilea care a reusit si reuseste sa ma ridice in al nouale cer. Va rog sa-mi dati un sfat .... Orice decizie as lua i-mi va fi greu, dar .... va rog






... inca o cordiciune care crede ca totul se invirte in jurul gauricii ei ... mai ales ca si-a asigurat si un selectionat ... lasa mamaie, ca vine vremea cind o sa iti cada tzitzele in ciorba si nici cu biciul nu o sa mai pui pe cineva sa iti astupe gogosarul ... atunci probabili o sa te plingi ca barbatii e porci si te-au lasat dupa ce te-au sedus ...


Ce tare... tare rau
Caliope
Postat pe 30 Noiembrie 2010 23:50
UAAAU, dar ce problema majora te framanta! ...Stii cum e: tara arde si baba se...
carmen776
Postat pe 1 Decembrie 2010 00:17
De la: popacrina, la data 2010-11-07 19:19:56Am o mare problema. Am fost casatorita, iar in urma casatoriei a rezultat un copil extraordinar de bun. Dupa divort mi-am gasit pe altcineva, un barbat linistit si iubitor dar din pacate relatiile sexuale cu acesta sunt limitate. De aici am inceput sa am unele tulburari hormonale si mici probleme de sanatate.
Acum putin timp in urma mi-am reintalnit primul meu prieten. Mi-am dat seama ca inca il iubesc si chiar am facut dragoste. A fost nemaipomenit de bine. Ce sa fac in situatia data? Primul ma iubeste si este capabil de multe atentii si dragalasenii dar nu ma face sa ma simt femeie, sa ma simt dorita iar al doilea face un sex nebun si ma simt extraordinar de bine atat fizic cat si psihic. Ii iubesc pe amandoi dar normal balanta inclina spre al doilea care a reusit si reuseste sa ma ridice in al nouale cer. Va rog sa-mi dati un sfat .... Orice decizie as lua i-mi va fi greu, dar .... va rog

...cine e tatal copilului?(Doamne, pentru voi a ajuns sa conteze doar sexul...desi e extraordinar sa faci o "partida" buna cu persoana iubita)
kudika195501
Postat pe 1 Decembrie 2010 01:21
...aaa da...si cine drcu te-a pus sa divortezi?...aaa...drcu...la copil nu te-ai gandit?...io zic ca-ti meriti soarta(fara misto...dar pacatele se platesc ...draguto)
kudika195501
Postat pe 1 Decembrie 2010 01:24
..va trebui pana la urma sa-ti impui sa renunti la relatia sexuala cu al doilea pentru ca nu -ti ofera nici o perspectiva tie si copilului si sa inveti din mers cum sa supravetuiesti langa persoana de langa tine ,pentru ca vor veni si momente grele in viata ta carora le va da stabilitate cel de langa tine ,daca vrei sa te implinesti sexual mentine relatia pana observi ca se consuma , doar atat, si da un nou sens vietii alaturi de copil si de barbatul linistit care este langa tine, pentru ca numai asa vei reusi sa treci peste multe greutati ale vietii si te vei putea concentra mai usor asupra viitorului copilului tau pe care vei pune pret mai tarziu ; mergi la manastiri , ai sa vezi ca totul va lucra in favoarea ta . Iti spun un mare secret , o relatie amoroasa te va subjuga in tot ceea ce faci , devii o sclava in fata lui fara sa-ti dai seama si va incerca sa faca ce vrea cu tine dupa ,reprosandu-ti orice si facand referire la barbatii pe care i-ai avut ; in concluzie ,fii pe picioarele tale nu avea incredere in nimeni si creaza-ti singura viitorul alaturi de copil si de persoana care a acceptat acest copil sa-l creasca. Succes mult !
condo002599
Postat pe 5 Decembrie 2010 09:55
...tulburarile hormonale se pot rezolva cu medicamente naturiste ( MABELLE - WALLMARK ...etc....) orice femeie are tulburari hormonale permanente pana la batranete - acestea nu se sfarsesc , asta nu inseamna lipsa de barbati , trebuie mentinut sistemul hormonal din organism cu suplimente ( Ca , Mg, Zn, planta Prime Rose pentru femei ,Viaderm ( l-am descoperit zilele acestea ) trebuie sa auzi de toate acestea pentru ca trebuie sa le folosesti , multe femei din lumea asta nu stiu sa se intretina ; deci trebuie intretinut organismul , hranit si ai sa vezi rezultatele ; vei observa ca ingrijindu-te vei fi mult mai admirata de barbati , admirata de oameni in general, dorita , vei fi hranita si fizic si psihic , vei fi increzatoare in tine , vei fi o luptatoare , vor veni toate spre tine . Fii optimista si increde-te in tine si vei trece mult mai usor prin viata fata de ceilalti .
condo002599
Postat pe 5 Decembrie 2010 10:12
Asta da beliciune mare dar stai putin ca exista o rezolvare in toate nu trebuie sa disperi.Eu zic ca ar trebuii sa-i ti pe amandoi pe ala de acasa nu stiu cum se numeste dar am sa-i spun scurt D-l RESTANTA pentru ca ramane mereu in urma la caseria ta ma intelegi tu,si cu prietenul tau din copilarie pe care nu stiu cum il cheama dar am sa-i spun D-l ARZAU RUPE TOT sa dai pe tot cand te intalnesti cu el si asa o sa fie mai bine pe ala de acasa daca nu-i plac motoarele lasa-l sa-si foloseasca imaginatia cand ramane singur impreuna cu mana lui dreapta in care crede cel mai mult pana face bataturi numai sa-i iei crema sa nu-i dea sangele in palmi.Te pupik dulce...
floryncretzu
Postat pe 5 Decembrie 2010 11:48
te rog sa le pastrezi pe amandoi unu de noapte si unu de zii
kudika315864
Postat pe 7 Decembrie 2010 01:43
De la: kudika315864, la data 2010-12-07 01:43:22te rog sa le pastrezi pe amandoi unu de noapte si unu de zii


Daca asa arata primul tau mesaj pe kudika....sper sa nu mai avem parte de altele
Barbie30_
Postat pe 7 Decembrie 2010 06:36
De la: Barbie30_, la data 2010-12-07 06:36:44
De la: kudika315864, la data 2010-12-07 01:43:22te rog sa le pastrezi pe amandoi unu de noapte si unu de zii


Daca asa arata primul tau mesaj pe kudika....sper sa nu mai avem parte de altele


De ce? Mie imi place acordul intre "le" si "amandoi". Am tot incercat sa-mi imaginez ce ar avea un barbat "doua" care sa se potriveasca cu "le pastrezi".

Evident, doua maini, doua picioare, doua sosete.
Las-o ca nu mai vine. Si-i pacat.
rashela
Postat pe 7 Decembrie 2010 06:42
De la: rashela, la data 2010-12-07 06:42:40
De la: Barbie30_, la data 2010-12-07 06:36:44
De la: kudika315864, la data 2010-12-07 01:43:22te rog sa le pastrezi pe amandoi unu de noapte si unu de zii


Daca asa arata primul tau mesaj pe kudika....sper sa nu mai avem parte de altele


De ce? Mie imi place acordul intre "le" si "amandoi". Am tot incercat sa-mi imaginez ce ar avea un barbat "doua" care sa se potriveasca cu "le pastrezi".

Evident, doua maini, doua picioare, doua sosete.
Las-o ca nu mai vine. Si-i pacat.


Neata Rashela! amundoua..oua Tipa pastreaza tot...
Barbie30_
Postat pe 7 Decembrie 2010 06:49
Buna sa va fie, desi nici nu vreau sa-mi imaginez o dimineata de decembrie in RO. Brrrr! (sau oriunde in alta parte unde exista zapada acum).
rashela
Postat pe 7 Decembrie 2010 07:14
De la: rashela, la data 2010-12-07 07:14:44Buna sa va fie, desi nici nu vreau sa-mi imaginez o dimineata de decembrie in RO. Brrrr! (sau oriunde in alta parte unde exista zapada acum).


In Bucuresti nu e zapada (deocamdata) da asta nu inseamna ca nu faci turturi la nas pe strada
Barbie30_
Postat pe 7 Decembrie 2010 07:23
ramai cu cine te simti bine/sau cu care te intelegi
denis_roxana
Postat pe 4 Ianuarie 2011 19:02
Hallo!
Este f interesant sa iubesti mai multe persoane in acelasi timp! palpitant....te felicit!!!!
Iubirea te pastreaza tanar,frumos,senzual si cu multa putere.......viata....
ketyyy
Postat pe 5 Ianuarie 2011 23:23
doar pr unul pe all
kudika183384
Postat pe 18 Ianuarie 2011 20:34
darius_grace
Postat pe 22 Februarie 2011 23:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
EU GAMENI SI EL TOT GEMENI :d 6 De la: Barbie30 19 Iunie 2010 22:03
Depaseste criza financiara 1 De la: cclick 18 Mai 2009 14:00
bilete de avion 5 De la: fufa021978 15 Noiembrie 2009 09:02
un sfat pls !! 1 De la: Zeno_Pasca_1 2 Mai 2014 00:12
am si eu o... dilema :P 17 De la: ionelaela 10 Februarie 2010 18:29