Setari Cookie-uri

O parere va rog....

e o pierdere de timp..... vezi-ti de viata ta inainte sa suferi
kudika326813
Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:50
De la: carliontz88, la data 2010-11-27 16:41:45Multumesc mult pentru parerile voastre ! Le-am luat pe toate in considerare,chiar daca unii isi pot exprima parerea doar jignind persoana care are nevoie de un sfat. Multumesc oricum tuturor pentru ajutor !





... pai ce pareri vrei ? ... iti raspunzi singura dar nu vrei sa intelegi ... ai spus mai devreme ca a avut inca doua ''relatii serioase'' de vreo 2 ani si jumatate !!! ... adica alte giste care l-au servit gratis ... cite 2 ani si jumatate ... tu asta numesti ''relatie serioasa'' ... sa treci de 2-3 ani ? ...

... mai fata, baietzashi din astia care si-au descoperit macaroana dintre picioare sint cu gramada intre picioare ... un barbat stie care e menirea lui ... papagalul ala ''frumusel'' e doar unul dintre miile de gainari incapabili sa se maturizeze ... si tu vrei ''relatie serioasa'' cu el !!! ...
marco918
Postat pe 27 Noiembrie 2010 20:09
De la: hystria1, la data 2010-11-11 12:14:20
De la: carliontz88, la data 2010-11-11 12:04:21Salut,

Nu am mai postat cam de multa vreme ceva pe forum si iata ca nu ma pot abtine sa nu revin pentru a consulta parerile voastre.
Am cunoscut un baiat ,inginer,23 de ani,frumusel.....totul ok pana acum....doar ca are un defect.Ne vedem cam de o luna aproape zilnic,dormim impreuna,facem o multime de lucruri impreuna,dar fara sa iesim in oras.Imi spune ca nu este pregatit la varsta asta sa aiba o relatie serioasa (la el serioasa inseamna sa nu se vada cu mai multe fete in acelasi timp).Stiu ca il cauta mai multe persoane,vad pe telefonul lui,nu imi ascunde acest lucru,doar ca el fiind mai mereu cu mine cam refuza alte intalniri.
Ce parere aveti? Mai are rost sa continui sa ma vad cu el sau o fi vreun fustangiu si jumatate? Eu incep sa tin la el,el imi spune sa am grija sa nu ajung sa il iubesc pentru ca el nu vrea sa iubeasca la varsta asta si nu vrea relatii serioase,cu toate ca a avut 2 relatii serioase de 2 ani si 1 an.
Va rog da-ti-mi o parere!



e inginer...

...ssssstt!!!...poate tu oi fi medic(scuze de gluma fara sare)
kudika195501
Postat pe 27 Noiembrie 2010 20:25
Vad ca se pune problema ca e inginer; nu zic ca nu ar conta si studiile, dar in primul rand conteaza sa fie om. Decat sa te complaci intr-o situatie ca aceasta mai bine ai renunta din start. Nu pierde timpul cu cineva care nu te merita si totodata nu te respecta.
quantex
Postat pe 28 Noiembrie 2010 00:26
De la: gigi_oprea, la data 2010-11-21 08:45:21
De la: carliontz88, la data 2010-11-11 12:04:21Salut,

Nu am mai postat cam de multa vreme ceva pe forum si iata ca nu ma pot abtine sa nu revin pentru a consulta parerile voastre.
Am cunoscut un baiat ,inginer,23 de ani,frumusel.....totul ok pana acum....doar ca are un defect.Ne vedem cam de o luna aproape zilnic,dormim impreuna,facem o multime de lucruri impreuna,dar fara sa iesim in oras.Imi spune ca nu este pregatit la varsta asta sa aiba o relatie serioasa (la el serioasa inseamna sa nu se vada cu mai multe fete in acelasi timp).Stiu ca il cauta mai multe persoane,vad pe telefonul lui,nu imi ascunde acest lucru,doar ca el fiind mai mereu cu mine cam refuza alte intalniri.
Ce parere aveti? Mai are rost sa continui sa ma vad cu el sau o fi vreun fustangiu si jumatate? Eu incep sa tin la el,el imi spune sa am grija sa nu ajung sa il iubesc pentru ca el nu vrea sa iubeasca la varsta asta si nu vrea relatii serioase,cu toate ca a avut 2 relatii serioase de 2 ani si 1 an.
Va rog da-ti-mi o parere!

Draga Carliont,
Lasa-l! Bucura-te de ce a fost si cat a fost si spune-i Pa! Este clar un fustangiu, pe limba lui ''vreau sa-mi traiesc viata, nu sa ma leg la cap.'' Daca nici macar nu iese cu tine in oras, iarta-mi jargonul urat dar adevarat, ''te tine de fraiera''; inseamna clar ca se fereste sa fie vazut cu tine pentru ca...are si o alta relatie. E genul barbatului '' de interior'' - vine, face, pleaca si uita. Asta e o practica ''pentru adulti.'' Unele femei casatorite, din diverse motive, au relatii de dormitor cu anumiti barbati discreti care vin doar pentru sex, atunci cand sotii lor nu sunt acasa. Vecinii au subiect de barfa, sotia respectiva este invidiata de ''cea mai buna prietena'' care ''stie sa tina un secret'' si nu afla nimeni decat intreg cartierul; pentru ca ar vrea si ea dar nu-i da nimeni, face pe sfanta dar savureaza fiecare detaliu mai ceva ca pe-o savarina... Barbatul, pana la urma afla, nu conteaza cum, o prinde in fapt( ''ajutat'' in majoritatea cazurilor de ''cea mai buna prietena''...a nevesti-sii), o bate si se lauda apoi furios la toata lumea ca el e barbat. Apoi, il copiaza pe amantu de ocazie care, in mai toate cazurile se alege doar cu doua-trei suturi in partea dorsala, si, in timp ce la urgente medicii ii pun copci la ochi nevesti-sii, el o satisface ''barbateste'' pe ''cea mai buna perietena.'' Intr-un cuvant MAHALA! Asta vrei de la viata ta? Mai gandeste-te! Ai grija de tine!

suuuuper sfaturi pt. prezent si viitor. multumim
ad_ad
Postat pe 28 Noiembrie 2010 04:52
Renunta la el. Numai asa o sa gasesti altul care sigur o sa te iubeasca mai mult. Nu merita sa-ti pierzi timpul.
kudika126008
Postat pe 28 Noiembrie 2010 08:37
Pai tu de ce nu mai vrei sa mai cunosti si alti baieti, sa iesi in lume? Crezi ca ele este singurul baiat si gata trebuie sa te mariti cu el? Marea ta greseala este ca v-ati mutat impreuna, asa ceva te impiedica sa mai ai si alte relatii. Cunoaste cat mai multi ca sa ai de unde alege, fa sex doar cand iti cere organismul sau cand esti cat de cat sigura de reciprocitatea sentimentelor. Oricum la 23 de ani pt un baiat este prea devreme pt o relatie serioasa, baietii din ziua de astazi au crescut fara griji, greutati si nu sunt in stare sa isi asume responsabilitati asa ca se vor maturiza pe la 40 de ani daca se vor maturiza daca nu nu are rost sa te incurci cu un individ care nu isi asuma macar responsabilitatea de a fi vazut in public alaturi de tine (tu ce ai? esti de nepreyenytat in lume sau ce? daca esti buna sa stea la tine in vizuina poti fi buna si de iesit in lume).
kudika123256
Postat pe 28 Noiembrie 2010 09:46
Parerea mea este sa ii dai preaviz.Va sta cu tine cat ii va conveni iar dupa aceea iti va da papucii lasandu-te incurcata si cu o groaza de datorii.In definitiv in viata tu cauti o relatie serioasa nu o aventura care sa tina un timp limitat.Faptul ca te tinwe mai mult in casa, este ca nu doreste ca amantele celelalte sa afle ca le mai inseala cu una pe care o tinhe acasa.Practic ce functie ai tu langa el?Esti ca un aparat de radio caruia el ii da drumul cand vine acasa si il inchide cand vrea.Daca asta este tot ce iti doresti de la viata, fii fericita.Dar nu uita ca el a spus un lucru:
-Nu vreau o relatie serioasa.
Deci totul se reduce la un capriciu si el va putea pleca oricand avand ca motiv ceea ce ti-a declarat la inceput.Nu va fi corect ceea ce o sa iti faca, dar cineva o sa ramana pana la urma cu buzele umflate si acea persoana in mod sigur nu am sa fiu eu.Daca ai tarie sufleteasca si nu esti mamaliguta, intreba-l ce intentii are cu tine in perspectiva.Daca repeta blestematiile lui, fa-l sa se trezeasca a doua zi singur ori cu bagajele la usa.
El este un bolovan care sta legat de picioarele tale si iti incurca viata.Te paraziteaza si iti ofera o viata anormala, bucurandu-se de niste facilitati pe care i le oferi.Dupa aia daca descopera o sursa mai buna, se duce si paraziteaza in alta parte.Vrea sa isi pastreze independenta si sa se bucure in acelasi timp de viata fara obligatii.Important este cine da sutul mai intai.Altminteri ai sa ramai toata viata frustrata si ai sa plangi cu lacrimi amare pe site-uri, dar degeaba.
kudika023770
Postat pe 28 Noiembrie 2010 09:59
BUNA . LASA-L CIT NU E PREA TIRZIU . ORICE FEMEIE ISI DORESTE SA FIE IUBITA SI RESPECTATA . EL NU-TI OFERA ASA CEVA . MAI BINE UN MATURATOR DE STRADA DAR RESPECTATA DECIT INGINER . CUM TE SIMNTI TU CA FEMEIE CIND EL VINE DE LA ALTA . LASA-L LUMEA E PLINA DE BARBATI CARE SE RESPECTA PE EI SI PE FEMEI . AI O SINGURA VIATA SI TRAIESTE FRUMOS NU ASA . UNDE E MINDRIA TA DE FEMEIE . TE ROG SA TE TREZESTI DIN VISUL ASTA URIT .
victoria62
Postat pe 28 Noiembrie 2010 10:51
dak-ti convine o relatie menaj a cate o fi stai cu el. dak vrei ceva explica-i ce vrei si dak nu e de acord adio si la gara.e mai bine acum cand e proaspat totul decat atunci cand ajungi s tii la el cu adevarat.mai bine s doara putin decat prea tare.si-n plus te-a angajat menajera.tu nu vrei s iesi in oras?
sorcaandreea
Postat pe 28 Noiembrie 2010 12:14
De la: size_back, la data 2010-11-11 12:16:10da sa se fu_ta este pregatit?
cred ca esti buna ca menajera...d'aia nu te scoate si in oras! vrei sa il vada viitoarele pretendente sau prietenii cu tine?zat la cratita!



Foarte bine punctat fata mea!Scuze pentru persoana in cauza dar tu te complaci in situatia asta....La 23de ani a lui gandeste ca la 17...Pana si pustanii isi mai scot prietena la oras...tu stii ce accepti si ce nu dar nu e corect ...
Lady_Gaga9
Postat pe 28 Noiembrie 2010 12:30
De la: Lady_Gaga9, la data 2010-11-28 12:30:25
De la: size_back, la data 2010-11-11 12:16:10da sa se fu_ta este pregatit?
cred ca esti buna ca menajera...d'aia nu te scoate si in oras! vrei sa il vada viitoarele pretendente sau prietenii cu tine?zat la cratita!



Foarte bine punctat fata mea!Scuze pentru persoana in cauza dar tu te complaci in situatia asta....La 23de ani a lui gandeste ca la 17...Pana si pustanii isi mai scot prietena la oras...tu stii ce accepti si ce nu dar nu e corect ...






... ooooo ... nu inteleg nimic ... daca o scotea in oras atunci devenea normal sa o si f_ta ? ... ...
marco918
Postat pe 28 Noiembrie 2010 12:43
daca ceea ce cauta cu adevarat ai tu,,,se va oprii la tine..dar daca nu vei fii ceva frumos si trecator..trebuie sa stii cum sa descoperi ceea ce vrea SUCCESSSSSSSSSSSSSSSSS
carmen18is
Postat pe 28 Noiembrie 2010 12:56
Draga mea,
Daca vrei sa-ti complici viata ramai cu el.Daca te iubesti pe tine si te respecti il parasesti si-l dai urgent
afara din casa .Daca vrei sa fi asternut de pat si menajera ramai cu el ,daca vrei sa-ti faci ordine in viata si sa-ti gasesti omul potrivit fugi cat mai repede .Esti tanara de ce dracu iti place sa-ti complici existenta ?
Bucura-te de viata ,de tinerete ,de sanatate ,barbati sunt cata frunza si iarba .Fi inteleapta si asteapta omul
potrivit la timpul potrivit.Ipotetic vorbind daca ai fi mama si ai avea o fica care ar fi in situatia ta ce sfat i-ai da?Cum gandesti in situatia ipotetica de mama,asa intelegi poate in ce situatie esti tu .Mult succes nu uita sa te iubesti .......si pe tine nu doar pe cel de langa tine.
kudika080681
Postat pe 28 Noiembrie 2010 13:05
De la: carliontz88, la data 2010-11-11 12:04:21Salut,

Nu am mai postat cam de multa vreme ceva pe forum si iata ca nu ma pot abtine sa nu revin pentru a consulta parerile voastre.
Am cunoscut un baiat ,inginer,23 de ani,frumusel.....totul ok pana acum....doar ca are un defect.Ne vedem cam de o luna aproape zilnic,dormim impreuna,facem o multime de lucruri impreuna,dar fara sa iesim in oras.Imi spune ca nu este pregatit la varsta asta sa aiba o relatie serioasa (la el serioasa inseamna sa nu se vada cu mai multe fete in acelasi timp).Stiu ca il cauta mai multe persoane,vad pe telefonul lui,nu imi ascunde acest lucru,doar ca el fiind mai mereu cu mine cam refuza alte intalniri.
Ce parere aveti? Mai are rost sa continui sa ma vad cu el sau o fi vreun fustangiu si jumatate? Eu incep sa tin la el,el imi spune sa am grija sa nu ajung sa il iubesc pentru ca el nu vrea sa iubeasca la varsta asta si nu vrea relatii serioase,cu toate ca a avut 2 relatii serioase de 2 ani si 1 an.
Va rog da-ti-mi o parere!




Din moment ce spui ca isi petrece foarte mult timp cu tine si refuza alte iesiri e clar ca tine la tine mai mullt decat pretinde!!! Dar ca sa ajunga in punctul in care vrei tu parerea mea este ca tb sa te desparti de el(si crede ma ca esti in poz in care ti permiti lucrul asta_sunt sigura ca nu vrea sa te piarda_) si sa i explici ca tu nu accepti situatia respectiva. If not, daca vede ca tu accepti el o sa continue asa iar cand sentim o sa devina si mai puternice din partea ta atunci chiar n o sa mai fi ok cu sms uri le si tel primite si o sa ti fie din ce in ce mai greu sa ajungi la el, o sa incepi cu reprosurile chestii care vor face ca el sa si piarda interesul din ce in ce nai mult...Orice relatie cere sacrificii, daca tu esti dispusa sa faci lucrul asta, o sa vezi ca lucrurile o sa ia o intorsatura neasteptata!!
pupicaaa
Postat pe 28 Noiembrie 2010 15:46
Parerea mea este sa stai sa discuti sserios cu el, iar daca tot nu accepta sa iesiti impreuna e clar ca mai are pe cineva altfel nu ar avea de ce sa se ascunda cu tine...!sper ca am fost de folos:P:*
SweetAngella
Postat pe 28 Noiembrie 2010 15:54
MAI BINE L-AI LASA DECAT SA AJUNGI SA-L IUBESTI.....NU MERITA SA-TI PIERZI TIMPUL LANGA EL....NU TE MERITA SAU EL CONSIDERA CA TU NU-L MERITI.....LASA-L DRAGUTA.....LASA-L.....
evisan
Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:15
Draga Carliontz, inginerul tau a primit ce-a vrut de la tine, respectiv te oferisi ca o placinta, el te-a servit repede, i-ai picat greu la stomac si si-a pierdut orice interes in a te "savura". Daca tu-l cunosti pe unul si-ti desfaci picioarele inainte sa afli bine cum il cheama, sa ma ierte Dumnezeu...dar cat de feminista sunt eu, tot ii dau lui dreptate. Si mai ales ca omul a fost onest de la inceput si si-a asumat faptul ca nu doreste altceva de la tine decat placere carnala. Sunt sigura ca tu il iubesti deja, asa facem toate, ne indragostim pe repede inainte, dupa care suferim ca proastele si plangem in perne. Ia ignora-l tu cateva zile si fa pe inabordabila, in felul asta o sa ti se confirme faptul ca pentru inginerasul tau nu esti decat o bucata de carne in care sa-si infiga madularul de cate ori are chef. Cred ca am fost cam dura dar eu am convingerea ca tu meriti si poti mult mai mult. Ia atitudine si nu te mai lasa folosita.
Ionyssa
Postat pe 28 Noiembrie 2010 19:27
Si eu m-am intalnit 2 luni cu un tip...eu 18 el 34,mergeam la el foarte des,ne uitam la filme,radeam,dormeam la el,ne intelegeam foarte bine numai ca "ma tinea in casa".I-am spus o data ca as vrea sa iesim si a spus ca e ok,o sa iesim,dar "minunea" nu s-a mai produs.Cand eram hotarata sa-i spun ca nu imi convine ce se intampla am inceput sa ne distantam...in 2 sapt ne-am vazut de 2 ori.Acum pastram legatura,dar nu mai facem aceleasi lucruri ca atunci.
Cred ca ar trebui sa te "aduni" si sa-i explici clar si raspicat ce anume te deranjeaza la "relatia" voastra.Incearca sa-i arati ca nu ti foarte tare la el ca sa nu inceapa sa se sperie.
Catalina_Zamfir
Postat pe 28 Noiembrie 2010 20:29
Draga mea,tu nu poti sa-i raspunzi cu aceeasi moneda?Mai iesi si tu cu alti baieti si ai sa-ti dai seama singura ca nu e de tine acest baiat.Fa aceasta incercare,ca doar nu o sa pierzi nimik,ba din contra iti vei face o favoare.CUI PE CUI SE SCOATE.Astept rasp.te pup.si nu uita:viata iti ofera multe doar sa stii sa alegi ce ti se potriveste,iar daca nu stii ce anume sa alegi mai asculta si de altii,de parintii tai ,in primul rand sau de ce nu de o prietena,daca ai. TE pup
criday22
Postat pe 28 Noiembrie 2010 20:41
Eu zic ca terbuie sa te retragi , nu cred ca vrei sa iti hranesti sentimentele cu o iubire neampartasita, deoarece acel baiat necopt la 23 de ani, tot ce vrea e sa se distreze, sa-si faca nevoile la orice ora, dak kiar el ti-a zis ca nu vrea rel serioasa....ce mai astepti ? rupe-o cu el, nu te juka cu fokul......eu stiu bine cum e.
Cel mai intelept lucru e sa incetezi sa mai fi cu el, asta in cazul in care vrei si tu o relatie serioasa, daca nu, distrati-va incontinuare. Motivul pentru care nu iasa cu tine in oras e ori are o rel serioasa si o inseala pe respektiva cu tine, ori are kiar nevasta........dar kam slabe sanse. In orice caz ar trebui sa te simti umilita sa nu iasa cu tine in oras..............ar trebui sa fi revoltata in puii mei kiar nu te inteleg.....vrei sa joci rolul de carpa??? scuza-ma ca te-am luat tare.......da-i verde
oanabrit
Postat pe 28 Noiembrie 2010 21:30
De la: criday22, la data 2010-11-28 20:41:58Draga mea,tu nu poti sa-i raspunzi cu aceeasi moneda?Mai iesi si tu cu alti baieti si ai sa-ti dai seama singura ca nu e de tine acest baiat.Fa aceasta incercare,ca doar nu o sa pierzi nimik,ba din contra iti vei face o favoare.CUI PE CUI SE SCOATE.Astept rasp.te pup.si nu uita:viata iti ofera multe doar sa stii sa alegi ce ti se potriveste,iar daca nu stii ce anume sa alegi mai asculta si de altii,de parintii tai ,in primul rand sau de ce nu de o prietena,daca ai. TE pup

...parca ziceai ca tu nu ai ascultat de parintii tai ...si ca acuma-ti dau dreptate pentru alegerea facuta...si ca iubirea nu se uita la parerea altora...etc...
kudika195501
Postat pe 28 Noiembrie 2010 21:31
La baiatul asta ii este rusine cu tine de aia nu te scoate in oras si nu vrea relatie serioasa cu tine
Klarisa
Postat pe 28 Noiembrie 2010 21:58
De la: gigi_oprea, la data 2010-11-21 08:45:21
De la: carliontz88, la data 2010-11-11 12:04:21Salut,

Nu am mai postat cam de multa vreme ceva pe forum si iata ca nu ma pot abtine sa nu revin pentru a consulta parerile voastre.
Am cunoscut un baiat ,inginer,23 de ani,frumusel.....totul ok pana acum....doar ca are un defect.Ne vedem cam de o luna aproape zilnic,dormim impreuna,facem o multime de lucruri impreuna,dar fara sa iesim in oras.Imi spune ca nu este pregatit la varsta asta sa aiba o relatie serioasa (la el serioasa inseamna sa nu se vada cu mai multe fete in acelasi timp).Stiu ca il cauta mai multe persoane,vad pe telefonul lui,nu imi ascunde acest lucru,doar ca el fiind mai mereu cu mine cam refuza alte intalniri.
Ce parere aveti? Mai are rost sa continui sa ma vad cu el sau o fi vreun fustangiu si jumatate? Eu incep sa tin la el,el imi spune sa am grija sa nu ajung sa il iubesc pentru ca el nu vrea sa iubeasca la varsta asta si nu vrea relatii serioase,cu toate ca a avut 2 relatii serioase de 2 ani si 1 an.
Va rog da-ti-mi o parere!

Draga Carliont,
Lasa-l! Bucura-te de ce a fost si cat a fost si spune-i Pa! Este clar un fustangiu, pe limba lui ''vreau sa-mi traiesc viata, nu sa ma leg la cap.'' Daca nici macar nu iese cu tine in oras, iarta-mi jargonul urat dar adevarat, ''te tine de fraiera''; inseamna clar ca se fereste sa fie vazut cu tine pentru ca...are si o alta relatie. E genul barbatului '' de interior'' - vine, face, pleaca si uita. Asta e o practica ''pentru adulti.'' Unele femei casatorite, din diverse motive, au relatii de dormitor cu anumiti barbati discreti care vin doar pentru sex, atunci cand sotii lor nu sunt acasa. Vecinii au subiect de barfa, sotia respectiva este invidiata de ''cea mai buna prietena'' care ''stie sa tina un secret'' si nu afla nimeni decat intreg cartierul; pentru ca ar vrea si ea dar nu-i da nimeni, face pe sfanta dar savureaza fiecare detaliu mai ceva ca pe-o savarina... Barbatul, pana la urma afla, nu conteaza cum, o prinde in fapt( ''ajutat'' in majoritatea cazurilor de ''cea mai buna prietena''...a nevesti-sii), o bate si se lauda apoi furios la toata lumea ca el e barbat. Apoi, il copiaza pe amantu de ocazie care, in mai toate cazurile se alege doar cu doua-trei suturi in partea dorsala, si, in timp ce la urgente medicii ii pun copci la ochi nevesti-sii, el o satisface ''barbateste'' pe ''cea mai buna perietena.'' Intr-un cuvant MAHALA! Asta vrei de la viata ta? Mai gandeste-te! Ai grija de tine!


ce imaginatie bogata!
BluOndA
Postat pe 28 Noiembrie 2010 22:43
De la: carmen18is, la data 2010-11-28 12:56:52daca ceea ce cauta cu adevarat ai tu,,,se va oprii la tine..dar daca nu vei fii ceva frumos si trecator..trebuie sa stii cum sa descoperi ceea ce vrea SUCCESSSSSSSSSSSSSSSSS




ceea ce cauta cu adevarat ACUM are. ca de altfel, nu statea el o LUNA!!
BluOndA
Postat pe 28 Noiembrie 2010 22:54

doamne ce probleme existentiale mai au unii!!!
ca la 20 de ani,
fara griji si fara bani! [/quote]


Las' ca stim noi ca de fapt esti invidios ca tu nu ai probleme de genul

Oooff, naivitatea asta a femeilor care cred ca pot schimba un barbat! Carliontato, omul ti-a spus pe fata sa nu te indragostesti de el! Fugi pana nu te indragostesti de tot de el, ca dupa aia o sa bocesti de termini servetelele de la alimentara. Stii cum e: mai bine previi decat sa tratezi.
tripper
Postat pe 29 Noiembrie 2010 02:29
cred ca nu realizati ca intre dragoste si sex exista o diferenta foarte mare...
merik
Postat pe 29 Noiembrie 2010 10:47
Frate, parca am fi in filmele cu prosti! Ce nu ti-e clar? Zi merci ca omul nu s-a ascuns, ti-a spus verde-n ochi ca n-are chef de tine decat ptr bucatareala si tavaleala in lipsa de altceva. Crezi ca daca-si va gasi o alta la fel de dispusa si disponibilia, vei mai indeplini cu drag si spor functia de acum? Sfatul meu e sa-i dai papuci sa-i ajunga pana-n cealalta emisfera!
puiut_77
Postat pe 30 Noiembrie 2010 11:02
Dupa parerea mea eu cred ca se foloseste de tine ,indiferent ca sunteti mereu impreuna,fi mai atenta la comportarile lui
healthy017299
Postat pe 30 Noiembrie 2010 15:55
Nu te iubeste daca face acest lucru...cand iubesti o persoana...nu faci chestii deastea...sta ca..te are la pat si iasi mai consuma energia..
kudika161952
Postat pe 30 Noiembrie 2010 17:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sunt oare si eu un amant? 11 De la: pickard 13 Martie 2011 16:35
am nevoie de un sfat 13 De la: kudika022144 7 Iunie 2009 09:03
Poti iubi si insela in acelasi timp..? 16 De la: clau19 13 Iulie 2010 02:52
Cateva idei va roog 47 De la: puiut_77 7 Martie 2011 08:46
Sondaj! 6 De la: cocancl 2 August 2011 00:28