Setari Cookie-uri

am prieten de 11 luni j imi place un alt baiat

De la: ROSSDA, la data 2010-11-14 13:16:17
De la: kudika329496, la data 2010-11-11 14:20:46deci am prieten de 11 luni j imi place alt baiat dar prb este ca baiatu care imi place mie este afemeiat sa zic asa j imi place ca este foarte de gasca iar prietenul meu este mai linistit j se supara foarte repede j deja ma plictiseste da tot simp ceva pt el iar baiatu care imi place acuma este nebunatic asa dar nu.mi place ca este afemeiat.pe care sa il aleg???????????????????????????????


Buna,
Daca vrei sa-m accepti sfatul eu cred ca trebuie neaparat sa incerci armasarul ceu nou,dupa care poti decide mai usor,daca si asa i-ti este greu mai schimba citiva armasari pina vei gasi unul care va fi pe placul tau,unul care sa te-nvineteasca zilnic,si sa-ti ia si banii,daca nu ai prea multi nu este o problema,poate baiatul cel nou va fi un investitor strategic in CENTURA,(stii el cu manajmentul iar partenerii vin cu banii)Nu vei fi exclusa nici tu din afacere vei fi actionarul principal al afacerii,actionar executant fara drept de vot,care si-o ia in bot.
O zii buna i-ti doresc,si fi atenta cu baietii macho.
The_Exile
Postat pe 14 Noiembrie 2010 13:19
Presupun ca nu esti mai "batrana"de 16-17 ani . .
Incearca sa aflii daaca ai sanse cu afemeiatu :)) Oricum te ia si te lasa. Asuma-ti riscuri daca vrei,da eu zic k nu merita;) Ramai cu el,sigur e o fitza de moment treaba asta cu gagicarul:))

Oricum toti baietii sunt asa;) Da nu da picioru relatiei de 11 luni pt 2-3 sapt cu astalalt.. eu asa zic :) si daca e plictiseala,faceti naibii prostii si evadati din monotonia din relatie;) Succes.
kudika006560
Postat pe 14 Noiembrie 2010 17:54
am fost pusa cam in aceasi situatie, numai ca eu eram cu prienteul meu d 1 an si 5 luni, situatia statea km la fel incepusem sa ma plictisesc d el. a aparut un al 2lea baiat cu care am ramas, avem akum 2 luni impreuna numai ca akum caut in el ce avea celalalt. eu zic sa te gandesti bine, mai ales dak mai simti cv pt el. mai bine stai in paralel cu aman2 ca sa vezi cum se comporta si celalalt
D3YD3Y
Postat pe 14 Noiembrie 2010 18:19
esti tanara presupun. poti alege pe oricare, cel afemeiat va intoarce capul dupa altele cel linistit va sta in banca lui. tu alegi
kudika326813
Postat pe 14 Noiembrie 2010 19:00
alege-l pe al treilea esti inca tanara,ai dreptul sa ai cati prieteni vrei si la un moment dat sa te opresti la unul care sa-ti placa si cu care sa te intelegi f bine,doar ca (parerea mea)sa nu te incurci cu mai multi ca nici nu e bine si nici nu e frumos si nici corect!bafta
mimishor957
Postat pe 14 Noiembrie 2010 21:55
pasarica muta-ti cuibul!......de cand lumea asa a fost ......daca ai pana in 18 ani te cred !..daca esti peste deja pot spune ca iti plac sulitele!!!
kudika315460
Postat pe 14 Noiembrie 2010 22:02
scoala se face...depinde cine o face ..
yoyo_l0ov3
Postat pe 15 Noiembrie 2010 06:21
De la: D3YD3Y, la data 2010-11-14 18:19:04am fost pusa cam in aceasi situatie, numai ca eu eram cu prienteul meu d 1 an si 5 luni, situatia statea km la fel incepusem sa ma plictisesc d el. a aparut un al 2lea baiat cu care am ramas, avem akum 2 luni impreuna numai ca akum caut in el ce avea celalalt. eu zic sa te gandesti bine, mai ales dak mai simti cv pt el. mai bine stai in paralel cu aman2 ca sa vezi cum se comporta si celalalt


Dupa scris as spune ca te-ai plictisit si de altceva nu numai de iubit
Barbie30_
Postat pe 15 Noiembrie 2010 09:53
nu stiu daca sa rad sau nu...prima tipa dezorientata mai era cum era...sper din suflet sa fie asa cum banuiti voi si sa fie micuta de varsta,ca daca nu e si totusi gandeste asa...si vorbeste asa...si scrie asa... da uite aici sfaturi stai cu amandoi in paralel pana te hotarasti
myaunik
Postat pe 15 Noiembrie 2010 11:13
De la: kudika329496, la data 2010-11-11 14:20:46deci am prieten de 11 luni j imi place alt baiat dar prb este ca baiatu care imi place mie este afemeiat sa zic asa j imi place ca este foarte de gasca iar prietenul meu este mai linistit j se supara foarte repede j deja ma plictiseste da tot simp ceva pt el iar baiatu care imi place acuma este nebunatic asa dar nu.mi place ca este afemeiat.pe care sa il aleg???????????????????????????????


Da' de ce mama naibii trebuie sa violezi limba romana in halul asta? De cand se foloseste 'J' in loc de 'si'? Trist...
ffbianca85
Postat pe 15 Noiembrie 2010 16:55
pe fata noastra cu j o mananca maimuta.
Orlan
Postat pe 16 Noiembrie 2010 01:04
De la: denis_3d25, la data 2010-11-14 06:30:08
De la: kudika329496, la data 2010-11-11 14:20:46deci am prieten de 11 luni j imi place alt baiat dar prb este ca baiatu care imi place mie este afemeiat sa zic asa j imi place ca este foarte de gasca iar prietenul meu este mai linistit j se supara foarte repede j deja ma plictiseste da tot simp ceva pt el iar baiatu care imi place acuma este nebunatic asa dar nu.mi place ca este afemeiat.pe care sa il aleg???????????????????????????????



Or sa-ti mai placa si altzii si altzii si altzii ... vei mai avea foarte multe alegeri de facut...
si toate-ti vor fi gresite... nemultzumirea se afla in interiorul tau si nu o vei putea stinge cu nimic din exterior... Ceea ce-ti lipseste tie, sau motivul pt care simtzi plictiseala, se datoreaza faptului ca-ti lipseste constiintza... Cauta-ti constiintza , si-ti vei gasi astfel linistea interioara ...


Come on!!!!
AnotherWay
Postat pe 16 Noiembrie 2010 08:10
De la: kudika006560, la data 2010-11-14 17:54:07Presupun ca nu esti mai "batrana"de 16-17 ani . .
Incearca sa aflii daaca ai sanse cu afemeiatu :)) Oricum te ia si te lasa. Asuma-ti riscuri daca vrei,da eu zic k nu merita;) Ramai cu el,sigur e o fitza de moment treaba asta cu gagicarul:))

Oricum toti baietii sunt asa;) Da nu da picioru relatiei de 11 luni pt 2-3 sapt cu astalalt.. eu asa zic :) si daca e plictiseala,faceti naibii prostii si evadati din monotonia din relatie;) Succes.

La naiba....faceti prostii mai! Tu ce prostii faci draga mea ca sa "evadezi din monotonie"?
AnotherWay
Postat pe 16 Noiembrie 2010 08:16
ramai cu prietenul tau...."Afemeietul" CLAR nu e pt tine....nu-l alege pe el ca s-ar putea sa-ti para rau mai tarziu
evisan
Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
zau ca nu stiu ce sa mai fac :-?? 59 De la: l_diana_c 27 Mai 2009 19:00
ce cadou sa-i fac iubitului meu???????????? 47 De la: daiana_my 9 Octombrie 2014 11:35
cum sa trec peste o despartire...sau cum sa o fac sa se antoarca la mine 6 De la: mara1876 24 Iunie 2010 01:37
amanta 31 De la: schedis 3 Iulie 2013 12:14
Bunaaaaa!!! 37 De la: Tharr 30 Octombrie 2010 15:37