Setari Cookie-uri

Dati va si voi cu parerea!

Uff!eu nu stiu ce sa mai 'vreau'... Mereu am fost plina de dorinte , de la cele mai banale gen o Alta geanta, pantofi, pisica,vacanta in mai stiu io ce loc sau questii Mai importante..sa iau un examen, un prieten asa si pa' dicolo(hi hi hi), acum ma gasesc in situatia sa nu stiu ce e cu adevarat important sa' mi doresc! Trec anii , incet incet realizez ce mi propun( mai greu uneori) si ajung la concluzia ca nu toate sunt nimicuri si inca n am reusit sa gasesc esenta...CEEA ce conteaza cu adevarat sau sa ma pot uita la tot si sa zic gata!sunt multumita! Nu! De fiecare data apare Ceva si altceva...questii care pe moment par importante iar dupa ,se transforma, daca nu in inutilitati...in Ceva fara o importanta deosebita( cum credeam eu) Sunt cu 'el' fericita pot spune, l-am gasit asa cum il cautam(nu exagerez) dar....uff! Dc asa cum vroiam parca nu e asa cum as vrea?! Poate ar trebuii sa mi dea mai multa atentie..de ce nu ma doreste mai des?(exul ma stresa cu doritul ,daca era dupa el ar fi fost non stop:)) )dar 'el' nu se compara cu exul din alte puncte de vedere! Niciodata nu poate fi perfect...ce mi doresc? Sa l insel n as putea( il iubesc si respect de data asta nu o sa l insel... Nu pe 'el')sa l las si sa fiu cu altul nu pot.. dupa ce l am gasit intr un final sa l las sa mi scape?!?nuu!sa traiesc trista cu speranta ca poate mai tarziu se v a schimba ceva?el.. sau poate voi incera eu sa l mai vreau atat:))ce sa fac? Nu inteleg daca imi schimb eu asteptarile sau se schimba persoanele si lucrurile in jurul meu...nu stiu daca am reusit sa ma fac inteleasa! Dati va si voi cu parerea va rog:)
Ioana_pis
Postat pe 12 Noiembrie 2010 01:21
E o varza cu carne in capsorul tau,ce sa-ti mai zicem noi cand tu habar nu ai ce vrei?
Barbie30_
Postat pe 12 Noiembrie 2010 03:07
De boala asta sufera maicamea...frateeee niciodata nu-i multumita;tot timpul are cate ceva de "obiectat"
P.S. E incurabila boala
The_Exile
Postat pe 12 Noiembrie 2010 04:15
De la: Ioana_pis, la data 2010-11-12 01:21:37Uff!eu nu stiu ce sa mai 'vreau'... Mereu am fost plina de dorinte , de la cele mai banale gen o Alta geanta, pantofi, pisica,vacanta in mai stiu io ce loc sau questii Mai importante..sa iau un examen, un prieten asa si pa' dicolo(hi hi hi), acum ma gasesc in situatia sa nu stiu ce e cu adevarat important sa' mi doresc! Trec anii , incet incet realizez ce mi propun( mai greu uneori) si ajung la concluzia ca nu toate sunt nimicuri si inca n am reusit sa gasesc esenta...CEEA ce conteaza cu adevarat sau sa ma pot uita la tot si sa zic gata!sunt multumita! Nu! De fiecare data apare Ceva si altceva...questii care pe moment par importante iar dupa ,se transforma, daca nu in inutilitati...in Ceva fara o importanta deosebita( cum credeam eu) Sunt cu 'el' fericita pot spune, l-am gasit asa cum il cautam(nu exagerez) dar....uff! Dc asa cum vroiam parca nu e asa cum as vrea?! Poate ar trebuii sa mi dea mai multa atentie..de ce nu ma doreste mai des?(exul ma stresa cu doritul ,daca era dupa el ar fi fost non stop:)) )dar 'el' nu se compara cu exul din alte puncte de vedere! Niciodata nu poate fi perfect...ce mi doresc? Sa l insel n as putea( il iubesc si respect de data asta nu o sa l insel... Nu pe 'el')sa l las si sa fiu cu altul nu pot.. dupa ce l am gasit intr un final sa l las sa mi scape?!?nuu!sa traiesc trista cu speranta ca poate mai tarziu se v a schimba ceva?el.. sau poate voi incera eu sa l mai vreau atat:))ce sa fac? Nu inteleg daca imi schimb eu asteptarile sau se schimba persoanele si lucrurile in jurul meu...nu stiu daca am reusit sa ma fac inteleasa! Dati va si voi cu parerea va rog:)
Valy90
Postat pe 12 Noiembrie 2010 11:21
Incepi de la genta, vacanta, pisica.. "questii" (nefolositoare intr-un final) de care-l legi (cam brutal) in final pe EL... E cam alandala ce scrii. Il iubesti, dar il pui in balanta cu "exul", nici mult nu-ti place, dar nici putin.... Ai vrea sa-l schimbi. Cum? Sa-l transformi in "exul" ? Nu prea am inteles
luchianramona
Postat pe 12 Noiembrie 2010 11:28
De la: luchianramona, la data 2010-11-12 11:28:15Incepi de la genta, vacanta, pisica.. "questii" (nefolositoare intr-un final) de care-l legi (cam brutal) in final pe EL... E cam alandala ce scrii. Il iubesti, dar il pui in balanta cu "exul", nici mult nu-ti place, dar nici putin.... Ai vrea sa-l schimbi. Cum? Sa-l transformi in "exul" ? Nu prea am inteles


Nici ea nu cred ca intelege ce e in capul ei
Barbie30_
Postat pe 12 Noiembrie 2010 11:33
Barbie si Tharr voi ce facurati ?noapte alba ..hmmmmm
Ame_ly
Postat pe 12 Noiembrie 2010 11:40
De la: Ioana_pis, la data 2010-11-12 01:21:37Uff!eu nu stiu ce sa mai 'vreau'... Mereu am fost plina de dorinte , de la cele mai banale gen o Alta geanta, pantofi, pisica,vacanta in mai stiu io ce loc sau questii Mai importante..sa iau un examen, un prieten asa si pa' dicolo(hi hi hi), acum ma gasesc in situatia sa nu stiu ce e cu adevarat important sa' mi doresc! Trec anii , incet incet realizez ce mi propun( mai greu uneori) si ajung la concluzia ca nu toate sunt nimicuri si inca n am reusit sa gasesc esenta...CEEA ce conteaza cu adevarat sau sa ma pot uita la tot si sa zic gata!sunt multumita! Nu! De fiecare data apare Ceva si altceva...questii care pe moment par importante iar dupa ,se transforma, daca nu in inutilitati...in Ceva fara o importanta deosebita( cum credeam eu) Sunt cu 'el' fericita pot spune, l-am gasit asa cum il cautam(nu exagerez) dar....uff! Dc asa cum vroiam parca nu e asa cum as vrea?! Poate ar trebuii sa mi dea mai multa atentie..de ce nu ma doreste mai des?(exul ma stresa cu doritul ,daca era dupa el ar fi fost non stop:)) )dar 'el' nu se compara cu exul din alte puncte de vedere! Niciodata nu poate fi perfect...ce mi doresc? Sa l insel n as putea( il iubesc si respect de data asta nu o sa l insel... Nu pe 'el')sa l las si sa fiu cu altul nu pot.. dupa ce l am gasit intr un final sa l las sa mi scape?!?nuu!sa traiesc trista cu speranta ca poate mai tarziu se v a schimba ceva?el.. sau poate voi incera eu sa l mai vreau atat:))ce sa fac? Nu inteleg daca imi schimb eu asteptarile sau se schimba persoanele si lucrurile in jurul meu...nu stiu daca am reusit sa ma fac inteleasa! Dati va si voi cu parerea va rog:)



Fleacuri, nimicuri si iar fleacuri! Sau mai bine las-o balta cu atatea "probleme" ca ma umfla rasul!

Postat pe 12 Noiembrie 2010 12:12
De la: Ioana_pis, la data 2010-11-12 01:21:37Uff!eu nu stiu ce sa mai 'vreau'... Mereu am fost plina de dorinte , de la cele mai banale gen o Alta geanta, pantofi, pisica,vacanta in mai stiu io ce loc sau questii Mai importante..sa iau un examen, un prieten asa si pa' dicolo(hi hi hi), acum ma gasesc in situatia sa nu stiu ce e cu adevarat important sa' mi doresc! Trec anii , incet incet realizez ce mi propun( mai greu uneori) si ajung la concluzia ca nu toate sunt nimicuri si inca n am reusit sa gasesc esenta...CEEA ce conteaza cu adevarat sau sa ma pot uita la tot si sa zic gata!sunt multumita! Nu! De fiecare data apare Ceva si altceva...questii care pe moment par importante iar dupa ,se transforma, daca nu in inutilitati...in Ceva fara o importanta deosebita( cum credeam eu) Sunt cu 'el' fericita pot spune, l-am gasit asa cum il cautam(nu exagerez) dar....uff! Dc asa cum vroiam parca nu e asa cum as vrea?! Poate ar trebuii sa mi dea mai multa atentie..de ce nu ma doreste mai des?(exul ma stresa cu doritul ,daca era dupa el ar fi fost non stop:)) )dar 'el' nu se compara cu exul din alte puncte de vedere! Niciodata nu poate fi perfect...ce mi doresc? Sa l insel n as putea( il iubesc si respect de data asta nu o sa l insel... Nu pe 'el')sa l las si sa fiu cu altul nu pot.. dupa ce l am gasit intr un final sa l las sa mi scape?!?nuu!sa traiesc trista cu speranta ca poate mai tarziu se v a schimba ceva?el.. sau poate voi incera eu sa l mai vreau atat:))ce sa fac? Nu inteleg daca imi schimb eu asteptarile sau se schimba persoanele si lucrurile in jurul meu...nu stiu daca am reusit sa ma fac inteleasa! Dati va si voi cu parerea va rog:)


pisi ...dupa o partida de shoping la mall iti revii cu siguranta mai repede decat crezi si o sa-ti dai seama ca cea mai importanta persoana este ...propria ta persoana, asa ca nu te mai stresa degeaba , ceea ce simti tu se numeste egoism,nicidecum respect pt cel de langa tine.
dandanaua_reloaded
Postat pe 12 Noiembrie 2010 12:22
"Nu inteleg daca imi schimb eu asteptarile sau se schimba persoanele si lucrurile in jurul meu...nu stiu daca am reusit sa ma fac inteleasa"
e clar ca iti schimbi garderoba f des...asteptarile, probabil dupa cum bate vantul...dar mi-e clar ca buna ziua,ca singurul lucru care te multumeste in viata asta, este NEMULTUMIREA
miss_darine
Postat pe 12 Noiembrie 2010 12:49
nemultumitului i se ia darul ...
bombonik_babardik
Postat pe 12 Noiembrie 2010 12:52
De la: Ame_ly, la data 2010-11-12 11:40:53 Barbie si Tharr voi ce facurati ?noapte alba ..hmmmmm


Nu stiu ce a facut thar,eu la ora aia tocmai terminasem munca
Barbie30_
Postat pe 12 Noiembrie 2010 13:01
Iote , toata lumea la datorie
anastasia_m
Postat pe 12 Noiembrie 2010 13:22

off doamne..ce trist..nu-i ca in reclama...frumos..destept..potent si cu bani?
size_back
Postat pe 12 Noiembrie 2010 13:40
De la: size_back, la data 2010-11-12 13:40:20
off doamne..ce trist..nu-i ca in reclama...frumos..destept..potent si cu bani?

nu ca si lu' ala iar gasi un defect...de ex.,flatuleaza dupa ce mananca fasole cu ciolan
miss_darine
Postat pe 12 Noiembrie 2010 13:46
De la: Ioana_pis, la data 2010-11-12 01:21:37... Mereu am fost plina de dorinte , de la cele mai banale gen o Alta geanta, pantofi, pisica,)


mai ai pisicuta?
geo_resuscitat
Postat pe 12 Noiembrie 2010 14:14
De la: geo_resuscitat, la data 2010-11-12 14:14:00
De la: Ioana_pis, la data 2010-11-12 01:21:37... Mereu am fost plina de dorinte , de la cele mai banale gen o Alta geanta, pantofi, pisica,)


mai ai pisicuta?


Nu , a schimbat-o cu motanul lui iubi.

Postat pe 12 Noiembrie 2010 18:16
... Mereu am fost plina de dorinte , de la cele mai banale gen o Alta geanta, pantofi, pisica,)[/quote]<
poate esti gravida ...ia vezi tu cu dorintele astea...
BEL_AMY1
Postat pe 12 Noiembrie 2010 18:22
De la: Ioana_pis, la data 2010-11-12 01:21:37Uff!eu nu stiu ce sa mai 'vreau'... Mereu am fost plina de dorinte , de la cele mai banale gen o Alta geanta, pantofi, pisica,vacanta in mai stiu io ce loc sau questii

Pisica sau piscina?
anutzzaa
Postat pe 13 Noiembrie 2010 02:35
De la: Ioana_pis, la data 2010-11-12 01:21:37Uff!eu nu stiu ce sa mai 'vreau'... Mereu am fost plina de dorinte , de la cele mai banale gen o Alta geanta, pantofi, pisica,vacanta in mai stiu io ce loc sau questii Mai importante..sa iau un examen, un prieten asa si pa' dicolo(hi hi hi), acum ma gasesc in situatia sa nu stiu ce e cu adevarat important sa' mi doresc! Trec anii , incet incet realizez ce mi propun( mai greu uneori) si ajung la concluzia ca nu toate sunt nimicuri si inca n am reusit sa gasesc esenta...CEEA ce conteaza cu adevarat sau sa ma pot uita la tot si sa zic gata!sunt multumita! Nu! De fiecare data apare Ceva si altceva...questii care pe moment par importante iar dupa ,se transforma, daca nu in inutilitati...in Ceva fara o importanta deosebita( cum credeam eu) Sunt cu 'el' fericita pot spune, l-am gasit asa cum il cautam(nu exagerez) dar....uff! Dc asa cum vroiam parca nu e asa cum as vrea?! Poate ar trebuii sa mi dea mai multa atentie..de ce nu ma doreste mai des?(exul ma stresa cu doritul ,daca era dupa el ar fi fost non stop:)) )dar 'el' nu se compara cu exul din alte puncte de vedere! Niciodata nu poate fi perfect...ce mi doresc? Sa l insel n as putea( il iubesc si respect de data asta nu o sa l insel... Nu pe 'el')sa l las si sa fiu cu altul nu pot.. dupa ce l am gasit intr un final sa l las sa mi scape?!?nuu!sa traiesc trista cu speranta ca poate mai tarziu se v a schimba ceva?el.. sau poate voi incera eu sa l mai vreau atat:))ce sa fac? Nu inteleg daca imi schimb eu asteptarile sau se schimba persoanele si lucrurile in jurul meu...nu stiu daca am reusit sa ma fac inteleasa! Dati va si voi cu parerea va rog:)



un singur sfat:maturizeaza-te!
lecteurdesprit26
Postat pe 13 Noiembrie 2010 08:56
O alta pitzipoanca se da pe aici in barci cu lumea....draguta daca te-ai plictisit de toate astea,du-te arunca-te de pe bloc
shania_twain0801
Postat pe 13 Noiembrie 2010 09:27
De la: shania_twain0801, la data 2010-11-13 09:27:32O alta pitzipoanca se da pe aici in barci cu lumea....draguta daca te-ai plictisit de toate astea,du-te arunca-te de pe bloc


poate te asculta!
anastasia_m
Postat pe 13 Noiembrie 2010 09:32
De la: Ame_ly, la data 2010-11-12 11:40:53 Barbie si Tharr voi ce facurati ?noapte alba ..hmmmmm
Eu nu recunosc nimic...orice ai auzit despre mine sun : minciuni , exagerari , interpretari si tergiversari
The_Exile
Postat pe 13 Noiembrie 2010 09:42
De la: anastasia_m, la data 2010-11-13 09:32:03
De la: shania_twain0801, la data 2010-11-13 09:27:32O alta pitzipoanca se da pe aici in barci cu lumea....draguta daca te-ai plictisit de toate astea,du-te arunca-te de pe bloc


poate te asculta!
Poate o punem de-un parastas ...
The_Exile
Postat pe 13 Noiembrie 2010 09:44
as fi curios sa vaz o poza cu tine...sigur esti blonda si te cheama andreea, zisa si 'deea !!! pitzi 100%! nu ca ar fi o problema faptul ca nu stii nici tu ce vrei(caz des intalnit la majoritatea femeilor) dar tu habar nu ai pe ce lume te afli! a fost belea asocierea: geanta, pisica, iubit! cred ca ordinea nu e intamplatoare...
lone_star
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:17
De la: lone_star, la data 2010-11-13 10:17:28as fi curios sa vaz o poza cu tine...sigur esti blonda si te cheama andreea, zisa si 'deea !!! pitzi 100%! nu ca ar fi o problema faptul ca nu stii nici tu ce vrei(caz des intalnit la majoritatea femeilor) dar tu habar nu ai pe ce lume te afli! a fost belea asocierea: geanta, pisica, iubit! cred ca ordinea nu e intamplatoare...
Cum sa fie ordinea intamplatoare...atat o ajuta neuronul ala
Las ca isi trage fata si un BOUfriend din ala cu ghiul si mertan, si care o chiamain masina cu HAI FA MANCATI-AS. Abia atunci va fi satisfacuta...ca aia poate pricepe
The_Exile
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:28
OMG ,da,faaata,te inteleg,fata..tu n-ai nicio vina restu` e de vina ca s-a nascut si ca au interese atat de insipide si ca sufla in juru` tau..pfff
mitura
Postat pe 13 Noiembrie 2010 14:31
cati ani ai?
carabincatalinmanuel
Postat pe 13 Noiembrie 2010 17:06
De la: Tharr, la data 2010-11-13 09:42:39
De la: Ame_ly, la data 2010-11-12 11:40:53 Barbie si Tharr voi ce facurati ?noapte alba ..hmmmmm
Eu nu recunosc nimic...orice ai auzit despre mine sun : minciuni , exagerari , interpretari si tergiversari


Ame_ly
Postat pe 13 Noiembrie 2010 17:23
De la: Tharr, la data 2010-11-13 09:44:12
De la: anastasia_m, la data 2010-11-13 09:32:03
De la: shania_twain0801, la data 2010-11-13 09:27:32O alta pitzipoanca se da pe aici in barci cu lumea....draguta daca te-ai plictisit de toate astea,du-te arunca-te de pe bloc


poate te asculta!
Poate o punem de-un parastas ...

Mancam coliva? Sti ce asemanare e intre o emo si maioneza?
Amandoua trebuie batute bine ca sa nu....se taie
shania_twain0801
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Esti creativ? Distreaza-te si castiga bani din asta! 1 De la: kudika_11572 8 Iulie 2012 20:52
cadouri pentru el 2 De la: anamm88r 27 Decembrie 2008 09:51
Nu sunt fericita 13 De la: kudika_952600 25 Ianuarie 2014 11:40
Voua vi se pare ok? 15 De la: missscorpyo 9 Februarie 2010 17:15
cat de cautati sunt un barbat pervers sau o femeie perversa in pat ???? 4 De la: heaven_gate 13 Decembrie 2008 09:53