Setari Cookie-uri

Sunt agresiva cu iubitul meu

De la: kudika140782, la data 2010-11-20 13:37:20Sunt f, am 23 de ani, sunt perfect normala in societate si am un servici bun unde ma inteleg bine cu toti si sunt apreciata. Problema e acasa, unde ma "transform". Am crescut printre parinti agresivi, violenti intre ei si cu mine, ma bateau pentru orice. Acum s-au schimbat, au imbatranit, insa eu am preluat acest comportament. Nu stiu sa mediez un conflict, ma aprind din orice. Stiu ca aschia nu sare departe de trunchi dar vreau sa ma schimb. Nu pot sa ma abtin. Am mai pierdut o relatie de 3 ani din cauza asta. Acum cu iubitul meu de 1 an, cu care m-am logodit, am avut multe certuri provocate de mine si situatii in care il agresam. El e painea Lu Dzeu, nu-mi zice nimci si plange cand ma vede asa. NU pot sa zic "gusfraba" si sa ma calmez. Judecati-ma, injurati-ma, dar salvati un om care e pe cale sa se arunce de la geam. Nu ma mai suport, vreau o relatie cat de cat normala, vreau sa ofer dragostea pe care o primesc. Si in schimb eu sunt o javra nef***ta. Parca in tot ce fac in relatie actionez dupa modelul alor mei, ca mama mereu mi-a zis ca "barbatii e porci" si mi-a intrat in cap. Kill, hate! Nu, nu asta vreau sa fiu eu. Nu de asta traiesc.



Daca este asa: citez
Si in schimb eu sunt o javra nef***ta. Parca in tot ce fac in relatie actionez dupa modelul alor mei, ca mama mereu mi-a zis ca "barbatii e porci" si mi-a intrat in cap. Kill, hate! Nu, nu asta vreau sa fiu eu. Nu de asta traiesc. [/quote]
cauta-ti unul care sa te satisfaca

sau daca mama ta spune ca :
ca mama mereu mi-a zis ca "barbatii e porci" si mi-a intrat in cap. Kill, hate
Intreaba-o pe ea daca ar fi deacord sa-ti cauti o fata.
Parerea mea e sa mergi la un psiholog........in mesajul tau toate sunt amestecate:)
Succes!
stem_29
Postat pe 20 Noiembrie 2010 21:26
De la: anutzzaa, la data 2010-11-20 15:26:21
De la: kudika140782, la data 2010-11-20 14:58:51
Tu ai posta la misto?


Iata ca s-a prins cineva pana sa apuc eu sa scriu. Ma mir si eu ce se umfla in pene stufoasele astea cand vine vorba de o "consoarta" de-a lor, iar cand vad un barbat, l-ar linge si in fund. De asta nu le respectam noi, pentru ca ele nu se respecta.
Si in special cele care o "freaca" pe forumuri si se joaca de-a moralistele. [/quote]

Sunt de acord cu smecheria pe care ai facut-o, super, nu sunt de acord insa sa vb vulgar cu o femeie, de fapt cu nimeni, iar ideea ta din acest mesaj o sustin... Sunt de aceeasi parere.
Nu sunt de acord sa privesti toate femeile ca pe obiecte sexuale, sa stii ca sunt si oameni printre femei, nu numai javre...
Super ideea ta cu acest topic! Am vazut inca o data, ceva care ma intriga, cum o femeie jigneste alta femeie atat de usor, dar cand apare un barbat numai la glume porcoase se dau... Si nu ai avut rabdare , trebuia sa mai astepti sa vezi cate se mai umflau pe aici...sunt alte javre mai "batrane" pe aici...[/quote] Ai fost criticata de acele ,,javre batrane"(cer scuze fetele ) nu-i asa? Ai ast momentu sa ,,atace" cineva, ca sa musti si tu de un ciolan,asa-i?
Valy90
Postat pe 20 Noiembrie 2010 21:50
De la: kudika140782, la data 2010-11-20 13:37:20Sunt f, am 23 de ani, sunt perfect normala in societate si am un servici bun unde ma inteleg bine cu toti si sunt apreciata. Problema e acasa, unde ma "transform". Am crescut printre parinti agresivi, violenti intre ei si cu mine, ma bateau pentru orice. Acum s-au schimbat, au imbatranit, insa eu am preluat acest comportament. Nu stiu sa mediez un conflict, ma aprind din orice. Stiu ca aschia nu sare departe de trunchi dar vreau sa ma schimb. Nu pot sa ma abtin. Am mai pierdut o relatie de 3 ani din cauza asta. Acum cu iubitul meu de 1 an, cu care m-am logodit, am avut multe certuri provocate de mine si situatii in care il agresam. El e painea Lu Dzeu, nu-mi zice nimci si plange cand ma vede asa. NU pot sa zic "gusfraba" si sa ma calmez. Judecati-ma, injurati-ma, dar salvati un om care e pe cale sa se arunce de la geam. Nu ma mai suport, vreau o relatie cat de cat normala, vreau sa ofer dragostea pe care o primesc. Si in schimb eu sunt o javra nef***ta. Parca in tot ce fac in relatie actionez dupa modelul alor mei, ca mama mereu mi-a zis ca "barbatii e porci" si mi-a intrat in cap. Kill, hate! Nu, nu asta vreau sa fiu eu. Nu de asta traiesc.


pai eu apreciez mai mult unul care e constient decat unul care n-a avut niciodata problema asta.

vorbeste, vorbeste, vorbeleste cu el, cu cine poti, prieteni, ene, si.. daca chiar vrei un sfat ... cu parintii tai (unul cate unul). in cele din urma cum spui, ai fost modelata in violenta. omul e o plastilina, nimic altceva. cei care sint altceva sint cei care sint constienti (deci intelegi ideea mea din prima fraza). deci esti modelata cu aroma de violenta (imi plac plastilinele aromate). ce te poate ajuta e viata singura .. cand te lovesti cu capul .. sau cand te lovesti de oameni deosebiti de la care inveti. fa o calatorie ceva printr-un loc la care nu te-ai gandit - baga o africa ceva si o sa vezi ce fel de oameni descoperi. sau stai la coltul strazii si vorbeste cu o cersetoare ceva. o sa ti se puna oasele sufletului la loc (adica ti se reduce fractura). fiecare cu drumul lui.
Histria
Postat pe 20 Noiembrie 2010 22:52
De la: hystria1, la data 2010-11-20 22:52:16
De la: kudika140782, la data 2010-11-20 13:37:20Sunt f, am 23 de ani, sunt perfect normala in societate si am un servici bun unde ma inteleg bine cu toti si sunt apreciata. Problema e acasa, unde ma "transform". Am crescut printre parinti agresivi, violenti intre ei si cu mine, ma bateau pentru orice. Acum s-au schimbat, au imbatranit, insa eu am preluat acest comportament. Nu stiu sa mediez un conflict, ma aprind din orice. Stiu ca aschia nu sare departe de trunchi dar vreau sa ma schimb. Nu pot sa ma abtin. Am mai pierdut o relatie de 3 ani din cauza asta. Acum cu iubitul meu de 1 an, cu care m-am logodit, am avut multe certuri provocate de mine si situatii in care il agresam. El e painea Lu Dzeu, nu-mi zice nimci si plange cand ma vede asa. NU pot sa zic "gusfraba" si sa ma calmez. Judecati-ma, injurati-ma, dar salvati un om care e pe cale sa se arunce de la geam. Nu ma mai suport, vreau o relatie cat de cat normala, vreau sa ofer dragostea pe care o primesc. Si in schimb eu sunt o javra nef***ta. Parca in tot ce fac in relatie actionez dupa modelul alor mei, ca mama mereu mi-a zis ca "barbatii e porci" si mi-a intrat in cap. Kill, hate! Nu, nu asta vreau sa fiu eu. Nu de asta traiesc.


pai eu apreciez mai mult unul care e constient decat unul care n-a avut niciodata problema asta.

vorbeste, vorbeste, vorbeleste cu el, cu cine poti, prieteni, ene, si.. daca chiar vrei un sfat ... cu parintii tai (unul cate unul). in cele din urma cum spui, ai fost modelata in violenta. omul e o plastilina, nimic altceva. cei care sint altceva sint cei care sint constienti (deci intelegi ideea mea din prima fraza). deci esti modelata cu aroma de violenta (imi plac plastilinele aromate). ce te poate ajuta e viata singura .. cand te lovesti cu capul .. sau cand te lovesti de oameni deosebiti de la care inveti. fa o calatorie ceva printr-un loc la care nu te-ai gandit - baga o africa ceva si o sa vezi ce fel de oameni descoperi. sau stai la coltul strazii si vorbeste cu o cersetoare ceva. o sa ti se puna oasele sufletului la loc (adica ti se reduce fractura). fiecare cu drumul lui.
Tu nu ai citit toate postarile, don'soarei sau don'sorului
Valy90
Postat pe 20 Noiembrie 2010 23:05
De la: Micael, la data 2010-11-20 21:20:56Eu nu prea cred ca ai fi barbat si ca topicul era la misto.

O femeie ar spune despre sine ca e "o javra nefu*****"? Nu prea cred... De cand am citit primul mesaj mi s-a parut ceva ciudat....
anutzzaa
Postat pe 21 Noiembrie 2010 00:57
De la: valy90, la data 2010-11-20 21:50:49 Ai fost criticata de acele ,,javre batrane"(cer scuze fetele ) nu-i asa? Ai ast momentu sa ,,atace" cineva, ca sa musti si tu de un ciolan,asa-i?

Nu am asteptat nimic, ca nu este kudika viata mea...am si alte preocupari.
Daca m-a atacat cineva, da, cand am avut proasta idee de a posta unele lucruri, dar nu am fost singura, am asistat aici la multe rautati, de multe ori m-am mirat ce-si pot scrie unele femei unele altora... unele parca innebunesc de-a dreptul...
anutzzaa
Postat pe 21 Noiembrie 2010 01:02
De la: kudika140782, la data 2010-11-20 13:37:20Sunt f, am 23 de ani, sunt perfect normala in societate si am un servici bun unde ma inteleg bine cu toti si sunt apreciata. Problema e acasa, unde ma "transform". Nu pot sa ma abtin. Am mai pierdut o relatie de 3 ani din cauza asta. Acum cu iubitul meu de 1 an, cu care m-am logodit, am avut multe certuri provocate de mine si situatii in care il agresam. El e painea Lu Dzeu, nu-mi zice nimci si plange cand ma vede asa.

Le urasc pe fetele ca tine: niste zdrente care au parte de un baiat nemaipomenit de bun. Chiar nu-mi explic cum permite Dumnezeu o asemenea combinatie dezastruoasa. Ce o fi vazut bietul baiat la tine, salbatico?
tematoare
Postat pe 28 Noiembrie 2010 15:42
@tematoare: draga, probabil arat bine, am sanii mari si fermi, gatesc, nu-i cheltui banii, si o sug mai bine ca tine. Ah, si nu ma dau in laturi nici de la anal.
De asta, cu tot clontul meu mare, "noi" astea ca mine, suntem mai bune fata de astea ca tine. Si tot noi suntem preferatele.
Hai nu te oftica acum, sa raspunzi urat, nu arati decat ca iti pui mintea cu mine.. deci esti mai nebuna ca mine? Sau nu
kudika12787
Postat pe 29 Noiembrie 2010 15:30
De la: kudika140782, la data 2010-11-20 13:37:20Sunt f, am 23 de ani, sunt perfect normala in societate si am un servici bun unde ma inteleg bine cu toti si sunt apreciata. Problema e acasa, unde ma "transform". Am crescut printre parinti agresivi, violenti intre ei si cu mine, ma bateau pentru orice. Acum s-au schimbat, au imbatranit, insa eu am preluat acest comportament. Nu stiu sa mediez un conflict, ma aprind din orice. Stiu ca aschia nu sare departe de trunchi dar vreau sa ma schimb. Nu pot sa ma abtin. Am mai pierdut o relatie de 3 ani din cauza asta. Acum cu iubitul meu de 1 an, cu care m-am logodit, am avut multe certuri provocate de mine si situatii in care il agresam. El e painea Lu Dzeu, nu-mi zice nimci si plange cand ma vede asa. NU pot sa zic "gusfraba" si sa ma calmez. Judecati-ma, injurati-ma, dar salvati un om care e pe cale sa se arunce de la geam. Nu ma mai suport, vreau o relatie cat de cat normala, vreau sa ofer dragostea pe care o primesc. Si in schimb eu sunt o javra nef***ta. Parca in tot ce fac in relatie actionez dupa modelul alor mei, ca mama mereu mi-a zis ca "barbatii e porci" si mi-a intrat in cap. Kill, hate! Nu, nu asta vreau sa fiu eu. Nu de asta traiesc.


E bine macar ca ai realizat ca ai o problema,asa cum spuneai si tu faci ceea ce ai vazut(nu in toate cazurile se intampla asa).Noi nu avem cum sa te ajutam,sunt chestii cu care te-ai obisnuit de 23 de ani si nu poti sa le schimbi peste noapte sau dupa un sfat pe care il primesti aici.Poti sa apelezi la ajutorul unui psiholog,asta e modul tau de a te razbuna(nu ma intreba de ce si pe cine ca nu pot sa-ti raspund eu) si doar un psiholog te poate ajuta.Dupa parerea mea ai trait intr-o "jungla" si te porti ca atare,nu ai simtit iubirea celor din jur si nici tu nu ai avut pe cine sa iubesti,esti in garda tot timpul indiferent de persoana de langa tine.Trebuie sa inveti sa accepti iubirea care ti se ofera,sa oferi si tu la randul tau si sa nu te mai crezi pe un camp de lupta in care toti sunt dusmani.
Barbie30_
Postat pe 29 Noiembrie 2010 15:54
De la: tematoare, la data 2010-11-28 15:42:52
De la: kudika140782, la data 2010-11-20 13:37:20Sunt f, am 23 de ani, sunt perfect normala in societate si am un servici bun unde ma inteleg bine cu toti si sunt apreciata. Problema e acasa, unde ma "transform". Nu pot sa ma abtin. Am mai pierdut o relatie de 3 ani din cauza asta. Acum cu iubitul meu de 1 an, cu care m-am logodit, am avut multe certuri provocate de mine si situatii in care il agresam. El e painea Lu Dzeu, nu-mi zice nimci si plange cand ma vede asa.

Le urasc pe fetele ca tine: niste zdrente care au parte de un baiat nemaipomenit de bun. Chiar nu-mi explic cum permite Dumnezeu o asemenea combinatie dezastruoasa. Ce o fi vazut bietul baiat la tine, salbatico?


Tu urasti fetele in general. Esti una din fetele care le uraste pe celelalte fete. De ce nu deschizi si tu un topic, sa te urasca si pe tine lumea cand ai o problema, sa vezi cum e.. scumpo!
kudika12787
Postat pe 29 Noiembrie 2010 16:07
De la: tematoare, la data 2010-11-28 15:42:52... Ce o fi vazut bietul baiat la tine, salbatico?


acelasi lucru pe care il vede si o femeie la un "bad boy"
battleofwits
Postat pe 29 Noiembrie 2010 16:10
De la: battleofwits, la data 2010-11-29 16:10:52
De la: tematoare, la data 2010-11-28 15:42:52... Ce o fi vazut bietul baiat la tine, salbatico?


acelasi lucru pe care il vede si o femeie la un "bad boy"



Hehe... ca bine zici. Imi place ca sunt si oameni care gandesc "outside the box".
kudika12787
Postat pe 29 Noiembrie 2010 16:27
De la: kudika140782, la data 2010-11-29 15:30:05@tematoare: draga, probabil arat bine, am sanii mari si fermi, gatesc, nu-i cheltui banii, si o sug mai bine ca tine. Ah, si nu ma dau in laturi nici de la anal.
De asta, cu tot clontul meu mare, "noi" astea ca mine, suntem mai bune fata de astea ca tine. Si tot noi suntem preferatele.
Hai nu te oftica acum, sa raspunzi urat, nu arati decat ca iti pui mintea cu mine.. deci esti mai nebuna ca mine? Sau nu
Valy90
Postat pe 29 Noiembrie 2010 16:44
De la: kudika140782, la data 2010-11-29 16:27:43
Hehe... ca bine zici. Imi place ca sunt si oameni care gandesc "outside the box".


mie "outside the box" mi se pare viata astora care si-o traiesc in dualitatea iubire/ura adica master&slave

battleofwits
Postat pe 29 Noiembrie 2010 16:46
De la: kudika140782, la data 2010-11-29 15:30:05@tematoare: draga, probabil arat bine, am sanii mari si fermi, gatesc, nu-i cheltui banii, si o sug mai bine ca tine. Ah, si nu ma dau in laturi nici de la anal.
De asta, cu tot clontul meu mare, "noi" astea ca mine, suntem mai bune fata de astea ca tine. Si tot noi suntem preferatele.
Hai nu te oftica acum, sa raspunzi urat, nu arati decat ca iti pui mintea cu mine.. deci esti mai nebuna ca mine? Sau nu


Deci pana la urma din aia nebuna care isi tortureaza iubitul in asa hal, incat vrea sa se arunce pe geam...esti de fapt un buna care stie sa-si tina baiatul acasa si stie cum sa il satisfaca.
Si culmea, ti-ai rezolvat singura problema. Inca un caz fericit
kudika311399_silvia
Postat pe 29 Noiembrie 2010 16:53
De la: kudika140782, la data 2010-11-20 13:37:20Sunt f, am 23 de ani, sunt perfect normala in societate si am un servici bun unde ma inteleg bine cu toti si sunt apreciata. Problema e acasa, unde ma "transform". Am crescut printre parinti agresivi, violenti intre ei si cu mine, ma bateau pentru orice. Acum s-au schimbat, au imbatranit, insa eu am preluat acest comportament. Nu stiu sa mediez un conflict, ma aprind din orice. Stiu ca aschia nu sare departe de trunchi dar vreau sa ma schimb. Nu pot sa ma abtin. Am mai pierdut o relatie de 3 ani din cauza asta. Acum cu iubitul meu de 1 an, cu care m-am logodit, am avut multe certuri provocate de mine si situatii in care il agresam. El e painea Lu Dzeu, nu-mi zice nimci si plange cand ma vede asa. NU pot sa zic "gusfraba" si sa ma calmez. Judecati-ma, injurati-ma, dar salvati un om care e pe cale sa se arunce de la geam. Nu ma mai suport, vreau o relatie cat de cat normala, vreau sa ofer dragostea pe care o primesc. Si in schimb eu sunt o javra nef***ta. Parca in tot ce fac in relatie actionez dupa modelul alor mei, ca mama mereu mi-a zis ca "barbatii e porci" si mi-a intrat in cap. Kill, hate! Nu, nu asta vreau sa fiu eu. Nu de asta traiesc.


buna seara, eu m-am distrat copios citind aceste randuri, am intalnit si eu perechi de genul asta in care tipa e dracul gol si saracul baiet e painea lui Dumnezeu , apoi am vazut ca de fapt tipa e un el care se distreaza de salbaticele de pe forum si nef .... tutele ( stiu ele care sunt), bine ai venit
lover_woman
Postat pe 29 Noiembrie 2010 16:59
br />

buna seara, eu m-am distrat copios citind aceste randuri, am intalnit si eu perechi de genul asta in care tipa e dracul gol si saracul baiet e painea lui Dumnezeu , apoi am vazut ca de fapt tipa e un el care se distreaza de salbaticele de pe forum si nef .... tutele ( stiu ele care sunt), bine ai venit[/quote]

HEHE, PROBLEMA E CA N-AM TIMP SA MAI DESCHID TOPIC NOU, DAR MA AMUZ DE "INFLACARATELE" CARE SE GRABESC SA ISI DEA CU PAREREA LOR CIUNGA, FARA SA STIE CA IN SPATELE MONITORULUI STA O "SCULA". ORICUM DRAGELOR, DIN EXPERIENTA: MAI BINE UNA CARE URLA SI MA F**E DE IMI SAR OCHII, DECAT NISTE CIUFUTE ANTISOCIALE SI TELENOVELISTE CA VOI, CARE REPET: SUNTETI URATE SI URATI FEMEILE!
kudika12787
Postat pe 29 Noiembrie 2010 21:31
De la: kudika140782, la data 2010-11-29 21:31:15br />

buna seara, eu m-am distrat copios citind aceste randuri, am intalnit si eu perechi de genul asta in care tipa e dracul gol si saracul baiet e painea lui Dumnezeu , apoi am vazut ca de fapt tipa e un el care se distreaza de salbaticele de pe forum si nef .... tutele ( stiu ele care sunt), bine ai venit


HEHE, PROBLEMA E CA N-AM TIMP SA MAI DESCHID TOPIC NOU, DAR MA AMUZ DE "INFLACARATELE" CARE SE GRABESC SA ISI DEA CU PAREREA LOR CIUNGA, FARA SA STIE CA IN SPATELE MONITORULUI STA O "SCULA". ORICUM DRAGELOR, DIN EXPERIENTA: MAI BINE UNA CARE URLA SI MA F**E DE IMI SAR OCHII, DECAT NISTE CIUFUTE ANTISOCIALE SI TELENOVELISTE CA VOI, CARE REPET: SUNTETI URATE SI URATI FEMEILE! [/quote]

1.Ai deschis topicul asta si te-ai dat drept femeie,asta inseamna ca ai ceva probleme la "mansarda".
2.Nu intereseaza pe nimeni cat de bine te...iubita ta.Sa-ti traiasca si sa te mai babardeasca...
3.De unde stii tu ca toate femeile de pe forumul asta sunt urate daca nu le vezi pozele?
4.Tu ai ales sa te amuzi postand in femeie,noi ne amuzam de specimene ca tine care sufera de multipla personalitate si care aleg sa se descarce de frustrari alegand niste "masti".
5.Nu putem sa-ti cerem ce nu ai dar putem sa te ignoram.
Barbie30_
Postat pe 29 Noiembrie 2010 21:53
De la: Barbie30_, la data 2010-11-29 21:53:46
De la: kudika140782, la data 2010-11-29 21:31:15br />

1.Ai deschis topicul asta si te-ai dat drept femeie,asta inseamna ca ai ceva probleme la "mansarda".
2.Nu intereseaza pe nimeni cat de bine te...iubita ta.Sa-ti traiasca si sa te mai babardeasca...
3.De unde stii tu ca toate femeile de pe forumul asta sunt urate daca nu le vezi pozele?
4.Tu ai ales sa te amuzi postand in femeie,noi ne amuzam de specimene ca tine care sufera de multipla personalitate si care aleg sa se descarce de frustrari alegand niste "masti".
5.Nu putem sa-ti cerem ce nu ai dar putem sa te ignoram.


IATA SI PRIMA FRUSTRATA, ISI AMITESTE CA "DA.. AAA.. STAI FATAAAA, ASTA ERA BARBAT".. SI SCRIE NISTE INCOERENTE NUMAI DE EA INTELESE (BINE MACAR CA A STIUT SA LE NUMEROTEZE CORECT).
STIM SIGUR CA:
1. ESTE BLONDA
2. DACA NU ESTE BLONDA, CEL PUTIN ARE OCHII DESCHISI LA CULOARE
3. II PLACE SIGMUND FREUD, ARE MAI MULTE PERECHI DE INCALTARI DE LA EL
4. "NICK-UL" EI NE DUCE CU GANDUL LA INFANTILISM.. DAR SA NU FIM ATAT DE RAI, TOTUSI..

NEXT!
kudika12787
Postat pe 29 Noiembrie 2010 22:32
UITAM.. SI BARBIE A NOASTRA MOARE DE FOAME IN ULTIMA VREME, DA BANII DEGEABA PE APA PLATA LA TERASE RPIN DOROBANTI.. SPONSORI NU MAI "ESTE".. MAI NOU SI-AU LUAT MUIERI AGRESIVE CAR EII BICIUIESC, LE-O "GIUGIUCA" SI SUNT GOSPODINE.
A APARUT NOUA GENERATIE.. DE BOMBE SEXY CU MULTE CALITATI SI ECONOAME. PITZI DRAGA, V-ATI DEMODAT..
kudika12787
Postat pe 29 Noiembrie 2010 22:35
De la: kudika140782, la data 2010-11-29 22:32:42
NEXT!


simti mereu nevoia sa tipi?
battleofwits
Postat pe 29 Noiembrie 2010 22:41
De la: kudika140782, la data 2010-11-29 22:32:42
De la: Barbie30_, la data 2010-11-29 21:53:46
De la: kudika140782, la data 2010-11-29 21:31:15br />

1.Ai deschis topicul asta si te-ai dat drept femeie,asta inseamna ca ai ceva probleme la "mansarda".
2.Nu intereseaza pe nimeni cat de bine te...iubita ta.Sa-ti traiasca si sa te mai babardeasca...
3.De unde stii tu ca toate femeile de pe forumul asta sunt urate daca nu le vezi pozele?
4.Tu ai ales sa te amuzi postand in femeie,noi ne amuzam de specimene ca tine care sufera de multipla personalitate si care aleg sa se descarce de frustrari alegand niste "masti".
5.Nu putem sa-ti cerem ce nu ai dar putem sa te ignoram.


IATA SI PRIMA FRUSTRATA, ISI AMITESTE CA "DA.. AAA.. STAI FATAAAA, ASTA ERA BARBAT".. SI SCRIE NISTE INCOERENTE NUMAI DE EA INTELESE (BINE MACAR CA A STIUT SA LE NUMEROTEZE CORECT).
STIM SIGUR CA:
1. ESTE BLONDA
2. DACA NU ESTE BLONDA, CEL PUTIN ARE OCHII DESCHISI LA CULOARE
3. II PLACE SIGMUND FREUD, ARE MAI MULTE PERECHI DE INCALTARI DE LA EL
4. "NICK-UL" EI NE DUCE CU GANDUL LA INFANTILISM.. DAR SA NU FIM ATAT DE RAI, TOTUSI..

NEXT!


Normal ca nu ai cum sa intelegi ce scriu,trebuie sa te si duca capul ca sa pricepi ceva din ceea ce citesti.Tie iti place sa te citesti doar pe tine si sa te si pupi pentru raspunsurile "inteligente" pe care le dai.
Un tip de la care imi iau eu pantofii(asa cum spui tu) spunea:

"Cel mai bun compliment pe care il poti face prostiei este sa te dai la o parte ca sa o vada toata lumea"
Barbie30_
Postat pe 29 Noiembrie 2010 22:42
De la: Barbie30_, la data 2010-11-29 22:42:41
De la: kudika140782, la data 2010-11-29 22:32:42
De la: Barbie30_, la data 2010-11-29 21:53:46
De la: kudika140782, la data 2010-11-29 21:31:15

Normal ca nu ai cum sa intelegi ce scriu,trebuie sa te si duca capul ca sa pricepi ceva din ceea ce citesti.Tie iti place sa te citesti doar pe tine si sa te si pupi pentru raspunsurile "inteligente" pe care le dai.
Un tip de la care imi iau eu pantofii(asa cum spui tu) spunea:

"Cel mai bun compliment pe care il poti face prostiei este sa te dai la o parte ca sa o vada toata lumea"


Topicul 5 de mai devreme al duduiei mai sus citata spunea ca ma va ignora cu stoicism. Acum ma promoveaza. Mai incolo imi va spune ca sunt un porc misorgin, sa ma duc naibii.. Apoi cand nu o sa ii mai raspund la scrierile ei inoerente si va da refresh in van, isi va calca pe mandrie si imi va spune ca in sinea ei aia insignificanta, e moarta dupa mine.
Ciao bella!
kudika12787
Postat pe 29 Noiembrie 2010 22:48
apai ... mai ficioras ... nu esti in toate mintile ... tz`o spune un ardelean ... esti tignic ... du`te batu`te`ar Sfantu la un psiholog sa te trateze ca tu unu suferi ... esti redus total mintal.

si da`mi voi sa rad si eu de minunata ta prostie ... ca deh .... unu cu prelugitor se da drept muiere pe un site dedicat femeilor .... pfff esti inca un frustrat care pur si simplu nu stie cum sa agate o muiere slaba natie de barbat esti copile daca atat iti ajuta mintea impuscate de esti bunde aruncat la gunoi javra ordinara faci barbatii din romania de rusineee eject frate ca esti penibil rad si cu fundu la faza asta de tine bai
brun3tu
Postat pe 29 Noiembrie 2010 22:49
O mica curiozitate, asa.. ai dat search pe Gugal dupa "Freud" si "prostie"? Si acum ti-ai adus aminte de videoclipul Madonnei, aaa.. parca acolo auzisei de el.
Pupe taica la ea de desteapta!
kudika12787
Postat pe 29 Noiembrie 2010 22:50
De la: brun3tu, la data 2010-11-29 22:49:46apai ... mai ficioras ... nu esti in toate mintile ... tz`o spune un ardelean ... esti tignic ... du`te batu`te`ar Sfantu la un psiholog sa te trateze ca tu unu suferi ... esti redus total mintal.

si da`mi voi sa rad si eu de minunata ta prostie ... ca deh .... unu cu prelugitor se da drept muiere pe un site dedicat femeilor .... pfff esti inca un frustrat care pur si simplu nu stie cum sa agate o muiere slaba natie de barbat esti copile daca atat iti ajuta mintea impuscate de esti bunde aruncat la gunoi javra ordinara faci barbatii din romania de rusineee eject frate ca esti penibil

IN AFARA DE GROTESCUL NUMAR DE EMOTICOANE, VA ANUNT CA A INTRAT PE FIR CORDACIUL DOMNISOAREI, VADIT ATACATA SI INCUIATA, RAMASESE FARA REPLICI. ASA CA A VENIT CEL CU PALOSUL GROS, SA LUPTE EL PE FORUMURI CA MARGELATUL. HAHAHA, DEVINE TOT MAI INTERESANT, SA-MI APRIND O TIGARA.
MACAR DE VOI RAD MAI MULT DECAT DE SCRANTITII DIN NATO CARE SE DIFUZEAZA ACUM EXTREM DE OBOSITOR LA PRIMA TV.
SPER CA VOI AVETI MAI MULT TALENT IN A MA FACE SA RAD.
kudika12787
Postat pe 29 Noiembrie 2010 22:53
O CURIOZITATE, VOI IN AFARA DE "FRUSTRAT" MAI STITI ALTE INSULTE?
POATE DOAR SUNT NEBUN, OBSEDAT SEXUAL, DROGAT, NESIMTIT, FARA DUMNEZEU... DAR FRUSTRAT.. HAHAHA.. ATI INVATAT SI VOI UN CUVANT NOU SI-L REPETATI PANA SI-N CIORBA
SUNTETI HORROR CATEODAT'
kudika12787
Postat pe 29 Noiembrie 2010 22:55
De la: kudika140782, la data 2010-11-29 22:53:34
De la: brun3tu, la data 2010-11-29 22:49:46apai ... mai ficioras ... nu esti in toate mintile ... tz`o spune un ardelean ... esti tignic ... du`te batu`te`ar Sfantu la un psiholog sa te trateze ca tu unu suferi ... esti redus total mintal.

si da`mi voi sa rad si eu de minunata ta prostie ... ca deh .... unu cu prelugitor se da drept muiere pe un site dedicat femeilor .... pfff esti inca un frustrat care pur si simplu nu stie cum sa agate o muiere slaba natie de barbat esti copile daca atat iti ajuta mintea impuscate de esti bunde aruncat la gunoi javra ordinara faci barbatii din romania de rusineee eject frate ca esti penibil

IN AFARA DE GROTESCUL NUMAR DE EMOTICOANE, VA ANUNT CA A INTRAT PE FIR CORDACIUL DOMNISOAREI, VADIT ATACATA SI INCUIATA, RAMASESE FARA REPLICI. ASA CA A VENIT CEL CU PALOSUL GROS, SA LUPTE EL PE FORUMURI CA MARGELATUL. HAHAHA, DEVINE TOT MAI INTERESANT, SA-MI APRIND O TIGARA.
MACAR DE VOI RAD MAI MULT DECAT DE SCRANTITII DIN NATO CARE SE DIFUZEAZA ACUM EXTREM DE OBOSITOR LA PRIMA TV.
SPER CA VOI AVETI MAI MULT TALENT IN A MA FACE SA RAD.


tu si cu 282 2 papagali nimica mai mult ete fleos ... nu esti decat unu care nu stie sa`si arate adevarata lui valoare si faci si tu topicuri asa amoasa ... ca na atat te ajuta mintea pe tine ...
brun3tu
Postat pe 29 Noiembrie 2010 22:57
"brun3tu", vrobeste coerent si romaneste, altfel iti refuz sa te citesc. Am inteles in beratiile tale doar cuvantul "valoare". De unde stii ce e aia, de la Fernando?
Se stie!
( nu mai face abuz de emoticoane, te face sa pari cocalar stupid. daca folosesti mai putine ramai la satdiul de simplu cocalar, e mai ok asa)
LESS IS MORE!
kudika12787
Postat pe 29 Noiembrie 2010 23:03
mmm, a aparut un barbat adevarat care umileste falsele inteligente blonde de pe aici prin tarina, ahh, cat il iubesc ....
lover_woman
Postat pe 30 Noiembrie 2010 17:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Compatibilitate zodii 11 De la: catalina69 21 Octombrie 2009 12:16
NEVOILE UMANE...sau despre relatiile interumane 54 De la: kudika_pudika 28 Septembrie 2011 13:12
Feminismul 7 De la: mkdisk 5 Noiembrie 2008 15:07
Stripper pentru petrecerea Burlacelor? 44 De la: crisu_toma04 25 Iulie 2012 11:19
Semne ca ai gasit marea iubire 32 De la: axmx 19 Mai 2009 10:26