Setari Cookie-uri

Ce ar trebui sa fac ? astept un sfat ....

Am o problema . Am vorbit cu un baiat 3 luni de zile la telefon , l-am cunoscut pe net totul era ok astfel incat ne-am hotarat sa ne intalnim , am stabilit inainte ca vrem sa ne cunoastem ca amici si sa avem o reltie amicala ci nu o aventura . Am facut o greseala l-am chemat la mine cand eram singura acasa si urma sa stea la mine peste noapte , in fine , a venit - ziua am iesit in oras ne-am cunoscut a fost totul fumos ,seara am ajuns acasa si ne-am hotarat sa gatim impreuna era ora 1 pe cand am terminat de gatit - totul a fost ok pana cand am auzit ca intra cineva in casa - erau doua surori care aflase de mine ca sant cu un baiat si ca eu le-am ascuns totul . Am incercat sa le explic insa in zadar asa ca baiatul a trebuit sa plece acasa , el nefiind din orasul meu , iar eu a trebuit sa plec cu ele . In urma acestei intamplari vorbesc in continuare cu baiatul mi-a zis ca a inteles situatia si ca vom pastra legatura , mai mult decat atat a inceput sa se deschida mai mult cu unele lucruri fata de mine , am vorbit si despre o posibila relatie de prietenie intre noi - desi mi-a suras ideea si ma simt atrasa de el sant constienta de faptul ca el a avut o relatie de 3 ani cu o fata la care tine foarte mult si nu cred ca o poate uita , fata l-a parasit deoarece a plecat intr-o alta tara , ii facuse la baiat multe promisiuni insa nikiodata nu le-a indeplinit . Acum ea este cu un alt baiat dar tot il cauta . Baiatul imi spune ca sant cea mai decenta fata pe care a cunoscut-o pana in momentul de fata ; eu continu sa vorbesc cu el il ascult insa mi-e frica sa nu ma atasez de el si pe urma sa sufar . Nu stiu ce ar trebui sa fac in cazul acesta, ce credeti ca as putea sa fac ? Astept sfaturile voastre :))
papusika_kudika
Postat pe 22 Noiembrie 2010 14:59
"Astept sfaturile voastre :)) "

E bine ca ti se pare si tie amuzant
Barbie30_
Postat pe 22 Noiembrie 2010 15:03
De la: kudika197746, la data 2010-11-22 14:59:10Am o problema . Am vorbit cu un baiat 3 luni de zile la telefon , l-am cunoscut pe net totul era ok astfel incat ne-am hotarat sa ne intalnim , am stabilit inainte ca vrem sa ne cunoastem ca amici si sa avem o reltie amicala ci nu o aventura . Am facut o greseala l-am chemat la mine cand eram singura acasa si urma sa stea la mine peste noapte , in fine , a venit - ziua am iesit in oras ne-am cunoscut a fost totul fumos ,seara am ajuns acasa si ne-am hotarat sa gatim impreuna era ora 1 pe cand am terminat de gatit - totul a fost ok pana cand am auzit ca intra cineva in casa - erau doua surori care aflase de mine ca sant cu un baiat si ca eu le-am ascuns totul . Am incercat sa le explic insa in zadar asa ca baiatul a trebuit sa plece acasa , el nefiind din orasul meu , iar eu a trebuit sa plec cu ele . In urma acestei intamplari vorbesc in continuare cu baiatul mi-a zis ca a inteles situatia si ca vom pastra legatura , mai mult decat atat a inceput sa se deschida mai mult cu unele lucruri fata de mine , am vorbit si despre o posibila relatie de prietenie intre noi - desi mi-a suras ideea si ma simt atrasa de el sant constienta de faptul ca el a avut o relatie de 3 ani cu o fata la care tine foarte mult si nu cred ca o poate uita , fata l-a parasit deoarece a plecat intr-o alta tara , ii facuse la baiat multe promisiuni insa nikiodata nu le-a indeplinit . Acum ea este cu un alt baiat dar tot il cauta . Baiatul imi spune ca sant cea mai decenta fata pe care a cunoscut-o pana in momentul de fata ; eu continu sa vorbesc cu el il ascult insa mi-e frica sa nu ma atasez de el si pe urma sa sufar . Nu stiu ce ar trebui sa fac in cazul acesta, ce credeti ca as putea sa fac ? Astept sfaturile voastre :))
Ai adus pe cineva necunoscut in casa?
Valy90
Postat pe 22 Noiembrie 2010 15:04
Poi vorbeam cu el la tel in fiecare zi timp de trei luni si in plus a venit ziua nu seara
papusika_kudika
Postat pe 22 Noiembrie 2010 15:07
De la: kudika197746, la data 2010-11-22 15:07:11Poi vorbeam cu el la tel in fiecare zi timp de trei luni si in plus a venit ziua nu seara


Si daca era ziua ce?...nu-i acelasi lucru?...o mare inconstienta din partea ta
kudika311399_silvia
Postat pe 22 Noiembrie 2010 15:08
De la: valy90, la data 2010-11-22 15:04:36
De la: kudika197746, la data 2010-11-22 14:59:10Am o problema . Am vorbit cu un baiat 3 luni de zile la telefon , l-am cunoscut pe net totul era ok astfel incat ne-am hotarat sa ne intalnim , am stabilit inainte ca vrem sa ne cunoastem ca amici si sa avem o reltie amicala ci nu o aventura . Am facut o greseala l-am chemat la mine cand eram singura acasa si urma sa stea la mine peste noapte , in fine , a venit - ziua am iesit in oras ne-am cunoscut a fost totul fumos ,seara am ajuns acasa si ne-am hotarat sa gatim impreuna era ora 1 pe cand am terminat de gatit - totul a fost ok pana cand am auzit ca intra cineva in casa - erau doua surori care aflase de mine ca sant cu un baiat si ca eu le-am ascuns totul . Am incercat sa le explic insa in zadar asa ca baiatul a trebuit sa plece acasa , el nefiind din orasul meu , iar eu a trebuit sa plec cu ele . In urma acestei intamplari vorbesc in continuare cu baiatul mi-a zis ca a inteles situatia si ca vom pastra legatura , mai mult decat atat a inceput sa se deschida mai mult cu unele lucruri fata de mine , am vorbit si despre o posibila relatie de prietenie intre noi - desi mi-a suras ideea si ma simt atrasa de el sant constienta de faptul ca el a avut o relatie de 3 ani cu o fata la care tine foarte mult si nu cred ca o poate uita , fata l-a parasit deoarece a plecat intr-o alta tara , ii facuse la baiat multe promisiuni insa nikiodata nu le-a indeplinit . Acum ea este cu un alt baiat dar tot il cauta . Baiatul imi spune ca sant cea mai decenta fata pe care a cunoscut-o pana in momentul de fata ; eu continu sa vorbesc cu el il ascult insa mi-e frica sa nu ma atasez de el si pe urma sa sufar . Nu stiu ce ar trebui sa fac in cazul acesta, ce credeti ca as putea sa fac ? Astept sfaturile voastre :))
Ai adus pe cineva necunoscut in casa?


Il ducea si in pat daca nu veneau surorile
Barbie30_
Postat pe 22 Noiembrie 2010 15:09
Si asta ai spus-o tu "ziua am iesit in oras ne-am cunoscut a fost totul fumos ,seara am ajuns acasa si ne-am hotarat sa gatim impreuna era ora 1 pe cand am terminat de gatit" deci s-a prelungit pana seara
kudika311399_silvia
Postat pe 22 Noiembrie 2010 15:10
De la: kudika197746, la data 2010-11-22 15:07:11Poi vorbeam cu el la tel in fiecare zi timp de trei luni si in plus a venit ziua nu seara
Si, daca a venit ziua,care e faza?tot un strain e.Daca vb cu el la telefon,asta inseamna ca-l cunosti ?Un om nu-l poti cunoaste nici intr-o viata intr-o viata,dar din parlitu la tele,nici atat
Valy90
Postat pe 22 Noiembrie 2010 15:13
De la: Barbie30_, la data 2010-11-22 15:09:01
De la: valy90, la data 2010-11-22 15:04:36
De la: kudika197746, la data 2010-11-22 14:59:10Am o problema . Am vorbit cu un baiat 3 luni de zile la telefon , l-am cunoscut pe net totul era ok astfel incat ne-am hotarat sa ne intalnim , am stabilit inainte ca vrem sa ne cunoastem ca amici si sa avem o reltie amicala ci nu o aventura . Am facut o greseala l-am chemat la mine cand eram singura acasa si urma sa stea la mine peste noapte , in fine , a venit - ziua am iesit in oras ne-am cunoscut a fost totul fumos ,seara am ajuns acasa si ne-am hotarat sa gatim impreuna era ora 1 pe cand am terminat de gatit - totul a fost ok pana cand am auzit ca intra cineva in casa - erau doua surori care aflase de mine ca sant cu un baiat si ca eu le-am ascuns totul . Am incercat sa le explic insa in zadar asa ca baiatul a trebuit sa plece acasa , el nefiind din orasul meu , iar eu a trebuit sa plec cu ele . In urma acestei intamplari vorbesc in continuare cu baiatul mi-a zis ca a inteles situatia si ca vom pastra legatura , mai mult decat atat a inceput sa se deschida mai mult cu unele lucruri fata de mine , am vorbit si despre o posibila relatie de prietenie intre noi - desi mi-a suras ideea si ma simt atrasa de el sant constienta de faptul ca el a avut o relatie de 3 ani cu o fata la care tine foarte mult si nu cred ca o poate uita , fata l-a parasit deoarece a plecat intr-o alta tara , ii facuse la baiat multe promisiuni insa nikiodata nu le-a indeplinit . Acum ea este cu un alt baiat dar tot il cauta . Baiatul imi spune ca sant cea mai decenta fata pe care a cunoscut-o pana in momentul de fata ; eu continu sa vorbesc cu el il ascult insa mi-e frica sa nu ma atasez de el si pe urma sa sufar . Nu stiu ce ar trebui sa fac in cazul acesta, ce credeti ca as putea sa fac ? Astept sfaturile voastre :))
Ai adus pe cineva necunoscut in casa?


Il ducea si in pat daca nu veneau surorile
Valy90
Postat pe 22 Noiembrie 2010 15:16
Da am gresit ca l-am dus la mine pentru ca nu am fost constienta de ceea ce s-ar fi putut intampla
mi-a castigat increderea foarte usor :)
papusika_kudika
Postat pe 22 Noiembrie 2010 15:58
Ah stai linistit in pat nu-l duceam pentru ca am stabilit ca nu se v-a intamopla asa ceva dinainte , in plus inca nu am avut relatii intime si sigur nu am avut de gand sa-mi incep viata intima in seara aceea . Tot ceea ce mi-am dorit a fost sa ne cunoastem mai bine si sa discutam despre problemele noastre atat nimik mai mult nu am avut alte ganduri .
papusika_kudika
Postat pe 22 Noiembrie 2010 16:02
De la: kudika197746, la data 2010-11-22 16:02:12Ah stai linistit in pat nu-l duceam pentru ca am stabilit ca nu se v-a intamopla asa ceva dinainte , in plus inca nu am avut relatii intime si sigur nu am avut de gand sa-mi incep viata intima in seara aceea . Tot ceea ce mi-am dorit a fost sa ne cunoastem mai bine si sa discutam despre problemele noastre atat nimik mai mult nu am avut alte ganduri .


Alta data sa fii mai atenta si sa nu mai fii asa credula...trebuie sa ai grija de tine, sper ca ai invatat ceva din asta
kudika311399_silvia
Postat pe 22 Noiembrie 2010 16:10
Da asa e am invatat mult din asta , astept sa vad ce se intampla in continuare :) multumesc mult pentru sfaturi :)))
papusika_kudika
Postat pe 22 Noiembrie 2010 16:35
De la: kudika197746, la data 2010-11-22 14:59:10...


ti-am lasat si numarul meu de telefon pe PM, cand ajung prin orasul tau, sa vin si eu cu prietenii mei sa facem ceva de "mancare"
battleofwits
Postat pe 22 Noiembrie 2010 16:37
Nu mai rade am invatat ca nu trebuie sa ma incred in nimeni , daca am pus botul o data nu inseamna ca voi face la fel si a doua oara , faza e ca nu am mai avut un prieten care sa ma inteleg asa de bine pana acum . Dar stai linistit ca si asa ramane de vazut cum decurg lucrurile in continuare . Mersi oricum de nr de telefon si de oferta ma gandesc la ea :)))
papusika_kudika
Postat pe 22 Noiembrie 2010 16:52
De la: Barbie30_, la data 2010-11-22 15:03:56"Astept sfaturile voastre :)) "

E bine ca ti se pare si tie amuzant

AUZI PASARIK? U KM IRONIZEZI PE TOATA LUMEA, ..TI SE PARE CUMVA CA E CEVA DE CAPUL TAU PRIN ATITUDINEA TA, NU ASA IMPRESIONEZI PLACUT MAMI..

FATA ARE NEV DE UN SFAT CONCRET NU DE GLUME DE JOASA SPETADE LA PERS GENUL TAU.
O SA OINCEPI CU IRONII DA TI ZIC SINCER CA DACA NE AM FI CUNOSCUT PERSONAL TI O TAIAM DIN ELEAN , NU MAI FI ASA` TARE N GURA`11 PE FORUMURI. TREABA TA!~
ionut_daniel
Postat pe 23 Noiembrie 2010 00:08
De la: ionut_daniel, la data 2010-11-23 00:08:36
De la: Barbie30_, la data 2010-11-22 15:03:56"Astept sfaturile voastre :)) "

E bine ca ti se pare si tie amuzant

AUZI PASARIK? U KM IRONIZEZI PE TOATA LUMEA, ..TI SE PARE CUMVA CA E CEVA DE CAPUL TAU PRIN ATITUDINEA TA, NU ASA IMPRESIONEZI PLACUT MAMI..

FATA ARE NEV DE UN SFAT CONCRET NU DE GLUME DE JOASA SPETADE LA PERS GENUL TAU.
O SA OINCEPI CU IRONII DA TI ZIC SINCER CA DACA NE AM FI CUNOSCUT PERSONAL TI O TAIAM DIN ELEAN , NU MAI FI ASA` TARE N GURA`11 PE FORUMURI. TREABA TA!~

..vrei sa-i dai tu?(niste sfaturi)
kudika195501
Postat pe 23 Noiembrie 2010 00:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va cer ajutor 1 De la: pestisor22 19 Octombrie 2010 15:18
nu stiu ce sa fac ?:( 30 De la: andreussa 27 Iulie 2010 15:16
Cadou de majorat... 11 De la: kudika_pudika 1 Noiembrie 2011 22:38
vreau parerea voastra 3 De la: kudika_12486 21 Iulie 2012 08:59
prietena mea flirt cu iubitul meu 77 De la: ramonaaa7 27 Martie 2014 11:33