Setari Cookie-uri

buna

in primu rand vreau sa sp k pe uni ii apreciez k nu critik si raspund la intrebari sper k si eu sa am parte de acele persoane serioase .....am o varsta k e ok...insa nu prea am avut o educatie prea buna pe partea asta....am iubit kre il ador si de curant am avut relatii ne protejate din pakte ca ne-a luat valu km tare...el spune k a avut grija de mine dar nu mi-a venit menstruatia de cateva zile...spre ghinionu meu nu e regulata dar imi vine pe fiecare luna insa aqm nu...da mai sunt 2 zile pana se incheia dar nu da semne...insa am dureri poarte profunde si nu stiu de ce....un sfat as dori dak puteti.
danutzza18
Postat pe 28 Noiembrie 2010 13:25
De la: danutzza18, la data 2010-11-28 13:25:45in primu rand vreau sa sp k pe uni ii apreciez k nu critik si raspund la intrebari sper k si eu sa am parte de acele persoane serioase .....am o varsta k e ok...insa nu prea am avut o educatie prea buna pe partea asta....am iubit kre il ador si de curant am avut relatii ne protejate din pakte ca ne-a luat valu km tare...el spune k a avut grija de mine dar nu mi-a venit menstruatia de cateva zile...spre ghinionu meu nu e regulata dar imi vine pe fiecare luna insa aqm nu...da mai sunt 2 zile pana se incheia dar nu da semne...insa am dureri poarte profunde si nu stiu de ce....un sfat as dori dak puteti.







... kk ... kk ... kk ... se pare k vei deveni ... mamica ... felicitari ... sa vedem cit te adora si el ... ca la cuvinte mari si ''fapte'' mari sinteti experti ...


marco918
Postat pe 28 Noiembrie 2010 13:35
De la: danutzza18, la data 2010-11-28 13:25:45in primu rand vreau sa sp k pe uni ii apreciez k nu critik si raspund la intrebari sper k si eu sa am parte de acele persoane serioase .....am o varsta k e ok...insa nu prea am avut o educatie prea buna pe partea asta....am iubit kre il ador si de curant am avut relatii ne protejate din pakte ca ne-a luat valu km tare...el spune k a avut grija de mine dar nu mi-a venit menstruatia de cateva zile...spre ghinionu meu nu e regulata dar imi vine pe fiecare luna insa aqm nu...da mai sunt 2 zile pana se incheia dar nu da semne...insa am dureri poarte profunde si nu stiu de ce....un sfat as dori dak puteti.


un test de sarcina ti`ai facut??
brun3tu
Postat pe 28 Noiembrie 2010 13:38
Vorba lui Marco...kk...kk...kk...kk....kk...kk...kk...kk...kk
Barbie30_
Postat pe 28 Noiembrie 2010 14:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
schimbare Ph bucal 18 De la: office_salinasusesi_ro 23 Februarie 2010 21:21
Va scriu din nou... 7 De la: kudika369745 9 Mai 2012 16:01
urmarile avortului 91 De la: Ingridd_Ingridd_71 15 Aprilie 2010 10:43
buna 5 De la: GRIGORESCU 8 Februarie 2012 23:49
Spermograma 10 De la: 4Life 12 Ianuarie 2010 18:33