Setari Cookie-uri

Castiga unul di cele 3 Cadouri de Craciun BIO oferite de Orchidea Blu

anul acesta mi-as dori sa gasesc sub brad,tinand cont ca am parte de iubire,ffff multi bani pentru a ma bucura eu si sotul meu de iei asa cum stim noi mai bine.sarbatori fericite!!!
dea222
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:00
mi-as dori sa gasesc sub brad unul din seturile de craciun oferite de orhidea blu pentru a ma putea rasfata cu ele si de ce nu si o mica bijuterie.sarbatori fericite si sper sa vina mos craciun la toata lumea
dea222
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:02
De la: dea222, la data 2010-12-12 11:00:17anul acesta mi-as dori sa gasesc sub brad,tinand cont ca am parte de iubire,ffff multi bani pentru a ma bucura eu si sotul meu de iei asa cum stim noi mai bine.sarbatori fericite!!!
succes,,fi cuminte si o sa ai
thadoogback
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:02
De la: dea222, la data 2010-12-12 11:00:17anul acesta mi-as dori sa gasesc sub brad,tinand cont ca am parte de iubire,ffff multi bani pentru a ma bucura eu si sotul meu de iei asa cum stim noi mai bine.sarbatori fericite!!!
succes,,fi cuminte si o sa ai
thadoogback
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:02
http://www.orchideablu.ro/crema-hidratanta-spuma-demachianta-exfoliant-pentru-ten-p-349.html
felicidade
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:38
Mi-as dori sa gasesc sub brad cadoul de Craciun bio format din Crema hidratanta + Spuma demachianta + Exfoliant pentru ten.
Crema hidratanta activa pe baza de aloe vera este special creata pentru tenul meu sensibil si uscat.
Spuma demachianta si de curatare a tenului cu aloe si musetel are o formula delicata si mi-ar conferi tenului prospetime, luminozitate si elasticitate.
Folosesc exfoliant saptamanal, iar exfoliantul bio pe baza de aloe vera si extracte vegetale este ideal pentru indepartarea celulelor moarte si a impuritatilor.
sorystyle
Postat pe 12 Decembrie 2010 12:09
As vrea sa gasesc sub brad Balsam de par regenerant cu unt de shea si Lotiune solara Sunline - protectie foarte ridicata.
kudika314623
Postat pe 12 Decembrie 2010 16:24
Eu mi-as dori pentru imunitatea mea sa gasesc sub brad:


Nonifrut - Suc de Noni Bio 1000ml + EcoSpirulina Greenology 180!

Si nimic altceva.
elenabisir
Postat pe 12 Decembrie 2010 16:55
Sub bradut mi-as dori sa gasesc samponul pentru par gras cu brusture+balsamul cu unt de shea,intrucat ma confrunt cu problema parului gras si sunt sigura ca aceste produse ar avea un efect benefic asupra podoabei mele capilare,fiind produse 100% naturale,fara parabeni.Ce cadou poate fi mai frumos decat aceste doua produse care imi vor face parul sa straluceasca,il vor revitaliza ,facandu-ma sa pasesc mai increzatoare in anul ce vine?
dorinutza4u
Postat pe 12 Decembrie 2010 17:14
Sub Bradul de Craciun mi-as dori sa gasesc Samponul Pentru Par Gras cu Brusture si Balsamul cu Unt De Shea, deoarece am par gras si imi doresc sa gasesc o solutie sa scap de aceasta problema care ma sacaie de-o viata. Sper ca Mos Craciun sa-mi indeplineasca dorinta.
candys_0409
Postat pe 12 Decembrie 2010 17:33
http://www.orchideablu.ro/crema-antirid-organica-de-zi-ser-facial-cu-acid-hialuronic-p-347.html
Arta de a trãi sãnãtos îºi are secretul într-o creºtere echilibratã a spiritului, aflat într-un corp fizic menþinut armonios.
Cum pielea este prima bariera intre organism si factorii externi, lipsa de hidratare ii afecteaza textura, aceasta devenind ridata, uscata, uneori chiar descoamandu-se.De asemenea e nevoie si de o alimentatie adecvata.Tenul reflecta stilul nostru de viata.Si in timpul iernii , sau mai ales atunci ritualul meu include o crema hidratanta de zi cu FPS, una de noapte, crema pentru conturul ochilor, demachiant, lotiune tonica (sau apa cu lamaie), un exfoliant (pe care sa nu il folosesc mai mult de una, doua ori pe saptamana) si o masca de fata .Pentru ca tenul sa aiba un aspect proaspat si sanatos imi doresc un produs a carui eficacitate este 100%. Crema antirid organica de zi-ser facial cu acid hialuronic este perfecta pentru tenul meu.Vreau sa-l asigur pe Mosul ca am fost depsebit de cuminte in acest an si sa-l rog sa poposeasca cateva clipe si in familia nostra.Cadourile pentru cei dragi sunt pregatite , insa am omis sa ma trec si pe mine pe lista.
Sunt atat de multe de experimentat si de invatat, despre noi insine si despre viata ! Suntem sustinuti in aceasta aventura si de explozia de informatii de pe piata despre modul sanatos de viata in coproductie cu autoeducarea.Recunosc ca am fost mereu preocupata de sfaturile si tendintele in make-up.De ce nu ? Ar fi pacat sa nu uzezi de toate metodele ce te ajuta sa-ti creezi aspectul unei femei independente, dar delicate.
Sa aveti sarbatori magice alaturi de cei dragi!
ANELY
Postat pe 12 Decembrie 2010 20:27
Mi-ar placea mullt o crema hidratanta cu aloe vera pentru ca e necesara mai ales iarna cand frigul iti afecteaza tenul, precum si un gel demachiat cu aloe vera si musetel pentru ca stiu din experienta ca produsele bazate pe aloe vera sunt eficiente si au un efect benefic asupra tenului.
diana_tm77
Postat pe 12 Decembrie 2010 20:48
mie mi-ar placea acet set : Crema hidratanta + Spuma demachianta + Exfoliant pentru ten

http://www.orchideablu.ro/crema-hidratanta-spuma-demachianta-exfoliant-pentru-ten-p-349.html

cred ca sunt produse foarte bune si tare imi doresc sa le incerc si eu .
STEF30IASI
Postat pe 12 Decembrie 2010 22:29
ohoho....mi-as dori sa primesc sub brad gelull pur de aloe vera 99%...ce m-as bucura!!!
diana24lov
Postat pe 12 Decembrie 2010 23:29
imi doresc sanatate,familia sa fie bine,sa am servici si la anul si bineinteles pentru ca sunt trecuta de 40 ani niste creme de intretinere
kudika177719
Postat pe 13 Decembrie 2010 09:10
Eu imi doresc ca anul acesta sa gasesc sub bradut Gel pur de aloe vera 99% + Scrub corporal cu aloe si sare marina (2 plicuri), deoarece este o substanta naturala, bio care iti inbunatateste tenul de oricare tip ar fi el; aloe vera poate fi intrebuintat in orice tip de rana ai avea cum ar fi "acneea". sau o zgarietura sau etc, etc.
an_mari
Postat pe 13 Decembrie 2010 09:46
Eu imi doresc ca anul acesta sa gasesc sub bradut Gel pur de aloe vera 99% + Scrub corporal cu aloe si sare marina (2 plicuri), deoarece este o substanta naturala, bio care iti inbunatateste tenul de oricare tip ar fi el; aloe vera poate fi intrebuintat in orice tip de rana ai avea cum ar fi "acneea". sau o zgarietura sau etc, etc.
an_mari
Postat pe 13 Decembrie 2010 09:46
De Crãciun sub brãduþ mi-aº dori sã gãsesc SETUL ANTIRID BIOPROTETTIVA.
kudika140336
Postat pe 13 Decembrie 2010 10:30
Sub bradul de Craciun mi-as dori sa gasesc setul de Crema hidratanta activa cu aloe + Gel de curatare & demachiant cu aloe si musetel; deoarece consider ca imi va fi foarte de folos acuma in sezonul rece cand trebuie sa avem si mai mult grija de pielea noastra .
ionela11
Postat pe 13 Decembrie 2010 12:31
De la: ionela11, la data 2010-12-13 12:31:25Sub bradul de Craciun mi-as dori sa gasesc Crema hidratanta activa + Gel demachiant cu aloe si musetel; deoarece consider ca imi va fi foarte de folos acuma in sezonul rece cand trebuie sa avem si mai mult grija de pielea noastra .
ionela11
Postat pe 13 Decembrie 2010 12:33
Ser facial cu acid hialuronic pur Bioprotettiva ar fi cadoul potrivit pentru mine.Multumesc.
biancaoltean73
Postat pe 13 Decembrie 2010 12:42
Bunã ziua !
În primul rând vã doresc sãrbãtori fericite , un an nou mai bun, cu multe împliniri!
Aș dori sã primesc, dacã soarta va fi mai bunã cu mine, cadoul nr. 3, adicã gelul pur de aloe vera 99% + Scrubul corporal cu aloe si sare marina (2 plicuri).
Am un ten sensibil și uscat prin deshidratare, iar sensibilitatea sa este accentuatã de expunerea la frig, acum în anotimpul alb . De aceeea, mi-ar fi util gelul de aloe care este recunoscut ca fiind hipoalergenic, foarte hidratant, hrãnitor, revigorant, antirid, iar scrubul cu aloe este deosebit de eficient pentru exfolierea pielii moarte și descoperirea straturilor de piele noua, sãnãtoasã,ajutând astfel la regenerarea ei. Scrubul se folosește înaintea aplicãrii cremei de corp și maxim o datã pe sãptãmânã pentru nu a sensibiliza pielea pre tare.

Produsele bio de la Orchidea Blu sunt excelente, testați-le !

La Mulți Ani !
avenerra
Postat pe 13 Decembrie 2010 12:44
Mi-as dori sa gasesc sub brad Crema antirid organica de zi + Ser facial cu acid hialuronic.
De ce? Pentru ca odata cu trecerea anilor aminceput sa vad pe fata mea amprenta problemelor, a stressului si a supararilor zilnice. Si imi place sa cred ca sint inca tinara, vreau inca sa vad un chip luminos in oglinda.
crina_andu
Postat pe 13 Decembrie 2010 12:45
Sub brad de craciun mi-as dori sa gasesc SPIRULINA GREENOLOGY deoarece este un supliment necesar atat copiilor cat si adultilor.


Spirulina Greenology

* este 100% naturala fiind crescuta intr-un mediu protejat departe de mediile poluate, fara pesticide, ierbicide si alte substante chimice.
* este garantata de numeroasele teste efectuate de catre laboratoarele proprii precum si de alte laboratoare independente.
* respecta cele mai stricte standarde internazionale de calitate si de igiena (FDA USA, HFA -Japonia, OMS, HACCP -Europa).
* contine doar materii prime de origine garantata.
* nu contine excipienti, este 100% naturala.
* nu este obtinuta prin iradiere ci prin presare la rece pentru a pastra proprietatile produsului proaspat.
* este usor asimilata de organism si nu contine substante alergene.
* este un supliment alimentar vegan intrucat 100% vegetal.
euclau
Postat pe 13 Decembrie 2010 13:31
Desi Mosul e batran, v-ati intrebat vreodata de ce arata atat de bine? Foloseste numai produse bio ,si stie ca mie mi-ar placea sa am sub bradut un set cu crema hidratanta + Spuma demachianta + Exfoliant pentru ten.
Exfoliantul sa ma ajute sa am o fata curata pe care sa pot aplica un machiaj "dur" fara probleme ,si s-l pot da jos cu un demachiant la fel de bun ,apoi sa aplic o crema hidratanta ca fata mea sa arate ca "noua", sa nu se vada ca, cu o seara inainte am petrecut si uite asa o pot lua de la capat SARBATORII FERICITE!
cherryme
Postat pe 13 Decembrie 2010 13:34
Setul antirid Bioprotettiva
http://www.orchideablu.ro/set-antirid-bioprotettiva-p-343.html)
corneliacornelia
Postat pe 13 Decembrie 2010 14:30
Gel pur de aloe vera 99% + Scrub corporal cu aloe si sare marina
mihaelamicu2001
Postat pe 13 Decembrie 2010 14:41
Acest cadou mi-ar placea sa-l primesc ,http://www.orchideablu.ro/set-antirid-bioprotettiva-p-343.html, nu de alta, dar am trecut de 30 de ani si consider ca am nevoie de produse care sa imi ajute pielea sa ramana tanara si proaspata.
maryya2008
Postat pe 13 Decembrie 2010 15:36
Set antirid Bioprotetiva!!! E Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Garantat!!!!!!!!!!!
stanadaniela
Postat pe 13 Decembrie 2010 17:41
Cum eu stau doar cu fetita mea de 4 ani, anul trecut nu mi-a adus nimic Mosul, asa cum nici anul asta nu mi-a adus Mos Nicolae, astfel ca fata, de dimineata cand a vazut cizmele mele goale, a spus: "Saraca mami, nu i-a adus nimic Mosul! "
Asa ca anul asta imi doresc un sot iubitor, nimic altceva, pentru ca stiu ca nu are cine sa imi puna sub brad ceva
albastreaua
Postat pe 13 Decembrie 2010 21:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga saptamanal un set de produse dermocosmetice Ivyss Plant! 1381 De la: naturistul1 17 Decembrie 2011 12:19
Concurs: bilete la fim! 16 De la: Kudika 17 Iulie 2009 14:57
Concurs Xide - arome incitante pentru toate ocaziile 305 De la: concursKudika 24 Septembrie 2009 18:17
Concurs: Consultatii astrologice personalizate 604 De la: concursKudika 28 Mai 2010 16:33
Always Platinum si Kudika te premiaza! 313 De la: concursKudika 3 Octombrie 2011 14:27