Setari Cookie-uri

Castiga unul di cele 3 Cadouri de Craciun BIO oferite de Orchidea Blu

Crema hidratanta activa cu aloe + Gel de curatare & demachiant cu aloe si musetel, premiul 2 , vreau sa-mi lase Mosul sub brad
innissa
Postat pe 10 Decembrie 2010 10:20
Mi-ar placea sa gasesc sub brad Setul antirid Bioprotettiva (http://www.orchideablu.ro/set-antirid-bioprotettiva-p-343.html). Este setul complet care contine intreg tratamentul pentru ingrijirea tenului si este un tratament intensiv. Imi place, ca oricarei femei, sa am toate produsele posibile pentru ingrijire si sunt convinsa ca daca as folosi aceste produse zilnic, de Revelion as avea un ten sanatos si intinerit, un ten care imi va da stralucirea de care am nevoie intr-o noapte speciala.
maryoty
Postat pe 10 Decembrie 2010 10:40
Mi-ar placea sa gasesc sub brad Setul antirid Bioprotettiva (http://www.orchideablu.ro/set-antirid-bioprotettiva-p-343.html). Este setul complet care contine intreg tratamentul pentru ingrijirea tenului si este un tratament intensiv. Imi place, ca oricarei femei, sa am toate produsele posibile pentru ingrijire si sunt convinsa ca daca as folosi aceste produse zilnic, de Revelion as avea un ten sanatos si intinerit, un ten care imi va da stralucirea de care am nevoie intr-o noapte speciala.
maryoty
Postat pe 10 Decembrie 2010 10:40
As dori sa pri mesc Sampon tratament cu brusture Bergaseed pt ca e bio si pentru ca parul are nevoie de ingrijire.
MiniAlya
Postat pe 10 Decembrie 2010 10:54
Mi-as dori orice produs care ma ajuta sa raman tanara. CREME ANTIRID,GEL DE CURATARE A FETEI ETC.
kudika199634
Postat pe 10 Decembrie 2010 11:00
Nonifrut imi doresc!!!!
De ce?
Pentru Irinuca, fetita mea, care are 6 anisori si are probleme de sanate (grave). Nu intru in detalii pentru ca m-as intrista si nu vreau acum in prag de serbatori.... Am folosit sucul noni de la alta firma si am fost incantata de rezultate. Chiar m-as bucura sa i-l aduca Mos Craciun. Speram sa-l gasim sub bradut
costicosti22
Postat pe 10 Decembrie 2010 11:09
decat sa caut cuvinte frumoase care sa va impresioneze,prefer mai bine sa fiu sincera si sa recunosc ca nu am incercat pana acum produsele dvs.pt inceput mi/as dori sa incerc un gel de curatare a fetei,vreau sa vad daca este benefic pt tenul meu.daca rezultatul va fi cel asteptat,atunci,cu siguranta,imi voi cumpara si alte produse orchidea blu.va multumesc pt aceasta posibilitate.
mariela_0404_yahoo_com
Postat pe 10 Decembrie 2010 11:26
MI-AS DORI ca Mosul sa-mi aduca sub bradutul meu frumos Crema antirid organica de noapte Bioprotettiva + Scrub pentru ten cu aloe si pulbere din samburi de caise,pentru mama mea frumoasa.
kudika162343
Postat pe 10 Decembrie 2010 11:29

Crema hidratanta activa + Spuma demachianta cu aloe si musetel pentru a avea un ten hidratant si curat.
andii
Postat pe 10 Decembrie 2010 11:35
Sunt o mamica tanara cei drept nu chiar tanara dar nici batrana nu-s si la cei 29 de ani in curand inca am probleme cu tenul puncte negre, acnee si nu stiu ce sa mai folosesc asa ca mi-ar prinde tare bine ca Mosul sa mi aduca o crema hidratanta activa cu aloe si gelul de curatare&demachiant cu aloe si musetel nu de alta dar tot cei natural e mai bun ca si frumusetea aia naturala e cea mai apreciata
drgirina01
Postat pe 10 Decembrie 2010 12:00
Sub brad mi-ar placea sa gasesc uleiul de masaj "bergaseed"...pentru ca ador sa mi se faca masaj,chiar merg in fecare saptamana si e unul dintre lucruruile care ma relaxeaza total....mai ales masajul picioarelor...al talpii...vi-l recomand!super-relaxant!
lilisorm
Postat pe 10 Decembrie 2010 12:14
cosmetice multe mi-as dori sub brad...iar dintre acestea prezentate as vrea ,,Crema antirid organica zi + Crema contur ochi cu acid hialuronic''
nikko71
Postat pe 10 Decembrie 2010 13:54
Buna tuturor,

Draga Mos Craciun,( KUDIKA)
Stiu ca ai fost foarte ocupat impreuna cu spiridusii cu gasirea cadoului perfect pentru mine si cu pregatirea saniei, care trebuie -nu-I asa?-sa fie gata pentru marea calatorie. Sunt sigura ca Doamna Craciun este ocupata cu noul tau costum, pentru ca am auzit ca anul acesta iti trebuie o marime mai mare, doar iti plac dulciurile, nu? Cat despre renii, sper ca isi fac antrenamentul zi de zi , pentru a fi pregatiti de marea calatorie din ajunul Craciunului: ..........
........ ...adu-mi zâmbetul mamei atunci când eu am fǎcut prima datǎ pe moºu ºi nu ea. Lasǎ-mǎ sǎ mai aud odatǎ bastonul moºului pe scǎri ca atunci când aveam 7 ani. Adu-mi lista cu fapte bune ºi rele . Adu-mi o casetǎ cu note false cântata-n blocuri la colindat decând eram copii. Moº Crǎciun adu-mi o caseta video cu ecografia inimii mele atunci când am spus poezia la serbarea de Crǎciun dintra a 3-a. Adu-mi lumina aceea, rochiþa aceea, bradul cu ghirlande stridente ºi chicioase care-mi pǎrea o stea ºi la poale-i ºedea un mag . Adu-mi mirosul de parfum plǎcut din gâtul mamei când m-a luat în braþe dupǎ. Moºule adu-mi brazii decând eram micǎ , adu-mi-i pe toþi sǎ-i pun în sala mare a anilor.Mai vreau iernile aspre care-mi luau sania cu tot cu zurgǎlǎi pe sus . Mirosul zǎpezii decând eram micǎ ºi mirosul chechului nunuþa care mǎ paºte-n casǎ ºi la Paºti ºi la Crǎciun . În fundul capului , cu lumina aprisǎ-n bucǎtǎrie mama frǎmântǎ coca. Frǎmântǎ moºule anii. Dǎrâmǎ moºule hotelul de pe derdeluº , întoarce cǎrþi de joc cu ghiduºia unui spiriduº ºi întoarce-mi anii. Acum colind româneºte pe-un i-pod departe de-acasǎ. Departe sunt de copilǎria-mi la distanþǎ de-un zâmbet, 180 de km de mama ºi tata, la 10 ani luminǎ distanþǎ de mine ºi de lumina instalaþiilor de pom care s-au ars decând eram copil. Adu-mi moºule o sanie sau un bilet de tren cǎtre acasǎ. Nu-mi pune cadourile pe card. Vino iar, te rog. Mi-e dor de tropotul de reni atunci când se lovesc cu copitele de stele, de blocuri. Mi-e dor de zgomotul bastonului pe scǎri.
Adu-mi ce vrei tu sa gasesc sub BRAD........................http://www.orchideablu.ro/crema-hidratanta-activa-gel-demachiant-cu-aloe-si-musetel-p-357.html

Craciun fericit !!!!!!!!!



kudika027226
Postat pe 10 Decembrie 2010 15:05
Mi-ar placea sa ii pot face o surpriza mamei si sa ii pun sub brad un cadou in acest an,dar din pacate anul acesta s-a redus mult bugetul cumparaturilor de Craciun si nu stiu daca ii voi mai putea lua ceva:(
Setul antirid ar fi fost o mare bucurie http://www.orchideablu.ro/set-antirid-bioprotettiva-p-343.html ,pentru ca ii place mult sa se intretina .
A fost un an greu si sper ca la anu'sa imi revin,sa nu mai am datorii si sa pot cumpara cadouri pentru toata lumea:)
andreea_3
Postat pe 10 Decembrie 2010 15:38
Mi-ar placea sa gasesc sub brad Crema antirid organica de noapte Bioprotettiva + Scrub pentru ten cu aloe si pulbere din samburi de caise pentru ca as imparti premiul cu mama care chiar are nevoie de o crema antirid si mie chiar mi-ar trebui un scrub pentru curatarea fetei.
lucia2010
Postat pe 10 Decembrie 2010 15:51
Buna!
Ma numesc Moldoveanu Mihaela,am 39 de ani,sunt din Baia Mare sisufar de distrofie musculara progresiva.(nu pot sa merg in picioare de mica).
In urma cu 2 ani am primit printro donatie un carucior electric care in urma cu o luna sa stricat.
De aceea,am mare rugaminte,daca ati putea sa ma ajutait la costul reparatiei care este aproximativ 20 milioane lei vechi.
Va dau numerele de cont deschise la banca ING cu speranta ca ma puteti ajuta.

Titular si persoana de contact;
Moldoveanu Mihaela-Lacramioara.
Tel mob; 0741494232.Tel fix;0362412083.
E-mail; mihaela_cosmetics@yahoo.com
Conturile sunt deschise la ING Offis Baia Mare Str.Victoriei.
Cont lei; RO69INGB0000999901002358.
Cont euro;
RO09INGB0000999910024.

Va multumesc anticipat.
VA ROG DATI SI IN LISTA DVS DE PRIETENI.
ytu
Postat pe 10 Decembrie 2010 16:00
Buna!
Ma numesc Moldoveanu Mihaela,am 39 de ani,sunt din Baia Mare sisufar de distrofie musculara progresiva.(nu pot sa merg in picioare de mica).
In urma cu 2 ani am primit printro donatie un carucior electric care in urma cu o luna sa stricat.
De aceea,am mare rugaminte,daca ati putea sa ma ajutait la costul reparatiei care este aproximativ 20 milioane lei vechi.
Va dau numerele de cont deschise la banca ING cu speranta ca ma puteti ajuta.

Titular si persoana de contact;
Moldoveanu Mihaela-Lacramioara.
Tel mob; 0741494232.Tel fix;0362412083.
E-mail; mihaela_cosmetics@yahoo.com
Conturile sunt deschise la ING Offis Baia Mare Str.Victoriei.
Cont lei; RO69INGB0000999901002358.
Cont euro;
RO09INGB0000999910024.

Va multumesc anticipat.
VA ROG DATI SI IN LISTA DVS DE PRIETENI.
ytu
Postat pe 10 Decembrie 2010 16:04
Mi-ar placea sa gasesc sub brad Setul antirid Bioprotettiva . Craciun fericit !
kiki78
Postat pe 10 Decembrie 2010 16:28
http://www.orchideablu.ro/crema-antirid-organica-zi-crema-contur-ochi-cu-acid-hialuronic-p-355.html
Crema antirid organica de zi - formula catifelata pe baza de uleiuri vegetale, extracte din plante si vitamine ideala pentru a mentine sanatatea si vitalitatea pielii. Protejeaza tenul de influentele nocive ale radicalilor liberi si ale factorilor externi impiedicand imbatranirea prematura a tenului si aparitia ridurilor. Utilizata cu regularitate crema protejeaza tenul de influentele nocive ale razelor de soare intrucat contine filtru UV natural hipoalergenic. Uniformizeaza aspectul tenului si-i confera un aspect sanatos, intinerit si o stralucire naturala.
Pentru ca am o varsta imi doresc ca macar acest set de creme, sa ascunda, tristetea, oboseala si stresul acumulate de-a lungul timpului, poate asa imi revine si mie zambetul pe buze, acum de Sfintele Sarbatori de Craciun, sa ma simt si eu bine in pielea mea, ca femeie.
Va doresc tuturor mult succes si Sarbatori Fericite...
Lily40
Postat pe 10 Decembrie 2010 16:46
Mi-ar place mult mosul sa ma surprinda cu un Ulei de baie Aloebase ! l-am mai avut o data si il recomand tuturor celor ce le place rasfatul in cada!
bby006
Postat pe 10 Decembrie 2010 17:22
Sub bradul de Craciun as dori sa gasesc : Crema antirid organica de noapte Bioprotettiva + Scrub pentru ten cu aloe si pulbere din samburi de caise . De ce ? Pentru ca dupa o perioada de post si pregatire pentru sarbatori mi-ar prinde bine un asa cadou ...Sarbatori fericite Kudika si Orchidea Blu !
MagMari
Postat pe 10 Decembrie 2010 19:30
http://www.orchideablu.ro/sampon-uz-frecvent-cu-jojoba-balsam-cu-unt-de-shea-p-341.html?zenid=74e2b913eea80fd24767cf4732e75ed8 . Mi-ar placea sa gasesc acest cadou sub brad avand in vedere ca e iarna , iar parul e podoaba cea mai de pret a unei femei.As vrea sa vad ce efect are asupra parului, daca ii confera stralucire si il lasa curat si matasos , sau daca folosind acest produs parul devine mai sanatos. Chiar mi-as dori acest cadou sub brad ca sa-l testez. Sarbatori Fericite!
Ladylala
Postat pe 10 Decembrie 2010 20:43
miar placea sami aduca crema antirid organica de noapte bioprotettivat scrub pentru ten cu aloe si pulbere din sanburi de caise mersi mos daca ai citit pup
kudika338130
Postat pe 10 Decembrie 2010 21:51
In dimineatza Craciunului mi-ar place sa gasesc o Crema hidratanta activa cu aloe + Gel de curatare si demachiant cu aloe si musetel,ar fii un cadou perfect.
mysha_sweetgirl
Postat pe 10 Decembrie 2010 22:07
Mi-as dori sa gasesc sub brad Crema hidratanta + Spuma demachianta + Exfoliant pentru ten . pentru ca imi plac foarte mult produsele cosmetice pentru intretinerea tenului,eu folosesc de foate mult timp produse cosmetice pt intretinerea tenului si cred ca xce domnisoara / doamna ar trebui sa aiba un set de acest gen in dulapiorul de la baie.
scrlt_mariana
Postat pe 11 Decembrie 2010 11:12

Balsam de par regenerant cu unt de shea ar fi cadoul ideal de la mosul .. pentru ca un par frumos si sanatos este aspectul cel mai important din look-ul oricarei femei
andeea_deea21
Postat pe 11 Decembrie 2010 13:34
Mi-as dori mãcar una din astea: crema Sens Aloebase, gel de duº Aloebase, gel igienizant pentru maini pe baza de ulei de bergamota si unt de shea, ulei de baie Aloebase - adulti, bebelusi ºi copii.
liliaa
Postat pe 11 Decembrie 2010 13:58
De Craciun mi-as dori un gel pur de aloe vera 99% + scrub corporal cu aloe si sare marina (2 plicuri) deoarece am nevoie de o ingrijire naturala si numai aceste produse bio sunt perfecte pentru mine.Sarbatori Fericite tuturor:X
ella08kudika
Postat pe 11 Decembrie 2010 20:27
Sub brad as vrea sa gasesc Crema antirid organica de noapte Bioprotettiva, deoarece varsta incepe `sa-si arate fata` si financiar nu-mi permit sa-i vin de hac.
vass
Postat pe 11 Decembrie 2010 22:34
scrub corporal cu aloe si sare marina -am nevoie de acest produs
geta65
Postat pe 12 Decembrie 2010 07:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs: Castiga "Magul" de Fernando Morais! 160 De la: concursKudika 6 Mai 2011 12:59
Castiga cosmetice Elmiplant, Gerovital si Apidava in valoare de peste 400 lei! 208 De la: concursKudika 22 Martie 2012 20:30
Castiga o pereche de pantofi Pixie Shoes! 753 De la: concursKudika 19 Noiembrie 2010 11:53
Castiga o pereche de incaltaminte oferita de Papucei.ro! 273 De la: mihaelamicu2001 28 Septembrie 2011 16:35
Concurs Fitomagra 226 De la: concursKudika 6 Mai 2009 18:31