Setari Cookie-uri

Lenjeria intima rosie-vulgara sau sexy?

De la: Laura_Baldini, la data 2010-12-09 15:21:03Sa inteleg ca nu prea e loc de prejudecati pe aici. Foarte bine, doamnelor!
Acum sa vedem si exemplificari. Avem doua propuneri, in combinatii de rosu si negru.
1. http://bit.ly/gDsPut
2. http://bit.ly/hUKqsj

Va face vreuna cu ochiul?


mie personal nu imi plac, mi se par de proasta calitate, prefer I. D. Sarrieri si Reflections
visan_georgiana
Postat pe 9 Decembrie 2010 16:28
De la: TIGRA, la data 2010-12-09 16:28:04
mie personal nu imi plac, mi se par de proasta calitate, prefer I. D. Sarrieri si Reflections


eu zic ca ti-ar sta mai bine cu un sort de bucatarie ... langa tigaia cu oua ochiuri
battleofwits
Postat pe 9 Decembrie 2010 16:31

eu zic ca ti-ar sta mai bine cu un sort de bucatarie ... langa tigaia cu oua ochiuri [/quote]

pot sa port si un sortulet sexy negru cu danteluta si port jartier tot negru , o boneta pe cap si atat
visan_georgiana
Postat pe 9 Decembrie 2010 16:34
ceva sexy si de calitate
http://www.nancarrow-webdesk.com/warehouse/storage2/2007-w46/img.77853_t.jpg
visan_georgiana
Postat pe 9 Decembrie 2010 16:39
cinstit ? eu prefer sa fie si fara...doar cu un sortulet sa nu ii sara ulei ferbinte sa o arda...decit sa o arda uleiul mai bine eu...pentru mine...negru e al femeilor puturoase care nu stiu sa spele sau sa se schimbe ...(parerea mea) stiu ca voi primi lacramatii.
BEL_AMY1
Postat pe 9 Decembrie 2010 16:49
De la: IOPISTUBEI, la data 2010-12-09 16:49:00cinstit ? eu prefer sa fie si fara...doar cu un sortulet sa nu ii sara ulei ferbinte sa o arda...decit sa o arda uleiul mai bine eu...pentru mine...negru e al femeilor puturoase care nu stiu sa spele sau sa se schimbe ...(parerea mea) stiu ca voi primi lacramatii.


kudika311399_silvia
Postat pe 9 Decembrie 2010 17:12
De la: IOPISTUBEI, la data 2010-12-09 16:49:00cinstit ? eu prefer sa fie si fara...doar cu un sortulet sa nu ii sara ulei ferbinte sa o arda...decit sa o arda uleiul mai bine eu...pentru mine...negru e al femeilor puturoase care nu stiu sa spele sau sa se schimbe ...(parerea mea) stiu ca voi primi lacramatii.


asta este o conceptie total gresita, poate ca ai avut tu neplaceri de acest gen, dar negru inseamna eleganta, (vezi deja celebra little black dress pe care orice femeie ar trebui sa o aibe in garderoba), cum arata un deux piece negru cu o camasa alba fata de unul alta culoare. deci sa nu generalizam
visan_georgiana
Postat pe 9 Decembrie 2010 17:32
De la: TIGRA, la data 2010-12-09 17:32:19
De la: IOPISTUBEI, la data 2010-12-09 16:49:00cinstit ? eu prefer sa fie si fara...doar cu un sortulet sa nu ii sara ulei ferbinte sa o arda...decit sa o arda uleiul mai bine eu...pentru mine...negru e al femeilor puturoase care nu stiu sa spele sau sa se schimbe ...(parerea mea) stiu ca voi primi lacramatii.


asta este o conceptie total gresita, poate ca ai avut tu neplaceri de acest gen, dar negru inseamna eleganta, (vezi deja celebra little black dress pe care orice femeie ar trebui sa o aibe in garderoba), cum arata un deux piece negru cu o camasa alba fata de unul alta culoare. deci sa nu generalizam

tigresa...parerea mea...stiu ca nu detin adevarul absolut...negrul nu si nu...cioclii...si ce am scris mai sus...sunt destule alte culori care pot fi purtate si care sunt sexy...si incitante.nimic nu va intrece rosul si nuantele de rosu.e ceva suav ceva divin ceva misterios ce vine din subconstintul nostru ancestral. as scri mai mult dar sunt suparat ca nu pot posta decit foarte rar si in functie de cum ma lasa kudika...iar cind pot posta imi zboara inspiratia de la dispozitia creata...mi-am schimbat si ID-ul si tot degeaba...
BEL_AMY1
Postat pe 9 Decembrie 2010 17:46
poti sa poti orice culoare, atata vreme cat o porti cu atitudinea potrivita.
rannia08
Postat pe 10 Decembrie 2010 13:48
De la: Laura_Baldini, la data 2010-12-06 14:00:38Ma framanta de ceva timp o intrebare: este lenjeria intima rosie vulgara?
Ma lovesc mereu de aceasta problema si intotdeauna oscilez in raspunsuri. Sunt curioasa care e perceptia voastra si mai ales oare ce cred barbatii despre o femeie care poarta desuuri rosii?
Asa ca, ce ziceti, ma luminati?


Vulgara? de ce sa fie vulgara, atata timp cat pune in valoare un corp frumos conturat sau niste forme apetisante...
kudika330098
Postat pe 10 Decembrie 2010 13:54
De la: IOPISTUBEI, la data 2010-12-09 16:49:00cinstit ? eu prefer sa fie si fara...doar cu un sortulet sa nu ii sara ulei ferbinte sa o arda...decit sa o arda uleiul mai bine eu...pentru mine...negru e al femeilor puturoase care nu stiu sa spele sau sa se schimbe ...(parerea mea) stiu ca voi primi lacramatii.

hellou s-a inventat masina de spalat...si absorbantele zilnice!
roz5blue6lila7
Postat pe 10 Decembrie 2010 13:54
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-12-10 13:54:26
De la: IOPISTUBEI, la data 2010-12-09 16:49:00cinstit ? eu prefer sa fie si fara...doar cu un sortulet sa nu ii sara ulei ferbinte sa o arda...decit sa o arda uleiul mai bine eu...pentru mine...negru e al femeilor puturoase care nu stiu sa spele sau sa se schimbe ...(parerea mea) stiu ca voi primi lacramatii.

hellou s-a inventat masina de spalat...si absorbantele zilnice!
roz bleo in dungi... multe s-au mai inventat...stiu dar nu s-a inventat pastila pentru tratarea puturoseniei si a nesimtirii...(nu la toate sa nu fiu inteles gresit ) iar eu urasc negrul si din alte considerente...
BEL_AMY1
Postat pe 10 Decembrie 2010 14:10
multe s-au mai inventat...stiu dar nu s-a inventat pastila pentru tratarea puturoseniei si a nesimtirii...(nu la toate sa nu fiu inteles gresit ) iar eu urasc negrul si din alte considerente... [/quote]

sa sti ca eu am colege, super dragute , machiate , coafate , dar frate nu poti sta langa ele, iti care parul din nas, degeaba se aranjeaza si se impopotoneaza , daca se dau cu parfum peste jeg; asa ca ai dreptate, si sti ce mai urasc si mi se pare scarbos parul nespalat, yuck
visan_georgiana
Postat pe 10 Decembrie 2010 14:15
Vad ca discutia s-a dus spre igiena si alte cele. Negrul ramane definitia elegantei, cat despre restul detaliilor, acestea tin de calitatea umana si de bunul simt al fiecaruia dintre noi.
Revenind la subiect, atunci sa fie combinatia rosu-negru cea mai apetisanta varianta?
Laura_Baldini
Postat pe 11 Decembrie 2010 16:17
De la: rannia08, la data 2010-12-10 13:48:47poti sa poti orice culoare, atata vreme cat o porti cu atitudinea potrivita.


Cred ca ai pus punctul pe I. Atitudinea, nu numai in cazul lenjeriei, completeaza o tinuta in procent de cel putin 60% zic eu.
Laura_Baldini
Postat pe 11 Decembrie 2010 16:19
parerea mea...sexy
xsAna
Postat pe 11 Decembrie 2010 17:15
De la: xsAna, la data 2010-12-11 17:15:30parerea mea...sexy


Cred ca pana la urma este parerea majoritatii
Zic sa mai vedem o propunere. Azi in nuante de alb si rosu: http://bit.ly/hn4Tnh Craciunitaaa!
Laura_Baldini
Postat pe 12 Decembrie 2010 15:02
lenjeria rosie nu e deloc vulgara,daca stii cand sa o porti/
denis_roxana
Postat pe 4 Ianuarie 2011 18:35
lenjeria rosie ...nu e vulgara ...din contra ..o facea pe o femeie sa fie increzatoare in sine ...o face mai frumoasa
_rox3lla_
Postat pe 18 Martie 2011 20:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
frate ce faceti cu bani putini? 36 De la: Summer_ 2 Iulie 2010 18:52
munca la domiciliu 2 De la: laurathegirl 20 Februarie 2009 18:39
eu pesti ...el rac 25 De la: Diavolyta_ 28 August 2009 00:08
caciuli din blana de vulpe! 9 De la: greierash_is_back 3 Noiembrie 2009 21:39
rochitza 5 De la: lumylyvy 6 Septembrie 2010 10:52