Setari Cookie-uri

20 de ani diferenta!!!!

De la: pickard, la data 2010-12-08 22:35:07
De la: valy90, la data 2010-12-08 22:24:35


nepoata! cum ne-ar sta noua la mandoi? am fi ca vorel lis cu nevasta-sa







... pai crezi ca o mai intereseaza ... ia uitat cel putin vreo 30 de minute la ea ... sa vezi ce face ... iar daca mai ai si un pub ... ai pus-o !!! ... nu mai scapi de ea ... cica sa nu racesti
...
marco918
Postat pe 8 Decembrie 2010 22:40
De la: _oktober_, la data 2010-12-08 22:37:09
De la: pickard, la data 2010-12-08 22:32:51
De la: _oktober_, la data 2010-12-08 22:21:07
De la: pickard, la data 2010-12-08 22:13:41
De la: miss_darine, la data 2010-12-08 22:01:08
De la: pickard, la data 2010-12-08 21:57:58eu sunt insurat cu o femeie de aceeasi varsta si nu as fi in largul meu nici cu o femeie de 35 de ani

haide bre cum sa nu te simti in largul tau cu una doar cu 5 ani mai mica ca doar nu e virgina si fara experienta


zic teoretic !si daca ma gandesc putin cred ca nu m-as simti in largul meu nici cu cineva cu 3 ani mai mica, sau cu un an mai mare sau 10 ani mai mare..cu nimeni


eu cred ca esti putintel indragostit

da ! de tine! esti mama fiului meu! vezi ca s-a insurat cu bombo


am ratat nunta unicului nostru fiu...las ca ne luam altul


wow! iar trebuie sa-l concepem retroactiv! minunat!
pickard
Postat pe 8 Decembrie 2010 22:41
De la: pickard, la data 2010-12-08 22:41:23
De la: _oktober_, la data 2010-12-08 22:37:09
De la: pickard, la data 2010-12-08 22:32:51
De la: _oktober_, la data 2010-12-08 22:21:07
De la: pickard, la data 2010-12-08 22:13:41
De la: miss_darine, la data 2010-12-08 22:01:08
De la: pickard, la data 2010-12-08 21:57:58eu sunt insurat cu o femeie de aceeasi varsta si nu as fi in largul meu nici cu o femeie de 35 de ani

haide bre cum sa nu te simti in largul tau cu una doar cu 5 ani mai mica ca doar nu e virgina si fara experienta


zic teoretic !si daca ma gandesc putin cred ca nu m-as simti in largul meu nici cu cineva cu 3 ani mai mica, sau cu un an mai mare sau 10 ani mai mare..cu nimeni


eu cred ca esti putintel indragostit

da ! de tine! esti mama fiului meu! vezi ca s-a insurat cu bombo


am ratat nunta unicului nostru fiu...las ca ne luam altul


wow! iar trebuie sa-l concepem retroactiv! minunat!


eu zic sa incepem maine dimi,cand suntem odihniti..nu riscam nimic...in seara asta eventual facem repetitii
_oktober_
Postat pe 8 Decembrie 2010 22:45
De la: _oktober_, la data 2010-12-08 22:45:26
De la: pickard, la data 2010-12-08 22:41:23
De la: _oktober_, la data 2010-12-08 22:37:09
De la: pickard, la data 2010-12-08 22:32:51
De la: _oktober_, la data 2010-12-08 22:21:07
De la: pickard, la data 2010-12-08 22:13:41
De la: miss_darine, la data 2010-12-08 22:01:08
De la: pickard, la data 2010-12-08 21:57:58eu sunt insurat cu o femeie de aceeasi varsta si nu as fi in largul meu nici cu o femeie de 35 de ani

haide bre cum sa nu te simti in largul tau cu una doar cu 5 ani mai mica ca doar nu e virgina si fara experienta


zic teoretic !si daca ma gandesc putin cred ca nu m-as simti in largul meu nici cu cineva cu 3 ani mai mica, sau cu un an mai mare sau 10 ani mai mare..cu nimeni


eu cred ca esti putintel indragostit

da ! de tine! esti mama fiului meu! vezi ca s-a insurat cu bombo


am ratat nunta unicului nostru fiu...las ca ne luam altul


wow! iar trebuie sa-l concepem retroactiv! minunat!


eu zic sa incepem maine dimi,cand suntem odihniti..nu riscam nimic...in seara asta eventual facem repetitii


da da!repetam fara costume!
pickard
Postat pe 8 Decembrie 2010 22:49
De la: pickard, la data 2010-12-08 22:35:07
De la: valy90, la data 2010-12-08 22:24:35


nepoata! cum ne-ar sta noua la mandoi? am fi ca vorel lis cu nevasta-sa
Valy90
Postat pe 9 Decembrie 2010 23:59
De la: marco918, la data 2010-12-08 22:40:02
De la: pickard, la data 2010-12-08 22:35:07
De la: valy90, la data 2010-12-08 22:24:35


nepoata! cum ne-ar sta noua la mandoi? am fi ca vorel lis cu nevasta-sa







... pai crezi ca o mai intereseaza ... ia uitat cel putin vreo 30 de minute la ea ... sa vezi ce face ... iar daca mai ai si un pub ... ai pus-o !!! ... nu mai scapi de ea ... cica sa nu racesti
...
Valy90
Postat pe 10 Decembrie 2010 00:01
eu zic sa-i faci jocul ; odata si-odata tot trebuie sa se intample ............ la cat e de ,,scolit" , macar vei ramane cu amintirea frumoasa e ,,primei dati " . dar nu face prostia sa te indragostesti de el , pentru ca nu vei rezista decat pana cand va aparea o alta prostuta bruneta ( sau bloda ) , inalta ( sau scunda ) de 17 ani , exact pe gustul lui .
perce_neige
Postat pe 10 Decembrie 2010 06:48
De la: perce_neige, la data 2010-12-10 06:48:21eu zic sa-i faci jocul ; odata si-odata tot trebuie sa se intample ............ la cat e de ,,scolit" , macar vei ramane cu amintirea frumoasa e ,,primei dati " . dar nu face prostia sa te indragostesti de el , pentru ca nu vei rezista decat pana cand va aparea o alta prostuta bruneta ( sau bloda ) , inalta ( sau scunda ) de 17 ani , exact pe gustul lui .







... cita poezie ... dar ... per total nu va ramine cu nimic ... nici macar cu ''amintirea frumoasa'' ... urmatoarea va aparea nu cind va dori ea ci cind o va ochi el ... asa ca ... ramine o telenovela de trei lei ... cu iz de bodegutza ...

marco918
Postat pe 10 Decembrie 2010 22:05
De la: Myria_Celeron, la data 2010-12-08 20:19:26
Voi ce credeti?

ca mai devreme sau mai tarziu vine si mos craciun!

size_back
Postat pe 10 Decembrie 2010 22:13
De la: perce_neige, la data 2010-12-10 06:48:21eu zic sa-i faci jocul ; odata si-odata tot trebuie sa se intample ............ la cat e de ,,scolit" , macar vei ramane cu amintirea frumoasa e ,,primei dati " . dar nu face prostia sa te indragostesti de el , pentru ca nu vei rezista decat pana cand va aparea o alta prostuta bruneta ( sau bloda ) , inalta ( sau scunda ) de 17 ani , exact pe gustul lui .


scuza-ma da asta nu-i un sfat tocmai sanatos pentru o pustoaica de 17 ani!
size_back
Postat pe 10 Decembrie 2010 22:14
De la: size_back, la data 2010-12-10 22:14:13
De la: perce_neige, la data 2010-12-10 06:48:21eu zic sa-i faci jocul ; odata si-odata tot trebuie sa se intample ............ la cat e de ,,scolit" , macar vei ramane cu amintirea frumoasa e ,,primei dati " . dar nu face prostia sa te indragostesti de el , pentru ca nu vei rezista decat pana cand va aparea o alta prostuta bruneta ( sau bloda ) , inalta ( sau scunda ) de 17 ani , exact pe gustul lui .


scuza-ma da asta nu-i un sfat tocmai sanatos pentru o pustoaica de 17 ani!






... sint persoane care au cam ratat in viata ... asa ca si-ar fi dorit sa accelereze mai tare in momentele de inceput ... li se pare acum ca ar fi fost mai fericite (greu de crezut ca niste ''amintiri'' te pot face fericit continuu, doar daca nu ai ceva pasarele la mansarda) ... asa ca ''sfatuiesc'' si pe altii sa incerce poate, poate vor fi mai norocosi ca ei ... cam greu, dar teoretic, nu si practic, e posibil ...

marco918
Postat pe 10 Decembrie 2010 22:22
De la: Myria_Celeron, la data 2010-12-08 20:19:26Stiu ca poate parea nebunesc sau copilaresc,sau cum vreti voi,dar am nevoie de un sfat din partea voastra.Eu am 17 ani si cred m-am indragostit de un barbat de 37,patronul pub-ului in care eu merg zilnic,de 2 ani.El este genul de barbat pe care il visez:lucrat,bine-facut,simpatic,carismatic...Iar eu am toate calitatile pe care el le iubeste la o femeie:sunt bruneta,inalta si tocmai mi-a zis ca a descoperit ca sunt destepata si nematerialista.El se uita numai dupa fete tinere.De vreo 2 luni,mai exact de la ziua mea,se comporta altfel cu mine...Sambata,la club imi ofera mie si unei prietene cate ceva de baut,dar doar atunci cand sunt eu prezenta.Imi permite sa iau acasa cardul clubului cu poze la care nimeni nu are acces,ma priveste pe furis sau,doua lucruri care m-au impresionat:
1.intr-o seara,in momentul in care el a intrat mi-a sunat telefonul(tonul de apel e"Mattyas-secret love").Cand a auzit,s-a oprit in mijloc si s-a uitat in ochii mei,zambind vreo 30 de secunde,pana cand m-am ridicat sa raspund.
2.Am racit de curand si i-a zis barmanului ca daca ma mai trimite la magazin sa-i cumpar de mancare,il bate.Apoi a spus ca trebuie sa cumpere medicamnte de la farmacie ca sa-si ingrijeasca clientii.
Barmanul mi-a zis,mai in gluma,mai in serios ca trebuie sa astept sa fac 18 ani ca sa ma duca in biroul lui.(eu eram curioasa cum arata biroul lui).
Voi ce credeti?Ce simte pentru mine?Ce sa fac?Nu stiu daca e bine sa am o relatie cu un barbat de 37 de ani avand in vedere ca el va dori si sex si eu sunt virgina...oricum nu asta e important acum...
Va rog,da-ti-mi un sfat...mi-e si rusine sa recunosc altcuiva sentimentele..


Prea frumos ca sa fie si adevarat.Dar ce stiu eu ?!?

Postat pe 10 Decembrie 2010 22:29
De la: marco918, la data 2010-12-10 22:22:06
De la: size_back, la data 2010-12-10 22:14:13
De la: perce_neige, la data 2010-12-10 06:48:21eu zic sa-i faci jocul ; odata si-odata tot trebuie sa se intample ............ la cat e de ,,scolit" , macar vei ramane cu amintirea frumoasa e ,,primei dati " . dar nu face prostia sa te indragostesti de el , pentru ca nu vei rezista decat pana cand va aparea o alta prostuta bruneta ( sau bloda ) , inalta ( sau scunda ) de 17 ani , exact pe gustul lui .


scuza-ma da asta nu-i un sfat tocmai sanatos pentru o pustoaica de 17 ani!






... sint persoane care au cam ratat in viata ... asa ca si-ar fi dorit sa accelereze mai tare in momentele de inceput ... li se pare acum ca ar fi fost mai fericite (greu de crezut ca niste ''amintiri'' te pot face fericit continuu, doar daca nu ai ceva pasarele la mansarda) ... asa ca ''sfatuiesc'' si pe altii sa incerce poate, poate vor fi mai norocosi ca ei ... cam greu, dar teoretic, nu si practic, e posibil ...



pai da..mai ales cum sunt pustoaicele astea din ziua de azi...cand cred ca tot ce zboara se si mananca!
si mai ales daca el are si cativa banisori...o masina straina ...deja se si vad iubite!
sa accelereze ce? sa devina femei? cred ca doar o inconstienta si-ar dori asta...
oricum in ziua de azi virginitatea constituie mai mult o problema! trist!
si cand ala daca se forta putin avea copii de varsta ei! mi se pare penibil sa ii sugerezi sa ii faca jocul!
oare asa si-ar sfatui si propria copila?
size_back
Postat pe 10 Decembrie 2010 22:49
De la: size_back, la data 2010-12-10 22:49:41
De la: marco918, la data 2010-12-10 22:22:06
De la: size_back, la data 2010-12-10 22:14:13
De la: perce_neige, la data 2010-12-10 06:48:21eu zic sa-i faci jocul ; odata si-odata tot trebuie sa se intample ............ la cat e de ,,scolit" , macar vei ramane cu amintirea frumoasa e ,,primei dati " . dar nu face prostia sa te indragostesti de el , pentru ca nu vei rezista decat pana cand va aparea o alta prostuta bruneta ( sau bloda ) , inalta ( sau scunda ) de 17 ani , exact pe gustul lui .


scuza-ma da asta nu-i un sfat tocmai sanatos pentru o pustoaica de 17 ani!






... sint persoane care au cam ratat in viata ... asa ca si-ar fi dorit sa accelereze mai tare in momentele de inceput ... li se pare acum ca ar fi fost mai fericite (greu de crezut ca niste ''amintiri'' te pot face fericit continuu, doar daca nu ai ceva pasarele la mansarda) ... asa ca ''sfatuiesc'' si pe altii sa incerce poate, poate vor fi mai norocosi ca ei ... cam greu, dar teoretic, nu si practic, e posibil ...



pai da..mai ales cum sunt pustoaicele astea din ziua de azi...cand cred ca tot ce zboara se si mananca!
si mai ales daca el are si cativa banisori...o masina straina ...deja se si vad iubite!
sa accelereze ce? sa devina femei? cred ca doar o inconstienta si-ar dori asta...
oricum in ziua de azi virginitatea constituie mai mult o problema! trist!
si cand ala daca se forta putin avea copii de varsta ei! mi se pare penibil sa ii sugerezi sa ii faca jocul!
oare asa si-ar sfatui si propria copila?








... aici e buba ... care copila ??? ...

marco918
Postat pe 10 Decembrie 2010 22:58
De la: marco918, la data 2010-12-10 22:58:24
De la: size_back, la data 2010-12-10 22:49:41
De la: marco918, la data 2010-12-10 22:22:06
De la: size_back, la data 2010-12-10 22:14:13
De la: perce_neige, la data 2010-12-10 06:48:21eu zic sa-i faci jocul ; odata si-odata tot trebuie sa se intample ............ la cat e de ,,scolit" , macar vei ramane cu amintirea frumoasa e ,,primei dati " . dar nu face prostia sa te indragostesti de el , pentru ca nu vei rezista decat pana cand va aparea o alta prostuta bruneta ( sau bloda ) , inalta ( sau scunda ) de 17 ani , exact pe gustul lui .


scuza-ma da asta nu-i un sfat tocmai sanatos pentru o pustoaica de 17 ani!






... sint persoane care au cam ratat in viata ... asa ca si-ar fi dorit sa accelereze mai tare in momentele de inceput ... li se pare acum ca ar fi fost mai fericite (greu de crezut ca niste ''amintiri'' te pot face fericit continuu, doar daca nu ai ceva pasarele la mansarda) ... asa ca ''sfatuiesc'' si pe altii sa incerce poate, poate vor fi mai norocosi ca ei ... cam greu, dar teoretic, nu si practic, e posibil ...



pai da..mai ales cum sunt pustoaicele astea din ziua de azi...cand cred ca tot ce zboara se si mananca!
si mai ales daca el are si cativa banisori...o masina straina ...deja se si vad iubite!
sa accelereze ce? sa devina femei? cred ca doar o inconstienta si-ar dori asta...
oricum in ziua de azi virginitatea constituie mai mult o problema! trist!
si cand ala daca se forta putin avea copii de varsta ei! mi se pare penibil sa ii sugerezi sa ii faca jocul!
oare asa si-ar sfatui si propria copila?








... aici e buba ... care copila ??? ...



hmmm...nu stiu..da nici pe o straina n-as sfatui-o asa!
size_back
Postat pe 10 Decembrie 2010 23:04
De la: pinguina, la data 2010-12-08 20:39:29Un pic cam mare diferenta...ce sa zic?!?
Cea mai mare diferenta este de mentalitate...el vrea ceva, tu altceva...el gandeste ca la 37, tu ca la 17...
El asa cum tu spui se uita numai dupa fete tinere...ce crezi ca vrea sa le faca? doar sa le creasca? ca ii place lui sa fie taticul lor?
Eu nu spun ca nu o avea sentimente fata de tine...dar nu cred ca sunt chiar alea la care te gandesti tu...sau pe care ai vrea tu sa le aiba.
Plus ca el stie exact cum sa se poarte cu tine, stie ce sa-ti faca si ce sa-ti spuna ca sa te aprinda...are foarte multa experienta sunt sigura...pentru ca are totusi o varsta (nu spun ca e batran...sa nu intelegi asta...dar clar a trait mult mai mult decat tine).
Trebuie sa fii foarte atenta...bine depinde si ce iti doresti tu de la el...
Daca vrei o relatie in care sa te iubeasca si sa fiti impreuna...probabil ca o poti avea...dar trebuie sa fii cu un pas inaintea lui cel putin...sa fii mai inteligenta...
Daca vrei numai asa ceva...usor...de vara...atunci cred ca poti sa te duci sa vezi biroul lui...din curiozitate (bye the way...crezi ca barmanul ala e idiot de a zis faza cu 18 ani? cred ca stie el ceva...si ar fi trebuit sa-ti dea de gandit)


si cum sa fiu cu un pas inaintea lui?
Myria_Celeron
Postat pe 11 Decembrie 2010 11:07
De la: valy90, la data 2010-12-08 21:01:38
De la: Myria_Celeron, la data 2010-12-08 20:19:26Stiu ca poate parea nebunesc sau copilaresc,sau cum vreti voi,dar am nevoie de un sfat din partea voastra.Eu am 17 ani si cred m-am indragostit de un barbat de 37,patronul pub-ului in care eu merg zilnic,de 2 ani.El este genul de barbat pe care il visez:lucrat,bine-facut,simpatic,carismatic...Iar eu am toate calitatile pe care el le iubeste la o femeie:sunt bruneta,inalta si tocmai mi-a zis ca a descoperit ca sunt destepata si nematerialista.El se uita numai dupa fete tinere.De vreo 2 luni,mai exact de la ziua mea,se comporta altfel cu mine...Sambata,la club imi ofera mie si unei prietene cate ceva de baut,dar doar atunci cand sunt eu prezenta.Imi permite sa iau acasa cardul clubului cu poze la care nimeni nu are acces,ma priveste pe furis sau,doua lucruri care m-au impresionat:
1.intr-o seara,in momentul in care el a intrat mi-a sunat telefonul(tonul de apel e"Mattyas-secret love").Cand a auzit,s-a oprit in mijloc si s-a uitat in ochii mei,zambind vreo 30 de secunde,pana cand m-am ridicat sa raspund.
2.Am racit de curand si i-a zis barmanului ca daca ma mai trimite la magazin sa-i cumpar de mancare,il bate.Apoi a spus ca trebuie sa cumpere medicamnte de la farmacie ca sa-si ingrijeasca clientii.
Barmanul mi-a zis,mai in gluma,mai in serios ca trebuie sa astept sa fac 18 ani ca sa ma duca in biroul lui.(eu eram curioasa cum arata biroul lui).
Voi ce credeti?Ce simte pentru mine?Ce sa fac?Nu stiu daca e bine sa am o relatie cu un barbat de 37 de ani avand in vedere ca el va dori si sex si eu sunt virgina...oricum nu asta e important acum...
Va rog,da-ti-mi un sfat...mi-e si rusine sa recunosc altcuiva sentimentele..
unul mai apropiat de varsta ta,n-ai gasit?Ai grija,cum iti asterni asa dormi El are familie?

Nu,nu are familie.Are o prietena de 23 de ani.
Myria_Celeron
Postat pe 11 Decembrie 2010 11:09
De la: miss_darine, la data 2010-12-08 21:26:21
De la: pinguina, la data 2010-12-08 21:19:00
Daca ai stii cate cazuri cunosc...in care ai spun ca au cel mult prietena...si ei au acasa nevasta si copil...si le iese de fiecare data...

ha...pai la 37 de ani sa fiti sigure ca e insurat sau in concubinaj de ceva vreme...dar una de varsta lui l-ar mirosi imediat...pe cand fatuca asta la 17 ani ii va lua de bune toate minciunile


Stiu ca are o prietena de 2 ani.Ea are 22-23 de ani.Toata lumea zice ca seman foarte bine cu ea.Dar pe ea a inselat-o ceva vreme cu o tipa de 18 ani..
Myria_Celeron
Postat pe 11 Decembrie 2010 11:11
De la: marco918, la data 2010-12-08 22:40:02
De la: pickard, la data 2010-12-08 22:35:07
De la: valy90, la data 2010-12-08 22:24:35


nepoata! cum ne-ar sta noua la mandoi? am fi ca vorel lis cu nevasta-sa







... pai crezi ca o mai intereseaza ... ia uitat cel putin vreo 30 de minute la ea ... sa vezi ce face ... iar daca mai ai si un pub ... ai pus-o !!! ... nu mai scapi de ea ... cica sa nu racesti
...


1.Chiar nu ma intereseaza ce are..poate avea cele mai mari firme din tara,sau poate fi somer.chiar nu ma intereseaza.pe mine numa atrag banii,ci persoana respectiva.Si faza aia cu privirea a fost ceva ce am simtit si nu ma intereseaza daca faceti misto sau nu...
Myria_Celeron
Postat pe 11 Decembrie 2010 11:17
De la: size_back, la data 2010-12-10 22:49:41
De la: marco918, la data 2010-12-10 22:22:06
De la: size_back, la data 2010-12-10 22:14:13
De la: perce_neige, la data 2010-12-10 06:48:21eu zic sa-i faci jocul ; odata si-odata tot trebuie sa se intample ............ la cat e de ,,scolit" , macar vei ramane cu amintirea frumoasa e ,,primei dati " . dar nu face prostia sa te indragostesti de el , pentru ca nu vei rezista decat pana cand va aparea o alta prostuta bruneta ( sau bloda ) , inalta ( sau scunda ) de 17 ani , exact pe gustul lui .


scuza-ma da asta nu-i un sfat tocmai sanatos pentru o pustoaica de 17 ani!






... sint persoane care au cam ratat in viata ... asa ca si-ar fi dorit sa accelereze mai tare in momentele de inceput ... li se pare acum ca ar fi fost mai fericite (greu de crezut ca niste ''amintiri'' te pot face fericit continuu, doar daca nu ai ceva pasarele la mansarda) ... asa ca ''sfatuiesc'' si pe altii sa incerce poate, poate vor fi mai norocosi ca ei ... cam greu, dar teoretic, nu si practic, e posibil ...



pai da..mai ales cum sunt pustoaicele astea din ziua de azi...cand cred ca tot ce zboara se si mananca!
si mai ales daca el are si cativa banisori...o masina straina ...deja se si vad iubite!
sa accelereze ce? sa devina femei? cred ca doar o inconstienta si-ar dori asta...
oricum in ziua de azi virginitatea constituie mai mult o problema! trist!
si cand ala daca se forta putin avea copii de varsta ei! mi se pare penibil sa ii sugerezi sa ii faca jocul!
oare asa si-ar sfatui si propria copila?

cum am zis si mai sus,chiar nu ma intereseaza banii,masinile si altele de genul.si pentru mine este chiar o mandrie faptul ca sunt virgina.de ce ar trebui sa fie o problema?chiar nu pot intelege..
Myria_Celeron
Postat pe 11 Decembrie 2010 11:20
:) naspa situatie...
LadyC_
Postat pe 15 Decembrie 2010 01:30
De la: Myria_Celeron, la data 2010-12-11 11:11:24
De la: miss_darine, la data 2010-12-08 21:26:21
De la: pinguina, la data 2010-12-08 21:19:00
Daca ai stii cate cazuri cunosc...in care ai spun ca au cel mult prietena...si ei au acasa nevasta si copil...si le iese de fiecare data...

ha...pai la 37 de ani sa fiti sigure ca e insurat sau in concubinaj de ceva vreme...dar una de varsta lui l-ar mirosi imediat...pe cand fatuca asta la 17 ani ii va lua de bune toate minciunile


Stiu ca are o prietena de 2 ani.Ea are 22-23 de ani.Toata lumea zice ca seman foarte bine cu ea.Dar pe ea a inselat-o ceva vreme cu o tipa de 18 ani..


Stii ca are iubita de 2 ani si ca a inselat-o "o vreme" cu una de 18,mai intrebi ce sa faci?
Daca incepi asa eu iti prevad un viitor furtunos
Barbie30_
Postat pe 15 Decembrie 2010 08:12
Te-ai intrebat de ce isi alege iubite care au 17-18 ani atata timp cat el are 37? Iti zic yo:ca sunt mai mici si multttt mai proaste si le manevreaza cum vrea.Probabil o sa te aiba si pe tine o tura..doua..trei,ca de ...daca fata(adica tu) vrea scarpinata el de ce sa zica nu?!
Barbie30_
Postat pe 15 Decembrie 2010 08:17
nu merg relatiile cu diferenta de varsta la un moment dat o sa va despartiti si o sa regreti ca ai pirdut timpul spun din experienta,unul de varsta ta te intelege mai bine
kudika004836
Postat pe 31 Decembrie 2010 15:05
in afara ca este patron si asa cum iti place ,ce altceva mai stii despre el? despre trecutul lui,prezent etc etc... insurat? divortat? copii?

ai 17 anisori...e varsta aceea complicata la care te simti cea mai frumoasa,cea mai vruta,cea mai stralucitoare. ai grija cu cine iti doresti sa fii si nu-ti mai dorii sa vezi cum arata biroul lui... bine ti-a spus barmanul,ca tre sa ai 18 ani sa poti vedea biroul... inseamna ce ceva se intampla acolo...ceva ce este legal sa se intample daca varstele trec de 18 ani !!! mult succes si multa minte. este usor sa te lasi impresionata de o privire si un zambet lung de 30 de sec... este usor sa crezi ca l-ar invinetii pe barman daca te-ar mai trimite la magazin sau nu stiu unde...si este fooooaaaarte impresionat sa vezi cum cineva ti-ar lua pastile pt raceala...
te rog. ... adica...pt binele tau. nu ai experienta..sa nu crezi ca un om ca el te-ar lua de nevasta sau ar accepta o relatie lunga serioasa cu tine. cum ai explica prietenilor?familiei?
este bine pt un barbat ca el sa tine "carnea proaspata" la rece pana se poate "manca" legal!!! ai grija de tine
Brunette_25
Postat pe 2 Ianuarie 2011 21:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pfff il plac si cred ca si el ma place... 10 De la: anyellaaa 4 Noiembrie 2009 01:15
hope... 23 De la: kudika355054 19 Iulie 2011 20:00
Intrebare de 100 de puncte 14 De la: i_andra 14 August 2010 20:39
Relatie imposibila sau nu? 2 De la: kudika_26380 27 Martie 2016 13:26
vio 39 De la: Katty03 14 Iunie 2009 09:30