Setari Cookie-uri

am nevoie de un sfat

Am cunoscut un baiat pe internet cu care am vb numai pe messenger si la telefon timp de un an de zile....dupa acest an a venit la mine acasa(facand o distantza de aproximativ 300 km) si ne-am vazut si ne-am placut iar la o luna de zile am fost eu la el de am stat vreo 2 saptamani .In acest timp i-am cunoscut familia insa e foarte gelos si ma acuza mereu k l-am inselat in acel an de zile si ii e frik sa nu-l insel si acum k sunt la distantza fatza de el.La un impuls mi-a zis sa intru in somaj deoarece eu lucrez si sa ma duk sa stau la el dar apoi dupa cateva zile a zis k ramane sa discutam in timp acest subiect.............cat timp sa astept sa ia o decizie.............oare ce sa fac??????????Va rog ajutati-ma cu niste raspunsuri
Iully_23
Postat pe 5 August 2010 22:49
sa mergi la munca,soro!!!
hai ca pe asta n-am mai auzit-o
mitura
Postat pe 5 August 2010 22:52
De la: mitura, la data 2010-08-05 22:52:22sa mergi la munca,soro!!!
hai ca pe asta n-am mai auzit-o



Mituleee....e criza !!!!

anastasia_m
Postat pe 5 August 2010 22:53
De la: Iully_23, la data 2010-08-05 22:49:16Am cunoscut un baiat pe internet cu care am vb numai pe messenger si la telefon timp de un an de zile....dupa acest an a venit la mine acasa(facand o distantza de aproximativ 300 km) si ne-am vazut si ne-am placut iar la o luna de zile am fost eu la el de am stat vreo 2 saptamani .In acest timp i-am cunoscut familia insa e foarte gelos si ma acuza mereu k l-am inselat in acel an de zile si ii e frik sa nu-l insel si acum k sunt la distantza fatza de el.La un impuls mi-a zis sa intru in somaj deoarece eu lucrez si sa ma duk sa stau la el dar apoi dupa cateva zile a zis k ramane sa discutam in timp acest subiect.............cat timp sa astept sa ia o decizie.............oare ce sa fac??????????Va rog ajutati-ma cu niste raspunsuri



Cred ca cel mai bine ar fi sa discuti cu el si sa ii explici ca nu poti sa iti lasi locul de munca doar din cauza unei crize de gelozie. Explica-i ca nu are motive sa fie gelos si dovedeste-i ca tii la el ca sa capete incredere in cuvintele tale. Daca te gandesti sa renunti in final la locul de munca pentru a te muta cu el asigura-te ca iti gasesti acolo mai intai ceva de lucru. Nu va cunosc pe niciunul si nu stiu ce fel de persoane sunteti, dar consider ca cel mai bine este sa fii independenta in caz de te duci la el. Sper ca ti-am fost de folos cat de cat, mai multe nu prea stiu ce sa zic.
tazz_woman
Postat pe 5 August 2010 22:55
De la: anastasia_m, la data 2010-08-05 22:53:37
De la: mitura, la data 2010-08-05 22:52:22sa mergi la munca,soro!!!
hai ca pe asta n-am mai auzit-o



Mituleee....e criza !!!!




..ta,mi se pare mie.
Io cred ca de la prea mult trafic.
Spune repede subiectul zilei
mitura
Postat pe 5 August 2010 22:57
De la: Iully_23, la data 2010-08-05 22:49:16Am cunoscut un baiat pe internet cu care am vb numai pe messenger si la telefon timp de un an de zile....dupa acest an a venit la mine acasa(facand o distantza de aproximativ 300 km) si ne-am vazut si ne-am placut iar la o luna de zile am fost eu la el de am stat vreo 2 saptamani .In acest timp i-am cunoscut familia insa e foarte gelos si ma acuza mereu k l-am inselat in acel an de zile si ii e frik sa nu-l insel si acum k sunt la distantza fatza de el.La un impuls mi-a zis sa intru in somaj deoarece eu lucrez si sa ma duk sa stau la el dar apoi dupa cateva zile a zis k ramane sa discutam in timp acest subiect.............cat timp sa astept sa ia o decizie.............oare ce sa fac??????????Va rog ajutati-ma cu niste raspunsuri

sa renunti la slujba ca asa i se nazareste lui?? daca vrei sa ajungi in strada fa-o
clau19
Postat pe 5 August 2010 22:58
Mi se pare cam posesiv baiatul asta! Ai grija, gelozia e boala grea, nu mori de ea, dar mori cu ea. Daca acum incearca sa-ti impuna niste lucruri, imagineaza-ti ce va fi daca te mariti cu el! In plus, nu-mi place intrebarea din final. Cat timp sa astepti sa ia o decizie? Stiam ca, intr-un cuplu, deciziile sunt luate de comun acord.
kitty_na
Postat pe 5 August 2010 23:11
faci ce vrei dar faza cu serviciu .................................
credema alti oameni cauta si tu arunci
daca te arunca el dupa cateva luni sa vezi ce faci dupaia................
deci in 2 sapt are crize de gelozie .dar mai incolo,chear are probleme omu
alyn27
Postat pe 6 August 2010 00:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
anii... cat de mult conteaza diferenta de varsta? 34 De la: kudyka_ta 12 Iulie 2010 03:16
nelutescu@yahoo.com 6 De la: ella_c 24 Aprilie 2010 18:56
Alexandra 7 De la: cami_goanga10 8 Aprilie 2010 00:43
o alta dilema in dragoste 36 De la: sirghea 7 Februarie 2010 12:27
nu mai stiu nimic...sunt intr-o mare dilema ..oare ce sa fac??help me please! 56 De la: crisss31 29 Iunie 2009 17:39