Setari Cookie-uri

Un sfat va rog

Suntem impreuna de 2 ani, nu locuim impreuna,ambii avem 22ani!! deseori sa intimpla neintelegeri intre noi (ele vin din partea mea) nustiu din ce cauza adesea ori se intimpla ca nu mai am placere sa o sarut,sa vorbim,chiar si strig aiurea de la fleacuri la ea!! am incercat de mai multe ori sa ne despartim,dar dupa ce se intimpla asta simt ca ea este persoana de care am nevoie, eu o sun si iar relatia continua!! Refeitor la ea,ma iubeste ,ma intelege mereu,nu se contrazice cu mine kiar dc asa fi gresit,e in stare sami ierte orice(poate asta si ar fi motivul ca imi pierd interesul fata de ea)

Acum de o zi iar ne-am despartiti,si iar am simtit ceva in inima ca nu pot fara ea!! nu stiu ce sa fac sa ma abtin,sau sa o sun din nou!! sau sa incerc so uit
Ce se intimpla? E obisnuinta sau dragoste?
marin88
Postat pe 4 Ianuarie 2011 16:04
De la: marin88, la data 2011-01-04 16:04:33Suntem impreuna de 2 ani, nu locuim impreuna,ambii avem 22ani!! deseori sa intimpla neintelegeri intre noi (ele vin din partea mea) nustiu din ce cauza adesea ori se intimpla ca nu mai am placere sa o sarut,sa vorbim,chiar si strig aiurea de la fleacuri la ea!! am incercat de mai multe ori sa ne despartim,dar dupa ce se intimpla asta simt ca ea este persoana de care am nevoie, eu o sun si iar relatia continua!! Refeitor la ea,ma iubeste ,ma intelege mereu,nu se contrazice cu mine kiar dc asa fi gresit,e in stare sami ierte orice(poate asta si ar fi motivul ca imi pierd interesul fata de ea)

Acum de o zi iar ne-am despartiti,si iar am simtit ceva in inima ca nu pot fara ea!! nu stiu ce sa fac sa ma abtin,sau sa o sun din nou!! sau sa incerc so uit
Ce se intimpla? E obisnuinta sau dragoste?
daca explicai mai bine,poate ti-as fi dat un sfat
Valy90
Postat pe 4 Ianuarie 2011 16:13
De la: marin88, la data 2011-01-04 16:04:33Suntem impreuna de 2 ani, nu locuim impreuna,ambii avem 22ani!! deseori sa intimpla neintelegeri intre noi (ele vin din partea mea) nustiu din ce cauza adesea ori se intimpla ca nu mai am placere sa o sarut,sa vorbim,chiar si strig aiurea de la fleacuri la ea!! am incercat de mai multe ori sa ne despartim,dar dupa ce se intimpla asta simt ca ea este persoana de care am nevoie, eu o sun si iar relatia continua!! Refeitor la ea,ma iubeste ,ma intelege mereu,nu se contrazice cu mine kiar dc asa fi gresit,e in stare sami ierte orice(poate asta si ar fi motivul ca imi pierd interesul fata de ea)

Acum de o zi iar ne-am despartiti,si iar am simtit ceva in inima ca nu pot fara ea!! nu stiu ce sa fac sa ma abtin,sau sa o sun din nou!! sau sa incerc so uit
Ce se intimpla? E obisnuinta sau dragoste?


Probabil te-ai plictisit de aceasta relatie. E si vina ei ca nu stie sa te tina "pe jar", iti permite si iarta orice. Sunt convinsa ca o iubesti. Daca i-ai gresit mergi sa-ti ceri iertare.
mimi_ca29
Postat pe 4 Ianuarie 2011 16:18
Cred ca tu vei continua asa la nesfarsit . Ti se face dor de ea hop te intorci , apoi in interiorul tau simti ca nu e ce iti doresti in totalitate , dupa ce iti trece dorul si iar te certi cu ea . Parerea mea e ca partenera ta nu se respecta destul , daca ar lua putina initiativa si putina mandrie , cred ca te-ai purta altfel . Ceea ce lipseste din ea te enerveaza cand sunteti impreuna .
Alex_Bodea
Postat pe 4 Ianuarie 2011 18:14
pana se satura ea si te lasa sa crezi ca te poti intoarce linistit... cand colo ea deja s-a trezit si realizeaza cat de plictisita este de tine. pana gaseste ceva /pe cineva mai bun! la cum povestesti ca te porti cu ea ,o persoana daca apara acum in viata ei si o trateaza cum tu nu o faci fii SIGUR ca va alege sa fie cu el...si instantaneu te va uita! ai grija. ori ramai cu ea si-ti scoti chestiile astea din minte ... ceea ce pare cam imposibil pt ca te-ai OBISNUIT sa o lasi si o iei cand vrei...ori lasa fata in pace sa guste din viata ca ,sunt sigura...dupa tine va invata sa iubeasca cu adevarat! pt ca tu fiind asa cu ea ,ea va aprecia orice gest frumos de la un alt baiat. AI GRIJA!
Brunette_25
Postat pe 8 Ianuarie 2011 22:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un sfat ..daca puteti sa imi dati 17 De la: felicias72 18 Iunie 2010 13:08
Salut 4 De la: nucuta 26 Iunie 2010 16:38
si baietii plang cate-odata 98 De la: cazacitza_ankat 25 Martie 2009 00:00
Constelatii familiale 2 De la: iacinta 26 Februarie 2010 20:06
sfat..va rog..:( 18 De la: diana_franch 28 Septembrie 2009 19:56