Setari Cookie-uri

Aplic unghii false

Aplic unghii false cu gel, de o calitate deosebita, la un super pret!!!

Preturi!

Aplicare unghii – 70 lei
Intretinere unghii ( se recomanda o data la cel mult 2 saptamani) –45 lei –daca v-ati pus unghiile la mine sau 55 lei daca nu
Aplicare unghie cazuta – 5 lei
French permanent – 10 lei
Protectie gel pe unghia naturala – 40 lei
Indepartare unghii false – 30 lei
Manichiura SPA – 40 lei
Model cu cristale Swarovski– 2.5 lei/deget
Manichiura clasica – 10 lei
oje profesionale -OPI, ORLY, Elizabeth Arden +10 lei
Deplasarea la domiciliul dumneavoastra variaza in functie de zona unde va aflati,
si se calculeaza in momentul programarii telefonice
sau prin e-mail Va astept pentru programari!
versaj21@yahoo.com
cu drag Veronica

versaj21
Postat pe 5 Ianuarie 2011 15:09
De la: versaj21, la data 2011-01-05 15:09:37Aplic unghii false cu gel, de o calitate deosebita, la un super pret!!!

Preturi!

Aplicare unghii – 70 lei
Intretinere unghii ( se recomanda o data la cel mult 2 saptamani) –45 lei –daca v-ati pus unghiile la mine sau 55 lei daca nu
Aplicare unghie cazuta – 5 lei
French permanent – 10 lei
Protectie gel pe unghia naturala – 40 lei
Indepartare unghii false – 30 lei
Manichiura SPA – 40 lei
Model cu cristale Swarovski– 2.5 lei/deget
Manichiura clasica – 10 lei
oje profesionale -OPI, ORLY, Elizabeth Arden +10 lei
Deplasarea la domiciliul dumneavoastra variaza in functie de zona unde va aflati,
si se calculeaza in momentul programarii telefonice
sau prin e-mail Va astept pentru programari!
versaj21@yahoo.com
cu drag Veronica




or. Bucuresti
versaj21
Postat pe 5 Ianuarie 2011 15:10
unde se fac cele mai bune cursuri ptr a putea ajunge sa faci, ceea ce faci, tu?
ruby4you
Postat pe 6 Ianuarie 2011 10:48
eu am facut cursurile in Seoul, Corea si in Republica Moldova in Bucuresti sunt de putin timp
versaj21
Postat pe 6 Ianuarie 2011 20:28
Cele mai bune cursuri se fac in Ucraina si Rusia, desigur si R Moldova
am mers la niste cursuri aici in Bucuresti din curiozitate, dar pot sa zic, ca nu se compara
cu ce am invatat in alte parti
banii iau luat, dar nu mi-au raspuns la niste intrebari elimentare la care stiam raspunsul bineinteles

in fine eu recomand sa nu dati banii aiurea pentru ce se preda aici.....nu merita
pana la urma e alegerea fiecarui sa faca ce vrea cu banii lui

mult succes!
versaj21
Postat pe 6 Ianuarie 2011 20:37
De la: ruby4you, la data 2011-01-06 10:48:35unde se fac cele mai bune cursuri ptr a putea ajunge sa faci, ceea ce faci, tu?
iuliacio
Postat pe 12 Ianuarie 2011 17:52
Draga mea, nu toata lumea poate sa faca cursuri unghii false la Seoul si in Republica Moldova si nici nu putem generaliza vis a vis de ce se face in Romania. Este adevarat ca in Romania, ca peste tot de altfel, sunt si scoli pe care nu le intereseaza decit sa ia banii.
Dar Sunt scoli acreditate unde se fac cursuri cu adevarat profesioniste, tinute de persoane cu inalta tinuta profesionala. Nu dau nume deoarece inseamna sa le fac reclama si nu vreau. Daca vrei pot sa-ti dau aceste informatii in particular.
Nu stiu la ce scoli a mers d.ra VERSAJ 21 si a fost atit de dezamagita, dar eu stiu cel putin 5 scolli unde se invata cu adevarat sa faci unghii false de la persoane scolite de asemenea in alte tari. Nu vad de ce trebuie neaparat sa mergem in Rep. Moldova sa facem cursuri pentru unghii??? Este ff adevarat ca in materie de Design sunt foarte tari, dar nu trebuie sa le dam o sansa celor buni din Romania
De ex. iti recomand una din aceste scoli Elite Nail Art in Bucuresti , poti intra pe site www.cursuri-unghii-false.ro si ai sa te lamuresti.
sau daca vrei din zona de la tine(ma rog, apropiat cit de cit) este Wigmond- importator produse Crystal Nails, un brand exceptional. sau Magnetic, care au si traineri de exceptie, persoane cu multa experienta si daruire profesionala.
daca mai doresti informatii care concorda cu realitatea iti stau la dispozitie
O seara placuta iti doresc
iuliacio
Postat pe 12 Ianuarie 2011 18:16
www.cosmeticbox.ro Primesti cadou un rimel REVLON de alungire la o comanda cu valoare mai mare de 90 ron si transport gratuit la o comanda cu valoare mai mare de 50 ron.
cosmeticbox
Postat pe 14 Ianuarie 2011 09:20
fetelor de curand mi-am pus unghii cu gel la un salon din zona mosilor, mai exact in rond la izvorul rece si am fost foarte, foarte multumita de felul in care lucreaza.folosesc numai produse aduse din moldova ( care le folosesc basarabencele), si va recomand acest salon cu toata increderea. eu am trecut prin multe experiente la saloanele in care am mai fost si nu am fost multumita de loc ( ba imi crapau, ba mi se rupeau etc) in concluzie nu erau bine puse si cu siguranta nici produsele nu erau bune. daca va intereseaza mergeti aici si in luna martie am vazut ca au si o promotie de 50% la aplicare gel pe unghie naturala ( adica 60 ron ) si 20% reducere la intretinere (adica 50 ron). numarul pers la care eu am fost este 0766.33.00.05 - va garantez ca este super.Si inca un lucru NICIODATA o persoana care va pune unghii acasa nu o sa fie o profesionista la fel ca una care lucreaza intr-un salon - si mai ganditi-va si la sterilizarea ustensilelor ( am patit-o pe propria piele ) - deci nu va recomand decat sa mergeti la un salon. Va pup
madalina_crangus
Postat pe 4 Martie 2011 14:30
Buna. Te-ar interesa o colaborare?
Ma poti contacta la 0728797359.
serban1975
Postat pe 5 Martie 2012 10:14
De la: versaj21, la data 2011-01-06 20:37:13Cele mai bune cursuri se fac in Ucraina si Rusia, desigur si R Moldova
am mers la niste cursuri aici in Bucuresti din curiozitate, dar pot sa zic, ca nu se compara
cu ce am invatat in alte parti
banii iau luat, dar nu mi-au raspuns la niste intrebari elimentare la care stiam raspunsul bineinteles

in fine eu recomand sa nu dati banii aiurea pentru ce se preda aici.....nu merita
pana la urma e alegerea fiecarui sa faca ce vrea cu banii lui

mult succes!

Buna. Te-ar interesa o colaborare?
Ma poti contacta la 0728797359.
serban1975
Postat pe 5 Martie 2012 10:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sprancenele perfecte 9 De la: dayy 22 Ianuarie 2013 13:27
ANTI-VERGETURI 1 De la: kudika_7670 23 Noiembrie 2012 08:19
cate femei isi doresc sa le tina barbatul 4 ore in actiune? 246 De la: kudika_929658 2 August 2013 16:09
card de fidelitate Marionnaud 3 De la: Titanika 2 Iulie 2013 10:37
vichy normaderm 2 De la: jurnalul 9 Decembrie 2010 18:56