Setari Cookie-uri

"caut un sot si nu gasesc;rog toti barbatii sa apeleze la mine":))glumesc..vreau sa ne mutam impreuna..daca gresesc IAR?!..HELP

De la: kudika195501, la data 2011-01-15 14:57:44
De la: deliutzaa, la data 2011-01-15 12:47:03
De la: justytheone, la data 2011-01-14 22:17:43
ne-am despartit.. ...adica, eu m-am despratit de el..a incercat sa vb azi cu mine, dar nu i-am raspuns la tel si nici nu cred ca va insista.. ...si apelurile de azi..pot sa jur ca nu au insemnat decat un gest, prin care sa mimeze ca i-ar pasa ca nu mai vreau relatia..."vax!".."frectie la picior de lemn".. ...acum, incepe greul pentru mine..


nu trebuie sa consideri ca incepe greul. important e ca ai luat hotararea asta. eu una te felicit ca ai dat dovada de curaj! gandeste-te ca acum esti libera si poti face ce iti trece prin cap fara sa dai explicatii cuiva. incearca sa nu stai singura , ci cauta-ti intotdeauna preocupari alaturi de prietenele tale (imposibil sa nu ai o amica cu care ai putea sa iesi in oras la o cafea, de exemplu). daca nu poti face asta si vrei sa stai in casa ...te poti uita la un film, sa o ajuti pe mama ta la bucatarie...incearca sa faci lucruri la care ai cam renuntat in ultima perioada. e randul tau sa iti faci poftele! capu' sus si mergi inainte !

...CURAJ!!! ...ce curaj fatuco?...vorbesti de parca ai face un mare act de bravura, ei afla, nimeni nu te tine cu forta...si nici nu mai esti in vremurile sau locatia in care pentru asemenea fapte sa fi omorata cu pietre...mare acte de bravura, bravos!!!...ce mai pot zice...de abia astept ziua in care va dati cu "creierii de pereti"...si astept sa va impartasiti pe forum...dar adevarul e ca nu veti recunoaste acest fapt niciodata...pentru ca ...na...cum sa greseasca marele erou, curajosul si bravul "soldat" care-si abandoneaza camaradul in "focul luptei"


aoleu domnule nu ma luat icu "fatuca" pt ca o sa ma pierdeti pe drum poate ma intimidez
iar daca pt dvs nu este chiar o dovada de curaj..inseamna ca va este foarte ushor sa dati cu piciorul unei relatii. ce sa zic?! replica: "femeile pot mima orgasmult, barbatii o intreaga relatie" consider ca vi se cam potriveste
deliutzaa
Postat pe 17 Ianuarie 2011 17:39
De la: kudika195501, la data 2011-01-16 18:37:35
De la: justytheone, la data 2011-01-16 18:27:59
De la: deliutzaa, la data 2011-01-15 12:47:03
De la: justytheone, la data 2011-01-14 22:17:43
ne-am despartit.. ...adica, eu m-am despratit de el..a incercat sa vb azi cu mine, dar nu i-am raspuns la tel si nici nu cred ca va insista.. ...si apelurile de azi..pot sa jur ca nu au insemnat decat un gest, prin care sa mimeze ca i-ar pasa ca nu mai vreau relatia..."vax!".."frectie la picior de lemn".. ...acum, incepe greul pentru mine..


nu trebuie sa consideri ca incepe greul. important e ca ai luat hotararea asta. eu una te felicit ca ai dat dovada de curaj! gandeste-te ca acum esti libera si poti face ce iti trece prin cap fara sa dai explicatii cuiva. incearca sa nu stai singura , ci cauta-ti intotdeauna preocupari alaturi de prietenele tale (imposibil sa nu ai o amica cu care ai putea sa iesi in oras la o cafea, de exemplu). daca nu poti face asta si vrei sa stai in casa ...te poti uita la un film, sa o ajuti pe mama ta la bucatarie...incearca sa faci lucruri la care ai cam renuntat in ultima perioada. e randul tau sa iti faci poftele! capu' sus si mergi inainte !


multumesc!!! daaa..chiar asa ma facut...am plecat sa ma plimb in orasul in care am facut facultatea, m-am intalnit cu foste colege, cu fosti profesori, am depanat amintiri, am fost in club, am dansat pe boxe (ceva ce nu am mai facut pana acum ), m-am distrat cat am putut..pana dimineata..o sa fac tot posibilul sa fiu ocupata..mentionez ca de cand m-a sunat prima data (de cand ne-am despartit), au mai urmat telefoane ( nu f multe) si mesaj..citez: "sa vorbim prieteneste" ..ya, right!!! ..ce convenabil...sa stie ca ma are si pe mine de "rezerva", in cazul in care nu-i iese "pasenta ".. ..vezi sa nu!!

...esti f interesanta, ce sa povestesc...acuma esti tare ptr ca stii ca-l ai oricand la mana, ai grija, nu dureaza o vesnicie...iar cel mai tare ma enerveaza cand ganditi in locul celuilalt fara sa ascultati ce are de zis...de parca aveti acces la gandurile celuilalt...ce va mai place sa raniti...ce va mai place sa calcati inimile celui care va iubeste....parca ar fi o joaca ptr voi...pe cuvant daca va inteleg.


tu tot o tragi atata cu ranitu' asta ..cu ce l-a ranit? ca incearca sa treaca peste??..NU sunt de acord, dar e doar parerea mea HI HI. si luand-o pe alta parte el nu a ranit-o pe ea in momentul in care i-a spus ca mai tine la o tipa da aia e plecata... sa fim un pic seriosi!!! hai zi ca a dat dovata de sinceritate
deliutzaa
Postat pe 17 Ianuarie 2011 17:48
De la: justytheone, la data 2011-01-16 19:34:51
bine, nu mai "vorbi" cu mine..scrie-mi.. ..daaaa..pune-te in genunchi, cu trandafirul intre dinti, zi-mi ca ma iubesti si ca nu-ti poti imagina viata fara mine


ahahahaha cat am ras ! ce imi place de justy
deliutzaa
Postat pe 17 Ianuarie 2011 17:51
sant ortodox domnisoara dar cand yubesti cu adevarat pe cineva, ce sa faci suferi.chiar m-am otravit pentru ea si tot degeaba, si inima si gandul imi este tot la ea.de cate ori ovad imi aduc aminte de dragostea si yubirea care am avuto pt ea.sincer stiu ca voi femeile in general credeti ca barbati sant netrebnici.dar firea mea asa este .am luato din dragoste, de la orfelinat, nu era bogata, si tot am yubito.
kudika314400
Postat pe 17 Ianuarie 2011 20:32
ea lucra la bar si intr-o seara a sunat telefonul ei. era in bucatarie, si a spus ca nu a sunat . eu m-am dus in bucatarie si displeiul la telefon nu era stins asa ca m-am uitat sa vad cine a sunat, dar surpriza nu era nici mesaj nici apel deoarece ea lea sters. am intrebato cine a fost si mia zis ca nu e obligata sa-mi spuna. de atunci a inceput cearta
kudika314400
Postat pe 17 Ianuarie 2011 20:41
sant batran oarecum si as vrea sa-ti spun mai multe dar sa stii ca e foarte greu e mult prea comlicata viata
kudika349791
Postat pe 17 Ianuarie 2011 21:08
De la: mimi_ca29, la data 2011-01-17 09:35:15
De la: justytheone, la data 2011-01-17 01:03:49
De la: kudika195501, la data 2011-01-17 00:58:42
De la: justytheone, la data 2011-01-17 00:53:40
De la: kudika195501, la data 2011-01-17 00:36:49
De la: justytheone, la data 2011-01-17 00:31:02
De la: kudika195501, la data 2011-01-17 00:24:47
De la: justytheone, la data 2011-01-17 00:19:26
De la: kudika195501, la data 2011-01-16 23:53:58...de ce?...vrei sa-mi faci o surpriza? (anul trecut , dupa multi, multi ani mi-am petrecut-o singur, la fel si Revelionul...naspa)


haaaiii, maaa.. serios, cati ani ai?...daca te ajuta cu ceva, si eu mi-am "petrecut" Revelionul singura..cu toate ca eram in relatie cu.."respectivul" ..deja planuise de anul trecut( cu "baetii" ) unde sa-si faca Revelionul si nu putea sa-i dezamageasca.. ...nu a contat ca de atunci, am aparut si yo in viata lui...amanunt nesemnificativ...unde mai pui, ca el a fost cel care a insistat sa ne vedem, sa formam un "cuplu"...si ce cuplu.. cred ca e al 4-lea an cand Sarbatorile nu mi-s Sarbatori si ziua de nastere e o zi obisnuita...asa ca...
...iarta-ma, credeam ca eu sunt cel mai nefericit om din lume


nuuu..noi suntem fericiti.. "lumea" nu e in stare sa ne recunoasca "fericirea" ...uuoofff, cum ocoleste el rasp-ul.. ..cati ani implinesti pe 18 mai?

...pfff...da' insistenta esti 88 ...ce relevanta are, oricum nu sunt pregatit pentru o relatie serioasa...iar la cele ocazionale nu m-am incumetat niciodata...dar ai avut un indiciu...*sobolan de apa

mm..cred ca implinesti 39..ca de 51 nu pari multi inainte..chiar de ai implini 51..ce conteaza anii? importante sunt alte "aspecte"... ...cine a zis de relatie serioasa? ..vreau sa fim prieteni..ups...ai asta implica serioziate.. ce ne facem? ..ia zi, am nimerit-o cu anii?

...aham ...dar e ultimul detaliu facut public ...ptr alte detalii...prv



eeeeiii...mi-am ratat "vocatia"..trebuia sa ma fac detectiv.. ..uite, ca sa nu te simti aiurea ca te-am "desconspirat" , o sa zic si eu de unde sunt...din Birlad



Vai, am evitat sa spun jud. Vaslui.. Barlad? E ingrozitor drumul spre Barlad; am fost de cateva ori pe acolo si era cat pe ce sa-mi rup masina in doua. Drumul ala nu are gropi....ci cratere In fine, nu esti tu de vina....



ce pot spune..suntem o zona cu importanta "geologica".. .proFUNDe multumiri celor care se ocupa de drumuri..
justytheone
Postat pe 17 Ianuarie 2011 23:26
De la: kudika226541, la data 2011-01-17 16:57:30adevar graiesti...intr-adevar nu se llipeste nimeni de mine pentru ca am mai multe pretentii....insa pretentiile astea nu se aplica si la actualul si lui ii trec tot cu vederea...ce parere ai acum?


asa a fost si in cazul meu.....acum nu inteleg de ce nu mai accept ce acceptam cu el, m am multumit cu atat de putin si acum....
bella28
Postat pe 18 Ianuarie 2011 09:41
De la: lempika, la data 2011-01-18 09:41:56

asa a fost si in cazul meu.....acum nu inteleg de ce nu mai accept ce acceptam cu el, m am multumit cu atat de putin si acum....

pt ca te-ai maturizat
miss_darine
Postat pe 18 Ianuarie 2011 09:46
pai eu sunt tot cu el.,..nu m-am maturizat deloc...:((
kudika226541
Postat pe 18 Ianuarie 2011 18:56
De la: kudika226541, la data 2011-01-18 18:56:08pai eu sunt tot cu el.,..nu m-am maturizat deloc...:((


Ai timp! Uneori tu singurica poti decide sa te "maturizezi"!
mimi_ca29
Postat pe 18 Ianuarie 2011 19:00
deja cred k m-am maturizat.....nu am vrut sa mai las de la mine...simteam ca s-a umplut paharul....s-a si revarsat de mult:)))))))......si nu i-am mai raspuns la tel......asta acum de 2 zile....si de atunci nu m-a mai cautat...asa dragoste mare nutreste pentru mine....iar eu care inainte eram disperata sa-l caut si sa-l sun, pur si simplu nu mai vreau.....decat sa fiu cu el si sa ma simt singura si nefericita....mai bine singura in ecuatia asta....hiihi...sunt asa mandra de mine....
kudika226541
Postat pe 19 Ianuarie 2011 16:50
De la: kudika226541, la data 2011-01-19 16:50:02deja cred k m-am maturizat.....nu am vrut sa mai las de la mine...simteam ca s-a umplut paharul....s-a si revarsat de mult:)))))))......si nu i-am mai raspuns la tel......asta acum de 2 zile....si de atunci nu m-a mai cautat...asa dragoste mare nutreste pentru mine....iar eu care inainte eram disperata sa-l caut si sa-l sun, pur si simplu nu mai vreau.....decat sa fiu cu el si sa ma simt singura si nefericita....mai bine singura in ecuatia asta....hiihi...sunt asa mandra de mine....


mda ...asa eram eu , desi eram cu el ma simteam singura si frustrata, nu vroiam sa stau singura sa nu cad in depresii si ma multumeam cu faptul ca l vadeam , chiar de ma supara de cele m multe ori ....decazusem mult , nici eu nu stiu cum de am trecut peste asta..... de cautat nu a mai facut o , stie ca mi a facut mult rau si n ar mai avea curaj... bine a facut , caci doar asa am putut sa mi revin, rupand toate legaturile cu el...ce m a ajutat sa mi revin si mai bine a fost ca l am vazut dupa o perioada de cateva luni , am ramas uimita de cum arata , exact ca un om bolnav , tot ce am putut sa simt a fost mila....trist....
bella28
Postat pe 19 Ianuarie 2011 19:23
De la: kudika314400, la data 2011-01-17 20:32:30sant ortodox domnisoara dar cand yubesti cu adevarat pe cineva, ce sa faci suferi.chiar m-am otravit pentru ea si tot degeaba, si inima si gandul imi este tot la ea.de cate ori ovad imi aduc aminte de dragostea si yubirea care am avuto pt ea.sincer stiu ca voi femeile in general credeti ca barbati sant netrebnici.dar firea mea asa este .am luato din dragoste, de la orfelinat, nu era bogata, si tot am yubito.


ei bine ai facut o greseala si platesti pentru ea. e foarte frumos sa ajuti oamenii care sunt mai putin daruiti materiale de d-zeu, dar sa fii si impreuna cu ei e o greseala. sa nu o mai faci... imi pare rau pentru problema ta sincer
leo_
Postat pe 21 Ianuarie 2011 09:33
ce id de mes ai ? intra pe id meu claudiu_magnificu sa discutam ,si eu caut nevasta si nu gasesc :)
marian88
Postat pe 3 Noiembrie 2011 02:52
buna.as vrea sa te cunosc si cine stie poate eu voi fi cel cu care tu vei petrece nu 3 ani dar tot restul vietii.max 0768896929 mess; wellcome_to_maxxx82
Balan_Maxim_1
Postat pe 25 Noiembrie 2011 21:26
Maximeeeeee sper sa te sune totii zevzecii la miez de noapte sa te saturi sa-ti lasi nr de tel pe aici
The_Exile
Postat pe 25 Noiembrie 2011 21:33
De la: Balan_Maxim_1, la data 2011-11-25 21:26:31buna.as vrea sa te cunosc si cine stie poate eu voi fi cel cu care tu vei petrece nu 3 ani dar tot restul vietii.max 0768896929 mess; wellcome_to_maxxx82


tot nu ti-ai gasi una sa te spele?!
kiss_my_ass
Postat pe 25 Noiembrie 2011 21:39
Dezamagirile pleaca de la faptul ca toate cautarile noastre sunt gresite.( Arthur Conan Doyl sau cam asa ceva.)
kudika023770
Postat pe 25 Noiembrie 2011 21:43
De la: kudika023770, la data 2011-11-25 21:43:35Dezamagirile pleaca de la faptul ca toate cautarile noastre sunt gresite.( Arthur Conan Doyl sau cam asa ceva.)


Poate ai vrut sa spui Sir Arthur Conan Doyle!
RAINBOWLADY
Postat pe 25 Noiembrie 2011 21:45
De la: Yharr, la data 2011-11-25 21:33:38Maximeeeeee sper sa te sune totii zevzecii la miez de noapte sa te saturi sa-ti lasi nr de tel pe aici

Solutia e simpla: numarul ala pus pe site-uri de ghey.
Si sa vezi leac instanat. O sa faca precum OZN-ul defect.
Max2
Postat pe 26 Noiembrie 2011 00:27
BUNA MA NUMESC NICU NU VREI SA NE CUNOASTEM
kudika_20810
Postat pe 10 Noiembrie 2012 22:48
buna ce facultate ai terminat?
eu sunt in Germania daca vrei sa ne cunoastem aici te poti realiza id ul meu de mess este gino.sicily.
kudika_29209
Postat pe 11 Februarie 2013 15:46
v-ati gasit. .sa fie intr-un ceas bun...
...asta e de casa noua..ashea. .nu ca mi-s fata rea..
http://www.youtube.com/watch?v=PmCNESDI5iI
Fulg-de-nea
Postat pe 11 Februarie 2013 15:51
http://www.youtube.com/watch?v=rC46bjd9Dvs
Fulg-de-nea
Postat pe 11 Februarie 2013 15:54
De la: kudika_29209, la data 2013-02-11 15:46:29buna ce facultate ai terminat?
eu sunt in Germania daca vrei sa ne cunoastem aici te poti realiza id ul meu de mess este gino.sicily.


Mai omule, domnisoara nu a mai intrat in topic de pe 17 ianuarie 2011, nu vazusi... Ce naiba asa disperat esti ? Geme Germania de fete bune si frumoase si `matale bati campii pe Kudika in loc s-o cauti unde trebuie ???
Roua_Deraway
Postat pe 11 Februarie 2013 16:28
Buna trista poveste!si eu am una de 6ani!si acum is singur
Marius_Grigore_1
Postat pe 25 Ianuarie 2014 08:28
De la: Fulg-de-nea, la data 2013-02-11 15:51:47 v-ati gasit. .sa fie intr-un ceas bun...
...asta e de casa noua..ashea. .nu ca mi-s fata rea..
http://www.youtube.com/watch?v=PmCNESDI5iI
NEGRUTTTT
Postat pe 18 Iulie 2014 10:16
draga mea caut ceeace cauti si tu sint din statiunea geoagiu bai singur serios te astept
Ioan_Buda_2
Postat pe 5 August 2015 14:18
te rog sa nu te superi ca am indraznit sa ti scriu aceste rinduri dar o fac pentru a mi exprima o dorinta,ma numesc iulian sint din Ploiesti,Prahova si doresc sa te cunosc,am o situatie modesta,dar am o locuinta si un venit stabil,sint electrician de meserie,lucrez in colaborare cu o firma,si partcular,adica lucrez pina si in calculatoare,am un venit destul de bunicel,dar sint singur si imi doresc cu adevarat o familie,sint familist convins,si vreau sa ti fac o propunere daca ai vrea sa locuiesti cu mine,am tot ce mi trebuie,vrei iti iau si masina,nu noua dar buna,si e rau cind vii acasa sa vezi casa goala,am posibilitate sa ne intretin 2 persoane,dar daca vrei aici in Ploiesti te pot ajuta cu un loc de munca pe masura pregatirii tale,deci daca te ar interesa aceasta propunere te rog iti las id ul meu iulian_covalencu pe yahoo messenger sau daca vrei un nr de telefon mobil 0787862621 iulian
Covalencu_Iulian_1
Postat pe 2 Septembrie 2015 14:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cautam nasi de cununie din Iasi sau din apropiere 14 De la: kudika_953384 9 Martie 2017 16:29
TERRA,,,PLANTA ALBASTRA 27 De la: Max2 16 Noiembrie 2011 21:28
Sprancenele.. 16 De la: kudika074314 10 Noiembrie 2009 21:34
Marea dilema a casatoriei mele! 24 De la: kudika_pudika 21 Ianuarie 2011 01:38
cum e sa divortezi dupa 3 luni de casatorie??? 102 De la: Celia_1 24 Noiembrie 2010 08:53