Setari Cookie-uri

"caut un sot si nu gasesc;rog toti barbatii sa apeleze la mine":))glumesc..vreau sa ne mutam impreuna..daca gresesc IAR?!..HELP

te rog sa nu te superi ca am indraznit sa ti scriu aceste rinduri dar o fac pentru a mi exprima o dorinta,ma numesc iulian sint din Ploiesti,Prahova si doresc sa te cunosc,am o situatie modesta,dar am o locuinta si un venit stabil,sint electrician de meserie,lucrez in colaborare cu o firma,si partcular,adica lucrez pina si in calculatoare,am un venit destul de bunicel,dar sint singur si imi doresc cu adevarat o familie,sint familist convins,si vreau sa ti fac o propunere daca ai vrea sa locuiesti cu mine,am tot ce mi trebuie,vrei iti iau si masina,nu noua dar buna,si e rau cind vii acasa sa vezi casa goala,am posibilitate sa ne intretin 2 persoane,dar daca vrei aici in Ploiesti te pot ajuta cu un loc de munca pe masura pregatirii tale,deci daca te ar interesa aceasta propunere te rog iti las id ul meu iulian_covalencu pe yahoo messenger sau daca vrei un nr de telefon mobil 0787862621 iulian
Covalencu_Iulian_1
Postat pe 2 Septembrie 2015 14:34
De la: Covalencu_Iulian_1, la data 2015-09-02 14:34:55te rog sa nu te superi ca am indraznit sa ti scriu aceste rinduri dar o fac pentru a mi exprima o dorinta,ma numesc iulian sint din Ploiesti,Prahova si doresc sa te cunosc,am o situatie modesta,dar am o locuinta si un venit stabil,sint electrician de meserie,lucrez in colaborare cu o firma,si partcular,adica lucrez pina si in calculatoare,am un venit destul de bunicel,dar sint singur si imi doresc cu adevarat o familie,sint familist convins,si vreau sa ti fac o propunere daca ai vrea sa locuiesti cu mine,am tot ce mi trebuie,vrei iti iau si masina,nu noua dar buna,si e rau cind vii acasa sa vezi casa goala,am posibilitate sa ne intretin 2 persoane,dar daca vrei aici in Ploiesti te pot ajuta cu un loc de munca pe masura pregatirii tale,deci daca te ar interesa aceasta propunere te rog iti las id ul meu iulian_covalencu pe yahoo messenger sau daca vrei un nr de telefon mobil 0787862621 iulian



Iuliane, spune clar, pe romaneste ca sa inteleaga tot omul:

"sunt HOMOSEXUAL si imi caut un partner de viata!"

asta s-a dedus din mesajul tau, odata ce titlul spune clar "caut un sot si nu gasesc;rog toti barbatii sa apeleze la mine":))..."



kudika_11495
Postat pe 3 Septembrie 2015 04:33
Cum sa fie homosexual fato, daca cea care cauta e femeie ? Doar ca din 2011 de cand a deschis topicul asta gen "matrimoniale" , a cam trecut ceva vreme. Domnul electrician nu prea e la curent.
Rotty_
Postat pe 3 Septembrie 2015 08:30
De la: kudika_11495, la data 2015-09-03 04:33:12
De la: Covalencu_Iulian_1, la data 2015-09-02 14:34:55te rog sa nu te superi ca am indraznit sa ti scriu aceste rinduri dar o fac pentru a mi exprima o dorinta,ma numesc iulian sint din Ploiesti,Prahova si doresc sa te cunosc,am o situatie modesta,dar am o locuinta si un venit stabil,sint electrician de meserie,lucrez in colaborare cu o firma,si partcular,adica lucrez pina si in calculatoare,am un venit destul de bunicel,dar sint singur si imi doresc cu adevarat o familie,sint familist convins,si vreau sa ti fac o propunere daca ai vrea sa locuiesti cu mine,am tot ce mi trebuie,vrei iti iau si masina,nu noua dar buna,si e rau cind vii acasa sa vezi casa goala,am posibilitate sa ne intretin 2 persoane,dar daca vrei aici in Ploiesti te pot ajuta cu un loc de munca pe masura pregatirii tale,deci daca te ar interesa aceasta propunere te rog iti las id ul meu iulian_covalencu pe yahoo messenger sau daca vrei un nr de telefon mobil 0787862621 iulian



Iuliane, spune clar, pe romaneste ca sa inteleaga tot omul:

"sunt HOMOSEXUAL si imi caut un partner de viata!"

asta s-a dedus din mesajul tau, odata ce titlul spune clar "caut un sot si nu gasesc;rog toti barbatii sa apeleze la mine":))..."






Atentie,prin raspunsul tau,ai adus o ofensa grava userului respectiv,nu a reiesit din postarea domniei sale cum ca ar fi de alta orientare sexuala!! Exista useri,care nu stiu unde sa isi posteze problemele si le aplica pe topicuri alese la intamplare,asta nu inseamna ca sunt altceva,decat ceea ce sunt!!!!!!
kudika_15804
Postat pe 3 Septembrie 2015 08:44
atentie,ai adus ofensa tiganilor,tuturor barmatilor,,,deci asta inseamna ca esti ce esti
kudika_991915
Postat pe 3 Septembrie 2015 10:56
De ce Dumnezeu nu va puneti ochelari sa vedeti ca postarea este a lui Covalenco Iulian si este recenta, el a atasat mesajul lui in coada unui topic vechi de acu' 1000 de ani!

Cititi mai bine mesajul lui, vedeti chiar ca are avatar cu de barbat, ori schimba-ti-va dioptriile!
kudika_11495
Postat pe 7 Septembrie 2015 03:43
1-2-3-4
Un elefant
Se legana,
Pe o panza de paianjen
Si pentru ca
panza nu se rupea,
A mai venit un elefant.
Doi!

Doi elefanti
Se leganau,
Pe o panza de paianjen
Si pentru ca
panza nu se rupea
Au mai chemat un elefant.
Trei

Trei elefanti...(pana la 10)

Zece elefanti
Se leganau,
Pe o panza de paianjen
Si pentru ca
Era prea grea,
Au cazut toti elefantii!
Buff!

kudika_988778
Postat pe 7 Septembrie 2015 17:11
SA TE INTREGEASCA CA OM DAR PROBABIL ACELASI LUCRU DORESTE SI EL DE LA TINE!
Dumitru_Vasile_Zamfirache_1
Postat pe 13 Februarie 2016 20:57
Cu toate ne dorim sa gasim pe cineva care sa ne intregeasca, din pacate sunt multe situatii prin care trebuie sa trecem pana gasim acea persoana.
Disabete
Postat pe 6 Martie 2016 00:06
Buna dacã vrei eu îmi caut o femeie cu care sã-mi refac viața si as fi dispus sã ne cunoaștem
Florentin_Petru_1
Postat pe 2 Octombrie 2016 13:24
DACA VREI EU CAUT O RELATIE SERIOASA SI DACA TE INTERESEAZA TE POTI MUTA SI MIINE SUNA MA SI VORBIM,0734512359 MA NUMESC AM O SITUATIE MODESTA DAR MA DESCURC BINISOR,DAR MAI MULTE PUTEM VORBII LA TELEFON DACA TE INTERESEAZA UN OM MAI IN VIRSTA CARE CAUTA O RELATIE SERIOASA,FAMILIST CONVINS,DECI VREAU O FAMILIE
Covalencu_Iulian_1
Postat pe 17 Decembrie 2016 19:27
DECI NU SINT HOMOSEXUAL SI NU AM FOST VREODATA,SINT UN OM IN VIRSTA SERIOS CARE CAUTA SA SI REFACA VIATA
Covalencu_Iulian_1
Postat pe 17 Decembrie 2016 19:30
daca vrei o relatie serioasa si eu vreau o relatie serioasa astept sa ne cunoastem mai bine si sa fim impreuna pt tot restu vietii daca vrei suna-ma pe nr asta 0765562704 astept raspuns pa
Titel_Popa_1
Postat pe 9 Martie 2017 16:25
,,,,,,,nu visele trebuie sa te duca in fata sfantului....Altar !
kudika_1033279
Postat pe 7 Iulie 2018 11:33
,,,,,,,nu visele trebuie sa te duca in fata sfantului....Altar !
kudika_1033279
Postat pe 7 Iulie 2018 11:35
,,,,,,,nu visele trebuie sa te duca in fata sfantului....Altar !
kudika_1033279
Postat pe 7 Iulie 2018 11:36
,,,,,,,nu visele trebuie sa te duca in fata sfantului....Altar !
kudika_1033279
Postat pe 7 Iulie 2018 11:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
prietenul meu mia propus sa locuim impreuna, insa cind merge vorba de nunta zice ca nu degraba. care poate fi motivul? 10 De la: eu_olguta 28 Martie 2012 16:08
Povestea mea... 9 De la: kudika_30778 4 Aprilie 2013 11:26
Iubire VS ce te face sa te simti implinita 12 De la: copacelul 2 Mai 2009 22:14
Mi-am dezamagit sotia 331 De la: atillabenedet 5 August 2013 13:30
Marea dilema a casatoriei mele! 24 De la: kudika_pudika 21 Ianuarie 2011 01:38