Setari Cookie-uri

My story ...

Cum sa incep ?
Am iesit in oras, intr`o seara cu un prieten ...cu el mai era un cuplu.
Ne`am intalnit mai multi si at l`am observat, apoi am plecat toti 4 la el acasa (cel care il observasem).
Acolo a fost ok, am jucat carti, seminte, suc, .. si m`am pus la pc k sa ma uit si de id ..dar k sa ma scot am intrat la gradina de pe hi5.
Cand am ajuns acasa, l`am adaugat in lista si at am inceput sa vorbim despre orice k sa ajung la subiectu` "Sex" ...si i`am zis k am himenu` elastic ;;)...dintr`una intr`alta sa ne intalnim ...ne`am intalnit, bineinteles la el acasa ...si m`am culcat cu el... :| n`am vazut atata pasiune ..:O... Eu mi`am inceput`o la 18 ani ..iar acum am 18 si 5 luni .. in astea 5 luni n`am vazut asa ceva .. n`am intalnit :| ...S`a intamplat si a 2 oara... dupa asta cica prietenii lui vor sa se razbune ...si sa nu ne mai intalnim, el isi imagina k eu o sa`i fac rau ..dar i`am explicat k nu, n`o sa`i fac rau...
Aseara ne`am inalnit iar ..in seara asta e cu gagica`sa ..ouffu`...
Si intrebarile vin:
1. Cum poate sa puna atata pasine cand s`a culcat cu mine si nu s`a intamplat 1 data ci de 2 .. si o sa mai urmeze multe seri, cand prietenii lui, spun k o iubeste pe ea?
2. Daca ea ii oferea ce vroia el ...(ma refer doar dragoste, sa faca dragoste) incat sa nu mai vrea la alta, mai cauta in alta parte?
p.s : Eu, una ..daca as avea ce mi`ar placea lasand la o parte relatia morala .. ma refer la strict sexual, nu as mai cauta in alta parte ..
kudika358672
Postat pe 26 Ianuarie 2011 20:34
De la: kudika358672, la data 2011-01-26 20:34:08Cum sa incep ?



cu o exprimare mai inteligibila!
geo_resuscitat
Postat pe 26 Ianuarie 2011 20:40
:))) Stimata d'soara......femeile nu sunt barbati,barbatii nu sunt pustani.
Tu ai avut de a face cu un pustan........el acum e la anii cand tot ce prinde....f'te, intelegi?
Prietena lui probabil e fata mare si nu vrea sa faca nimic cu el........tu deja esti femeia din umbra.
Sfatul meu este sa nu ramai in umbra nimanui, astfel de femei, in ani se multumesc doar cu statutul de amanta:))
Repet, femeile cand se culca cu un barbat o fac ( cele care nu au din asta o profesie) pt. ca simt ceva pt. acel om.......barbatii la astfel de lucruri nu "gandesc" cu sufletul ci cu.......stii tu.
Deci, deocamdata tu esti inca una notata la el in " agenduta".........si probabil o sa te recomande si altor baiati.
stem_29
Postat pe 26 Ianuarie 2011 20:41
De la: stem_29, la data 2011-01-26 20:41:18:))) Stimata d'soara......femeile nu sunt barbati,barbatii nu sunt pustani.
Tu ai avut de a face cu un pustan........el acum e la anii cand tot ce prinde....f'te, intelegi?
Prietena lui probabil e fata mare si nu vrea sa faca nimic cu el........tu deja esti femeia din umbra.
Sfatul meu este sa nu ramai in umbra nimanui, astfel de femei, in ani se multumesc doar cu statutul de amanta:))
Repet, femeile cand se culca cu un barbat o fac ( cele care nu au din asta o profesie) pt. ca simt ceva pt. acel om.......barbatii la astfel de lucruri nu "gandesc" cu sufletul ci cu.......stii tu.
Deci, deocamdata tu esti inca una notata la el in " agenduta".........si probabil o sa te recomande si altor baiati.


daca toate femeile aveau un sfatutor ca tine, ramaneau barbati nefu..tuti!
geo_resuscitat
Postat pe 26 Ianuarie 2011 20:43
De la: geo_resuscitat, la data 2011-01-26 20:43:39
De la: stem_29, la data 2011-01-26 20:41:18:))) Stimata d'soara......femeile nu sunt barbati,barbatii nu sunt pustani.
Tu ai avut de a face cu un pustan........el acum e la anii cand tot ce prinde....f'te, intelegi?
Prietena lui probabil e fata mare si nu vrea sa faca nimic cu el........tu deja esti femeia din umbra.
Sfatul meu este sa nu ramai in umbra nimanui, astfel de femei, in ani se multumesc doar cu statutul de amanta:))
Repet, femeile cand se culca cu un barbat o fac ( cele care nu au din asta o profesie) pt. ca simt ceva pt. acel om.......barbatii la astfel de lucruri nu "gandesc" cu sufletul ci cu.......stii tu.
Deci, deocamdata tu esti inca una notata la el in " agenduta".........si probabil o sa te recomande si altor baiati.


daca toate femeile aveau un sfatutor ca tine, ramaneau barbati nefu..tuti!


Lasa gargara, treci la ciorba de perisoare si ficatei de pui cu sos si piure.
Pai invat fata ce tre' sa faca!.........doar nu a sta saltea la piciul ala de pe acum!
stem_29
Postat pe 26 Ianuarie 2011 20:46
sa stuii ca exact asta am papat, ciorba de perisoare .
mi-a tremurat lingura de placere, sorbind din ea
geo_resuscitat
Postat pe 26 Ianuarie 2011 20:48
De la: kudika358672, la data 2011-01-26 20:34:08
p.s : Eu, una ..daca as avea ce mi`ar placea lasand la o parte relatia morala .. ma refer la strict sexual, nu as mai cauta in alta parte ..



tu esti femeie draga, el e barbat. daca ar putea sa se culce cu cinci in aceeazi zi si cu pasiune, ar vrea-o si pe-a shasea
Histria
Postat pe 26 Ianuarie 2011 20:49
De la: stem_29, la data 2011-01-26 20:41:18:))) Stimata d'soara......femeile nu sunt barbati,barbatii nu sunt pustani.
Tu ai avut de a face cu un pustan........el acum e la anii cand tot ce prinde....f'te, intelegi?
Prietena lui probabil e fata mare si nu vrea sa faca nimic cu el........tu deja esti femeia din umbra.
Sfatul meu este sa nu ramai in umbra nimanui, astfel de femei, in ani se multumesc doar cu statutul de amanta:))
Repet, femeile cand se culca cu un barbat o fac ( cele care nu au din asta o profesie) pt. ca simt ceva pt. acel om.......barbatii la astfel de lucruri nu "gandesc" cu sufletul ci cu.......stii tu.
Deci, deocamdata tu esti inca una notata la el in " agenduta".........si probabil o sa te recomande si altor baiati.



El nu e pustan, e mai mare ...are 21 de ani:).
Eu am 18 ani .. si 5 luni.
E diferenta;).
kudika358672
Postat pe 26 Ianuarie 2011 21:03
De la: kudika358672, la data 2011-01-26 21:03:00
De la: stem_29, la data 2011-01-26 20:41:18:))) Stimata d'soara......femeile nu sunt barbati,barbatii nu sunt pustani.
Tu ai avut de a face cu un pustan........el acum e la anii cand tot ce prinde....f'te, intelegi?
Prietena lui probabil e fata mare si nu vrea sa faca nimic cu el........tu deja esti femeia din umbra.
Sfatul meu este sa nu ramai in umbra nimanui, astfel de femei, in ani se multumesc doar cu statutul de amanta:))
Repet, femeile cand se culca cu un barbat o fac ( cele care nu au din asta o profesie) pt. ca simt ceva pt. acel om.......barbatii la astfel de lucruri nu "gandesc" cu sufletul ci cu.......stii tu.
Deci, deocamdata tu esti inca una notata la el in " agenduta".........si probabil o sa te recomande si altor baiati.



El nu e pustan, e mai mare ...are 21 de ani:).
Eu am 18 ani .. si 5 luni.
E diferenta;).


oaaaaau!! ce diferenta!!
cum va suportati???
geo_resuscitat
Postat pe 26 Ianuarie 2011 21:03
De la: stem_29, la data 2011-01-26 20:41:18:))) Stimata d'soara......femeile nu sunt barbati,barbatii nu sunt pustani.
Tu ai avut de a face cu un pustan........el acum e la anii cand tot ce prinde....f'te, intelegi?
Prietena lui probabil e fata mare si nu vrea sa faca nimic cu el........tu deja esti femeia din umbra.
Sfatul meu este sa nu ramai in umbra nimanui, astfel de femei, in ani se multumesc doar cu statutul de amanta:))
Repet, femeile cand se culca cu un barbat o fac ( cele care nu au din asta o profesie) pt. ca simt ceva pt. acel om.......barbatii la astfel de lucruri nu "gandesc" cu sufletul ci cu.......stii tu.
Deci, deocamdata tu esti inca una notata la el in " agenduta".........si probabil o sa te recomande si altor baiati.



Nu mai e fata mare de la 16 ani, so ar fi trebuit sa aibe mai multa experienta k mine.
Si eu tin sa precizez k am DOAR 5 luni, de cand am facut`o prima data... ea are cam 3 ani ;).
kudika358672
Postat pe 26 Ianuarie 2011 21:05


hai mai stem, lasa fata ca n-o fi chiar asa dar e de o naivitate ca se mira masca lui Tutankamon [/quote]


sa moara ma`ta k sunt eu naiva.
kudika358672
Postat pe 27 Ianuarie 2011 14:47
Radu, sa nu intri aici ca iti creste colesterolul.

Stay calm.
rashela
Postat pe 27 Ianuarie 2011 14:56
De la: kudika358672, la data 2011-01-27 14:47:51

hai mai stem, lasa fata ca n-o fi chiar asa dar e de o naivitate ca se mira masca lui Tutankamon



sa moara ma`ta k sunt eu naiva.[/quote]

Da, pentru 18 ani esti naiva, in sensul ca acum aflii care e treaba. Stai linistita ca cele mai multe femei sint la fel cat timp nu s-au parlit inca de cateva ori. La asta se referea remarca mea, si pentru ca o iei pe nota personala, iti dau si parerea mea: e trist. Cat despre mama, serios, ce ai cu ea ? Tu nu ai mama ? Iti face placere cand ti-o injura vre-unul ? Asa stii sa te porti ?
Histria
Postat pe 27 Ianuarie 2011 15:01
De la: stem_29, la data 2011-01-26 20:41:18:))) Stimata d'soara......femeile nu sunt barbati,barbatii nu sunt pustani.
Tu ai avut de a face cu un pustan........el acum e la anii cand tot ce prinde....f'te, intelegi?
Prietena lui probabil e fata mare si nu vrea sa faca nimic cu el........tu deja esti femeia din umbra.
Sfatul meu este sa nu ramai in umbra nimanui, astfel de femei, in ani se multumesc doar cu statutul de amanta:))
Repet, femeile cand se culca cu un barbat o fac ( cele care nu au din asta o profesie) pt. ca simt ceva pt. acel om.......barbatii la astfel de lucruri nu "gandesc" cu sufletul ci cu.......stii tu.
Deci, deocamdata tu esti inca una notata la el in " agenduta".........si probabil o sa te recomande si altor baiati.


Cand raspunde Stem la topice...eu: no comment pupa fata
_Cryssa_
Postat pe 27 Ianuarie 2011 15:03
De la: kudika358672, la data 2011-01-26 20:34:08Cum sa incep ?
Am iesit in oras, intr`o seara cu un prieten ...cu el mai era un cuplu.
Ne`am intalnit mai multi si at l`am observat, apoi am plecat toti 4 la el acasa (cel care il observasem).
Acolo a fost ok, am jucat carti, seminte, suc, .. si m`am pus la pc k sa ma uit si de id ..dar k sa ma scot am intrat la gradina de pe hi5.
Cand am ajuns acasa, l`am adaugat in lista si at am inceput sa vorbim despre orice k sa ajung la subiectu` "Sex" ...si i`am zis k am himenu` elastic ;;)...dintr`una intr`alta sa ne intalnim ...ne`am intalnit, bineinteles la el acasa ...si m`am culcat cu el... :| n`am vazut atata pasiune ..:O... Eu mi`am inceput`o la 18 ani ..iar acum am 18 si 5 luni .. in astea 5 luni n`am vazut asa ceva .. n`am intalnit :| ...S`a intamplat si a 2 oara... dupa asta cica prietenii lui vor sa se razbune ...si sa nu ne mai intalnim, el isi imagina k eu o sa`i fac rau ..dar i`am explicat k nu, n`o sa`i fac rau...
Aseara ne`am inalnit iar ..in seara asta e cu gagica`sa ..ouffu`...
Si intrebarile vin:
1. Cum poate sa puna atata pasine cand s`a culcat cu mine si nu s`a intamplat 1 data ci de 2 .. si o sa mai urmeze multe seri, cand prietenii lui, spun k o iubeste pe ea?
2. Daca ea ii oferea ce vroia el ...(ma refer doar dragoste, sa faca dragoste) incat sa nu mai vrea la alta, mai cauta in alta parte?
p.s : Eu, una ..daca as avea ce mi`ar placea lasand la o parte relatia morala .. ma refer la strict sexual, nu as mai cauta in alta parte ..


1. el are 21 ani, deci are atata minte cat catelul meu de acasa,
2. ca orice barbat vrea sa f... cat mai multe, deci tu esti una dintre acele multe, si atata timp cat "va fi loc" la tine o sa vina de cate ori o sa vrea, dar prietena, cel mai probabil, nu o sa o lase pt tine;
3. de unde atata pasiune? poate pt ca tu esti ceva nou
visan_georgiana
Postat pe 27 Ianuarie 2011 15:22
In primul rand poti pune pasiune si cand faci sex cu cineva nu doar cand faci dragoste , cand faci dragoste pui sentimente in acel act ceea ce e diferit de pasiune . Iar el e inflacarat ptr ca esti ceva nou ptr el , poate ai o abordare diferita fata de iubita lui , dar in cele din urma in timp vei deveni eva vechi si el va cauta alceva nou . Experienta nu insemna de cat timp ai inceput viata sexuala , un lucru poti sa il faci si de o suta de ani si tot prost sa il faci , poti acumula cunostinte intr-o singura noapte cat in ani de exersat . Ceea ce difera e ca el cu iubita lui au o relatie , cu tine cred ca e doar o aventura , si el la 21 de ani nu e mai matur decat tine la 18 chiar inca mai are putin sa te ajunga .
Alex_Bodea
Postat pe 27 Ianuarie 2011 15:31
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-27 15:31:07In primul rand poti pune pasiune si cand faci sex cu cineva nu doar cand faci dragoste , cand faci dragoste pui sentimente in acel act ceea ce e diferit de pasiune . Iar el e inflacarat ptr ca esti ceva nou ptr el , poate ai o abordare diferita fata de iubita lui , dar in cele din urma in timp vei deveni eva vechi si el va cauta alceva nou . Experienta nu insemna de cat timp ai inceput viata sexuala , un lucru poti sa il faci si de o suta de ani si tot prost sa il faci , poti acumula cunostinte intr-o singura noapte cat in ani de exersat . Ceea ce difera e ca el cu iubita lui au o relatie , cu tine cred ca e doar o aventura , si el la 21 de ani nu e mai matur decat tine la 18 chiar inca mai are putin sa te ajunga .



Si daca zici k e asa, k mai are putin si ma ajunge, ? Si ma considera o aventura :
1.de ce, ramane afis cand imi suna telefonu`?
2. De ce cand i`a spus o amica d`a noastra sa`mi prezinte pe cineva, s`a schimbat din ras a devenit galben?
3. De ce imi zice k sa vin la el in germania, cand va pleca? tin sa precizez le nu stie nu mai k eu : am rude, acolo nu`mi poate face rau.
kudika358672
Postat pe 27 Ianuarie 2011 15:36
De la: kudika358672, la data 2011-01-27 15:36:24
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-27 15:31:07In primul rand poti pune pasiune si cand faci sex cu cineva nu doar cand faci dragoste , cand faci dragoste pui sentimente in acel act ceea ce e diferit de pasiune . Iar el e inflacarat ptr ca esti ceva nou ptr el , poate ai o abordare diferita fata de iubita lui , dar in cele din urma in timp vei deveni eva vechi si el va cauta alceva nou . Experienta nu insemna de cat timp ai inceput viata sexuala , un lucru poti sa il faci si de o suta de ani si tot prost sa il faci , poti acumula cunostinte intr-o singura noapte cat in ani de exersat . Ceea ce difera e ca el cu iubita lui au o relatie , cu tine cred ca e doar o aventura , si el la 21 de ani nu e mai matur decat tine la 18 chiar inca mai are putin sa te ajunga .




3. De ce imi zice k sa vin la el in germania, cand va pleca? tin sa precizez EL nu stie numai k eu : am rude, acolo nu`mi poate face rau. ***
kudika358672
Postat pe 27 Ianuarie 2011 15:37
De la: kudika358672, la data 2011-01-27 15:37:52
De la: kudika358672, la data 2011-01-27 15:36:24
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-27 15:31:07In primul rand poti pune pasiune si cand faci sex cu cineva nu doar cand faci dragoste , cand faci dragoste pui sentimente in acel act ceea ce e diferit de pasiune . Iar el e inflacarat ptr ca esti ceva nou ptr el , poate ai o abordare diferita fata de iubita lui , dar in cele din urma in timp vei deveni eva vechi si el va cauta alceva nou . Experienta nu insemna de cat timp ai inceput viata sexuala , un lucru poti sa il faci si de o suta de ani si tot prost sa il faci , poti acumula cunostinte intr-o singura noapte cat in ani de exersat . Ceea ce difera e ca el cu iubita lui au o relatie , cu tine cred ca e doar o aventura , si el la 21 de ani nu e mai matur decat tine la 18 chiar inca mai are putin sa te ajunga .




3. De ce imi zice k sa vin la el in germania, cand va pleca? tin sa precizez EL nu stie numai k eu : am rude, acolo in germania, nu`mi poate face rau. ***
kudika358672
Postat pe 27 Ianuarie 2011 15:38
3. De ce imi zice k sa vin la el in germania, cand va pleca? tin sa precizez EL nu stie numai k eu : am rude acolo in germania, si pt k am rude in germania, nu`mi poate face rau. ***
kudika358672
Postat pe 27 Ianuarie 2011 15:44

Si daca zici k e asa, k mai are putin si ma ajunge, ? Si ma considera o aventura :
1.de ce, ramane afis cand imi suna telefonu`?
2. De ce cand i`a spus o amica d`a noastra sa`mi prezinte pe cineva, s`a schimbat din ras a devenit galben?
3. De ce imi zice k sa vin la el in germania, cand va pleca? tin sa precizez le nu stie nu mai k eu : am rude, acolo nu`mi poate face rau.[/quote]

si tu crezi toate astea, unii cred ca sunt capabili sa te ceara si de nevasta numai sa se vada in pat cu tine
visan_georgiana
Postat pe 27 Ianuarie 2011 15:44
De la: TIGRA, la data 2011-01-27 15:44:21
Si daca zici k e asa, k mai are putin si ma ajunge, ? Si ma considera o aventura :
1.de ce, ramane afis cand imi suna telefonu`?
2. De ce cand i`a spus o amica d`a noastra sa`mi prezinte pe cineva, s`a schimbat din ras a devenit galben?
3. De ce imi zice k sa vin la el in germania, cand va pleca? tin sa precizez le nu stie nu mai k eu : am rude, acolo nu`mi poate face rau.


si tu crezi toate astea, unii cred ca sunt capabili sa te ceara si de nevasta numai sa se vada in pat cu tine[/quote]


Nu se pune problema asa ... dar se cunoaste ...fata si privirea il tradeaza.
ORicum o sa`mi pun un prieten, s`o testeze pe gagica`sa .. si trebuie s`o prind pe pas gresit, si scap de ea :D.
kudika358672
Postat pe 27 Ianuarie 2011 15:48
De la: kudika358672, la data 2011-01-27 15:36:24
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-27 15:31:07In primul rand poti pune pasiune si cand faci sex cu cineva nu doar cand faci dragoste , cand faci dragoste pui sentimente in acel act ceea ce e diferit de pasiune . Iar el e inflacarat ptr ca esti ceva nou ptr el , poate ai o abordare diferita fata de iubita lui , dar in cele din urma in timp vei deveni eva vechi si el va cauta alceva nou . Experienta nu insemna de cat timp ai inceput viata sexuala , un lucru poti sa il faci si de o suta de ani si tot prost sa il faci , poti acumula cunostinte intr-o singura noapte cat in ani de exersat . Ceea ce difera e ca el cu iubita lui au o relatie , cu tine cred ca e doar o aventura , si el la 21 de ani nu e mai matur decat tine la 18 chiar inca mai are putin sa te ajunga .



Si daca zici k e asa, k mai are putin si ma ajunge, ? Si ma considera o aventura :
1.de ce, ramane afis cand imi suna telefonu`?
2. De ce cand i`a spus o amica d`a noastra sa`mi prezinte pe cineva, s`a schimbat din ras a devenit galben?
3. De ce imi zice k sa vin la el in germania, cand va pleca? tin sa precizez le nu stie nu mai k eu : am rude, acolo nu`mi poate face rau.


inca odata, nu cunosti barbatii. sigur el e gelos pentru ca vrea sa se culce cu tine, un tip e gelos cand vrea sa se culce cu una si are impresia ca i-o sufla altul. si cui nu-i convine sa-si ia o amanta cand e in delegatie, e situatia IDEALA. e bine ca pui intrebari, cei care-ti raspund au trecut deja pe-acolo si stiu cum e treaba. in plus, iti spunem imediat ca tipul e foarte imatur si neserios in plus de a fi foarte gelos. stim ca e dragut, srameur si fu.te ca un king, dar vezi ca celelalte defecte vor sa spuna ca eu un terchea berchea over all.
Histria
Postat pe 27 Ianuarie 2011 15:53
Mai fata, tu nu intelegi ca te vrea doar de tavaleala? Ce sa-ti desenez mai clar decat ti-a spus stem??

Stai tu linistita, ca nu scapi de gagica-sa asa usor. Poate doar daca ii spui de existenta ta, dar iti si adio de la tavalelile cu el.
Si apropo, putina stima de sine acolo nu ai sa-ti gasesti un baiat liber? Chiar e mai incitant daca e luat si jucam tot felul de jocuri in care nu castiga nimeni si e ranita toata lumea?
kudika_pudika
Postat pe 27 Ianuarie 2011 16:00
de prietena lui nu scapi asa usor, decat daca ii spui ce s-a intamplat intre tine si ala, si oricum gandirea asta mi se pare aberanta, vezi peste cateva luni sa nu te trezesti ca te arata cu degetul pe strada si zice "uite ma am f..... si pe asta" sau alte chestii de genul asta . Tu chiar nu ai mandrie? Iti place sa furi laturile de la masa alteia?
visan_georgiana
Postat pe 27 Ianuarie 2011 16:02
De la: TIGRA, la data 2011-01-27 16:02:51de prietena lui nu scapi asa usor, decat daca ii spui ce s-a intamplat intre tine si ala, si oricum gandirea asta mi se pare aberanta, vezi peste cateva luni sa nu te trezesti ca te arata cu degetul pe strada si zice "uite ma am f..... si pe asta" sau alte chestii de genul asta . Tu chiar nu ai mandrie? Iti place sa furi laturile de la masa alteia?

Mi-ai citit gandurile?
kudika_pudika
Postat pe 27 Ianuarie 2011 16:06
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-27 16:06:52
De la: TIGRA, la data 2011-01-27 16:02:51de prietena lui nu scapi asa usor, decat daca ii spui ce s-a intamplat intre tine si ala, si oricum gandirea asta mi se pare aberanta, vezi peste cateva luni sa nu te trezesti ca te arata cu degetul pe strada si zice "uite ma am f..... si pe asta" sau alte chestii de genul asta . Tu chiar nu ai mandrie? Iti place sa furi laturile de la masa alteia?

Mi-ai citit gandurile?


visan_georgiana
Postat pe 27 Ianuarie 2011 16:09
[quote name='kudika358672' date='2011-01-27 15:36:24'Si daca zici k e asa, k mai are putin si ma ajunge, ? Si ma considera o aventura :
1.de ce, ramane afis cand imi suna telefonu`?
2. De ce cand i`a spus o amica d`a noastra sa`mi prezinte pe cineva, s`a schimbat din ras a devenit galben?
3. De ce imi zice k sa vin la el in germania, cand va pleca? tin sa precizez le nu stie nu mai k eu : am rude, acolo nu`mi poate face rau.[/quote]

Oare cand vei invata sa judeci logic nu sa te impresionezi la orice ...
1 ramane afis ptr ca ii face placere sa se distreze cu tine , dar daca ti-ai gasi pe cineva nu vei mai fi curioasa de el .
2 se schimba la culoare ptr aceas faza ca mai inainte amintita ... se deistreaza cu tine si ii place , i-ai jucaria unui copil sa vezi cum face ...
3 ptr ca se paote gandi sa aibe parte sia colo de distractie , nemtoaicele nu sunt renumite ptr frumusetea sau pasiune din asternuturi , dar poate fi si un text prin care te impresioneaza , baga vrajeala cu el prin germania si asta te da pe spate , sau am avut prietene care si-au urmat "iubitii" in strainatate si au ajuns vandute ... deci daca e sa mergeti mergi pe riscul tau .
Dar daca esti asa de importanta ptr el de ce nu se desparte de iubita lui si sa devi tu acea ?
Alex_Bodea
Postat pe 27 Ianuarie 2011 16:15
Nu ma impresioneaza.
Nu ii iau laturile, :)))) din contra ii iau ce nu`i apartine... sa vedem ce va fi pana la final
In primu` rand k toata lumea e de acord cu mine :) ...
Daca voi pleca in Germania, nimeni n`o sa`mi faca RAU.


p.s : fiecare`si da cu parerea aiurea ...Nu exista 2 pers identice iar parerile voastre sunt impartite;).
kudika358672
Postat pe 28 Ianuarie 2011 01:00
Dar daca esti asa de importanta ptr el de ce nu se desparte de iubita lui si sa devi tu acea ?


De ce ? Pentru k vrea sa vada, care`i mai buna ... de fapt el sta plecat pe an 10 luni.. cu ea nu sta de 3 ani, ci doar de 6 luni cat a stat in Romania .. k relatie la distanta, eu n`o numesc relatie.
kudika358672
Postat pe 28 Ianuarie 2011 01:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce parere aveti despre barbatii berbec?Dar pesti? 9 De la: maxidanny 18 Iunie 2010 01:40
compatibilitate 3 De la: kudika414141 27 Iulie 2011 18:10
buna 3 De la: yumalai 20 Ianuarie 2010 09:34
eu leu, el fecioara 4 De la: kudika067647janin 15 Octombrie 2009 20:44
buna 7 De la: angel_in_disguise 13 Decembrie 2008 15:22