Setari Cookie-uri

My story ...

De la: kudika358672, la data 2011-02-03 00:56:52
De la: lusha_ubitik, la data 2011-02-02 00:18:51Fata draga, tu ori esti proasta de mori, ori esti urata cu draci! astea ar fi singurele explicatii PLAUZIBILE pentru care stai dupa cucul unui fatalau.
Nu stiu cum naiba nu-ti dai seama ca nea' Grigore asta a tau, te foloseste ca pe prosop. Nu-si va lasa niciodata prietena pentru una ca tine, ce accepta sa se culce cu un tip cu care n-are nici in clin nici in maneca.
Deci, draga fata, daca ti-a mai ramas putina dignitate, lasa-te de "meseria" asta de "bagabela" si da-ti interesul pentru altceva.
p.s. Cu toate ca ai dreptul la replica... te rog, nu te deranja sa-mi raspunzi!


stii tu k nu o lasa ?!
Numai vrajitoare avem p`aici .. :)))esti calare pe vreun bmw ...:)))logic k nu al tau .. vreun mosulet, ceva?
:>
Nu ma complic cu tine, dragutsa;)


Daca eram calare pe vre-un bmw, stai linistita ca ar fi fost al meu. Dar nu sunt. Sunt prea simpla sa ma complic cu ceea ce nu ma reprezinta.
Eu da, locuiesc cu un barbat mai mare, formam un cuplu minunat unde iubrea si respectul e reciproc.
P.s.: Daca nu stii ce e ala respect (pt. ca nu ai parte de asa ceva) da-i repede pe google si cauta in DEX-ul virtual.
P.p.s.: Stai linistita ca nu-si va lasa prietena. Nici un barbat nu vrea o bagabela la usa.




lusha_ubitik
Postat pe 4 Februarie 2011 00:50
buna,
ti-am citit mesajul ..si m-am regasit si eu in povestea ta, mai mult sau mai putin..diferenta este ca eu am renuntat rapid la El ..deoarece tin la sanatatea mea psihica si sentimentala.

crede-ma chestiile de genu asta ..nu duc cu ele un lucru bun, pana la urma tot tu vei plange singura intr-un colt al camerei..am trecut prin asta. ar trebui sa te gandesti la simplul fapt ca totusi are o relatie si te asigur 100% ..ca o apreciaza si o iubeste..pt ca altfel nu ar mai sta cu ea..nu ar avea motive ..doar nu sunt casatoriti.
sfat: incearca sa-l ignori... si o sa vezi ca o sa te ignore si el curand...sunt multi baieti liberi care sunt in stare sa te aduca pe culmile placerii..si sa fie pasionali ...si mai ales sa te respecte si sa te iubeasca!
kudika134917
Postat pe 10 Februarie 2011 10:57
De la: kudika358672, la data 2011-01-26 20:34:08Cum sa incep ?
Am iesit in oras, intr`o seara cu un prieten ...cu el mai era un cuplu.
Ne`am intalnit mai multi si at l`am observat, apoi am plecat toti 4 la el acasa (cel care il observasem).
Acolo a fost ok, am jucat carti, seminte, suc, .. si m`am pus la pc k sa ma uit si de id ..dar k sa ma scot am intrat la gradina de pe hi5.
Cand am ajuns acasa, l`am adaugat in lista si at am inceput sa vorbim despre orice k sa ajung la subiectu` "Sex" ...si i`am zis k am himenu` elastic ;;)...dintr`una intr`alta sa ne intalnim ...ne`am intalnit, bineinteles la el acasa ...si m`am culcat cu el... :| n`am vazut atata pasiune ..:O... Eu mi`am inceput`o la 18 ani ..iar acum am 18 si 5 luni .. in astea 5 luni n`am vazut asa ceva .. n`am intalnit :| ...S`a intamplat si a 2 oara... dupa asta cica prietenii lui vor sa se razbune ...si sa nu ne mai intalnim, el isi imagina k eu o sa`i fac rau ..dar i`am explicat k nu, n`o sa`i fac rau...
Aseara ne`am inalnit iar ..in seara asta e cu gagica`sa ..ouffu`...
Si intrebarile vin:
1. Cum poate sa puna atata pasine cand s`a culcat cu mine si nu s`a intamplat 1 data ci de 2 .. si o sa mai urmeze multe seri, cand prietenii lui, spun k o iubeste pe ea?
2. Daca ea ii oferea ce vroia el ...(ma refer doar dragoste, sa faca dragoste) incat sa nu mai vrea la alta, mai cauta in alta parte?
p.s : Eu, una ..daca as avea ce mi`ar placea lasand la o parte relatia morala .. ma refer la strict sexual, nu as mai cauta in alta parte ..
mama draga, la ai 18 ani si ”n” luni crezi matale ca ai experienta? Gandeste-te ca gaurica din aia de care matale zice c-o ai elastica, au in dotare toate femeile. Cat despre elasticitatea himenelui, se vede treaba ca habar n-ai ce-i aia partida de sex adevarat, unde de flexibilitate tre sa sufere mai multe parti ale corpului (inclusiv creierul, nu-mi spune ca anatomia la tine s-a oprit la himen!). Iar daca omul ti-a tras-o de 2 ori dupa cum zici si ar mai vrea, insa-si plimba iubita prin oras, nu inseamna decat ca te-a gasit de saltea si te foloseste la nevoie s-au ptr diversificare. Oricum, indiferent cat de pasional ti s-a parut tie (sunt convinsa ca habar n-ai nici ce-i aia pasiune ptr ca, dupa cum spuneai, n-ai decat 5 luni experienta cu-n ciocoflender de ti-a fost gagiu), nu-si va lasa prietena ptr tine. Motivele sunt cel putin 2:
1. daca i-ai cedat lui atat de rapid, se gandeste c-o sa le cedezi si altora.
2. daca erai asa de infailibila, ii facea aleia vant de nu se vedea. Asa ca i-ati gandul si cauta-ti o jucarica in alta parte ca a astuia e ocupata!
puiut_77
Postat pe 11 Februarie 2011 15:47
Ai dreptate daca ar gandi femeile ,toate femeile ca ar deveni o umbra etc, ar ramane barbatii nesatisfacuti...pana la urma se vede cui ii plac aventurile aici nu ?:)) ,unele trebuie sa inteleaga daca vor ceva, ca pentru barbati, una e femeia pe care o iubeste, si alta sau altele sunt doar femeile cu care isi face treaba;) multe trec prin pat dar nu si prin inima te-ai prins nu ?:)
kudika369556
Postat pe 1 Aprilie 2011 15:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce parere aveti despre relatia dintre femeia fecioara si barbatul scorpion? 24 De la: _Nikki_ 18 August 2009 13:58
Multumesc anticipat! 5 De la: Miuriel 30 Iulie 2011 23:59
horoscopul spune NU , ei spun DA:el-geaman, ea-fecioara 24 De la: noor 7 Martie 2014 13:26
femeia SAGETATOR barbatul GEMENI 29 De la: Indiana_Jones 20 Septembrie 2011 18:34
Dar relatia taur - scorpion ??? 3 De la: dandanaua_reloaded 11 Februarie 2009 22:03