Setari Cookie-uri

sunt foarte complexata....

vezi?...nu te mustra nitel...constiintza...ca...atunci cand te privea...ai fi putut sa inchizi ochii...si sa zici..."hai...treaca...sa fie pt binele omenirii!!"...
al`data...sa nu se mai intample!!
eu_ovidiu
Postat pe 2 Februarie 2011 05:02
Inca o chestie... Ma vazuse un client intr-una din serile de club cum ma dadeam in stamba in felul meu tampit si ce crezi ca face? Cand vede ca ma retrag la masa, vine si dupa politeturile de rigoare imi spune ca nu credea ca o persoana ca mine se poate destrabala in halul ala...
Morala?
Ca sa-ti intelegi nebunii trebuie sa fii mai nebun ca ei... si-mi asum acest ''statut''.
Sau cred ca persoana confundase borcanele si m-a luat drept popa...
R0MW4LD
Postat pe 2 Februarie 2011 05:03
De la: eu_ovidiu, la data 2011-02-02 05:02:16vezi?...nu te mustra nitel...constiintza...ca...atunci cand te privea...ai fi putut sa inchizi ochii...si sa zici..."hai...treaca...sa fie pt binele omenirii!!"...
al`data...sa nu se mai intample!!

Stii de ce nu ma mustra constiinta?
Cand am ajuns acasa am facut ceva pentru ''binele...'' sotiei si n-am regretat!!!
Altfel poate chiar as fi riscat sa ma mustre constiinta constiinta pentru o... ''tuta'' (cum le zici tu) si nu s-ar fi meritat.
Oi fi eu tanar dar totusi am niste gusturi aparte... Nu ma uit la oricine...
R0MW4LD
Postat pe 2 Februarie 2011 05:08
ei...poate ca merita...o jertfa...acolo...pe altaru` stiintei... ...dar...ma rog...tu decizi...
pb e ca...toti sa avem grija...cat de inalta...ne croim scara valorilor...pentru ca...s-ar putea...ca...vreodata...ori sa nu reusim...sa ajungem pana la ultima treapta...ori...doamne feri`....cand cazi de sus...e mai mare shocu`...decat...de pe primele trepte!!!
sau...se poate intampla...ca...tintind marul din varf...sa nu le vedem pe cele...care-s mai la indemana...si...mult mai usor de cules...
ma bucur ca...am dialogat...cu o persoana...cu adevarat partener de dialog!!
ma voi retrage...pt ca...la aceasta ora...tre` sa deschid niste proceduri mai delicate...pt a transmite date...peste ocean!!
asa ca...cu proxima ocazie...putem discuta...despre vrute si nevrute...
o zi buna sa ai...alaturi de sotia ta!!!
eu_ovidiu
Postat pe 2 Februarie 2011 05:20
Mult succes in activitatile pe care trebuie sa le desfasori. Placerea a fost de partea mea!
Eu mai raman poate am ocazia sa intâmpin cafengii asa mai de dimineatza...
Sa ai o zi frumoasa sau ce-ti doresti tu...
R0MW4LD
Postat pe 2 Februarie 2011 05:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dermatocosmetice ieftine 1 De la: kudika409327 25 Iulie 2011 11:54
CIINELE MOARE DE DRUM LUNG ... 18 De la: mihai_frv_1986 7 Septembrie 2010 22:00
lotiune pentru unghii 29 De la: simoniknails 10 Noiembrie 2010 21:55
CORP DE INVIDIAT 47 De la: office_salinasusesi_ro 18 Martie 2010 21:25
Bijuterii handmade 1 De la: nicoleta1205 1 Septembrie 2012 17:36