Setari Cookie-uri

buna

ce parere aveti de un o iubire dintre o fata de 22 cu un barbat de 40 de ani?cunosc un barbat de 40 de ani e divortat si pe ziii ce trece ma simt mai atrasa de el....si el mi-a dat de inteles ca ma place...as iesi cu el...dar ma gandesc la mentalitatea oamenilor,care imediat ar zice,ia uite -o si pe aia cu ala mai mare...ce sa fac?am trecut peste o despartire foarte dureroasa,si nu am crezut ca ,curand o sa imi mai placa de cineva,dar vad ca acest barbat m-a atras foarte mult...ce sa fac?e imoral sa ma intalnesc cu el?e divortat are si 2 copii mai mici...imi place mult dar...ce sa fac?un sfat va rog dk vreti..
kudika294758
Postat pe 9 Februarie 2011 18:51
De la: kudika294758, la data 2011-02-09 18:51:17ce parere aveti de un o iubire dintre o fata de 22 cu un barbat de 40 de ani?cunosc un barbat de 40 de ani e divortat si pe ziii ce trece ma simt mai atrasa de el....si el mi-a dat de inteles ca ma place...as iesi cu el...dar ma gandesc la mentalitatea oamenilor,care imediat ar zice,ia uite -o si pe aia cu ala mai mare...ce sa fac?am trecut peste o despartire foarte dureroasa,si nu am crezut ca ,curand o sa imi mai placa de cineva,dar vad ca acest barbat m-a atras foarte mult...ce sa fac?e imoral sa ma intalnesc cu el?e divortat are si 2 copii mai mici...imi place mult dar...ce sa fac?un sfat va rog dk vreti..


Nu e anormal sau imoral..dar ai grija sa nu te arzi din nou. Barbatii maturi si divortati sunt versati, trecuti prin viata.... Ai grija sa nu fii ranita din nou. Mai bine intereseaza-te de ce a divortat( e f. important).
mimi_ca29
Postat pe 9 Februarie 2011 18:56
mersi ptr sfat o sa ma interesez mai mult,ca acum suflu si in iaurt,la ce am patit.mersi tuturor ptr sfaturi.
kudika294758
Postat pe 9 Februarie 2011 19:01
Degeaba sufli tu in iaurt, daca-i cazi in plasa, te-ai ars.
Cel putin in teorie. In practica poate fi un om deosebit si sa aveti o relatie frumoasa. Lasa gura lumii, insa nu te arunca cu capul inainte.

Apropo de ce-o sa zica lumea. Ia vezi daca tipul e dispus sa se afiseze oriunde cu tine. Si daca-i un om liber si vrea o relatie serioasa, nu ar trebui sa te ascunda de nimeni.
rashela
Postat pe 9 Februarie 2011 19:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatie serioasa 28 De la: Eva32 2 Iulie 2011 03:23
Cum sa spui cuiva ca deranjeaza, fara sa-l jignesti 15 De la: 7777777 3 Mai 2011 23:08
Viața si moarte 72 De la: dragutza_micutza 12 Iulie 2011 08:20
Statutul femeii in Islam si Crestinism 1 De la: Catalinusha 2 Septembrie 2012 23:40
spuneti cum a fost ceea mai ghimionista zii a voastra?! 2 De la: HaiGhiciCine_i 12 Iulie 2010 09:21