Setari Cookie-uri

Un Topic Pacatos

De la: TIGRA, la data 2011-02-16 12:02:26.... deocamdata nu e momentul acum


chicken
battleofwits
Postat pe 16 Februarie 2011 12:06
chicken [/quote]

da asa e , imi e frica, am credite si in plus al batran a trecut tot pe numele meu , asa ca daca se intampla ceva, pana vand eu masina sau un teren ma executa astia de imi iau tot, bine , se poate scapa si de executarea silita, dar asta implica sa "vand" sa fac contract de vanzare cumparare pe bune incheiat ad validitatem (cu toate ca vanzarea ar fi simulata) catre un tert , ca cica rudele pana la gradul 3 cunosc situatia financiara si un contract de vanzare cumparare prin care sustragi bunul de la executare si il dai unei rude poate fi atacat si desfiintat prin actiune pauliana, si acum vine intrebarea, in situatia de fata in care nu poti avea incredere nici in unele rude, mai poti avea incredere intr-un tert
visan_georgiana
Postat pe 16 Februarie 2011 12:23
De la: TIGRA, la data 2011-02-16 12:23:40... in situatia de fata in care nu poti avea incredere nici in unele rude, mai poti avea incredere intr-un tert


poti avea incredere in mine
stai sa-mi cumpar un bilet de avion pentru india si poti sa treci tot pe numele meu
battleofwits
Postat pe 16 Februarie 2011 12:26
in fine... acum ca am trecut de faza cu lovitul in obiecte/copii care nu prea dau inapoi imbracati in pijamale cu manutzele goale la 5 dimineata sau la 40 grade practicand "lupte de strada" de performanta in sali de lux DE performanta, dupa zeci de ani DE performanta...

urasca faptu ca nimeni in tara asta parca nu vrea sa lucreze..ok ok, inteleg leafa e mica, chef nu prea e, dar daca te ai angajat sa faci ceva, FA O pana la capat . daca nu cauta altceva. nu inteleg de ce toata lumea se eschiveaza sa faca ceva, sau sa duca pana la capat ceva. eu nu pot sa las ceva ce am inceput neterminat, si daca stiu ca lucrez 3 zile in continuu, cum am facut zilele astea, da stiu ca fac la ceea ce m am angajat. nu e cazul, dar in fine... toata lumea LUNGESTE TOT, se vaicareste, isi plange de mila, da nu face nimic.

is satul de tara asta, de oameni... ma simt ca intr o colivie si ma sufoca tot rahatul asta din jur. azi am sunat pe cineva, trebuia sa vb de un proiect, lua bani frumosi , una alta, era interesul lui...ii zic, sa se apuce de treaba, ce mi zice? NU SE POATE! stau o secunda sa mi revin, daca am auzit bine...zic ce nu se poate?, ma gandesc e bolnav, aavut accident, s a implantat un meteorit pe casa lui...ce s ar fi putut intampla inca sa nu poata... la care, E prea FRIG< pe timpul asta nu se poate face nimic... am stat...am inchis si am sters numarul.
rockk
Postat pe 16 Februarie 2011 13:32
De la: _oktober_, la data 2011-02-16 10:13:16Neata!
Rockk puiule...arunca si tu macar un maieu pe tine acolo....aici sunt si babe batrane care au probleme cu inima
Cred ca aici nu se poate bea cafea...fug in cafenea....il pup pe pick si acolo...si aici....merita sa alergi un pic


ma poti pupa si aici cu ochii pe pectoralii lui rock ca sa te incingi mai tare!
si am promis ca aici nu folosesc emoticoane galbene ci dintr-astea
e un topic pacatos DOAR!
pickard
Postat pe 16 Februarie 2011 13:36
nu de alta, da am vazut ca se si muscala kempo intre ei...f f pericolos intr adevar [/quote]

eu nu l-am vazut pe Ciprian Sora, unul dintre antrenorii mei muscand adversarul, si nici pe Amatto (care antreneaza cativa baieti din garda lui Base), dar bine ca tragi de fiare si pui poze cu motorul pe profil , you ruleeee, auzi cati caluti are, sau mai important, cati dintre ei mai traiesc, si vb altora arunca o bluza pe tine, si mai citeste o carte, si organul cel mai important al corpului trebuie antrenat, si aici ma refer la creier
visan_georgiana
Postat pe 16 Februarie 2011 13:40
De la: TIGRA, la data 2011-02-16 13:40:37nu de alta, da am vazut ca se si muscala kempo intre ei...f f pericolos intr adevar


eu nu l-am vazut pe Ciprian Sora, unul dintre antrenorii mei muscand adversarul, si nici pe Amatto (care antreneaza cativa baieti din garda lui Base), dar bine ca tragi de fiare si pui poze cu motorul pe profil , you ruleeee, auzi cati caluti are, sau mai important, cati dintre ei mai traiesc, si vb altora arunca o bluza pe tine, si mai citeste o carte, si organul cel mai important al corpului trebuie antrenat, si aici ma refer la creier [/quote]

lasa-l tigra ca e prietenul meu si se sperie!
am sa-i dau eu neste fulgi din costumul meu sa se acopere
pickard
Postat pe 16 Februarie 2011 13:46
De la: pickard, la data 2011-02-16 13:46:15
De la: TIGRA, la data 2011-02-16 13:40:37nu de alta, da am vazut ca se si muscala kempo intre ei...f f pericolos intr adevar


eu nu l-am vazut pe Ciprian Sora, unul dintre antrenorii mei muscand adversarul, si nici pe Amatto (care antreneaza cativa baieti din garda lui Base), dar bine ca tragi de fiare si pui poze cu motorul pe profil , you ruleeee, auzi cati caluti are, sau mai important, cati dintre ei mai traiesc, si vb altora arunca o bluza pe tine, si mai citeste o carte, si organul cel mai important al corpului trebuie antrenat, si aici ma refer la creier


lasa-l tigra ca e prietenul meu si se sperie!
am sa-i dau eu neste fulgi din costumul meu sa se acopere [/quote]

din costumul ala de indian?
vitamina_c
Postat pe 16 Februarie 2011 13:48
De la: vitamina_c, la data 2011-02-16 13:48:48
De la: pickard, la data 2011-02-16 13:46:15
De la: TIGRA, la data 2011-02-16 13:40:37nu de alta, da am vazut ca se si muscala kempo intre ei...f f pericolos intr adevar


eu nu l-am vazut pe Ciprian Sora, unul dintre antrenorii mei muscand adversarul, si nici pe Amatto (care antreneaza cativa baieti din garda lui Base), dar bine ca tragi de fiare si pui poze cu motorul pe profil , you ruleeee, auzi cati caluti are, sau mai important, cati dintre ei mai traiesc, si vb altora arunca o bluza pe tine, si mai citeste o carte, si organul cel mai important al corpului trebuie antrenat, si aici ma refer la creier


lasa-l tigra ca e prietenul meu si se sperie!
am sa-i dau eu neste fulgi din costumul meu sa se acopere


din costumul ala de indian? [/quote]
da! ar arata ca mircea badea in fatza guvernului
pickard
Postat pe 16 Februarie 2011 13:50
lasa-l tigra ca e prietenul meu si se sperie!
am sa-i dau eu neste fulgi din costumul meu sa se acopere [/quote]

, azi nu am chef sa muncesc , de 2 ori a trecut sefu prin spatele meu si eu eram pe forum :))))))))))))
visan_georgiana
Postat pe 16 Februarie 2011 13:51
De la: pickard, la data 2011-02-16 13:50:14
De la: vitamina_c, la data 2011-02-16 13:48:48
De la: pickard, la data 2011-02-16 13:46:15
De la: TIGRA, la data 2011-02-16 13:40:37nu de alta, da am vazut ca se si muscala kempo intre ei...f f pericolos intr adevar


eu nu l-am vazut pe Ciprian Sora, unul dintre antrenorii mei muscand adversarul, si nici pe Amatto (care antreneaza cativa baieti din garda lui Base), dar bine ca tragi de fiare si pui poze cu motorul pe profil , you ruleeee, auzi cati caluti are, sau mai important, cati dintre ei mai traiesc, si vb altora arunca o bluza pe tine, si mai citeste o carte, si organul cel mai important al corpului trebuie antrenat, si aici ma refer la creier


lasa-l tigra ca e prietenul meu si se sperie!
am sa-i dau eu neste fulgi din costumul meu sa se acopere


din costumul ala de indian?

da! ar arata ca mircea badea in fatza guvernului [/quote]

ar avea si el cu ce se lauda!!
vitamina_c
Postat pe 16 Februarie 2011 13:51
De la: TIGRA, la data 2011-02-16 13:40:37nu de alta, da am vazut ca se si muscala kempo intre ei...f f pericolos intr adevar


eu nu l-am vazut pe Ciprian Sora, unul dintre antrenorii mei muscand adversarul, si nici pe Amatto (care antreneaza cativa baieti din garda lui Base), dar bine ca tragi de fiare si pui poze cu motorul pe profil , you ruleeee, auzi cati caluti are, sau mai important, cati dintre ei mai traiesc, si vb altora arunca o bluza pe tine, si mai citeste o carte, si organul cel mai important al corpului trebuie antrenat, si aici ma refer la creier [/quote]

incredibil fata asta

nu i nimic, lasa ca te prinzi o data si tu, va trece o saptamana, poate doua, dar am incredere in tine.

se pare ca TU nu te ai prins de intelesul frazei si ai dat in gropi urat de tot...dar nu e vina ta, aia 10 ani te au marcat probabil.

are destui caluti cati sa l traga pe Sora tau dupa el pana da jos din stratul ala de grasime care face obiectele sa gravitationeze in juru lui.,
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQpQoWVd2rtn6N2H60uu3zR0KmtC92r9V9LesPj-DSXFr8PCGhmKA[/img]

nu de alta, da eu nu as fi prea mandru... si sigur cand voi ajunge asa, voi lua pe mine 10 haine.

rockk
Postat pe 16 Februarie 2011 14:03
De la: TIGRA, la data 2011-02-16 13:40:37
eu nu l-am vazut pe Ciprian Sora, unul dintre antrenorii mei muscand adversarul, si nici pe Amatto ...

iar inceusi cu caratele?

amato habar nu am cine e ...
dar de sora de ce te iei? ca e super tare omu eu la sala lui fac atrenamentele
battleofwits
Postat pe 16 Februarie 2011 14:42
De la: battleofwits, la data 2011-02-16 14:42:58
De la: TIGRA, la data 2011-02-16 13:40:37
eu nu l-am vazut pe Ciprian Sora, unul dintre antrenorii mei muscand adversarul, si nici pe Amatto ...

iar inceusi cu caratele?

amato habar nu am cine e ...
dar de sora de ce te iei? ca e super tare omu eu la sala lui fac atrenamentele


my hero!
ironia
Postat pe 16 Februarie 2011 14:44
De la: battleofwits, la data 2011-02-16 14:42:58
De la: TIGRA, la data 2011-02-16 13:40:37
eu nu l-am vazut pe Ciprian Sora, unul dintre antrenorii mei muscand adversarul, si nici pe Amatto ...

iar inceusi cu caratele?

amato habar nu am cine e ...
dar de sora de ce te iei? ca e super tare omu eu la sala lui fac atrenamentele


ba da v-ati adunat toti smardoii aici!? numai eu arat ca Puiu Calinescu !?
pickard
Postat pe 16 Februarie 2011 14:59
De la: TIGRA, la data 2011-02-16 13:40:37nu de alta, da am vazut ca se si muscala kempo intre ei...f f pericolos intr adevar


eu nu l-am vazut pe Ciprian Sora, unul dintre antrenorii mei muscand adversarul, si nici pe Amatto (care antreneaza cativa baieti din garda lui Base), dar bine ca tragi de fiare si pui poze cu motorul pe profil , you ruleeee, auzi cati caluti are, sau mai important, cati dintre ei mai traiesc, si vb altora arunca o bluza pe tine, si mai citeste o carte, si organul cel mai important al corpului trebuie antrenat, si aici ma refer la creier [/quote]

pe bune?! lol... cati ani ai, 5 ? d-zeule. maturizeaza-te.
rockk
Postat pe 16 Februarie 2011 15:10
are destui caluti cati sa l traga pe Sora tau dupa el pana da jos din stratul ala de grasime care face obiectele

pacat ca e un sport touring cam obosit si cam vechi, mai discutam cand vi cu un supersport, macar un Suzuki Gsxr de 600, sau de ce nu un Hayabusa, (ultimul model nu ma incurc cu lucruri vintage ) dar astfel de motoare sunt pentru cei capabili, si m-am prins, bine ca esti tu suplu si intelectual , cica, dute la sala cu cei ca tine eventual lucratori la vreo firma de paza, care se duc ridica cateva greutati, saliveaza dupa vreo pitzipoanca si se lauda , bai frate ma duc la sala, si eu ma duc la sala, la Atlantis , si nu ma c.a.c atata pe mine
visan_georgiana
Postat pe 16 Februarie 2011 15:19
pe bune?! lol... cati ani ai, 5 ? d-zeule. maturizeaza-te.[/quote]

tu vb mai ai putin si iti pui poze in p.u.t.a goala, poate nu iti ajung alea la bustul gol, ti-ai pus si poze cu marea ta avutie un motor Sh cam rablagit , dute la sala in continuare dar ai grija la efort sa nu iti moara si ultimul neuron, si apropos nu esti mai interesant cu ochelari de soare si tigara in bot
visan_georgiana
Postat pe 16 Februarie 2011 15:21
De la: TIGRA, la data 2011-02-16 15:19:57are destui caluti cati sa l traga pe Sora tau dupa el pana da jos din stratul ala de grasime care face obiectele

pacat ca e un sport touring cam obosit si cam vechi, mai discutam cand vi cu un supersport, macar un Suzuki Gsxr de 600, sau de ce nu un Hayabusa, (ultimul model nu ma incurc cu lucruri vintage ) dar astfel de motoare sunt pentru cei capabili, si m-am prins, bine ca esti tu suplu si intelectual , cica, dute la sala cu cei ca tine eventual lucratori la vreo firma de paza, care se duc ridica cateva greutati, saliveaza dupa vreo pitzipoanca si se lauda , bai frate ma duc la sala, si eu ma duc la sala, la Atlantis , si nu ma c.a.c atata pe mine

tigresa....ce ai fata cin te supara...?eu stiam ca tu esti mai rezistenta la sicane....
BEL_AMY1
Postat pe 16 Februarie 2011 15:22
De la: BEL_AMY1, la data 2011-02-16 15:22:53
tigresa....ce ai fata cin te supara...?eu stiam ca tu esti mai rezistenta la sicane....


poate e indragostita
battleofwits
Postat pe 16 Februarie 2011 15:25
dar de sora de ce te iei? ca e super tare omu eu la sala lui fac atrenamentele

si mie imi place Sora, dar e gras domle cica, lasa ca are Rokk muschi , dar la pariu daca se da la el unul ca Sora , baga coada intre picioare si se cara, ; pai nu frate dar mor pe astia care apar la bustul gol, ca poate agata ceva, se duc la sala pun pariu ca au 1.50m sau 1.60m, si fac atata caz din asta, mai toata lumea merge la sala, si s-a ofticat cand am spus ca detest barbatii umflati de sala cu sustanon si naposim, pai o gramada baga chestii dastea.
visan_georgiana
Postat pe 16 Februarie 2011 15:29
tigresa....ce ai fata cin te supara...?eu stiam ca tu esti mai rezistenta la sicane.... [/quote]

azi sunt recalcitranta, off ce mi-as da demisia si m-as imbraca in Vlad Tepes cand as face gestul asta (sefii sunt turci)
visan_georgiana
Postat pe 16 Februarie 2011 15:32
De la: TIGRA, la data 2011-02-16 15:29:51...si mie imi place Sora, dar e gras domle cica...


are pana in 5-7% grasime ... insa daca te prinde cu un mawashi dupa ureche, nu te mai scoli de jos
battleofwits
Postat pe 16 Februarie 2011 15:33
De la: TIGRA, la data 2011-02-16 15:32:01tigresa....ce ai fata cin te supara...?eu stiam ca tu esti mai rezistenta la sicane....


azi sunt recalcitranta, off ce mi-as da demisia si m-as imbraca in Vlad Tepes cand as face gestul asta (sefii sunt turci)[/quote]
pai bine ma eu ziceam ca deja i-ai dus si tu la Calugareni...si le-ai aratat unde i-au ramas dintii lui Sina Pasa (2)...poate asa ii ajutai sa traga niscaiva concluzii pertinente....
BEL_AMY1
Postat pe 16 Februarie 2011 15:44
moama cata ura intr-o singura zi
anastasia_m
Postat pe 16 Februarie 2011 16:26
De la: anastasia_m, la data 2011-02-16 16:26:47 moama cata ura intr-o singura zi


sunt rea azi
visan_georgiana
Postat pe 16 Februarie 2011 16:28
De la: TIGRA, la data 2011-02-16 16:28:34
De la: anastasia_m, la data 2011-02-16 16:26:47 moama cata ura intr-o singura zi


sunt rea azi


vad
anastasia_m
Postat pe 16 Februarie 2011 16:29
Am scapat! Am scapat! Nu mi-a luat Garcea permisul, a declarat-o pe aia vinovata de accident!

P.S fetelor, nu-l mai suparati pe Rockky ca mie mi-e drag. Nu e el cel care ne invata cati de i sa punem??? Doar ca seara mai bea si el un paharut de vin si...nu mai vede bine tastele . Mie imi place de tine, Rockky..asa arogant si misogin cum esti dar...imi place
mimi_ca29
Postat pe 16 Februarie 2011 18:30
De la: mimi_ca29, la data 2011-02-16 18:30:27 Am scapat! Am scapat! Nu mi-a luat Garcea permisul, a declarat-o pe aia vinovata de accident!

P.S fetelor, nu-l mai suparati pe Rockky ca mie mi-e drag. Nu e el cel care ne invata cati de i sa punem??? Doar ca seara mai bea si el un paharut de vin si...nu mai vede bine tastele . Mie imi place de tine, Rockky..asa arogant si misogin cum esti dar...imi place


deci am scapat eu! daca iti place de rock eu nu mai am ce sa fac
pickard
Postat pe 16 Februarie 2011 19:32
De la: pickard, la data 2011-02-16 19:32:57
De la: mimi_ca29, la data 2011-02-16 18:30:27 Am scapat! Am scapat! Nu mi-a luat Garcea permisul, a declarat-o pe aia vinovata de accident!

P.S fetelor, nu-l mai suparati pe Rockky ca mie mi-e drag. Nu e el cel care ne invata cati de i sa punem??? Doar ca seara mai bea si el un paharut de vin si...nu mai vede bine tastele . Mie imi place de tine, Rockky..asa arogant si misogin cum esti dar...imi place


deci am scapat eu! daca iti place de rock eu nu mai am ce sa fac


Dar imi place si de tine Doar ca Rockky e mai tinerel si...prospaturile au prioritate
mimi_ca29
Postat pe 16 Februarie 2011 19:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bacul o cretinitate 22 De la: Indiana_Jones 23 Octombrie 2011 02:13
RBD 18 De la: Elyaa 19 Iulie 2011 11:35
Vacanta cu familia 1 De la: kudika_962517 30 Aprilie 2014 12:52
Stalin citate celebre 11 De la: Yharr 17 Noiembrie 2011 22:35
FOTOTAPET PERSONALIZAT TABLOURI PERSONALIZATE 1 De la: fototapettt 27 Ianuarie 2011 16:27