Setari Cookie-uri

Va rog, va implor...sunt extrem de speriata!!!

Buna seara, ma numesc Mioara, as vrea sa nu te alarmezi ,pt ca indiferent de ce vei avea, exita un remediu naturist , care te poate vindeca , de orice ganglioni , dute la medic si vezi ce ati spune ,dupa acea putem sta de vorba , o zii minunata iti doresc pt mai multte detalii ma poti contacta la nr de tel 0721746530 Fititerapeut SERBAN MARIA
kudika330924
Postat pe 1 Martie 2011 20:19
nu trebuie sa fii atit de speriata dar nici sa treci peste .iti poti face o scanare a intregului organism prin iridologie citirea irisului si vazuta cauza acestui nodul si poti face o investigatie cu aparatul scio biorezonanta magnetica poate fi un dezechilibru al glandei important este sa stii cauza ma poti cntacta la 0766338271
kudika228677
Postat pe 2 Martie 2011 09:25
Mi s-a intamplat si mie acelasi lucru acum 28 de ani.... Medicul m-a trimis la oncologie...Era f speriat... Eu am luat antibiotic si am stat linistita...In doua saptamani , de la dimensiunea unui ou de gaina ...s-a micsorat pana ce a disparut... Este adevarat ca m-am rugat...si ca am crezut ca ma voi vindeca...Analize nu am facut...
Era o hidrosadenita...Inflamatia poate incepe de la raderea parului in zona axilara.....zona se infecteay[ usor...un stafilococ ...si gata...
Bineinteles ca se poate muri si de la o intepatura de albina...soc anafilactic...si gata.... dar...
Nimeni nu va poate da sfaturi, nu trebuie sa dramatizam dar nici sa neglijam... Daca trei medici vor spune acelasi lucru, examinand si interpretand analizele ...nici atunci sa nu credeti ca e ...fatal...Atunci sa va ingrijiti mai atent si sa credeti ca niciodata ei nu au mai intalnit un pacient ca dv...pentru ca sunteti unica....iar afectiunea dv tot asa... ..sanatate!
kudika368085
Postat pe 4 Martie 2011 14:38
eu nu am gasit nici o inflamatie la san, insa ma doare rau... de cateva luni
am gasit oferta de mamografie gratuita la o clinica din bucuresti si nu stiu ce sa fac. ca am auzit ca la 20 si ceva de ani cati am eu nu e bine sa faci mamo. ajutati-ma cu un sfat va rog ca tre sa ma grabesc sa prind oferta
tina2012
Postat pe 6 Aprilie 2012 17:16
ecografie...termografie....sonoelastografie...sunt mai multe optiuni pt o femeie
_oktober_
Postat pe 17 Aprilie 2012 16:34
De la: kudika368085, la data 2011-03-04 14:38:10Mi s-a intamplat si mie acelasi lucru acum 28 de ani.... Medicul m-a trimis la oncologie...Era f speriat... Eu am luat antibiotic si am stat linistita...In doua saptamani , de la dimensiunea unui ou de gaina ...s-a micsorat pana ce a disparut... Este adevarat ca m-am rugat...si ca am crezut ca ma voi vindeca...Analize nu am facut...
Era o hidrosadenita...Inflamatia poate incepe de la raderea parului in zona axilara.....zona se infecteay[ usor...un stafilococ ...si gata...
Bineinteles ca se poate muri si de la o intepatura de albina...soc anafilactic...si gata.... dar...
Nimeni nu va poate da sfaturi, nu trebuie sa dramatizam dar nici sa neglijam... Daca trei medici vor spune acelasi lucru, examinand si interpretand analizele ...nici atunci sa nu credeti ca e ...fatal...Atunci sa va ingrijiti mai atent si sa credeti ca niciodata ei nu au mai intalnit un pacient ca dv...pentru ca sunteti unica....iar afectiunea dv tot asa... ..sanatate!



Ai scapat de hidrosadenita fara incizie????
kudika226898
Postat pe 19 Aprilie 2012 16:23
Buna. Cum esti? Nu ai mai scris nimic despre problema care te ingrijora.
kudika_18448
Postat pe 5 Februarie 2013 16:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ma pisca sanul stang 1 De la: bianca19 1 Februarie 2011 19:32
Mi-a aparut o pata pe san ... 9 De la: dr_tudose 19 Octombrie 2010 19:49
DURERE SAN 13 De la: dr_tudose 19 Octombrie 2010 19:35
Efecte adverse tratament cancer de san 2 De la: kudika470171 22 Noiembrie 2011 20:30
noduli la san 4 De la: kudika_nikole 17 Ianuarie 2012 23:27