Setari Cookie-uri

Barbatul Pesti sau Barbatul Gemeni?

Ce parere aveti despre o relatie dintre o Femeie Balanta si un Barbat Pesti? Dar despre o relatie dintre o Femeie Balanta si un Barbat Gemeni? Vreau argumente pro si contra.
Yellowrose
Postat pe 19 Februarie 2011 20:30
De la: Yellowrose, la data 2011-02-19 20:30:13 Ce parere aveti despre o relatie dintre o Femeie Balanta si un Barbat Pesti? Dar despre o relatie dintre o Femeie Balanta si un Barbat Gemeni? Vreau argumente pro si contra.

Ce, trebuie sa alegi? Din cate stiu eu, gemenii si balanta sunt semne de aer, deci ar trebui sa se inteleaga mai bine decat gemenii si pestii, care sunt semn de apa. Dar zodia in sine nu e totul, altfel ai vedea doar casatorii intre "apartinatorii" aceleiasi zodii, sau a celor compatibile. Tu fa cum iti dicteaza inima, asta e cel mai important.
kitty_na
Postat pe 19 Februarie 2011 22:48
De la: Yellowrose, la data 2011-02-19 20:30:13 Ce parere aveti despre o relatie dintre o Femeie Balanta si un Barbat Pesti? Dar despre o relatie dintre o Femeie Balanta si un Barbat Gemeni? Vreau argumente pro si contra.


Nici Pesti, nici Gemeni
mimi_ca29
Postat pe 19 Februarie 2011 22:51
De la: Yellowrose, la data 2011-02-19 20:30:13 Ce parere aveti despre o relatie dintre o Femeie Balanta si un Barbat Pesti? Dar despre o relatie dintre o Femeie Balanta si un Barbat Gemeni? Vreau argumente pro si contra.


eu sunt taur cu ascendent in scorpion sunt cel mai tare din orice punct de vedere cu itp orice alta zodie e inferioara
dar sunt foarte ocupat
pickard
Postat pe 19 Februarie 2011 23:05
De la: Yellowrose, la data 2011-02-19 20:30:13 Ce parere aveti despre o relatie dintre o Femeie Balanta si un Barbat Pesti? Dar despre o relatie dintre o Femeie Balanta si un Barbat Gemeni? Vreau argumente pro si contra.

draga mea, sunt o groaza de site-uri specializate in asa ceva, dar nu crezi ca o relatie ptr a exista, nu necesita nu stiu ce alinieri de planete? Intreb si io, asa.........
puiut_77
Postat pe 22 Februarie 2011 12:09
De la: pickard, la data 2011-02-19 23:05:17
De la: Yellowrose, la data 2011-02-19 20:30:13 Ce parere aveti despre o relatie dintre o Femeie Balanta si un Barbat Pesti? Dar despre o relatie dintre o Femeie Balanta si un Barbat Gemeni? Vreau argumente pro si contra.


eu sunt taur cu ascendent in scorpion sunt cel mai tare din orice punct de vedere cu itp orice alta zodie e inferioara
dar sunt foarte ocupat


daca nu te lauzi tu, atunci cine?
vitamina_c
Postat pe 22 Februarie 2011 12:18
Conform zodiacului cu barbatul geaman te-ai intelege mai bine...dar nu te lua dupa zodii si compatibilitati intre zodii. Eu am avut prieten si din zodia pesti si din zodia gemeni si-ti spun din proprie experienta ca cea mai frumoasa relatie de dragoste am trait-o cu cel din pesti...Era cel mai dulce, mai tandru si mai romantic barbat din cati am intalnit...defectul major era ca era prea gelos si dependent de mine...cu cel din zodia gemeni m-am inteles bine dar nu are incredere in el si cam nu stie ce vrea de la viata si de la ceilalti...si asta
e destul de obositor. Mai sus iti spuneam sa nu crezi in zodii si sa-ti spun si de ce: eu sunt balanta si sunt casatorita cu un scorpion de 6 ani...daca ne uitam la ce spun zodiacele o relatie intre cele 2 zodii mai bine nu, relatie imposibila, etc...Dar noi suntem de 6 ani impreuna avem un copil si ne intelegem foarte bine. Asa ca nu conteaza zodia ci iubirea, respectul, linistea, sinceritatea si fidelitatea, planurile si visele comune.
kudika451217
Postat pe 10 Octombrie 2012 13:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
schimbare brusca de comportament a iubitului 71 De la: kudika479155 30 Noiembrie 2011 18:36
Nedumerire... 4 De la: myriam_paradise 21 Iunie 2011 20:19
Iubire imposibila 101 De la: Max2 16 Noiembrie 2011 22:23
Noi ne iubim,dar parintii lui ne fac viata imposibila...Am nevoie de niste sfaturi 19 De la: rashela 31 Martie 2011 12:10
oare ma iubeste, sau se preface...?! 41 De la: kudika330717 21 Noiembrie 2010 18:19