Setari Cookie-uri

Problema

Buna ziua,

Incep prin a va scrie ca citesc acest forum aproape in fiecare zi, dar de postat postez mai rar.

Am si eu o problema de suflet legata de o catelusa iubitoare si cuminte pe care a luat-o o cunostinta de a mea la curte, dar nu vrea sa o pastrez ca, cica " nu latra". Catelusa nu e de curte, e de apartament, rasa pechinez metis, are 1 an si e dulce si iubitoare. Mie mi-a furat inima din prima. I-am facut carnet de sanatate si am deparazitat-o. Nu o pot pastra pentru ca avem deja o pisica si spatiu restrans in apartament. Caut pentru ea o persoana sau familie iubitoare de animale sa o adopte si sa aiba grija de ea pentru ca este un caine extrordinar de iubitoare si a suferit cam mult pentru ca a fost inainte la o batrana care o cam batea. Va multumesc ca ati citit. Sper sa se gaseasca cineva iubitor de animale care sa o adopte si sa o iubeasaca.
kudika196009
Postat pe 24 Februarie 2011 08:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sal 8 De la: ad__83 9 Mai 2011 10:19
ce cadou sa iau pentru un botez? va rog un sfat! 8 De la: a_ale 30 Decembrie 2008 16:39
sugari 9 luni 3 De la: Lucia38 5 Septembrie 2009 19:22
Eu pesti, el capricorn... 10 De la: Max2 18 Ianuarie 2012 17:35
Incursiune in viata unui alt strain 14 De la: stanveronicamaura 16 Septembrie 2009 13:21