Setari Cookie-uri

Barbatii Leu!!!

Apropo de parfumuri...eu am primit un parfum Gucci-Envy me. Nu-mi pare sa persiste atat de mult MIe imi place Kenzo dar daca tot primesc cadouri, nu mai apuc sa-mi cumpar Ce ziceti de Gucci?
mimi_ca29
Postat pe 29 Martie 2011 19:03
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-03-29 19:02:05
De la: battleofwits, la data 2011-03-29 18:59:29
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-03-29 18:57:47
De la: battleofwits, la data 2011-03-29 18:52:42
De la: misss_e_rupe, la data 2011-03-29 18:49:07
suna foarte convingator venind de la un tip care o arde nonstop pe un site pentru femei:)
you go for it! eu ma intorc la viata reala!
salutare fetelor!


oooo ...facusi botic si te suparasi lasa ca mananci tu o ciucalata si iti trece

nu mai te lua de ea o sa ii creasca si ei sanii si o sa te vad cum sari pe ea


ce te-ai gandit sa-mi dai?
(Dragostea consta in dorinta de a da ceea ce este al tau altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta. )
o sa astepti mult si bine, sper sa nu iti creasca urechi ca la magar


vrei sa ma tragi de ele? nebunatic-o




hai ca eu ies, cu o gagica sexy si cu tate mari ... http://www.youtube.com/watch?v=rYEDA3JcQqw

cu o voce super
battleofwits
Postat pe 29 Martie 2011 19:04
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-03-29 19:02:47
De la: battleofwits, la data 2011-03-29 18:57:09
De la: mimi_ca29, la data 2011-03-29 18:51:58
De la: battleofwits, la data 2011-03-29 18:46:27
De la: mimi_ca29, la data 2011-03-29 18:44:14Scuzati intarzierea; am pregatit aluatul de gogosi. Placinta cu mere, zici? My God, imi place la nebunie. Facem schimb? Ti-a mai ramas placinta? Eu iti dau gogosi.


cand pleca ipahebirowtnod de la mine ... ii dau un pachet cu placinte sa treaca pe la tine cu ele



Sper sa nu le manance pe drum


lasa ca am eu grija sa plece ...satula

la cat de zgarcit esti..o sa plec lihnita e foame

a zis cineva ceva de mancare
battleofwits
Postat pe 29 Martie 2011 19:05
De la: battleofwits, la data 2011-03-29 19:05:04
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-03-29 19:02:47
De la: battleofwits, la data 2011-03-29 18:57:09
De la: mimi_ca29, la data 2011-03-29 18:51:58
De la: battleofwits, la data 2011-03-29 18:46:27
De la: mimi_ca29, la data 2011-03-29 18:44:14Scuzati intarzierea; am pregatit aluatul de gogosi. Placinta cu mere, zici? My God, imi place la nebunie. Facem schimb? Ti-a mai ramas placinta? Eu iti dau gogosi.


cand pleca ipahebirowtnod de la mine ... ii dau un pachet cu placinte sa treaca pe la tine cu ele



Sper sa nu le manance pe drum


lasa ca am eu grija sa plece ...satula

la cat de zgarcit esti..o sa plec lihnita e foame

a zis cineva ceva de mancare

nimeni, era vorba de placinte
ipahebirowtnod
Postat pe 29 Martie 2011 19:06
De la: battleofwits, la data 2011-03-29 19:04:23
vrei sa ma tragi de ele? nebunatic-o




hai ca eu ies, cu o gagica sexy si cu tate mari ... http://www.youtube.com/watch?v=rYEDA3JcQqw

cu o voce super

unde te intalnesti cu ea la intersectia lui google nr 17cu yahoo nr 0?
ipahebirowtnod
Postat pe 29 Martie 2011 19:07
eu sunt capricorn si am fost cu un leu vreo 5 ani..cu despartiri si impacari..dar n a mers..pt ca el e atat de indiferent nu face nimic pt relatie,chiar daca m a iubit..nu mi a aratat o niciodata,spunea ca nu e genul lui sa fie romantic...dar de fapt ei sunt fff romantici si gelosi.sunt atrasi de femeile berbec..a avut o relatie cu una..si am vazut diferenta despre cum se comporta cu ea si cu mine,poate ca eu am fost prea buna cu el..nusth.oricum il iubesc mult ..poate si el pe mine...si el stie asta dar nu face nimic..asteapta tot eu,dar cred ca merit ceva mai bun sa fiu eu cea alintata..rasfatata
kudika004760
Postat pe 31 Martie 2011 13:19
Barbat leu?
Asa cateva zile, asa de-o aventura pentru ca is buni amanti, insa de lunga durata? Nu prea. Vrea sa domine, vrea sa fie in centrul lumii tale si sa fie lasat sa faca numai ce doreste. Are nevoie de cineva pe care sa-l tina in frau, si care sa il venereze pentru faptul ca il tine in frau.
kudika380044
Postat pe 31 Martie 2011 14:00
Buna!am citit acum mesajul tau si m-am gandit ca ti-as fi de folos cu cateva sfaturi. Am avut si eu prieteni, iubiti si cunostinte in zodia Leu, chiar eu sunt Leu:D ei bine, barbatii Leu draga mea,sunt f orgoliosi.Daca ti-a cerut o pauza, nu e sigur pe sentimentele lui, vrea libertate, vrea sa cunoasca altceva.Ori un asemenea comportament nu e tocmai ok, avand in vedere ca aveti o casnicie de 3 ani.Atitudinea lui te lasa rece, pt ca vrea sa aiba o perioada de repaus.Pt ce? De ce nu a facut asta inainte de a va casatori? Parerea mea este ca ar trebui sa faci tot posibilul sa nu se intample acest lucru... Eu sunt convinsa ca dragostea nu dureaza doar 3 ani, ca in piesa de teatru:D TU esti cea care trebuie sa reusesti sa porti anumite discutii normale in care sa lamuriti ce deranjeaza, ce nu mai merge, ce a disparut din ce era la inceput etc
Iti doresc succes si fie ca toata iubirea din lume sa va inconjoare.Asta depinde de amandoi, desigur!
kudika379156
Postat pe 31 Martie 2011 14:26
Buna...Si eu am incercat o relatie cu "un leu"..La inceput era totul super,ne intelegeam perfect,parea sa fie barbatul vietii mele...ptr. ca mai apoi totul sa devina un cerc vicios de compromisuri..toate insa din partea mea..Doar eu ar fi trebuit sa fac compromisuri daca imi doream sa am o viata alaturi de el..A trebuit sa pun capat relatiei ptr. ca altfel ar fi trebuit sa incetez sa mai fiu "eu insami".
monikoki96
Postat pe 2 Aprilie 2011 08:59
aceeasi problema e si la mine
la inceput a fost foarte frumos...vreo 2 luni asa...si apoi a inceput sa se rasfireasca relatia...
de fiecare data cand greseam cu ceva stiam sa ma duc la el sa ii cer scuze...desi tinea cam mult supararea la el...ii placea sa fie cautat...sa vada ca imi para rau...din orgoliu
pana acum cateva zile la tara cand mi.a facut el o chestie...stie ca "poate a gresit"...mi.a spus.o in mesaj insa eram prea suparata sa ii raspund...a doua zi a venit la mn cand eram pe o banca insa nu prea l.am bagat in seama...nici 2 min nu a stat...din orgoliu, a plecat...si de 2 zile nu da niciun semn...desi el a gresit...asteapta probabil sa il caut eu...
cum pot fi asa leii?...chiar le e greu sa fie aproape de tine...sa recunoasca cand gresesc...sa se daruiasca intr.o relatie...dar nu... prefera sa aleaga calea mai usoara...indiferenta...de ce sa se complice?..."doar li se cuvine tot"...sa ia tot de la tine dar cand e de oferit se mai gandesc
chiar nu stiu ce sa fac...ma doare sa il stiu departe...si l.as cauta...iar mi.as calca pe orgoliu...doar sa fiu alaturi de el din nou...dar nu merita...si pana la urma e greseala lui...
Black___White
Postat pe 4 Aprilie 2011 22:05
Si eu sunt casatorita cu un barbat leu suntem casatoriti de 4 ani si ma inteleg foarte bine, la inceput si pt mine a fost greu deoarece nu il scoteam din ale lui ca sa fac numai cum vrea el, iar el sa nu faca cum zic eu. Lam facut in asa fel incat sa faca cum zic eu de frica sa nu ma piarda.Cum lam facut? pai o tineam numai pe a mea ,faceam ce credeam eu ca este bine el vazand asa a zis ca cel mai bine este sa comunicam si sa lasam unul de la altul pana ajungem la un consens. El este plecat in strainatate de 2 ani si orice face sau daca bea un pahar de bauturi alcoolice imi zice :am baut si eu un pahar de ..... te rog sa nu ma certi.Si multi o sa zica ca sia gasit pe alta acolo, eu va zis ca nu si bag mana in foc ca nu sia gasit si sa stiti ca nu ma frig.....pt ca el sta cu sora mea si cu cumnatul meu si daca ma minte ei imi spun mie.Tot ce trebuie sa faceti este sa vorbiti deschis cu sotii vostri ,ce nu va convine la ei ,cum ar trebuii sa faceti ca sa mergeti mai departe impreuna daca nu este de acord mai bine va despartiti.Sper ca totul sa fie bine pt toti cei care au probleme in casnicie.
stefan_irina
Postat pe 7 Aprilie 2011 09:49
Vin cu un raspuns intarziat, dar poate e luat in seama.
Mama e in zodia leu, tata e in zodia leu, m-am intalnit cu un tip in zodia leu, lor le place sa conduca si sa straluceasca, daca nu esti de acord cu ei, esti impotriva lor. Ai trei variante:
1. Te supui si-i faci pe plac leului, avantaj ar fii sa-i intri in gratii, dezavantajul este sa uiti ca ai nevoi.
2. Fugi mancand pamantul si-l lasi in plata lui, sa-l ia cine-o vrea (bine asta este varianta daca gandesc foarte la rece, cand iubesti, varianta asta este exclusa :D, din start, nu te lasa inima)
3. Esti smechera si zici ca el dar faci ca tine, tactica adoptata de-a lungul timpului de marea majoritate a femeilor.
Si ca incheiere, ascultati inima ce vrea, dar ascult-o bine :)
Alinutza
Postat pe 7 Aprilie 2011 17:05
LEU (23.07 – 22.08) -aprilie 2011
DRAGOSTE. Eh, in cuplu, aerul fresh de primavara iti taie din chefu’ de carcoteli, asa ca si partenerul/a va fi pe deplin multumit (cum nu ?!) ba chiar cu o dispozitie de zile mari – ce mai ! te asteapta......

..aflati mai multe intr-un horoscop lunar, real si funny
-eliminati eventualele spatii ce pot aparea in link:

http://www.verze.ro/Horoscop/Horoscop-Lunar/horoscop-aprilie-2011.html


peppermint
Postat pe 7 Aprilie 2011 17:05
De la: blue___eyes, la data 2011-03-26 19:49:34Buna...sant capricorn si in urma cu 1 an de zile am cunoscut un barbat din zodia leu,la fel de incapatanat ca cei descrisi aici de majoritatea femeilor,incapatanat si orgolios...ca mine de fapt.Si eu fiind capricorn,sant orgolioasa si incapatanata.....dar el,a avut atata rabdare cu mine, incat am ajuns sa tin la el enorm de mult(lucru pe care el nu il crede).Si noi ne certam destul de des si asta din cauza mea,eu sant suparacioasa din fire.Cand am gasit postarea ta pe forum,fara sa ma gandesc i-am trimis-o si lui,sa vada ce se spune de barbatii din zodia leu.....ne-am certat putin pe tema asta.Acum eu nu vreau sa critic defectele leilor,nici sa le laud calitatile,cu toate ca... la capitolul calitati nu prea am gasit postate pe forum aproape niciuna.Sant curioasa cate din femeile care au raspuns sant capricorn??????????????OARE NUMAI CAPRICORNII NU SE POT INTELEGE CU LEII???????? Chiar sant ei mai incapatanati si orgoliosi decat celelalte zodii????????

sunt zodia fecioara si sunt cu un baiat leu de aproape 4 luni de zile...si ma dispera..si e comod..sta numai in casa..el nu vorbeste...decat "buna pui" si 1 :* pe zi in rest nimic..in cursu saptamanii mai zice el "vrei sa te iau de la munca?" ...dar nu e nici o pasiune din partea lui, m-am saturat sa tot ii dau atentie ... de cand sunt cu el ..am iesit de 3 sau 4 ori d cand ne-am impacat..am zis ca voi sta cu el sa il inteleg sa il suport sa il plac ...dar nu stiu cat voi mai rezista...la un moment dat te saturi tu, sa mai dai atentie
WhiteGirl_87
Postat pe 9 Aprilie 2011 21:54
De la: misss_e_rupe, la data 2011-03-29 11:19:51buna tuturor!
nu prea imi sta in fire sa postez pe forumuri dar mi-a atras atentia subiectul pentru ca ies de ceva timp( vreo 2 luni) cu un leu..si ceea ce am citit aici m-a surprins...intr-adevar, nici macar nu pot compara experienta mea cu un leu(2 luni) cu cea a celorlalte persoane care au postat aici... dar vreau sa spun ca leul meu nu e deloc asa cum sunt descrisi leii aici...e f usor de manipulat, lasa foarte mult de la el...poate se intampla asta pentru ca el e mai implicat in chestia asta decat sunt eu...eu sunt sagetatoare si sunt f incapatanata, daca nu e ca mine nu mai e deloc...mi se pare ca mi se cuvine totul...si nu m-am obosit sa ascund asta, iar el s-a conformat foarte frumos..abia daca ma tachineaza uneori...desi eu nu ma opresc din a ii gasi defecte si de a le insira tare si clar in fata lui...nu se supara...poate pentru ca el crede ca glumesc...anyway...nu stiu cat o sa dureze chestia asta, dar e cert ca nu voi accepta sa-mi reprim felul meu de a fi doar de dragul unei persoane, fie ca e leu sau altceva...pentru ca practic atunci cand ne alegem pe cineva cu care sa ne petrecem viata(sau cel putin o parte a ei) o facem tocmai pentru ca ne place persoana respectiva asa cum vine la pachet...
peace!

you'r right girl, mi-ash dori sa fiu ca tine, dar nu sunt!
WhiteGirl_87
Postat pe 9 Aprilie 2011 22:12
merci ptr sfaturi...din fericire nu am luat nici o pauza si totul merge bine ca de obicei pana la prima dezbatere cand iar o sa inceapa probabil cu ale lui....si cand eu probabil o sa-mi schimb tactica si nu o sa-l bag in seama....
jeanpierre
Postat pe 11 Aprilie 2011 12:32
eu sunt impreuna cu un leu de 10 ani, si sincer nu stiu cum am reusit sa-l tin langa mn.stiu doar ca ma iubeste f mult si daca ii cer, imi ofera si viata lui.....am trecut si noi printr-o despartire, tot in urma unei hotarari luate de el, dar dupa cateva luni s-a intors la mn cu "codita" intre picioare....bn, sa nu-ti imaginezi ca l-am primit cu bratele deschise, l-am facut sa lupte pt mn, pt noi....nu stiu ce sfat sa-ti dau, eu una stiu ca nu i-am dat niciodata totul, tot timpul i-am lasat impresia ca daca nu ma accepta asa cum sunt, este altul care ma poate iubi asa cum sunt, si cred ca gelozia lor e chestia cu care poti sa-l tii langa tn....nu-i arata tot timpul cat de mult il iubesti, nu te umili in fata lui, discutati, si prezinta-i mai multe variante ca sa vada ca nu intotdeauna el are dreptate....si apoi, nu conteza zodia, conteaza daca este iubire intre voi...restul e praf in vant
kudika045538
Postat pe 4 Mai 2011 16:26
eu sunt capricorn si iubitul meu e leu si suntem impreuna de f multi ani sincer nu cred ca voi gasi pe cineva care sa ma iubeasca mai mult decat el, chiar daca si eu sunt la fel ca si tn, si noi ne certam din cauza multor fleacuri, dar pana la urma se rezolva totul de la sine...si impacarea e mai dulce....dar am ajuns la concluzia ca rel dintre o fata capricorn si un baiat leu este una pt toata viata....
kudika045538
Postat pe 4 Mai 2011 16:31
De la: kudika045538, la data 2011-05-04 16:26:03...eu una stiu ca nu i-am dat niciodata totul, tot timpul i-am lasat impresia ca daca nu ma accepta asa cum sunt, este altul care ma poate iubi asa cum sunt, si cred ca gelozia lor e chestia cu care poti sa-l tii langa tn....nu-i arata tot timpul cat de mult il iubesti, nu te umili in fata lui, discutati, si prezinta-i mai multe variante ca sa vada ca nu intotdeauna el are dreptate....si apoi, nu conteza zodia, conteaza daca este iubire intre voi...restul e praf in vant



descrierea ta seamana cu o ceea ce este intre mine si un client mai vechi banuiesc ca si tie iti merg la fel de bine afacerile cu "partenerul sentimental"
battleofwits
Postat pe 4 Mai 2011 16:33
buna.
un singur raspuns : sex, sex , sex , si cind te saturi iar sex
valuta
Postat pe 15 Mai 2011 23:57
hahaha Nu exista sa luati o pauza si sa fie considerata ca atare decat daca el e foarte indragostit si stie ca trebuie sa astepte dupa fundul tau adorabil si nehotarat. Daca nu va m erge bine nu o pauza se recomanda cu leii, dimpotriva mai mult timp impreuna . Poate nu te mai respecta/ iubeste / doreste si simte nevoia sa fie in alta parte :S
kudika318527
Postat pe 17 Decembrie 2012 22:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
horoscop 7 De la: camy_doll 15 Iulie 2009 22:36
femeia scorpion_aviz masculilor:) patiti 384 De la: carmen_47 13 Martie 2010 09:34
canarii 1 De la: Andreea_Elena13 23 Octombrie 2011 09:40
Eu-FECIOARA, El-BERBEC? 16 De la: Spiridusha_89 9 Iulie 2009 17:40
eu rac cu ascendent in fecioara,el fecioara 3 De la: l_diana_c 28 Mai 2009 17:05