Setari Cookie-uri

cum poti iubi 2 femeii in acelasi timp?

am nevoie de niste raspunsuri si tot o data mi-as dori sa ma descarc aici pt k toti apropiati mei sau dovedit a fi niste oamenii falsi am nevoie de un raspuns la intrebarea care ma framanta oare poti iubi 2 femei in acelasi timp ?povestea mea este dupa cum vati dat seama este una trista ....lam cunoscut printro prietena era iubitul prietenei mele si veneau des la mine acasa si ramaneau la mine nu mam gandit niciodata k o sa il iubesc asa de mult si el pe mine la fel
relatia in ghlimele in care se afla cu asa zisa prietena a mea era una de cateva zile adika 4 la numar asa k nu ma tinut nimik sa ma implic mai mult decat este cazul cu toate ca stiam k el are deja o asa zisa relatie de 4 anii de zile dar mai stiam ca acea cu care are aceea relatie nu se baza pe sentimente ci pe interes asa k atunci cand el a venit cu propunerea sa iesim sa bem o cafea nu mam gandit niciodata k o sa ajung sa il iubesc asa de mult sa nu pot sa mai traiesc fara el am inceput asa zisa relatie totul a mers perfect o perioada pana sa intors acasa prietena lui si au inceput certurile pk k eu deja il iubeam fff mult si el pe mine deasemenea era o iubire imposibila am inceput sai pun conditia sa o pareseasca si mereu imi spunea k va ramane fara banii si noi din ce vom trai el vrea sa traiesc mereu asa cu el ea sa fie doar o sursa de venit pt noi intrun fel ne era bine si asa pt k ea era mereu plecata din tara venea o saptamana pleca 3 lunii si tot asa am luat decizia de a il parasi pt k toata lumea era in potriva noastra si familia mea si in momentul de fata dupa ce ne-am despartit inca il cauta asta este alta poveste.....nu stiu ce sa fac dar fara el ma simt pierduta ,trista, debusolata si gandul meu este doar la el stiu k si el ma iubeste dar nu pot trai toata viata asa mai ales ca port in pantece copilasul lui spunetimi ce ar trebui sa fac ce decizie sa iau ?
blonda_20
Postat pe 19 Martie 2011 14:14
Ce rusine!!
Sunteti doi profitor
in special tu.Vei plati pt asta cu varf si indesat,don'soara.
Valy90
Postat pe 19 Martie 2011 14:26
Ma amuzi teribil!
mimi_ca29
Postat pe 19 Martie 2011 14:28
De la: Valy90, la data 2011-03-19 14:26:01Ce rusine!!
Sunteti doi profitor
in special tu.Vei plati pt asta cu varf si indesat,don'soara.

Lucia38
Postat pe 19 Martie 2011 14:28
De la: Lucia38, la data 2011-03-19 14:28:19
De la: Valy90, la data 2011-03-19 14:26:01Ce rusine!!
Sunteti doi profitor
in special tu.Vei plati pt asta cu varf si indesat,don'soara.




Helllau Luci

Moama ,ce le-as da la amfibienii astia
Valy90
Postat pe 19 Martie 2011 14:33
[quote name='b'londa_20' date='2011-03-19 14:14:39']am nevoie de niste raspunsuri si tot o data mi-as dori sa ma descarc aici pt k toti apropiati mei sau dovedit a fi niste oamenii falsi am nevoie de un raspuns la intrebarea care ma framanta oare poti iubi 2 femei in acelasi timp ?povestea mea este dupa cum vati dat seama este una trista ....lam cunoscut printro prietena era iubitul prietenei mele si veneau des la mine acasa si ramaneau la mine nu mam gandit niciodata k o sa il iubesc asa de mult si el pe mine la fel
relatia in ghlimele in care se afla cu asa zisa prietena a mea era una de cateva zile adika 4 la numar asa k nu ma tinut nimik sa ma implic mai mult decat este cazul cu toate ca stiam k el are deja o asa zisa relatie de 4 anii de zile dar mai stiam ca acea cu care are aceea relatie nu se baza pe sentimente ci pe interes asa k atunci cand el a venit cu propunerea sa iesim sa bem o cafea nu mam gandit niciodata k o sa ajung sa il iubesc asa de mult sa nu pot sa mai traiesc fara el am inceput asa zisa relatie totul a mers perfect o perioada pana sa intors acasa prietena lui si au inceput certurile pk k eu deja il iubeam fff mult si el pe mine deasemenea era o iubire imposibila am inceput sai pun conditia sa o pareseasca si mereu imi spunea k va ramane fara banii si noi din ce vom trai el vrea sa traiesc mereu asa cu el ea sa fie doar o sursa de venit pt noi intrun fel ne era bine si asa pt k ea era mereu plecata din tara venea o saptamana pleca 3 lunii si tot asa am luat decizia de a il parasi pt k toata lumea era in potriva noastra si familia mea si in momentul de fata dupa ce ne-am despartit inca il cauta asta este alta poveste.....nu stiu ce sa fac dar fara el ma simt pierduta ,trista, debusolata si gandul meu este doar la el stiu k si el ma iubeste dar nu pot trai toata viata asa mai ales ca port in pantece copilasul lui spunetimi ce ar trebui sa fac ce decizie sa iau ?[/quote]

pro asta, "pitzi"si p.....ta! interesanta combinatie!
vitamina_c
Postat pe 19 Martie 2011 14:33
De la: vitamina_c, la data 2011-03-19 14:33:50[quote name='b'londa_20' date='2011-03-19 14:14:39']am nevoie de niste raspunsuri si tot o data mi-as dori sa ma descarc aici pt k toti apropiati mei sau dovedit a fi niste oamenii falsi am nevoie de un raspuns la intrebarea care ma framanta oare poti iubi 2 femei in acelasi timp ?povestea mea este dupa cum vati dat seama este una trista ....lam cunoscut printro prietena era iubitul prietenei mele si veneau des la mine acasa si ramaneau la mine nu mam gandit niciodata k o sa il iubesc asa de mult si el pe mine la fel
relatia in ghlimele in care se afla cu asa zisa prietena a mea era una de cateva zile adika 4 la numar asa k nu ma tinut nimik sa ma implic mai mult decat este cazul cu toate ca stiam k el are deja o asa zisa relatie de 4 anii de zile dar mai stiam ca acea cu care are aceea relatie nu se baza pe sentimente ci pe interes asa k atunci cand el a venit cu propunerea sa iesim sa bem o cafea nu mam gandit niciodata k o sa ajung sa il iubesc asa de mult sa nu pot sa mai traiesc fara el am inceput asa zisa relatie totul a mers perfect o perioada pana sa intors acasa prietena lui si au inceput certurile pk k eu deja il iubeam fff mult si el pe mine deasemenea era o iubire imposibila am inceput sai pun conditia sa o pareseasca si mereu imi spunea k va ramane fara banii si noi din ce vom trai el vrea sa traiesc mereu asa cu el ea sa fie doar o sursa de venit pt noi intrun fel ne era bine si asa pt k ea era mereu plecata din tara venea o saptamana pleca 3 lunii si tot asa am luat decizia de a il parasi pt k toata lumea era in potriva noastra si familia mea si in momentul de fata dupa ce ne-am despartit inca il cauta asta este alta poveste.....nu stiu ce sa fac dar fara el ma simt pierduta ,trista, debusolata si gandul meu este doar la el stiu k si el ma iubeste dar nu pot trai toata viata asa mai ales ca port in pantece copilasul lui spunetimi ce ar trebui sa fac ce decizie sa iau ?


pro asta, "pitzi"si p.....ta! interesanta combinatie! [/quote]

Stai asa! P.....ta ce e?
mimi_ca29
Postat pe 19 Martie 2011 14:36
De la: Valy90, la data 2011-03-19 14:33:16
De la: Lucia38, la data 2011-03-19 14:28:19
De la: Valy90, la data 2011-03-19 14:26:01Ce rusine!!
Sunteti doi profitor
in special tu.Vei plati pt asta cu varf si indesat,don'soara.




Helllau Luci

Moama ,ce le-as da la amfibienii astia

apoi chiar ca...
Lucia38
Postat pe 19 Martie 2011 14:36
stai asa: noi trebuia acum sa fim pline de intelegere si compasiune pentru situatia ei?
vaaaaaaaaaaaaaaiiiii!!!
mi-e mila de acel prunc nenascut!
Lucia38
Postat pe 19 Martie 2011 14:37
De la: mimi_ca29, la data 2011-03-19 14:36:17
De la: vitamina_c, la data 2011-03-19 14:33:50[quote name='b'londa_20' date='2011-03-19 14:14:39']am nevoie de niste raspunsuri si tot o data mi-as dori sa ma descarc aici pt k toti apropiati mei sau dovedit a fi niste oamenii falsi am nevoie de un raspuns la intrebarea care ma framanta oare poti iubi 2 femei in acelasi timp ?povestea mea este dupa cum vati dat seama este una trista ....lam cunoscut printro prietena era iubitul prietenei mele si veneau des la mine acasa si ramaneau la mine nu mam gandit niciodata k o sa il iubesc asa de mult si el pe mine la fel
relatia in ghlimele in care se afla cu asa zisa prietena a mea era una de cateva zile adika 4 la numar asa k nu ma tinut nimik sa ma implic mai mult decat este cazul cu toate ca stiam k el are deja o asa zisa relatie de 4 anii de zile dar mai stiam ca acea cu care are aceea relatie nu se baza pe sentimente ci pe interes asa k atunci cand el a venit cu propunerea sa iesim sa bem o cafea nu mam gandit niciodata k o sa ajung sa il iubesc asa de mult sa nu pot sa mai traiesc fara el am inceput asa zisa relatie totul a mers perfect o perioada pana sa intors acasa prietena lui si au inceput certurile pk k eu deja il iubeam fff mult si el pe mine deasemenea era o iubire imposibila am inceput sai pun conditia sa o pareseasca si mereu imi spunea k va ramane fara banii si noi din ce vom trai el vrea sa traiesc mereu asa cu el ea sa fie doar o sursa de venit pt noi intrun fel ne era bine si asa pt k ea era mereu plecata din tara venea o saptamana pleca 3 lunii si tot asa am luat decizia de a il parasi pt k toata lumea era in potriva noastra si familia mea si in momentul de fata dupa ce ne-am despartit inca il cauta asta este alta poveste.....nu stiu ce sa fac dar fara el ma simt pierduta ,trista, debusolata si gandul meu este doar la el stiu k si el ma iubeste dar nu pot trai toata viata asa mai ales ca port in pantece copilasul lui spunetimi ce ar trebui sa fac ce decizie sa iau ?


pro asta, "pitzi"si p.....ta! interesanta combinatie!


Stai asa! P.....ta ce e? [/quote]

"zbor liber" prin alte paturi!
vitamina_c
Postat pe 19 Martie 2011 14:38
Sa-mi spuna si mie cineva daca am inteles bine: fata asta a avut o relatie de prietenie intensa (da' intensa rau de tot!) cu prietenul prietenei sale, in timp ce aia era plecata din tara si trimitea bani ca "desteapta", ca sa aibe astia cu ce sa traiasca? Bine, nu stia, saraca, destinatia banilor trimisi... Si acum indragostita mai e si gravida? Si zice ca l-a parasit pe amorez? Si acum vrea sfaturi.Ca sa ce?
kitty_na
Postat pe 19 Martie 2011 14:39
De la: kitty_na, la data 2011-03-19 14:39:10 Sa-mi spuna si mie cineva daca am inteles bine: fata asta a avut o relatie de prietenie intensa (da' intensa rau de tot!) cu prietenul prietenei sale, in timp ce aia era plecata din tara si trimitea bani ca "desteapta", ca sa aibe astia cu ce sa traiasca? Bine, nu stia, saraca, destinatia banilor trimisi... Si acum indragostita mai e si gravida? Si zice ca l-a parasit pe amorez? Si acum vrea sfaturi.Ca sa ce?

nu, doreste intelegere si compasiune.
iar voi nu sunteti in stare sa-i oferiti!
io nici nu indraznesc sa ma straduiesc in sensul asta ca ma screm degeaba
Lucia38
Postat pe 19 Martie 2011 14:42
De la: kitty_na, la data 2011-03-19 14:39:10 Sa-mi spuna si mie cineva daca am inteles bine: fata asta a avut o relatie de prietenie intensa (da' intensa rau de tot!) cu prietenul prietenei sale, in timp ce aia era plecata din tara si trimitea bani ca "desteapta", ca sa aibe astia cu ce sa traiasca? Bine, nu stia, saraca, destinatia banilor trimisi... Si acum indragostita mai e si gravida? Si zice ca l-a parasit pe amorez? Si acum vrea sfaturi.Ca sa ce?


"ie" mult mai complicat! prietena cu banii era de 4 ani,dar ea l-a cunoscut prin intermediul altei prietene pe care o "arde"(sper ca la buzunar) de 4 zile! ntz, ntz chiar nimic nu intelegeti!!
vitamina_c
Postat pe 19 Martie 2011 14:47
De la: vitamina_c, la data 2011-03-19 14:47:46
De la: kitty_na, la data 2011-03-19 14:39:10 Sa-mi spuna si mie cineva daca am inteles bine: fata asta a avut o relatie de prietenie intensa (da' intensa rau de tot!) cu prietenul prietenei sale, in timp ce aia era plecata din tara si trimitea bani ca "desteapta", ca sa aibe astia cu ce sa traiasca? Bine, nu stia, saraca, destinatia banilor trimisi... Si acum indragostita mai e si gravida? Si zice ca l-a parasit pe amorez? Si acum vrea sfaturi.Ca sa ce?


"ie" mult mai complicat! prietena cu banii era de 4 ani,dar ea l-a cunoscut prin intermediul altei prietene pe care o "arde"(sper ca la buzunar) de 4 zile! ntz, ntz chiar nimic nu intelegeti!!

Aha... Dar sa stii ca prietena aia de 4 zile nu ii e chiar prietena, e asa-zisa (ea a spus), dupa cum relatia de 4 ani tot asa zisa e. Ce ti-e si cu asa zisele astea!
kitty_na
Postat pe 19 Martie 2011 14:53
De la: kitty_na, la data 2011-03-19 14:53:53
De la: vitamina_c, la data 2011-03-19 14:47:46
De la: kitty_na, la data 2011-03-19 14:39:10 Sa-mi spuna si mie cineva daca am inteles bine: fata asta a avut o relatie de prietenie intensa (da' intensa rau de tot!) cu prietenul prietenei sale, in timp ce aia era plecata din tara si trimitea bani ca "desteapta", ca sa aibe astia cu ce sa traiasca? Bine, nu stia, saraca, destinatia banilor trimisi... Si acum indragostita mai e si gravida? Si zice ca l-a parasit pe amorez? Si acum vrea sfaturi.Ca sa ce?


"ie" mult mai complicat! prietena cu banii era de 4 ani,dar ea l-a cunoscut prin intermediul altei prietene pe care o "arde"(sper ca la buzunar) de 4 zile! ntz, ntz chiar nimic nu intelegeti!!

Aha... Dar sa stii ca prietena aia de 4 zile nu ii e chiar prietena, e asa-zisa (ea a spus), dupa cum relatia de 4 ani tot asa zisa e. Ce ti-e si cu asa zisele astea!


extrapoland, inseamna ca si relatia ei este tot asa zisa! na ca am elucidat misterul!
vitamina_c
Postat pe 19 Martie 2011 14:55
nu stiu de ce
insa eu as pune pariu ca poveste e inventata de ...big brother
battleofwits
Postat pe 19 Martie 2011 15:00
De la: battleofwits, la data 2011-03-19 15:00:09nu stiu de ce
insa eu as pune pariu ca poveste e inventata de ...big brother


Atunci suntem doi, musculosule, pt ca eu am scris ca ma amuza teribil!
mimi_ca29
Postat pe 19 Martie 2011 15:13
De la: vitamina_c, la data 2011-03-19 14:55:45
De la: kitty_na, la data 2011-03-19 14:53:53
De la: vitamina_c, la data 2011-03-19 14:47:46
De la: kitty_na, la data 2011-03-19 14:39:10 Sa-mi spuna si mie cineva daca am inteles bine: fata asta a avut o relatie de prietenie intensa (da' intensa rau de tot!) cu prietenul prietenei sale, in timp ce aia era plecata din tara si trimitea bani ca "desteapta", ca sa aibe astia cu ce sa traiasca? Bine, nu stia, saraca, destinatia banilor trimisi... Si acum indragostita mai e si gravida? Si zice ca l-a parasit pe amorez? Si acum vrea sfaturi.Ca sa ce?


"ie" mult mai complicat! prietena cu banii era de 4 ani,dar ea l-a cunoscut prin intermediul altei prietene pe care o "arde"(sper ca la buzunar) de 4 zile! ntz, ntz chiar nimic nu intelegeti!!

Aha... Dar sa stii ca prietena aia de 4 zile nu ii e chiar prietena, e asa-zisa (ea a spus), dupa cum relatia de 4 ani tot asa zisa e. Ce ti-e si cu asa zisele astea!


extrapoland, inseamna ca si relatia ei este tot asa zisa! na ca am elucidat misterul!

si graviditatea e tot... asa zisa?
Lucia38
Postat pe 19 Martie 2011 15:15
De la: Lucia38, la data 2011-03-19 15:15:25
De la: vitamina_c, la data 2011-03-19 14:55:45
De la: kitty_na, la data 2011-03-19 14:53:53
De la: vitamina_c, la data 2011-03-19 14:47:46
De la: kitty_na, la data 2011-03-19 14:39:10 Sa-mi spuna si mie cineva daca am inteles bine: fata asta a avut o relatie de prietenie intensa (da' intensa rau de tot!) cu prietenul prietenei sale, in timp ce aia era plecata din tara si trimitea bani ca "desteapta", ca sa aibe astia cu ce sa traiasca? Bine, nu stia, saraca, destinatia banilor trimisi... Si acum indragostita mai e si gravida? Si zice ca l-a parasit pe amorez? Si acum vrea sfaturi.Ca sa ce?


"ie" mult mai complicat! prietena cu banii era de 4 ani,dar ea l-a cunoscut prin intermediul altei prietene pe care o "arde"(sper ca la buzunar) de 4 zile! ntz, ntz chiar nimic nu intelegeti!!

Aha... Dar sa stii ca prietena aia de 4 zile nu ii e chiar prietena, e asa-zisa (ea a spus), dupa cum relatia de 4 ani tot asa zisa e. Ce ti-e si cu asa zisele astea!


extrapoland, inseamna ca si relatia ei este tot asa zisa! na ca am elucidat misterul!

si graviditatea e tot... asa zisa?


a ramas kudika gravida? din nou???
vitamina_c
Postat pe 19 Martie 2011 15:21
De la: vitamina_c, la data 2011-03-19 15:21:23
De la: Lucia38, la data 2011-03-19 15:15:25
De la: vitamina_c, la data 2011-03-19 14:55:45
De la: kitty_na, la data 2011-03-19 14:53:53
De la: vitamina_c, la data 2011-03-19 14:47:46
De la: kitty_na, la data 2011-03-19 14:39:10 Sa-mi spuna si mie cineva daca am inteles bine: fata asta a avut o relatie de prietenie intensa (da' intensa rau de tot!) cu prietenul prietenei sale, in timp ce aia era plecata din tara si trimitea bani ca "desteapta", ca sa aibe astia cu ce sa traiasca? Bine, nu stia, saraca, destinatia banilor trimisi... Si acum indragostita mai e si gravida? Si zice ca l-a parasit pe amorez? Si acum vrea sfaturi.Ca sa ce?


"ie" mult mai complicat! prietena cu banii era de 4 ani,dar ea l-a cunoscut prin intermediul altei prietene pe care o "arde"(sper ca la buzunar) de 4 zile! ntz, ntz chiar nimic nu intelegeti!!

Aha... Dar sa stii ca prietena aia de 4 zile nu ii e chiar prietena, e asa-zisa (ea a spus), dupa cum relatia de 4 ani tot asa zisa e. Ce ti-e si cu asa zisele astea!


extrapoland, inseamna ca si relatia ei este tot asa zisa! na ca am elucidat misterul!

si graviditatea e tot... asa zisa?


a ramas kudika gravida? din nou???

da, ca mama prostilor...
Lucia38
Postat pe 19 Martie 2011 15:35
foarte smecher baiatul, are si ce f.. si primeste si bani de buzunar
felixcat
Postat pe 19 Martie 2011 16:59
De la: felixcat, la data 2011-03-19 16:59:05foarte smecher baiatul, are si ce f.. si primeste si bani de buzunar

ar trebui sa luam exemplu cu totii
Lucia38
Postat pe 19 Martie 2011 17:04
De la: mimi_ca29, la data 2011-03-19 15:13:39
De la: battleofwits, la data 2011-03-19 15:00:09nu stiu de ce
insa eu as pune pariu ca poveste e inventata de ...big brother


Atunci suntem doi, musculosule, pt ca eu am scris ca ma amuza teribil!


in ultimul timp s-a creat un patern ...
useri creati acum 2-3 ani
posteaza topicuri "de'o palma" cu potential lacrimogen telenovelistic

oameni falsi
iubire interzisa
triunghi amoros
tradare
o prietena mintita
iubire imposibila
blamarea familiei
prieteni care nu te inteleg
singur impotriva tuturor
un copil nedorit
plus deliciul duduilor ... barbat profitor

telenovela pe fata
battleofwits
Postat pe 19 Martie 2011 17:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa ii demonstrez ca sunt indiferenta? 28 De la: supermiki 13 Februarie 2010 16:11
nu stiu ce vrea de la mine... 122 De la: lusha_ubitik 27 Iulie 2011 22:00
esti urata pt mine,eu merit ceva mai bun! 15 De la: kudika410387 29 Iunie 2011 11:31
fostul iubit si a gasit jumatatea in 3 luni?ce parere aveti 66 De la: anastasia_m 13 Octombrie 2010 21:36
Cum sa scap de fostul? 63 De la: monika885 16 Iulie 2012 16:47