Setari Cookie-uri

Cu buget mic iei haine de firma

Salutari.

Te-a afectat criza? Vrei haine noi, dar in acelasi timp de firma? Daca nu vrei sa ajungi sa cumperi de la second hand, iti propun o varianta foarte accesibila la pret.
De curand s-a deschis un nou magazin cu haine originale, exceptionale ca pret, care trimite produse in tara si prin Posta Romana.

Aici gasiti haine originale de la Adidas, Kenvelo, Morgan, LC Waikiki, Sweet West, DKNY, Roberto Cavalli, Original Marines, Image Maker, House of Art... si multi altii... De asemenea... incaltari de la Leonardo, accesorii de la Meli Melo si Accesorize, Sweet West, cat si obiecte de papeterie, cum ar fi agende, pixuri, calendare, carti, genti laptop.



Trimite un mail si intreaba de oferta zilnica!
Oferta curenta: cumpara 3 produse si primesti gratuit al 4-lea, cumpara 2 produse si ai 1 accesoriu gratuit.
Urmareste de asemenea acest post pe forum pentru a te informa de alte promotii.
Cautam colaboratori pentru vanzarea de produse, se ofera comision.

Intra pe www.evangeline-fashion.cc.cc - cupara produse sau daca ai ceva de vanzare, posteaza anunturi prin rubrica Contact.

Cumparaturi placute cu cat mai multe produse gratuite ;) Intreaba de oferta zilnica

www.evangeline-fashion.cc.cc
kudika_cta
Postat pe 9 August 2010 18:42
si niste preturi n-ai?
de exemplu, vreau o camasa lacoste, cu guler pe stanga, niste pantalani kenvelo, talie mare si o pereche manusi.
cam cat ma costa toate astea?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 9 August 2010 18:49
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-09 18:49:43si niste preturi n-ai?
de exemplu, vreau o camasa lacoste, cu guler pe stanga, niste pantalani kenvelo, talie mare si o pereche manusi.
cam cat ma costa toate astea?


Eu sunt curioasa sa vad ce primesti gratis la cele 3 produse
valivieru96
Postat pe 9 August 2010 20:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Durere... 16 De la: everything_for_you 29 Martie 2009 22:08
1 saptamana si gata... 34 De la: DayC 15 Ianuarie 2011 16:25
i-am spus ca vreau sa ma marit si a fugit de mine, am nevoie de un sfat !!! 58 De la: kudika227429 16 Iulie 2010 09:46
motiv de ingrijorare... 8 De la: Ame_ly 23 Aprilie 2011 19:20
ce-o sa se intample? 4 De la: adelheida 27 Octombrie 2009 16:05