Setari Cookie-uri

Oare chiar s-a indragostit de mine?

Buna! eu vorbesc cu un baiat pe mess de 4 luni, atunci ne-am cunoscut si de-atunci vb . dar el imi spune ca s-a indragostit de mine si pe bune, imi spune tot timpul aproape in fiecare zi ca asta nu e o gluma sau nu sunt doar vorbe spuse aiurea, ca vorbeste foarte serios. imi spune ca sunt tot ce isi doreste el de la o femeie, ca ma vrea cu adevarat si el se gandeste la o relatie serioasa cu mine, poate si la o familie daca o sa ne intelegem asa de bine si in realitate. ce-i drept ca si mie imi place foarte mult de el si e foarte aproape de printul din visurile mele si simt ca asta nu e doar o simpla idila sau indragostire, baiatul asta chiar ca vrea ceva de la mine. vrea sa fim impreuna tot timpul si asta imi doresc si eu sincer. insa ma cam tem . e primadata cand vreau sa ma intalnesc cu cineva de pe internet. adevarul e ca el vrea sa vina dupa mine in tara si sa ma duca cu el si sa incercam sa ne facem un viitor impreuna.il cunosc destul de bine, l-am vazut in poze, pe webcam si mi-a facut si cateva videoclipuri pe telefon si pe web ca sa vad mai bine cum arata in realitate sau cel putin sa-mi fac o idee cam cum ar fi.imi spune in fiecare zi ca e indragostit de mine si ca ma iubeste, mi-a spus ca ii place cum gandesc, felul meu de a fi, cum arat. imi spune ca eu sunt cea mai frumoasa fata din viata lui si k merit sa fiu fericita. vb foarte frumos cu mine, ma respecta si ma intelege. Voi ce credeti? Sunt doar vorbe sau chiar e indragostit? stiu ca e o prostie sa va intreb pe voi dar poate unii dintre voi au patit asa ca mine. Va astept cu pareri! pupici
kudika380240
Postat pe 13 Aprilie 2011 12:54
e simplu.
va dati intalnire la o cafea, daca exista atractie faceti sex, daca te mai cauta si dupa sex, inseamna ca te iubeste.
daca nu, nu!
geo_refinantat
Postat pe 13 Aprilie 2011 13:02
De la: geo_refinantat, la data 2011-04-13 13:02:06e simplu.
va dati intalnire la o cafea, daca exista atractie faceti sex, daca te mai cauta si dupa sex, inseamna ca te iubeste.
daca nu, nu!


ma inviti si pe mine la o cafea?
vitamina_c
Postat pe 13 Aprilie 2011 13:03
De la: vitamina_c, la data 2011-04-13 13:03:23
De la: geo_refinantat, la data 2011-04-13 13:02:06e simplu.
va dati intalnire la o cafea, daca exista atractie faceti sex, daca te mai cauta si dupa sex, inseamna ca te iubeste.
daca nu, nu!


ma inviti si pe mine la o cafea?

te invit eu!
bemm
Postat pe 13 Aprilie 2011 13:05
De la: vitamina_c, la data 2011-04-13 13:03:23
De la: geo_refinantat, la data 2011-04-13 13:02:06e simplu.
va dati intalnire la o cafea, daca exista atractie faceti sex, daca te mai cauta si dupa sex, inseamna ca te iubeste.
daca nu, nu!


ma inviti si pe mine la o cafea?


te-as invita, da' sa nu ne vada bemm, ca devine gelos
pot de acum sa-ti indulcesc licoarea neagra
geo_refinantat
Postat pe 13 Aprilie 2011 13:08
De la: kudika380240, la data 2011-04-13 12:54:17Buna! eu vorbesc cu un baiat pe mess de 4 luni, atunci ne-am cunoscut si de-atunci vb . dar el imi spune ca s-a indragostit de mine si pe bune, imi spune tot timpul aproape in fiecare zi ca asta nu e o gluma sau nu sunt doar vorbe spuse aiurea, ca vorbeste foarte serios. imi spune ca sunt tot ce isi doreste el de la o femeie, ca ma vrea cu adevarat si el se gandeste la o relatie serioasa cu mine, poate si la o familie daca o sa ne intelegem asa de bine si in realitate. ce-i drept ca si mie imi place foarte mult de el si e foarte aproape de printul din visurile mele si simt ca asta nu e doar o simpla idila sau indragostire, baiatul asta chiar ca vrea ceva de la mine. vrea sa fim impreuna tot timpul si asta imi doresc si eu sincer. insa ma cam tem . e primadata cand vreau sa ma intalnesc cu cineva de pe internet. adevarul e ca el vrea sa vina dupa mine in tara si sa ma duca cu el si sa incercam sa ne facem un viitor impreuna.il cunosc destul de bine, l-am vazut in poze, pe webcam si mi-a facut si cateva videoclipuri pe telefon si pe web ca sa vad mai bine cum arata in realitate sau cel putin sa-mi fac o idee cam cum ar fi.imi spune in fiecare zi ca e indragostit de mine si ca ma iubeste, mi-a spus ca ii place cum gandesc, felul meu de a fi, cum arat. imi spune ca eu sunt cea mai frumoasa fata din viata lui si k merit sa fiu fericita. vb foarte frumos cu mine, ma respecta si ma intelege. Voi ce credeti? Sunt doar vorbe sau chiar e indragostit? stiu ca e o prostie sa va intreb pe voi dar poate unii dintre voi au patit asa ca mine. Va astept cu pareri! pupici


e clar ca e indragostit altfel nu ar spune .daca voia doar sex nu pierdea timpul patru luni.acuma trebuie intradevar sa te intalnesti cu el dar numai atat,fara alte ganduri sa vezi daca esti compatibila cu el si daca magnetismul functioneaza.
dupa aceea vezi daca e cazul sa mergi mai departe
ok! poti face cum zice geo! bei o cafea si daca simti ca vrei FA-O imediat
pickard
Postat pe 13 Aprilie 2011 13:11
mersi pt sfat stiti ce? asa o sa fac. e o idee buna dar daca n-o sa ma mai caute dupa ce facem sex? atunci sa raman cu buza umflata?
kudika380240
Postat pe 13 Aprilie 2011 13:15
De la: kudika380240, la data 2011-04-13 13:15:44mersi pt sfat stiti ce? asa o sa fac. e o idee buna dar daca n-o sa ma mai caute dupa ce facem sex? atunci sa raman cu buza umflata?


doar poate nici macar nu ajungeti la sex.
realitatea difera mult de virtual iar ceea ce ti se pare tie calitate, in realitate poate fi o lipsa de caracter.
si chiar de ajungi la sex si nu te mai cauta, poate fi un sex de calitate. nu se poate numii ca aii ramas cu buza umflata.
geo_refinantat
Postat pe 13 Aprilie 2011 13:18
De la: kudika380240, la data 2011-04-13 13:15:44mersi pt sfat stiti ce? asa o sa fac. e o idee buna dar daca n-o sa ma mai caute dupa ce facem sex? atunci sa raman cu buza umflata?


e posibil numai daca individul vrea sa impuste cat mai multe pasarele dar daca e baiat serios iti spun eu ca o sa te mai caute tu fi prudenta si nu te infierbanta prea tare ca pe urma ne plangi pe aici
pickard
Postat pe 13 Aprilie 2011 13:20
De la: pickard, la data 2011-04-13 13:20:37
De la: kudika380240, la data 2011-04-13 13:15:44mersi pt sfat stiti ce? asa o sa fac. e o idee buna dar daca n-o sa ma mai caute dupa ce facem sex? atunci sa raman cu buza umflata?


e posibil numai daca individul vrea sa impuste cat mai multe pasarele dar daca e baiat serios iti spun eu ca o sa te mai caute tu fi prudenta si nu te infierbanta prea tare ca pe urma ne plangi pe aici

sunt convins ca tu ai sa ii arati cum sa planga si cum sa se dea cu dosul de pamant pentru a ne impresiona, nu cum ai facuto tu, dar cel putin pe jumatate!
bemm
Postat pe 13 Aprilie 2011 13:26
De la: geo_refinantat, la data 2011-04-13 13:08:44
De la: vitamina_c, la data 2011-04-13 13:03:23
De la: geo_refinantat, la data 2011-04-13 13:02:06e simplu.
va dati intalnire la o cafea, daca exista atractie faceti sex, daca te mai cauta si dupa sex, inseamna ca te iubeste.
daca nu, nu!


ma inviti si pe mine la o cafea?


te-as invita, da' sa nu ne vada bemm, ca devine gelos
pot de acum sa-ti indulcesc licoarea neagra


invita-ma!cu tine voi bea cafeaua dinainte de .........si cu el cafeaua dupa!
vitamina_c
Postat pe 13 Aprilie 2011 13:35
oricum nu s-ar intampla asta pt ca stiu ca daca nu i-ar mai placea de mine mi-ar spune asta. deci nu e vb doar de sex, daca vroia doar sex, mi-as fi dat seama pana acum de altfel el e foarte sigur ca ma vrea si ca vrea sa fie cu mine dar mno, totusi ma tem
kudika380240
Postat pe 13 Aprilie 2011 13:38
De la: kudika380240, la data 2011-04-13 13:38:37oricum nu s-ar intampla asta pt ca stiu ca daca nu i-ar mai placea de mine mi-ar spune asta. deci nu e vb doar de sex, daca vroia doar sex, mi-as fi dat seama pana acum de altfel el e foarte sigur ca ma vrea si ca vrea sa fie cu mine dar mno, totusi ma tem


trebuie sa-i placa asa cum esti!
e o prostie sa ceri cuiva sa se schimbe!bine, normal ca daca e ceva minor se poate rezolva dar nu sa schimbi un om cu totul e ca si cum ai avea un matiz si ai vrea dupa ce-l castigi sa se transforme in BMW
pickard
Postat pe 13 Aprilie 2011 13:43
da ii place de mine asa cum sunt si ma vrea asa cum sunt
kudika380240
Postat pe 13 Aprilie 2011 13:47
De la: kudika380240, la data 2011-04-13 13:38:37 dar mno, totusi ma tem


totul conteaza, inclusiv prezenta celuilalt, felul in care l simti pe cel de langa tine, acea atractie nebuna care te face sa vrei tot mai mult si mai mult, te face sa uiti de tine, sa te trezesti dimineata si sa simti ca ai o zi frumoasa doar pentru ca primul lucru pe care l vezi cand te trezesti e chipul ei. nu te poti limita doar la cuvinte, vrei tot.
o atingere face cat o suta de cuvinte. e frumos sa visezi, dar cel mai frumos e cand fiecare e visul celuilalt.

eu sincer nu nteleg cum ati rezistat 4 luni fara sa vreti macar sa fito unul in prezenta celuilalt.

desi am o impresia ca "mnoa" topicul e facut la misto de o fetita plictisita care doar viseaza la asa ceva si scrie din auzite una alta, normal baga cateva elemente de "sex" ca "mnoa" trebuie, daca tot suntem pe kudika, si "mnoa" sa se simta si ea putin in centrul atentia "mnoaa" .
rockk
Postat pe 13 Aprilie 2011 13:52
hmm daca tu crezi asta ok, dar eu am vb foarte serios si chiar mi se intampla asta, apropo nu sunt plictisita, am nevoie de pareri! aaa si avem motivele noastre k nam putut sa ne intalnim pana acum, mnoaa
kudika380240
Postat pe 13 Aprilie 2011 13:56
De la: kudika380240, la data 2011-04-13 13:47:17da ii place de mine asa cum sunt si ma vrea asa cum sunt

ti-am zis sa nu te infierbanti! stai blanda!
pickard
Postat pe 13 Aprilie 2011 13:57
De la: rockk, la data 2011-04-13 13:52:01
De la: kudika380240, la data 2011-04-13 13:38:37 dar mno, totusi ma tem


totul conteaza, inclusiv prezenta celuilalt, felul in care l simti pe cel de langa tine, acea atractie nebuna care te face sa vrei tot mai mult si mai mult, te face sa uiti de tine, sa te trezesti dimineata si sa simti ca ai o zi frumoasa doar pentru ca primul lucru pe care l vezi cand te trezesti e chipul ei. nu te poti limita doar la cuvinte, vrei tot.
o atingere face cat o suta de cuvinte. e frumos sa visezi, dar cel mai frumos e cand fiecare e visul celuilalt.

eu sincer nu nteleg cum ati rezistat 4 luni fara sa vreti macar sa fito unul in prezenta celuilalt.

desi am o impresia ca "mnoa" topicul e facut la misto de o fetita plictisita care doar viseaza la asa ceva si scrie din auzite una alta, normal baga cateva elemente de "sex" ca "mnoa" trebuie, daca tot suntem pe kudika, si "mnoa" sa se simta si ea putin in centrul atentia "mnoaa" .


rokkule nu trebuie decat sa-i spui ca dragostea trece peste orice obstacol!
vitamina_c
Postat pe 13 Aprilie 2011 13:57
De la: kudika380240, la data 2011-04-13 12:54:17Buna! eu vorbesc cu un baiat pe mess de 4 luni, atunci ne-am cunoscut si de-atunci vb . dar el imi spune ca s-a indragostit de mine si pe bune, imi spune tot timpul aproape in fiecare zi ca asta nu e o gluma sau nu sunt doar vorbe spuse aiurea, ca vorbeste foarte serios. imi spune ca sunt tot ce isi doreste el de la o femeie, ca ma vrea cu adevarat si el se gandeste la o relatie serioasa cu mine, poate si la o familie daca o sa ne intelegem asa de bine si in realitate. ce-i drept ca si mie imi place foarte mult de el si e foarte aproape de printul din visurile mele si simt ca asta nu e doar o simpla idila sau indragostire, baiatul asta chiar ca vrea ceva de la mine. vrea sa fim impreuna tot timpul si asta imi doresc si eu sincer. insa ma cam tem . e primadata cand vreau sa ma intalnesc cu cineva de pe internet. adevarul e ca el vrea sa vina dupa mine in tara si sa ma duca cu el si sa incercam sa ne facem un viitor impreuna.il cunosc destul de bine, l-am vazut in poze, pe webcam si mi-a facut si cateva videoclipuri pe telefon si pe web ca sa vad mai bine cum arata in realitate sau cel putin sa-mi fac o idee cam cum ar fi.imi spune in fiecare zi ca e indragostit de mine si ca ma iubeste, mi-a spus ca ii place cum gandesc, felul meu de a fi, cum arat. imi spune ca eu sunt cea mai frumoasa fata din viata lui si k merit sa fiu fericita. vb foarte frumos cu mine, ma respecta si ma intelege. Voi ce credeti? Sunt doar vorbe sau chiar e indragostit? stiu ca e o prostie sa va intreb pe voi dar poate unii dintre voi au patit asa ca mine. Va astept cu pareri! pupici


Voi nici macar nu v-ati vazut face to face si vorbiti de un viitor impreuna? Vezi ca printul s-ar putea sa se transforme si sa nu-ti mai placa...
Barbie30_
Postat pe 13 Aprilie 2011 14:16
da, s-ar putea sa fie si asa
kudika380240
Postat pe 13 Aprilie 2011 15:23
De la: kudika380240, la data 2011-04-13 15:23:41da, s-ar putea sa fie si asa


daa, s-ar putea sa fie indragostit, s-ar putea sa il iubesti, s-ar putea sa faceti sex, s-ar putea sa va mai intalniti......
nu-i mai simplu sa stai tu linistita acasa si sa nu-ti mai faci atatea griji?
geo_refinantat
Postat pe 13 Aprilie 2011 16:04
De la: geo_refinantat, la data 2011-04-13 16:04:28
De la: kudika380240, la data 2011-04-13 15:23:41da, s-ar putea sa fie si asa


daa, s-ar putea sa fie indragostit, s-ar putea sa il iubesti, s-ar putea sa faceti sex, s-ar putea sa va mai intalniti......
nu-i mai simplu sa stai tu linistita acasa si sa nu-ti mai faci atatea griji?


S-ar putea DAR nu poate
Barbie30_
Postat pe 13 Aprilie 2011 17:54
De la: kudika380240, la data 2011-04-13 12:54:17Buna! eu vorbesc cu un baiat pe mess de 4 luni, atunci ne-am cunoscut si de-atunci vb . dar el imi spune ca s-a indragostit de mine si pe bune, imi spune tot timpul aproape in fiecare zi ca asta nu e o gluma sau nu sunt doar vorbe spuse aiurea, ca vorbeste foarte serios. imi spune ca sunt tot ce isi doreste el de la o femeie, ca ma vrea cu adevarat si el se gandeste la o relatie serioasa cu mine, poate si la o familie daca o sa ne intelegem asa de bine si in realitate. ce-i drept ca si mie imi place foarte mult de el si e foarte aproape de printul din visurile mele si simt ca asta nu e doar o simpla idila sau indragostire, baiatul asta chiar ca vrea ceva de la mine. vrea sa fim impreuna tot timpul si asta imi doresc si eu sincer. insa ma cam tem . e primadata cand vreau sa ma intalnesc cu cineva de pe internet. adevarul e ca el vrea sa vina dupa mine in tara si sa ma duca cu el si sa incercam sa ne facem un viitor impreuna.il cunosc destul de bine, l-am vazut in poze, pe webcam si mi-a facut si cateva videoclipuri pe telefon si pe web ca sa vad mai bine cum arata in realitate sau cel putin sa-mi fac o idee cam cum ar fi.imi spune in fiecare zi ca e indragostit de mine si ca ma iubeste, mi-a spus ca ii place cum gandesc, felul meu de a fi, cum arat. imi spune ca eu sunt cea mai frumoasa fata din viata lui si k merit sa fiu fericita. vb foarte frumos cu mine, ma respecta si ma intelege. Voi ce credeti? Sunt doar vorbe sau chiar e indragostit? stiu ca e o prostie sa va intreb pe voi dar poate unii dintre voi au patit asa ca mine. Va astept cu pareri! pupici

Asta cu familia este deplasata..eu nu stiu cati ani ai dar nu pari a fi destul de mare.
El poate este indragostit acum, sau cum spui tu ca te iubeste, dar totul s-ar putea schimba dupa ce va veti petrece ceva timp impreuna. Este aiurea sa folosesti cuvinte atat de mari fara sa fi petrecut macar 5 minute cu acea persoana langa tine, fara sa o mangai, fara sa ii simti caldura, fara o poti imbratisa...foarte greu...
Eu nu cred in relatiile la distanta si o spun din experienta...iti provoaca foarte multa durere.
Asa ca lasa mess-ul si stabileste o intalnire cu el si apoi mai vorbim , dar daca veti continua apoi tot asa pe mess nu veti avea nici o sansa
verraa
Postat pe 23 Aprilie 2011 22:48
De la: vitamina_c, la data 2011-04-13 13:57:55
De la: rockk, la data 2011-04-13 13:52:01
De la: kudika380240, la data 2011-04-13 13:38:37 dar mno, totusi ma tem


totul conteaza, inclusiv prezenta celuilalt, felul in care l simti pe cel de langa tine, acea atractie nebuna care te face sa vrei tot mai mult si mai mult, te face sa uiti de tine, sa te trezesti dimineata si sa simti ca ai o zi frumoasa doar pentru ca primul lucru pe care l vezi cand te trezesti e chipul ei. nu te poti limita doar la cuvinte, vrei tot.
o atingere face cat o suta de cuvinte. e frumos sa visezi, dar cel mai frumos e cand fiecare e visul celuilalt.

eu sincer nu nteleg cum ati rezistat 4 luni fara sa vreti macar sa fito unul in prezenta celuilalt.

desi am o impresia ca "mnoa" topicul e facut la misto de o fetita plictisita care doar viseaza la asa ceva si scrie din auzite una alta, normal baga cateva elemente de "sex" ca "mnoa" trebuie, daca tot suntem pe kudika, si "mnoa" sa se simta si ea putin in centrul atentia "mnoaa" .


rokkule nu trebuie decat sa-i spui ca dragostea trece peste orice obstacol!

Da! Trece pe naiba! Se duce dracu'
verraa
Postat pe 23 Aprilie 2011 22:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o parere......... 12 De la: summermoon 13 Septembrie 2010 16:51
Femeile si "aerele" 40 De la: one_size 5 Octombrie 2009 12:19
de ce credeti in zodii? 59 De la: yumy 15 Octombrie 2010 10:29
..cat de egoist si meschin sa fii, sa te joci si cu viata unui copi? 13 De la: Valy90 7 Mai 2011 19:34
singura... 15 De la: alynav24 27 Ianuarie 2009 14:10