Setari Cookie-uri

barbatul varsator

De la: mimi_ca29, la data 2011-05-17 16:47:55
De la: BEL_AMY1, la data 2011-05-17 16:40:16

ca sa fim totusi realisti...au si ei ca orice om si parti mai putin bune...dar la cate parti bune are...alea rele nici nu se baga in seama.
varsatorul este greu de cunoscut...dar daca stii cum sa-l" iei..."traiesti cele mai frumoase clipe alaturi de el.asta tocmai datorita firii lui rebele...


Nu-i asa ca varsatorii sunt cei mai tari??? N-am uitat ca suntem nascuti in aceeasi zi si aceeasi luna( anul nu mai conteaza).

mimisor...tu ce crezi ca eu am uitat... normal ca varsatorii sunt cei mai tari ...sunt cei mai liberi cei mai plini de indei novatoare sunt cei mai iubitori ...daca au pe cine sa iubeasca daca nu vai si amar de cel/cea care supara un varsator...
ce faci ai scapat de" boala"...ce face aia mica?
BEL_AMY1
Postat pe 17 Mai 2011 16:56
"normal ca varsatorii sunt cei mai tari ...sunt cei mai liberi cei mai plini de indei novatoare sunt cei mai iubitori ...daca au pe cine sa iubeasca daca nu vai si amar de cel/cea care supara un varsator..."
:D da! suntem cei mai tari :D
thegirlnextdoor
Postat pe 17 Mai 2011 17:09
De la: BEL_AMY1, la data 2011-05-17 16:56:08

mimisor...tu ce crezi ca eu am uitat... normal ca varsatorii sunt cei mai tari ...sunt cei mai liberi cei mai plini de indei novatoare sunt cei mai iubitori ...daca au pe cine sa iubeasca daca nu vai si amar de cel/cea care supara un varsator...
ce faci ai scapat de" boala"...ce face aia mica?


Stii, eu mereu zic ca sunt buna, dar sotul meu spune ca sunt rautacioasa uneoori. M-am hotarat sa umplu bors( ca batranii) si....spre surprinderea mea, s-a acrit foarte tare mestecand doar odata. Si uite asa, i-am dat ocazia sotului sa rada de mine si sa spuna ca a avut dreptate.

Ala mic( e baiat) e ok. Bubitele se usuca. Ma astept din moment in moment sa-mi apara si mie. Nu am avut pana acum varsat de vant. Multumesc pt grija, Bel man!
mimi_ca29
Postat pe 17 Mai 2011 17:12
De la: cosminutza_21, la data 2011-05-16 19:47:10
De la: kudika355503, la data 2011-05-15 15:42:04Da doamnelor,va dau dreptate,nu este usor sa traesti linga varsator,sint asa cum ati spus.gelosi,posesivi,laudarosi si orgoliosi .....omul e bine sa aiba cite un pic din fiecare,numai ca la ei depaseste normalul ....si cel mai rau dintre toate e ca vorbesc fara sa gindeasca,de aia se numesc varsatori.dar sint si sufletisti,iubareti,familisti.....la orgoliu lor cit casa,cea mai mare batae pt un varsator este sa-l tratezi cu indiferenta,...mai au o tehnica dupa care se iau--atacul e cea mai buna aparare--va spun toate astea pt eu sint de 25 de ani cu varsator,desi il iubesc si ma uit cu drag la el...asa ias sparge gura in fiecare zi,nu am avut usor cu el,dar nici el cu mine,eu sint leu de zodie si nu ai sa ma vezi umila,nu ne-am plictisit unu linga altu,de regula sint calma dar cind intrece masura mai iese si leul din mine.deci tinere domnisoare mare atentie la compatibilitatea dintre zodii.

Da si eu tot leu si tot cu un varsator. Nu pot sa ii zic nici da-te mai incolo, ca imediat ii sare mustarul.Imi vine sa il bat cateodata. SI ce ma mai enerveaza, este faptul ca este cam laudaros si intotdeauna are tendinta de a exagera in unele privinte. De exemplu daca achizitioneaza o casa cu 50000 de euro sa zic si vine unul strain si il intreaba cat a dat pe ea zice 60000
mie imi spui,nu-s sanatosi daca nu umfla gogoasa,e in natura lor,iar pt lei asta e cel mai greu de suportat,aroganta si nedreptatea.
lilu_67
Postat pe 17 Mai 2011 20:22
daca apuci sii ii intri la inimioara unui varsator e imposibil sa nu il iubeste si tu la fel de mult.cea mai tare zodie si cei mai cu capul pe umeri. din punctul meu de vedere. mi-se pare imposibil sa nu te intelegi cu un varsator. mai fac si prostioare ca orice om dar stie sa fie fericit si sa iubesca cu o foarte mare intensitate.
kudika394850
Postat pe 17 Mai 2011 20:24
De la: mimi_ca29, la data 2011-05-17 17:12:56

Stii, eu mereu zic ca sunt buna, dar sotul meu spune ca sunt rautacioasa uneoori. M-am hotarat sa umplu bors( ca batranii) si....spre surprinderea mea, s-a acrit foarte tare mestecand doar odata. Si uite asa, i-am dat ocazia sotului sa rada de mine si sa spuna ca a avut dreptate.

prima pasca din viata mea...respect cu sfintenie reteta...toata familia se strange in jurul cuptorului...io cu un mandru zambet tamp pe fata, scot tava,o asez pe blat...si...minune...toata frumusetea aia de o ireala culoare aurie...se dezumfla precum un balon intepat
tzuc o varsatoare tare draga mie
miss_darine
Postat pe 17 Mai 2011 20:50
De la: miss_darine, la data 2011-05-17 20:50:49
De la: mimi_ca29, la data 2011-05-17 17:12:56

Stii, eu mereu zic ca sunt buna, dar sotul meu spune ca sunt rautacioasa uneoori. M-am hotarat sa umplu bors( ca batranii) si....spre surprinderea mea, s-a acrit foarte tare mestecand doar odata. Si uite asa, i-am dat ocazia sotului sa rada de mine si sa spuna ca a avut dreptate.

prima pasca din viata mea...respect cu sfintenie reteta...toata familia se strange in jurul cuptorului...io cu un mandru zambet tamp pe fata, scot tava,o asez pe blat...si...minune...toata frumusetea aia de o ireala culoare aurie...se dezumfla precum un balon intepat
tzuc o varsatoare tare draga mie


D-n aDarine, mi-a fost tare dor. Pup si eu o leoaica infocata
mimi_ca29
Postat pe 17 Mai 2011 20:55
super tare faza cu tulburarea de personalitate
cam asa e cu varsatorii .. au calitati sunt sufletisti harnici si corecti dar au si defecte sunt f usor influentabili cred ca tot ce zboara se mananca .. creduli si naivi ca sa nu ii jignim .. naivi pt ca e d ajuns sa auda ceva si ei deja cred si catalogheaza .. se pricep f bine de a trage concluziile
Libertatea e sfanta pt ei .. ei vor sa stie tot despre tine dar cu micul amanunt ca ei la randul lor nu vor face asta ... e secreta viata lor
Gelosi da da foarte dar doar daca ii dai motive .. a asta dc nu crede el ceva si din suspiciuni si naivitate sa aiba o reactie,, adecvata ,,
Visatori si romantici si f sociabili ca si calitate .. partea proasta e ca au multi prieteni si la cat d navi sunt ei saracutii nu stiu in ce apa se scalda .. sunt ca niste copiii mici care dc ca si partener au pe cineva mai cu capul p umar atunci se descurca... cel destept lasa de la el nu :)
ina_irinus906
Postat pe 17 Mai 2011 22:43
buna! mare dreptate ai! de unde atata distanta, oare?eu nici nu stiu daca iubeste....
blueangel76
Postat pe 18 Mai 2011 13:55
buna :) nu am scris niciodata la nici un subiect deasta , dar traiesc si eu cu un varsator, ma rog sunt in relatie cu el...de aproape un an jumate. sunt si eu tot varsatoare... ne intelegem foarte bine, ne completam perfect, ne iubim, dar cum zicea cineva mai sus cateodata imi vine sa il BAATTT!!! intr-adevar e cheltuitor ii place sa traiasca bine :)), nu ii place sa i se impuna reguli, ii place libertatea, nu e gelos deloc, e f usor de manipulat, e iubitor, cu comunicarea sta mai prost, ii place sa ajute foarte mult, e bun, ii plac copiii, e naiv, si incapatanat ca un catar :)) e o prezenta placuta, eu recomand, fiecare trebuie sa se completeze cu cineva... asa ca luati ce considerati ca e bun la fiecare :) have a nice day !!! byee
koss_mina
Postat pe 18 Mai 2011 17:14
daca e cineva care spune ca totul e ok linga un varsator ...............cred ca nu l iubeste sau are un scop anume de nu recunoaste ce fel de om e.eu l am iubit enorm. acum 17 ani credeam ca visez alaturi de el si ma rugam ca toate fetele sa aiba sot ca al meu ,dar asta a fost atunci ,a durat un an.si alti 16 in care ma lupt cu morile de vint.mamos,pentru el ,orgolios ,gelos iesit din comun,lenes de nu se poate,asa cum spunea cineva ,nu prea ii place sa stea acasa ,vrea totul de agata,foarte posesiv...............si nu in ultimul rind infidel.considera ca e normal sa se mai intilneasca si cu alte femei.stie sa jigneasca foarte bine si sa te umileasca atunci cind ti e lumea mai draga.asadar dragele mele cine vrea un varsator ?*il dau cu mare drag.va astept*fugiti cit va tin picioarele de asa likele.nu e singurul care e in jurul meu.colegi,prieteni chiar din familie ,toti sint la fel.sory de dezamagire pt cea care vrea un varsator.sa nu te astepti sa te iubeasca .....joaca teatru
josefine_oo
Postat pe 19 Mai 2011 16:55
Draga josefine_oo, dar tu ce zodie esti? Zodia ....afurisita ... sigur...Urat din partea ta ca jignesti . Daca tu nu ti-ai gasit persoana potrivita langa tine, asta nu inseamna ca ceilalti au un scop anume de sunt impreuna.... Mai gandeste inainte de a scoate perle!!!
grace009421
Postat pe 19 Mai 2011 17:28
De la: mimi_ca29, la data 2011-05-17 17:12:56
De la: BEL_AMY1, la data 2011-05-17 16:56:08

mimisor...tu ce crezi ca eu am uitat... normal ca varsatorii sunt cei mai tari ...sunt cei mai liberi cei mai plini de indei novatoare sunt cei mai iubitori ...daca au pe cine sa iubeasca daca nu vai si amar de cel/cea care supara un varsator...
ce faci ai scapat de" boala"...ce face aia mica?


Stii, eu mereu zic ca sunt buna, dar sotul meu spune ca sunt rautacioasa uneoori. M-am hotarat sa umplu bors( ca batranii) si....spre surprinderea mea, s-a acrit foarte tare mestecand doar odata. Si uite asa, i-am dat ocazia sotului sa rada de mine si sa spuna ca a avut dreptate.

Ala mic( e baiat) e ok. Bubitele se usuca. Ma astept din moment in moment sa-mi apara si mie. Nu am avut pana acum varsat de vant. Multumesc pt grija, Bel man!

mimisor ...ma uimesti ...esti printre putinele care stiu sa "umple bors"...si daca ar sti cat de sanatos este...
nu are nici o legatura asta cu zodia...e vorba pur si simplu ca ingredientele (taratele,malaiul...etc)sa fie proaspete si apa sa fie fierbinte si fara clor in ea...

sanatate la ala mic si la mamicuta...si la toti ai tai...
BEL_AMY1
Postat pe 19 Mai 2011 17:47
Sunt de aceeasi parere, cuvant cu cuvant.
Iam_geani
Postat pe 4 Iunie 2011 15:03
De la: koss_mina, la data 2011-05-18 17:14:44buna :) nu am scris niciodata la nici un subiect deasta , dar traiesc si eu cu un varsator, ma rog sunt in relatie cu el...de aproape un an jumate. sunt si eu tot varsatoare... ne intelegem foarte bine, ne completam perfect, ne iubim, dar cum zicea cineva mai sus cateodata imi vine sa il BAATTT!!! intr-adevar e cheltuitor ii place sa traiasca bine :)), nu ii place sa i se impuna reguli, ii place libertatea, nu e gelos deloc, e f usor de manipulat, e iubitor, cu comunicarea sta mai prost, ii place sa ajute foarte mult, e bun, ii plac copiii, e naiv, si incapatanat ca un catar :)) e o prezenta placuta, eu recomand, fiecare trebuie sa se completeze cu cineva... asa ca luati ce considerati ca e bun la fiecare :) have a nice day !!! byee
sinteti singuri care se potrivesc,doi din aceeasi zodie,va completati,
lilu_67
Postat pe 4 Iunie 2011 20:33
De la: josefine_oo, la data 2011-05-19 16:55:41daca e cineva care spune ca totul e ok linga un varsator ...............cred ca nu l iubeste sau are un scop anume de nu recunoaste ce fel de om e.eu l am iubit enorm. acum 17 ani credeam ca visez alaturi de el si ma rugam ca toate fetele sa aiba sot ca al meu ,dar asta a fost atunci ,a durat un an.si alti 16 in care ma lupt cu morile de vint.mamos,pentru el ,orgolios ,gelos iesit din comun,lenes de nu se poate,asa cum spunea cineva ,nu prea ii place sa stea acasa ,vrea totul de agata,foarte posesiv...............si nu in ultimul rind infidel.considera ca e normal sa se mai intilneasca si cu alte femei.stie sa jigneasca foarte bine si sa te umileasca atunci cind ti e lumea mai draga.asadar dragele mele cine vrea un varsator ?*il dau cu mare drag.va astept*fugiti cit va tin picioarele de asa likele.nu e singurul care e in jurul meu.colegi,prieteni chiar din familie ,toti sint la fel.sory de dezamagire pt cea care vrea un varsator.sa nu te astepti sa te iubeasca .....joaca teatru


Comportamentul unui barbat mai depinde FOARTE mult si de femeie..... Ati stat cu un varsator 17 ani din care a fost dragoste doar un an..... Daca dragoste nu a fost decat un an din 17, ati avut un scop anume...?
grace009421
Postat pe 5 Iunie 2011 16:25
De la: josefine_oo, la data 2011-05-19 16:55:41daca e cineva care spune ca totul e ok linga un varsator ...............cred ca nu l iubeste sau are un scop anume de nu recunoaste ce fel de om e.eu l am iubit enorm. acum 17 ani credeam ca visez alaturi de el si ma rugam ca toate fetele sa aiba sot ca al meu ,dar asta a fost atunci ,a durat un an.si alti 16 in care ma lupt cu morile de vint.mamos,pentru el ,orgolios ,gelos iesit din comun,lenes de nu se poate,asa cum spunea cineva ,nu prea ii place sa stea acasa ,vrea totul de agata,foarte posesiv...............si nu in ultimul rind infidel.considera ca e normal sa se mai intilneasca si cu alte femei.stie sa jigneasca foarte bine si sa te umileasca atunci cind ti e lumea mai draga.asadar dragele mele cine vrea un varsator ?*il dau cu mare drag.va astept*fugiti cit va tin picioarele de asa likele.nu e singurul care e in jurul meu.colegi,prieteni chiar din familie ,toti sint la fel.sory de dezamagire pt cea care vrea un varsator.sa nu te astepti sa te iubeasca .....joaca teatru


Comportamentul unui barbat mai depinde FOARTE mult si de femeie..... Ati stat cu un varsator 17 ani din care a fost dragoste doar un an..... Daca dragoste nu a fost decat un an din 17, ati avut un scop anume...?
grace009421
Postat pe 5 Iunie 2011 16:25
as vrea sa spun ca atunci cind il iubesti ii treci cu vederea defectele considerind ca sint scapari si poate si revine.astepti zi de zi sa vezi mici schimbari.si uite asa au trecut anii asteptind.nu am avut si nici nu am nici un scop.nimneni nu este perfect.acceptam ce ni se da.
josefine_oo
Postat pe 5 Iunie 2011 16:40
Barbatul Varsator??? Dumnezeule va spun ca asa sunt cum spun cam toti ce scriu pe aici! Am stat 4 ani cu un Varsator , sora mea este Varsator si este imposibila , am cunoscut alti barbati Vrasatori si sunt cea mai ciudata si cea mai aiurea zodie! NU vreau sa jignesc pe nimeni! Revin la relatia mea de 4 ani cu un Vrasator! Mincinos , posesiv, gelos ,...infidel ,..4 ani m-am chinuit sa ajung la o relatie concretizata cu el ,, in ultimul an al relatiei cand am crezut ca in sfarsit ia venit mintea la cap ,m-a inselat! Sunt plini de ei! Cam toti au studii superioare si nu suporta persoane langa ei care nu au cel putin cultura lor! Sunt foarte cheltuitoare! Sunt insa de casa! cand vor! Dar isi adora prietenii sa nu cumva sa ii desparti de ei! Adora sa iasa ore fara numar la bere si sa uite de tine! Au momente minunate care din 4 luni doua zile sunt bune si in rest nimic! Nimeni dar nimeni nu ma poate contrazice de barbatii varsatori! Am o prietena care este casatorita cu un varsator! Este de casa ,,,dar el ia deciziile si chiar si acum dupa atatia ani o suna de 10 ore pe zi! De ce credeti din gelozie si apoi din prostie! Fugiti de varsatori! La inceput sunt cele mai minunate fiinte dar dupa ,..fugiti!!!
kudika333523
Postat pe 3 Iulie 2011 11:45
De la: grace009421, la data 2011-06-05 16:25:26
De la: josefine_oo, la data 2011-05-19 16:55:41daca e cineva care spune ca totul e ok linga un varsator ...............cred ca nu l iubeste sau are un scop anume de nu recunoaste ce fel de om e.eu l am iubit enorm. acum 17 ani credeam ca visez alaturi de el si ma rugam ca toate fetele sa aiba sot ca al meu ,dar asta a fost atunci ,a durat un an.si alti 16 in care ma lupt cu morile de vint.mamos,pentru el ,orgolios ,gelos iesit din comun,lenes de nu se poate,asa cum spunea cineva ,nu prea ii place sa stea acasa ,vrea totul de agata,foarte posesiv...............si nu in ultimul rind infidel.considera ca e normal sa se mai intilneasca si cu alte femei.stie sa jigneasca foarte bine si sa te umileasca atunci cind ti e lumea mai draga.asadar dragele mele cine vrea un varsator ?*il dau cu mare drag.va astept*fugiti cit va tin picioarele de asa likele.nu e singurul care e in jurul meu.colegi,prieteni chiar din familie ,toti sint la fel.sory de dezamagire pt cea care vrea un varsator.sa nu te astepti sa te iubeasca .....joaca teatru


Comportamentul unui barbat mai depinde FOARTE mult si de femeie..... Ati stat cu un varsator 17 ani din care a fost dragoste doar un an..... Daca dragoste nu a fost decat un an din 17, ati avut un scop anume...?


Cata dreptate ai! Cred ca din 30 de mesaje despre varsatori 29 sunt adevarate! Fetelor,..voi nu vedeti ca toti de aici acelasi lucru scriu??? Nimeni nu vrea varsatori ,,cea mai rea zodie
kudika333523
Postat pe 3 Iulie 2011 11:48
De la: kudika333523, la data 2011-07-03 11:48:43
De la: grace009421, la data 2011-06-05 16:25:26
De la: josefine_oo, la data 2011-05-19 16:55:41daca e cineva care spune ca totul e ok linga un varsator ...............cred ca nu l iubeste sau are un scop anume de nu recunoaste ce fel de om e.eu l am iubit enorm. acum 17 ani credeam ca visez alaturi de el si ma rugam ca toate fetele sa aiba sot ca al meu ,dar asta a fost atunci ,a durat un an.si alti 16 in care ma lupt cu morile de vint.mamos,pentru el ,orgolios ,gelos iesit din comun,lenes de nu se poate,asa cum spunea cineva ,nu prea ii place sa stea acasa ,vrea totul de agata,foarte posesiv...............si nu in ultimul rind infidel.considera ca e normal sa se mai intilneasca si cu alte femei.stie sa jigneasca foarte bine si sa te umileasca atunci cind ti e lumea mai draga.asadar dragele mele cine vrea un varsator ?*il dau cu mare drag.va astept*fugiti cit va tin picioarele de asa likele.nu e singurul care e in jurul meu.colegi,prieteni chiar din familie ,toti sint la fel.sory de dezamagire pt cea care vrea un varsator.sa nu te astepti sa te iubeasca .....joaca teatru


Comportamentul unui barbat mai depinde FOARTE mult si de femeie..... Ati stat cu un varsator 17 ani din care a fost dragoste doar un an..... Daca dragoste nu a fost decat un an din 17, ati avut un scop anume...?


Cata dreptate ai! Cred ca din 30 de mesaje despre varsatori 29 sunt adevarate! Fetelor,..voi nu vedeti ca toti de aici acelasi lucru scriu??? Nimeni nu vrea varsatori ,,cea mai rea zodie

asa-i .turnatorii sunt mai buni
ego71
Postat pe 3 Iulie 2011 11:49
De la: lilu_67, la data 2011-06-04 20:33:50
De la: koss_mina, la data 2011-05-18 17:14:44buna :) nu am scris niciodata la nici un subiect deasta , dar traiesc si eu cu un varsator, ma rog sunt in relatie cu el...de aproape un an jumate. sunt si eu tot varsatoare... ne intelegem foarte bine, ne completam perfect, ne iubim, dar cum zicea cineva mai sus cateodata imi vine sa il BAATTT!!! intr-adevar e cheltuitor ii place sa traiasca bine :)), nu ii place sa i se impuna reguli, ii place libertatea, nu e gelos deloc, e f usor de manipulat, e iubitor, cu comunicarea sta mai prost, ii place sa ajute foarte mult, e bun, ii plac copiii, e naiv, si incapatanat ca un catar :)) e o prezenta placuta, eu recomand, fiecare trebuie sa se completeze cu cineva... asa ca luati ce considerati ca e bun la fiecare :) have a nice day !!! byee
sinteti singuri care se potrivesc,doi din aceeasi zodie,va completati,



Cred ca sunteti singurii care se complecteaza,,, sincer , dar ma rog eset inceputul , mai tinem legatura si ai sa vezi ,oricum succes,..
kudika333523
Postat pe 3 Iulie 2011 11:50
cum l-ai cucerit??? la inceput avea tendinta de a se distanta de tine?
actress89
Postat pe 4 Iulie 2015 20:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu capricor,el fecioara 4 De la: just_laura 17 Septembrie 2009 19:52
Eu leoaica el gemeni:) 36 De la: rubyn 8 Decembrie 2010 13:28
ce parere aveti despre relatia dintre femeia fecioara si barbatul scorpion? 24 De la: _Nikki_ 18 August 2009 13:58
Compatibilitatea dintre o capricoarna si un scorpion 5 De la: dark_eye 21 Septembrie 2012 13:48
CEL MAI TARE ZODIAC-LEU 13 De la: KarasCristina 21 Noiembrie 2015 08:53