Setari Cookie-uri

..cat de egoist si meschin sa fii, sa te joci si cu viata unui copi?

Buna la toata lumea!..ma aflu intr-o stare depresiva si vreau sa va povestesc si voua lucruri pe care eu nu am reusit sa le inteleg.Sunt gravida in 5 luni si nu de mult ma-m despartit de tatal copilului meu...la inceputul relatiei vorbeam numai despre intemeierea unei familii,incepusem sa ne cunoastem mai bine deja ne doream un copil..eu am 25 de ani iar cand la-m cunoscut parea cel mai dulce baiat si ff sincer ..vorbeam absolut orice.Eram amandoi recent despartiti de fostii parteneri si tot ce sa creat intre noi imi dadea multa siguranta..amandoi locuim in Spania si desi suntem din localitati diferite pentru mine distanta nu a contat ,eram in stare sa fac mii de km ca sa ajung la el, eu in perioada aia nu lucram in schimb el da ..dar poate ca nici serviciul nu ma impiedica sa nu-l cunosc dak il aveam..in fine eu oricum aveam bani mei stransi si nu-mi faceam probleme de asa ceva..bun ,am mers la el ,am stat impreuna o perioada si totul mi se parea un vis desi am cheltuit toti bani care ai aveam la mine ..el nu prea cheltuia era" plin de datorii" asa spunea..a trebuit sa ma intorc inapoi la mine in perioada aceea dadeam de permis dar am tinut legatura la telefon mereu..de aici incepe totul ,imi spunea ca nu mai poate sta fara mine ca vrea sa stam impreuna mereu si sa-mi vand imobilul(eu am o casa cumparata aici) ca sa ne cumparam ceva sa fim amandoi..specifica mereu ca bani sunt ai mei si ca fac ce vreau dar sa fiu langa el,oricum nu se putea vinde imediat..in timpul asta am descoperit ca sunt gravida si ne-am bucurat amandoi..ma-m dus iar la el dar nu mai era el pe care il cunoscusem parea altul f schimbat, pleca de acasa des .nu se mai culca cu mine din motiv de sarcina", dak aveam pofte imi zicea sa mi le pun in cui" si gesturi reci fata de mine..k am zis.. am stat de vorba cu el si la urma a zis ca nu mai vrea copilul , sa ma duc sa fac avort ca nu ne cunoastem indeajuns..etc.De atunci am plecat si ne-am despartit , ca sa aflu de recent ca el de fapt avea numai interes de bani cu mine si ca imediat ce am plecat sa dus sa ceara mana unei minore de 16 ani la parintii ei si ca de fapt nu era deloc despartit de ea(ea fiind fosta) si ca impreuna isi faceau planuri de afaceri cu bani mei(astepta sa vand casa)iar el cu mine a jucat decat teatru..vreau sa mentionez ca el castiga destul de bine ..ai zicea ca se culca cu mine in scarba doar ca sa-mi castige increderea si multe detalii murdare..intr-o seara a fost la disko dar sa intors acasa a doua zi dupa amiaza cu motive ca sa imbatat si a dormit in masina "saracutul" cand de fapt el(29 de ani) era cu minora si toata amiaza au fost in plimbari la munte..eu akm ma intreb oare , dak vroia doar bani de ce a mai implicat si un copil si sa te joci asa de murdar cu sentimentele unei fete care nust ce vina am..si sa te culci cu cineva din scarba ??cat de meschin si egoist sa fii.. sa fii atat de fals..cand ma gandesc ca isi facea si planuri de nunta cu mn, ..avea de gand sa ma lase pe drumuri daca ai face-am jocul sau poate mai ajungeam si la produs cine stie..va rog sa ma scz daca am greseli de ortografie..baieti va mai intrebati daca fetele sunt perverse? eu cred ca sunt"pistol cu apa" pe langa ce am trait eu..va rog sa va exprimati toate parerile, voi ce credeti?

Postat pe 7 Mai 2011 15:17
Eu cred...ca esti o prostanaca. Iti cheltui banii cu el, te grabesti sa-i faci un copil, ii dai si casa...Daaa....."definitivamente"" esti o prostanaca. Acum....ti-a placut sa mananci peste/ atunci leagana si creste.
mimi_ca29
Postat pe 7 Mai 2011 16:27
Iar daca iti spune sa sari, tu intrebi cat de sus
kudika_pudika
Postat pe 7 Mai 2011 17:08
De la: mimi_ca29, la data 2011-05-07 16:27:55Eu cred...ca esti o prostanaca. Iti cheltui banii cu el, te grabesti sa-i faci un copil, ii dai si casa...Daaa....."definitivamente"" esti o prostanaca. Acum....ti-a placut sa mananci peste/ atunci leagana si creste.


a vorbit orice cu baiatul
pickard
Postat pe 7 Mai 2011 17:14
De la: , la data 2011-05-07 15:17:56 Buna la toata lumea!..ma aflu intr-o stare depresiva si vreau sa va povestesc si voua lucruri pe care eu nu am reusit sa le inteleg.Sunt gravida in 5 luni si nu de mult ma-m despartit de tatal copilului meu...la inceputul relatiei vorbeam numai despre intemeierea unei familii,incepusem sa ne cunoastem mai bine deja ne doream un copil..eu am 25 de ani iar cand la-m cunoscut parea cel mai dulce baiat si ff sincer ..vorbeam absolut orice.Eram amandoi recent despartiti de fostii parteneri si tot ce sa creat intre noi imi dadea multa siguranta..amandoi locuim in Spania si desi suntem din localitati diferite pentru mine distanta nu a contat ,eram in stare sa fac mii de km ca sa ajung la el, eu in perioada aia nu lucram in schimb el da ..dar poate ca nici serviciul nu ma impiedica sa nu-l cunosc dak il aveam..in fine eu oricum aveam bani mei stransi si nu-mi faceam probleme de asa ceva..bun ,am mers la el ,am stat impreuna o perioada si totul mi se parea un vis desi am cheltuit toti bani care ai aveam la mine ..el nu prea cheltuia era" plin de datorii" asa spunea..a trebuit sa ma intorc inapoi la mine in perioada aceea dadeam de permis dar am tinut legatura la telefon mereu..de aici incepe totul ,imi spunea ca nu mai poate sta fara mine ca vrea sa stam impreuna mereu si sa-mi vand imobilul(eu am o casa cumparata aici) ca sa ne cumparam ceva sa fim amandoi..specifica mereu ca bani sunt ai mei si ca fac ce vreau dar sa fiu langa el,oricum nu se putea vinde imediat..in timpul asta am descoperit ca sunt gravida si ne-am bucurat amandoi..ma-m dus iar la el dar nu mai era el pe care il cunoscusem parea altul f schimbat, pleca de acasa des .nu se mai culca cu mine din motiv de sarcina", dak aveam pofte imi zicea sa mi le pun in cui" si gesturi reci fata de mine..k am zis.. am stat de vorba cu el si la urma a zis ca nu mai vrea copilul , sa ma duc sa fac avort ca nu ne cunoastem indeajuns..etc.De atunci am plecat si ne-am despartit , ca sa aflu de recent ca el de fapt avea numai interes de bani cu mine si ca imediat ce am plecat sa dus sa ceara mana unei minore de 16 ani la parintii ei si ca de fapt nu era deloc despartit de ea(ea fiind fosta) si ca impreuna isi faceau planuri de afaceri cu bani mei(astepta sa vand casa)iar el cu mine a jucat decat teatru..vreau sa mentionez ca el castiga destul de bine ..ai zicea ca se culca cu mine in scarba doar ca sa-mi castige increderea si multe detalii murdare..intr-o seara a fost la disko dar sa intors acasa a doua zi dupa amiaza cu motive ca sa imbatat si a dormit in masina "saracutul" cand de fapt el(29 de ani) era cu minora si toata amiaza au fost in plimbari la munte..eu akm ma intreb oare , dak vroia doar bani de ce a mai implicat si un copil si sa te joci asa de murdar cu sentimentele unei fete care nust ce vina am..si sa te culci cu cineva din scarba ??cat de meschin si egoist sa fii.. sa fii atat de fals..cand ma gandesc ca isi facea si planuri de nunta cu mn, ..avea de gand sa ma lase pe drumuri daca ai face-am jocul sau poate mai ajungeam si la produs cine stie..va rog sa ma scz daca am greseli de ortografie..baieti va mai intrebati daca fetele sunt perverse? eu cred ca sunt"pistol cu apa" pe langa ce am trait eu..va rog sa va exprimati toate parerile, voi ce credeti?



Eu bani(sume mari) la un baiat nu as da,nici daca s-ar intinde ca rama.
Tu nu ti-ai dat seama ca el vrea banii tai?
Ai facut ca tiganu,ti-ai taiat creanga de sub picioare.
Multumeste-i Lu D-zeu ca n-ai ramas pe drumuri.
Asa de oarbe sa fi-ti pt o p---a?

Valy90
Postat pe 7 Mai 2011 17:33
De la: Valy90, la data 2011-05-07 17:33:14

Asa de oarbe sa fi-ti pt o p---a?



Certo!
mimi_ca29
Postat pe 7 Mai 2011 17:36
De la: mimi_ca29, la data 2011-05-07 17:36:59
De la: Valy90, la data 2011-05-07 17:33:14

Asa de oarbe sa fi-ti pt o p---a?



Certo!



Doamneee!!Ii multumesc Lui D-zeu ca am gandirea pe care o am.

Valy90
Postat pe 7 Mai 2011 17:39
De la: Valy90, la data 2011-05-07 17:39:44
De la: mimi_ca29, la data 2011-05-07 17:36:59
De la: Valy90, la data 2011-05-07 17:33:14

Asa de oarbe sa fi-ti pt o p---a?



Certo!



Doamneee!!Ii multumesc Lui D-zeu ca am gandirea pe care o am.




Esti fetita desteapta, draga mea!
mimi_ca29
Postat pe 7 Mai 2011 17:41
De la: mimi_ca29, la data 2011-05-07 17:41:14
De la: Valy90, la data 2011-05-07 17:39:44
De la: mimi_ca29, la data 2011-05-07 17:36:59
De la: Valy90, la data 2011-05-07 17:33:14

Asa de oarbe sa fi-ti pt o p---a?



Certo!



Doamneee!!Ii multumesc Lui D-zeu ca am gandirea pe care o am.




Esti fetita desteapta, draga mea!


Eii,nici chiar asa,dar nici proasta nu mi-s.
tzuc la tine si-o tai
Valy90
Postat pe 7 Mai 2011 17:43
De la: mimi_ca29, la data 2011-05-07 17:36:59
De la: Valy90, la data 2011-05-07 17:33:14

Asa de oarbe sa fi-ti pt o p---a?



Certo!


Ame_ly
Postat pe 7 Mai 2011 17:43
De la: mimi_ca29, la data 2011-05-07 17:41:14
De la: Valy90, la data 2011-05-07 17:39:44
De la: mimi_ca29, la data 2011-05-07 17:36:59
De la: Valy90, la data 2011-05-07 17:33:14

Asa de oarbe sa fi-ti pt o p---a?



Certo!



Doamneee!!Ii multumesc Lui D-zeu ca am gandirea pe care o am.




Esti fetita desteapta, draga mea!


Eii,nici chiar asa,dar nici proasta nu mi-s.
tzuc la tine si-o tai
Valy90
Postat pe 7 Mai 2011 17:43
De la: Valy90, la data 2011-05-07 17:39:44
De la: mimi_ca29, la data 2011-05-07 17:36:59
De la: Valy90, la data 2011-05-07 17:33:14

Asa de oarbe sa fi-ti pt o p---a?



Certo!



Doamneee!!Ii multumesc Lui D-zeu ca am gandirea pe care o am.


vezi ca se mai schimba si gandirea
pickard
Postat pe 7 Mai 2011 18:10
De la: pickard, la data 2011-05-07 18:10:09
De la: Valy90, la data 2011-05-07 17:39:44
De la: mimi_ca29, la data 2011-05-07 17:36:59
De la: Valy90, la data 2011-05-07 17:33:14

Asa de oarbe sa fi-ti pt o p---a?



Certo!



Doamneee!!Ii multumesc Lui D-zeu ca am gandirea pe care o am.


vezi ca se mai schimba si gandirea


Daca nu mi-am schimbat-o la tinerete,acum la batranete de ce as face-o?
Se schimba numai daca vrem noi s-o schimbam.
Valy90
Postat pe 7 Mai 2011 19:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce e de facut ?... 7 De la: _dulcik_ 11 Martie 2009 13:51
pentru cei care iubesc 23 De la: Cretzulica 26 Aprilie 2009 19:47
Un sfat, va rog! 9 De la: MaRa16 26 Aprilie 2010 17:57
pe cine sa aleg.. 10 De la: catalina69 27 Octombrie 2009 14:19
Am nevoie de sfaturi...incurajari... 39 De la: carabincatalinmanuel 12 Octombrie 2010 10:14